صفحه 3 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 54
Like Tree114تشکر

موضوع: 7D یا 60D

كاربر همراه amir.g آواتار ها
    تشکر کرده
    757

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
    با تشکر و سپاس از راهنمایی های شما
    خوب بین نیکون d7000 و 7D کانن مدام را پیشنهاد می کنید و با چه ترکیب لنزی برای عکس برداری از طبیعت راستش من از هرکی سوال می کنم یا طرفدار دو آتیشه کانن است و یا نیکون اما من کیفیت عکس و راختی برام مد نظر است
    amir.g عزیز
    شما 7D را پیشنهاد کردید برای لنز برای این بدنه چه لنزی را پیشنهاد می کنید و حدود قیمت لنز را هم اگر میشه بگید تا چقدر باید صرف لنز کنم و همین طور نظرتون درباره نیکون چیست چون حدود 400 توانی بینشون اختلاف است که میشه آن را اضافه برای خرید لنز بهتر نمود
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر و سپاس فراوان از همه
    متاسفانه حق با شماست و تعصبات بی جا همیشه زیاده.
    اما 7d و d7000 اصلا در یک سطح نیستن که بخوان مقایسه بشن . عرض کردم در برند نیکون d300s رقیب 7d محسوب میشه که قیمتی نزدیک و کمی کمتر از 7d داره.
    نوع لنز شما بستگی به جنس عکاسیتون داره. شما اگر دنبال تک لنز باشین لنز 85-15 به نظر من بهترین انتخابه.اما عده ای برای عکاسی طبیعت 15 میلیمتر رو کافی نمیدونن و 22-10 کانن یا 20-10 سیگما رو برای پوشش بهتر واید میپسندند( از جمله خودم).در اینصورت قطعا به لنزهای دیگه هم احتیاج پیدا میکنید.(مثل 85-15 یا مثلا 105-24 یا 70-17 سیگما بسته به بودجتون)
    در مورد نیکون : یکی از بهترین سازندگان لنز و دوربینه که محصولات بسیار ارزشمندی داره و بسیلری از بزرگان عکاسی دنیا از محصولاتش استفاده میکنند.همین جمله برای برند کانن کاملا مصداق داره.
    d7000 دوربین بسیار ارزشمندیست اما اگر میخواستم از برند نیکون در این حدود انتخابی داشته باشم d300s رو ترجیح میدادم.هر چند کمی قدیمی تر و گرانتره.اما جدا از بحث سرعت عکاسی و فوکوس پیشرفته و سریعتر ؛ بدنه مستحکم تر برای من با ارزشه.
    شما هم باید ببینید از دوربینتون چه میخواهید.
    انتخاب شخصی من فقط 7d هست . اما شما با انتخاب نیکون و حتی d7000 پشیمان نخواهید شد.
    pedram3000، Lost Soul و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    امیر گروسی

كاربر آشنا pedram3000 آواتار ها
    تشکر کرده
    38

با سلام و درود

با تشکر از دوستان و سپاس فراوان پس من انتخابم را روی 7D کانن میزارم با تشکر و سپاس از همه شما ممنونم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    85

سلام دوستان
    من هم در انتخابم بین 7d و d7000 مرددم،شغل من عکاسی نیست ولی علاقه زیادی به این هنر دارم،زیاد سفر میکنم وهمیشه دوربینم(کامپکت) همرام و از جاهایی که میرم عکس میگیرم(حیوانات،طبیعت، خانوادگي، پرتره...) و قابلیت فیلم برداری ابدا برام اهمیت نداره!
    سایت های زیادی را مطالعه کردم تو همین سایتم مطالب زیادی بود که قطعا D7000 را برتر میدونن حتی از D300s ، ولی مستقیما تو این سایت این دوتارو مقایسه نکرده بودن.از طرفی عقلم میگه NIKON بهتر و جدیدتره ولی از طرف دیگه دل از canon خوشش آمده.
    حالا از شما دوستان که مسلما تجربه و معلوماتتون در این ضمینه از من بیشتر خواهش می کنم که من رو در خریدم راهنمایی بکنید از طرفی ازتون میخوام تو راهنماییتون دقت کنید چون حتما نظر شما در تصمیم گیری من دخیل خواهد بود.
    سپاس
    ویرایش توسط farhad44 : Sunday 30 October 2011 در ساعت 13:57 دلیل: اصلاح يك ايراد عجيب

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

این قطعیت برتری مطلق دی7000 از 7دی و دی300 از کجا اومد؟!
    نمیدونم به دنبال چه جوابی هستید ولی هرچه رو که بود دوستان به هر طریق که میشد توضیح دادن.اگر دلتون با دی7000 هست پرسیدن یک سوال اونهم بارها و بارها جدا وقت تلف کردنه!
    ویرایش توسط lamagra : Sunday 30 October 2011 در ساعت 14:44
    i-love-nature، M. Beyrami، Walkman و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط msms نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم در انتخابم بین 7d و d7000 مرددم،شغل من عکاسی نیست ولی علاقه زیادی به این هنر دارم،زیاد سفر میکنم وهمیشه دوربینم(کامپکت) همرام و از جاهایی که میرم عکس میگیرم(حیوانات،طبیعت، خانوادگي، پرتره...) و قابلیت فیلم برداری ابدا برام اهمیت نداره!
    سایت های زیادی را مطالعه کردم تو همین سایتم مطالب زیادی بود که قطعا D7000 را برتر میدونن حتی از D300s ، ولی مستقیما تو این سایت این دوتارو مقایسه نکرده بودن.از طرفی عقلم میگه NIKON بهتر و جدیدتره ولی از طرف دیگه دل از canon خوشش آمده.
    حالا از شما دوستان که مسلما تجربه و معلوماتتون در این ضمینه از من بیشتر خواهش می کنم که من رو در خریدم راهنمایی بکنید از طرفی ازتون میخوام تو راهنماییتون دقت کنید چون حتما نظر شما در تصمیم گیری من دخیل خواهد بود.
    سپاس
    مسلما هر دو دوربین خوب هستند.
    اما در حالت کلی بنده فکر می کنم، داشتن لنزهای خوب و متفاوت بهتر از داشتن یک بدنه خیلی خوب و یک لنز معمولی است.
    beh_b7، M. Beyrami، lamagra و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط msms نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سپاس
    ببین دوست عزیز تفاوت زیادی بین این دو بدنه برای من و شما که آماتور هستیم وجود نداره. نه ریزولوشن خیلی متفاوت نه نویز نه سرعت عکاسی پیاپی خیلی متفاوت و .... پس انتخاب دو بدنه را فراموش کنید و به لنز فکر کنید. بعلاوه شما برای استفاده از برتریهای هر بدنه ای به یک لنز خوب هم نیاز دارید و نمیتوان بدون در نظر گرفتن مجموع لنز و بدنه در مورد خروجی دوربین نظر داد. مخصوصا اگر انتخاب بدنه گرانتر به انتخاب لنز ارزانتری منجر شود.
    اگر بودجه محدودی دارید خرید دی7000 با لنز بهتر منطقیتر است.

ببخشید امیرخان خط رو خط شدیم
    ashkan 78، Amir Abdolpanah، M. Beyrami و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    85

تشکر از جوابتون
    این نظر من بود.
    حالا که شما حرفه ای تر برخورد میکنید چه بدنه و لنزی را پیشنهاد میدید؟
    اگر پیشنهادتون D7000 چه لنزی را مناسب کار من میدونید،البته من یه لنز 50mm f1.8D نیکون هم دارم.
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    این قطعیت برتری مطلق دی7000 از 7دی و دی300 از کجا اومد؟!
    نمیدونم به دنبال چه جوابی هستید ولی هرچه رو که بود دوستان به هر طریق که میشد توضیح دادن.اگر دلتون با دی7000 هست پرسیدن یک سوال اونهم بارها و بارها جدا وقت طلف کردنه!
    دوست گرامی،کاربر فعال:
    این سوالات شاید برای شما تکراری،خسته کننده یا شایدم پیش پا افتاده بیاد ولی برای من و امثال من که به اندازه شما اطلاعات نداریم و این سایت را مرجع تصمیم گیری قرار دادیم و از شما در کمال اعتماد راهنمایی میخواهیم تا 2،3 ویا بیشتر ملیون را بابت حرف شما خرج کنیم اصلا وقت تلف کردن نیست.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

و در همون جوابهای قدیمی تقریبا همگی دی7000 رو توصیه کردیم که برای شما مناسبتره و هزینه کمتری رو هم به دنبال داره.و هم تجهیزات جانبی بیشتری میشه با این انتخاب فراهم کرد.
    M.Barani تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    و در همون جوابهای قدیمی تقریبا همگی دی7000 رو توصیه کردیم که برای شما مناسبتره و هزینه کمتری رو هم به دنبال داره.و هم تجهیزات جانبی بیشتری میشه با این انتخاب فراهم کرد.
    شما ظاهرا D7 canon دارید،اگر امروز قصد خرید دوربین داشتید بین این دو انتخابتون چی بود ،بازم D7 چرا؟

صفحه 3 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین