صفحه 4 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54
Like Tree114تشکر

موضوع: 7D یا 60D

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط msms نمایش پست ها
    دوست گرامی،کاربر فعال:
    این سوالات شاید برای شما تکراری،خسته کننده یا شایدم پیش پا افتاده بیاد ولی برای من و امثال من که به اندازه شما اطلاعات نداریم و این سایت را مرجع تصمیم گیری قرار دادیم و از شما در کمال اعتماد راهنمایی میخواهیم تا 2،3 ویا بیشتر ملیون را بابت حرف شما خرج کنیم اصلا وقت تلف کردن نیست.
    سلام دوست عزیز
    هیچ کس نمیتونه با قاطعیت بگه چه دوربینی خوب چه بد
    هر کس بر مبنای نیاز خود انتخاب میکنه.اینکه شما نیازهاتون رو نمیشناسید و در مورد دوربین ها جستجو می کنید و دیده اید در بعضی موارد کانن رو برتر و در جایی نیکون را برتر می دانند انتخاب را برای شما مشکل کرده

من به اندازه فهم و تجربه خودم شما رو راهنمایی می کنم
    کانن 7دی دوربینی بسیار عالی می باشد و میشه گفت جوابگوی تمام ژانر ها می باشد(البته برای عکاسانی در سطح متوسط نه حرفه ای)
    دوربین نیکون هم دوربینی عالی می باشد و هیچ وقت شما رو لنگ نخواهد گذاشت گرچه کانن 7دی در بعضی موارد از دی 7000 پیش است ولی بازهم دوربینی بسیار با ارزش است
    یکی از ویژه گی های نیکون دی 7000 لنز کیت آن می باشد که برای شما بسیار مناسبی می باشد .این دوربین با کیت 18-105 فکر کنم چیزی حدود 1800 قیمت دارد . ولی در برند کانن شما علاوه بر هزینه بیشتر بروی بدنه مجبورید هزینه بیشتر برای لنز هم بگذارید(18-135 کانن به پای نیکون 18-105 نمی رسد و 18-200 و 15-85 گران است)
    نیکون دی 7000 دوربینی نیست که از خرید آن پشیمان شوید

موفق باشید

هراتی

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

دوست عزیز یک کاغذ A4 تهیه کنید چهار ستون بکشید و یک خط افقی زیرش
    ستون اول ردیف ستون دوم آنچه میخواهم ستون سوم نیکون دی 7000 و ستون چهارم کنون 7 دی میتوانید چند ستون دیگر را با دوربینهای دیگر پر کنید
    حالا آنچه میخواهید را یکی یکی به اختصار بنویسید مثلا
    1- قیمت
    2- بازه لنزهای گوناگون
    3- بدنه محکم
    4 سرعت شوتینگ متوالی
    5- فیلمبرداری
    6-ال سی دی
    و هرچه برایتان مهم است به هر خواسته امتیاز یک یا صفر بدهید بسته به نوع دوربین یا تحقیقتان
    در پایان هرستون را جمع کنید
    بالاترین امتیاز دوربین دلخواه شماست
    در پایان مسئولیت انتخاب را خودتان بر عهده بگیرید
    MehdiM، beh_b7، lamagra و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    هیچ کس نمیتونه با قاطعیت بگه چه دوربینی خوب چه بد
    هر کس بر مبنای نیاز خود انتخاب میکنه.اینکه شما نیازهاتون رو نمیشناسید و در مورد دوربین ها جستجو می کنید و دیده اید در بعضی موارد کانن رو برتر و در جایی نیکون را برتر می دانند انتخاب را برای شما مشکل کرده

من به اندازه فهم و تجربه خودم شما رو راهنمایی می کنم
    کانن 7دی دوربینی بسیار عالی می باشد و میشه گفت جوابگوی تمام ژانر ها می باشد(البته برای عکاسانی در سطح متوسط نه حرفه ای)
    دوربین نیکون هم دوربینی عالی می باشد و هیچ وقت شما رو لنگ نخواهد گذاشت گرچه کانن 7دی در بعضی موارد از دی 7000 پیش است ولی بازهم دوربینی بسیار با ارزش است
    یکی از ویژه گی های نیکون دی 7000 لنز کیت آن می باشد که برای شما بسیار مناسبی می باشد .این دوربین با کیت 18-105 فکر کنم چیزی حدود 1800 قیمت دارد . ولی در برند کانن شما علاوه بر هزینه بیشتر بروی بدنه مجبورید هزینه بیشتر برای لنز هم بگذارید(18-135 کانن به پای نیکون 18-105 نمی رسد و 18-200 و 15-85 گران است)
    نیکون دی 7000 دوربینی نیست که از خرید آن پشیمان شوید

موفق باشید

هراتی
    از جواب معقولتون متشکرم.
    من دنبال بهترین،گرانترین نیستم،نیازهامم مشخصه (در پست قبلی اشاره شده)اطلاعات تست شده کافی -تجربه کار کردن با این بدنه ها را ندارم و دنبال مدلی هستم -با توجه به بودجه-که نیاز من را مرتفع کنه و از طرفی حداقل با توجه به پیشرفت تکنولوژیتا 2،3 سال آینده نیاز به تعویض نداشته باشم.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط msms نمایش پست ها
    شما ظاهرا D7 canon دارید،اگر امروز قصد خرید دوربین داشتید بین این دو انتخابتون چی بود ،بازم D7 چرا؟
    انتخابم باز هم 7دی بود.به خاطر سرعت بالاترش.فوکوس پیشرفته ترش بدنه فلزی و مقاوم(چون زیاد بیرون میرم) و در نهایت فیلمبرداری بهتر اون(در مقابل دی7000).وگرنه همون زمان بدنه بسیار خوب دی300 اس هم جزو انتخابهام بود.اما به خاطر رزلوشن و سرعت بالاتر فیلمبرداری بسیار بهتر 7دی رو انتخاب کردم.همینطور تله های نسبت ارزان و بسیار با کیفیت کنون که در نیکون جای خالی اونها به شدت احساس میشه.
    گرچه بعدها از خیر هر دوی اینها گذشتم و در حال حاضر در حال پس انداز برای خرید لنز 500 مم هستم.
    Madjidm، Walkman، M.Barani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

دوست عزیزم جناب msms با توجه به اینکه شما عکاس خبری/اجتماعی هستید و گویا برای همین کار دنبال دوربین میگردید
    فکر کنم شما به دوربین کم نویز و پر سرعت نیاز دارید و حتما به لنز های گرون قیمت و سریع!!!!
    همنوطور که دوستان هم قبلا اشاره کردن یک بدنه معمولی با لنز های خوب خیلی بهتر از یک بدنه خوب با لنز های معمولی است
    مسئله بعدی لنزهای موجود شماست که هرچند لنز های مرغوبی نیستند اما حداقل اینه که بخشی از نیاز های شما رو در برند کانن برآورده میکنند اما اگر نیکون بخرید...؟
    حالا
    اگر بودجه شما رو 3 میلیون در نظر بگیریم به نظر من ترکیب 60دی(1.2)+24-70(1.9) بهترین ترکیب برای یک عکاس اجتماعی خواهد بود
    اما برای خرید 7دی شما باید فقط حدود 2 ملیون رو بابت بدنه خرج کنید فکر نکنم با یک میلیون باقی مانده بتونید لنز قابلی تهیه کنید مگر به شرط افزایش بودجه تا 4 میلیون
    در اون شرایط هم باز میتونید همراه با 60دی و 24-70 لنز 70-200 اف4 هم تهیه کنید که باز هم یک قدم جلو هستید
    نهایتا انتخاب با شماست
    حرف آخر اینکه 7دی بهترین دوربین کراپدار کانن است و نه با دی7000 و نه با 60دی قابل مقایسه نیست
    اما در مورد کار خبری، بدون شک ستاره درخشان این سبک D300 نیکون است
    hamid_rabbi، M.Barani و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

تشکر کرده
    1239

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
    بنده دو دوربین را در سایت های محتلف از جمله دیدن نمونه بررسی کردم اما نتونستم به نتیجه برسم که انتخاب کنم :(
    ژانری که من کار می کنم عکس برداری از طبیعت است ممنون میشم مرا راهنمایی کنید...
    ...ماکزیمم بودجه من برای خرید دوربین و لنز حدود 2.700 خواهد بود...
    برای عکاسی از طبیعت به یک دوربین محکم و مقاوم نیاز دارید پس بدون شک 7D
    و با مابقی بودجهتون(کمی بیشتر) یک 15-85 بخرید و 5-6 سال با خیال راحت بزنید به دل طبیعت
    بهنام خامنه

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    و با مابقی بودجهتون(کمی بیشتر) یک 15-85 بخرید و 5-6 سال با خیال راحت بزنید به دل طبیعت

والا لزوماً عکاسی طبیعت برای همه که در شرایط خاص نیست که حتماً به سراغ بدنۀ قوی‌تر بروند.

خیلی با 550D در طبیعت عکس‌های خوبی می‌گیرند چه برسد به 60D!

خرید 60D این حسن را دارد که وجه بیشتری برای خرید لنز یا لنزهای دیگر باقی می‌ماند.
    به عنوان مثال، خیز برای خرید 10-22 کنار 15-85 یا یک لنز تله کنار 15-85!

:دی چقدر 15-85!!!
    Amir Abdolpanah، M. Beyrami، lamagra و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    .

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid نمایش پست ها
    والا لزوماً عکاسی طبیعت برای همه که در شرایط خاص نیست که حتماً به سراغ بدنۀ قوی‌تر بروند.

خیلی با 550D در طبیعت عکس‌های خوبی می‌گیرند چه برسد به 60D!

خرید 60D این حسن را دارد که وجه بیشتری برای خرید لنز یا لنزهای دیگر باقی می‌ماند.
    به عنوان مثال، خیز برای خرید 10-22 کنار 15-85 یا یک لنز تله کنار 15-85!

:دی چقدر 15-85!!!
    و دو مورد بسیار مهم که حول و حوش 300 آب خواهد خورد!

فیلتر پلاریزه و سه پایه خوب!
    M. Beyrami، Vahid، Hamid.d و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

دوست عزیزم جناب msms با توجه به اینکه شما عکاس خبری/اجتماعی هستید و گویا برای همین کار دنبال دوربین میگردید
    فکر کنم شما به دوربین کم نویز و پر سرعت نیاز دارید و حتما به لنز های گرون قیمت و سریع!!!!
    همنوطور که دوستان هم قبلا اشاره کردن یک بدنه معمولی با لنز های خوب خیلی بهتر از یک بدنه خوب با لنز های معمولی است
    مسئله بعدی لنزهای موجود شماست که هرچند لنز های مرغوبی نیستند اما حداقل اینه که بخشی از نیاز های شما رو در برند کانن برآورده میکنند اما اگر نیکون بخرید...؟
    حالا
    اگر بودجه شما رو 3 میلیون در نظر بگیریم به نظر من ترکیب 60دی(1.2)+24-70(1.9) بهترین ترکیب برای یک عکاس اجتماعی خواهد بود
    اما برای خرید 7دی شما باید فقط حدود 2 ملیون رو بابت بدنه خرج کنید فکر نکنم با یک میلیون باقی مانده بتونید لنز قابلی تهیه کنید مگر به شرط افزایش بودجه تا 4 میلیون
    در اون شرایط هم باز میتونید همراه با 60دی و 24-70 لنز 70-200 اف4 هم تهیه کنید که باز هم یک قدم جلو هستید
    نهایتا انتخاب با شماست
    حرف آخر اینکه 7دی بهترین دوربین کراپدار کانن است و نه با دی7000 و نه با 60دی قابل مقایسه نیست
    اما در مورد کار خبری، بدون شک ستاره درخشان این سبک D300 نیکون است

حیوانات،طبیعت، خانوادگي، پرتره...
    دوست عزیز موارد استفاده ایشون عمومی است نه خبری و اجتماعی
    من هم با وحید عزیز موافقم دوربین های کانن 550 و نیکون 5100 هم برای کار طبیعت و خانوادگی ..............معقول اند چه برسد به 60 دی و دی 7000
    به نظر من ترکیب های ذیل برای ایشون مناسب است(کاربرد عمومی )
    canon 60D+18-200
    Nikon D7000+18-105

تشکر کرده
    1239

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    دوست عزیز موارد استفاده ایشون عمومی است نه خبری و اجتماعی
    من هم با وحید عزیز موافقم دوربین های کانن 550 و نیکون 5100 هم برای کار طبیعت و خانوادگی ..............معقول اند چه برسد به 60 دی و دی 7000
    به نظر من ترکیب های ذیل برای ایشون مناسب است(کاربرد عمومی )
    canon 60D+18-200
    Nikon D7000+18-105
    جناب هراتی شرمنده بنده اسم ایشون رو به جای دوستمون alinavaie نوشتم

برای این دوستمون هم با شما موافقم همین دوتا ترکیب فوق العاده عالی هستند
    Herati و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه

صفحه 4 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین