صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 77
Like Tree110تشکر

موضوع: كدام بهتر است Canon EOS 650 D , Nikon D3200 , Nikon D5100

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط alir. نمایش پست ها
    چه جالب!

منابعی که این اطلاعات رو بدست اوردید رو هم لطف میفرمایید؟
    یعنی واقعا فکرمیکند d5100 و 650D اونقدر تفاوت دارند که 650D رو به قطعیت بهتر بدونید؟ به نظرم که اینطور نیست و دراین مورد بیشتر لنزانتخابی مهمه که در کنون البته انتخابهای بیشتری دارند.

اما، نمیدانم به فرض که کسی دانش بالاتری داشته باشد، صحبت کردن با گوشه وکنایه چه دلیلی میتواند داشته باشد؟ در محیطی که صحبت از یادگیری ودوستی ست به اصطلاح ، گوشه وکنایه زدن چه معنی دارد؟
    شما علمتان بسیاراست ، من هم بی دانش ودرحال یادگیری. مثل بسیاری دیگر.اما این باکنایه نوشتن ، کسی را بالا نبرده .

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    یعنی واقعا فکرمیکند d5100 و 650D اونقدر تفاوت دارند که 650D رو به قطعیت بهتر بدونید؟ به نظرم که اینطور نیست و دراین مورد بیشتر لنزانتخابی مهمه که در کنون البته انتخابهای بیشتری دارند.

اما، نمیدانم به فرض که کسی دانش بالاتری داشته باشد، صحبت کردن با گوشه وکنایه چه دلیلی میتواند داشته باشد؟ در محیطی که صحبت از یادگیری ودوستی ست به اصطلاح ، گوشه وکنایه زدن چه معنی دارد؟
    شما علمتان بسیاراست ، من هم بی دانش ودرحال یادگیری. مثل بسیاری دیگر.اما این باکنایه نوشتن ، کسی را بالا نبرده .

طرف صحبت من شما نبودید ظاهرا به خودتون شک دارید؟
    دیگه تاپیکی و موضوعی نمونده که جنابعالی در اون اظهار فضل نکرده باشید
    لطفا پستهایی که مخاطبش شما نیستید رو به حال خود بگذارید.

این فروم مدیر و مسوول داره اگر لازم باشد انها دخالت (تذکر و حذف و...) میکنند
    پس لطفا حد خودتون رو رعایت کنید.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

چه جالب!

منابعی که این اطلاعات رو بدست اوردید رو هم لطف میفرمایید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    طرف صحبت من شما نبودید ظاهرا به خودتون شک دارید؟
    دیگه تاپیکی و موضوعی نمونده که جنابعالی در اون اظهار فضل نکرده باشید
    لطفا پستهایی که مخاطبش شما نیستید رو به حال خود بگذارید.

این فروم مدیر و مسوول داره اگر لازم باشد انها دخالت (تذکر و حذف و...) میکنند
    پس لطفا حد خودتون رو رعایت کنید.

جدای از اینکه ظاهرا منظور ایشون خطاب به فرد دیگری بوده ولی بنده هم کلا مخالف این ادبیات کنایه آمیز که عده ای تو سایت باب کردن هستم .....

گلایه ها عیبی ندارد ، این کنایه هست که ویران میکند
    Pooyan، kiavash، D.Daneshmand و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

سلام
    دوستان بنظر شما بین دو دوربین دی 3200 و دی 5200 با در نظر گرفتن اختلاف قیمت شون ( حدودا 400-500 بدون لنز کیت) دی 5200 گزینه بهتری نیست؟

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط Reyzan نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنظر شما بین دو دوربین دی 3200 و دی 5200 با در نظر گرفتن اختلاف قیمت شون ( حدودا 400-500 بدون لنز کیت) دی 5200 گزینه بهتری نیست؟
    در مجموع 5200 در رده بالاتری نسبت به 3200 قرار می گیره و هم از نظر خروجی و هم از نظر عملکرد نویزی نسبت به 3200 بهتره
    Screenshot_2013-09-03-20-46-12.png
    yaghoobi، amir.komeily و ali k تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

من 650d را حدود ۷-۸ ماه هست که دارم.از هر جهت دوربین خوبیه تو این رنج قیمت.البته من با نبکون و اینها کار نکردم.
    تنها عیب بزرگ 650d به نظر من بدنش هست که واقعا رو اعصابه.(حداقل رو اعصاب منه) من 5200رو دست گرفتم حداقل از این جهت سره به کنون.
    اگر با این مورد مشکلی ندارید دوربین خیلی خوبیه. من با کیت 18-135 stm گرفتم.
    (Nikon D750 + Nikkor (14-24 f2.8 + 50 1.8G) + Tamron G2 (24-70 + 70-200 + 150-600

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

دوستان من تازه وارد هستم در این فروم و همچینین به دنیایی عکاسی

چون بشدت به عکاسی علاقمند هستم منم هم برای انتخاب این دوربین ها با هم گیج شدم

بیشتر هدفم از عکاسی اینه که یه پولی هم کنارش در بیارم.

طبق تحقیقات من بین 700D و D5200 نیکون بشدت برتری داره چه از تو RAW و JPAG هم نویز کمتری داره هم رنگا ها تفکیک بالاتری داره و هرجا خوندم نوشته که نیکون برنده قطعی این رقابت می باشد

حالا شما دوستان که واقعا این کاره و حرفه ی هستید تو زمینه عکاسی نظر مشابه به این سایت دارید یا نه ؟

[url=http://thenewcamera.com/canon-700d-vs-nikon-d5200/]Canon 700D vs Nikon D5200

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط raas نمایش پست ها

طبق تحقیقات من بین 700D و D5200 نیکون بشدت برتری داره چه از تو RAW و JPAG هم نویز کمتری داره هم رنگا ها تفکیک بالاتری داره و هرجا خوندم نوشته که نیکون برنده قطعی این رقابت می باشد

حالا شما دوستان که واقعا این کاره و حرفه ی هستید تو زمینه عکاسی نظر مشابه به این سایت دارید یا نه ؟

[url=http://thenewcamera.com/canon-700d-vs-nikon-d5200/]Canon 700D vs Nikon D5200
    سلام دوست گرامی
    از سایت معتبر dxomark.com براتون مقایسه زیر رو می ذارم.که d5200 برتری محسوسی داره.اما توصیه همیشگی:در عمل ببینید دوربین ها چطور هستن و به کاغذ اعتماد نکنید. امیدوارم دوستانی که این دوربین ها رو دارن کمک بیشتری کنن.
    700D D5200.jpg
    ata_m3 و raas تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط raas نمایش پست ها

سلام
    آیا از دوربین برای فیلمبرداری هم استفاده می کنید؟ آیا از مد Live View برای عکاسی استفاده خواهید کرد؟ از این نظر برتری با 700D است.
    آیا احتمالاً بعداً لنزهائی اضافه بر لنز کیت خواهید خرید؟ قیمت لنزهای برند کانن و نیکون را مقایسه کنید. به نظرم قیمت لنزهای کانن مقداری کمتر از نیکون است.
    هر سه دوربین را در دست بگیرید و خوشدستی و تناسب آنها با ابعاد دست خودتان را بسنجید.
    650D را هم در نظر داشته باشید.
    Amin.S، ali k و raas تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

داریوش عزیز ممنون از وقتون که در اختیار بنده قرار گذاشته اید.

من در واقعه هیچ ایده ی ندارم که یک دوربین عکاسی خوب چه کار هایی برای من می تونه بکنه .

همون طوری که قبلا گفتم من تازه وارد به دنیایی عکاسی هستم و مدت 6 سال یک کمپک sx100 کانون داشتم که تقریبا با ور رفتن های خودم عکس های که به نظر خود راضی کننده بوده رو انداختم .

اما چون می خوام کارم رو ارتقاع بدم و جدی پیگیری کنم گفتم که یک دوربینی بخرم که بتونم در حد اماتور و بسمت حرفه ی شدن حرکت کنم.

من خودم نمی دونم چرا اما نیکون برندش برام جذاب تره تا کانون .

بعد از مقدمه چینی طبق تحقیقاتی که کردم مثل اینکه d5200 و 700D جفتشون لایو ویو یک سانی دارند با این تفاوت که اسکرین کانون کیفیت و تاچ می باشد
    اما از اون طرف فیلم برداری با نیکون می شه 60 فریم در ثانیه گرفت و کانون همان 30 فریم را پشتی بانی می کند

سنسور عکس نیکون از کانون بزرگتره پس در نتیجه میزان تراکم پیکس ها باید بهتره باشه

من خودم سری های 550D 500D 600D کانون رو دستم گرفتم و راستیتش برام جالب نبوده

اما چند وقت پیش شانس اینو رو دشتم که D3000 قدیمی رو دستم بگیرم و از گریپش راضی بودم

قیمت لنز ها رو هیچ اطلاعی ندارم اما شنیدم که لنز های کانون عمر بهتری نثبت به نیکون دارند اگه تفاوت قیمت لنز ها تا 10% الی 20% باشه فکر نکنم اینقدر محسوس باشه

و در مورد نوع و کیفیت لنز ها هم کاملا بیسواد هستم فقط می دونم هرچی F پایین تری داشته باشند بهتر هستند

و در اخر اینکه اینقدر ها هم وضع مالیم خوب نیست که بخوام پول اشتباهم رو بدم برای همین باید کاملا سبک سنگین کنم و بهترین رو یا انتخاب کنم یا صبر کنم پول بیشتری دستم بیاد و چیز بهتری از این دوتا دوربین اماتوری تهیه کنم که احتمال دوم خیلی کمتره

صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین