صفحه 2 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 77
Like Tree110تشکر

موضوع: كدام بهتر است Canon EOS 650 D , Nikon D3200 , Nikon D5100

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط 4you نمایش پست ها
    اره من دقيقا اصلا واسه فيلم برداري استفاده نميكنم و نيازي ندارم فقط به عكاسي توجه ميكنم

و فعلا هم قصدم از عكاسي همين چيزايي كه قبلا گفته بودم

يه تايپيك توهمين انجمن نوشته بود براي عكاسي در شب و نجومي 650 را پيشنهاد كرده بود ب خاطر ايزو بالا

يه جا واسه طبيعت اينا 5100 را پيشنهاد كرده بود

واسه همين حالا كه قصد دوربين دارم ميخوام يه چيزي باشه كه حالا ها جواب گوي كارم باشه البته در حد اماتور هستم ولي در اينده نميكخوام كم بيارم واسه همين قصد تحقيق درست حسابي كردم
    درود
    دو دوربین 5100 و 650 دوربین های خوبی هستند
    و بهتره هردو رو از نزدیک ببینید
    به عقیده من بهتر است دست دوم اگه میتونید تهیه کنید تا یک لنز بهتر همراه دوربین ها داشته باشید
    البته کاربردی که از دوربین می خواهید را معلوم کنید
    اگر در حد مصارف خانگی و سفر می خواهید شاید بهتر باشد حتی انتخاب های دیگری داشته باشید
    چون از صحبتهای شما اینطور متوجه شدم که خیلی از ژانرهای که صحبت کردید اطلاع دقیقی ندارید ...اینکه شما عکاسی منظره و یا ماکرو و.... به صورت تخصصی بخواهید انجام دهید هرکدام شامل خرید تجهیزاتی و البته لنزی حداقل هم قیمت با دوربین شما خواهد بود و البته یادگیری و تمرین در اون ژانر
    در هر حال شما یک لنز همه کاره مانند 18 105 در نیکونیا 18 135 در کنون بسته به انتخاب دوربین تهیه بفرمایید کارتان را راه خواهد انداخت
    3200 با اینکه دوربین جدیدیست ولی در یک رده پایین تر از 5100 و 650 قرار دارد
    5100 و 650 در یک رده قرار دارند ولی 5100 یک نسل قبل تر از 650 قرار میگیرد
    بهتر است شما ابتدا مطالعه بیشتری انجام بدید بعد سعی در انتخاب بکنید
    دوربین های بدون اینه هم هستند که شاید برای یک تازه کار و مصارف عمومی تر کاربردی تر باشند
    yaghoobi، morteza khademy، eternal و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا 4you آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    دو دوربین 5100 و 650 دوربین های خوبی هستند
    و بهتره هردو رو از نزدیک ببینید
    به عقیده من بهتر است دست دوم اگه میتونید تهیه کنید تا یک لنز بهتر همراه دوربین ها داشته باشید
    البته کاربردی که از دوربین می خواهید را معلوم کنید
    اگر در حد مصارف خانگی و سفر می خواهید شاید بهتر باشد حتی انتخاب های دیگری داشته باشید
    چون از صحبتهای شما اینطور متوجه شدم که خیلی از ژانرهای که صحبت کردید اطلاع دقیقی ندارید ...اینکه شما عکاسی منظره و یا ماکرو و.... به صورت تخصصی بخواهید انجام دهید هرکدام شامل خرید تجهیزاتی و البته لنزی حداقل هم قیمت با دوربین شما خواهد بود و البته یادگیری و تمرین در اون ژانر
    در هر حال شما یک لنز همه کاره مانند 18 105 در نیکونیا 18 135 در کنون بسته به انتخاب دوربین تهیه بفرمایید کارتان را راه خواهد انداخت
    3200 با اینکه دوربین جدیدیست ولی در یک رده پایین تر از 5100 و 650 قرار دارد
    5100 و 650 در یک رده قرار دارند ولی 5100 یک نسل قبل تر از 650 قرار میگیرد
    بهتر است شما ابتدا مطالعه بیشتری انجام بدید بعد سعی در انتخاب بکنید
    دوربین های بدون اینه هم هستند که شاید برای یک تازه کار و مصارف عمومی تر کاربردی تر باشند
    نمیشه در حد مصارف خانگی چون قصد فعالیت دارم و نمیخوام انتخابی کنم که بعد دچار کمبود شم اگر در حد خانگی یا سفر بخوام الان یه دوربین fuji h10 دارم که برای این کارم بسه

درسته هنوز اطلاعت دقیق ندارم برای همین امدم اینجا و از دوستان کمک خواستم در تجهیزات هم میدونم ولی فعلا قصد دوربینش را دارم تا بعد نوبت تجهیزاتش

حالا ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید تا بتونم انتخاب خوبی داشته باشم حالا غیر از این ذوربینها تا رنج 2.5 دیگه خیلی زیاد شه 3 ولی رو همون 2.5 حساب کنید ممنون میشم راهنمایی کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط 4you نمایش پست ها
    نمیشه در حد مصارف خانگی چون قصد فعالیت دارم و نمیخوام انتخابی کنم که بعد دچار کمبود شم اگر در حد خانگی یا سفر بخوام الان یه دوربین fuji h10 دارم که برای این کارم بسه

درسته هنوز اطلاعت دقیق ندارم برای همین امدم اینجا و از دوستان کمک خواستم در تجهیزات هم میدونم ولی فعلا قصد دوربینش را دارم تا بعد نوبت تجهیزاتش

حالا ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید تا بتونم انتخاب خوبی داشته باشم حالا غیر از این ذوربینها تا رنج 2.5 دیگه خیلی زیاد شه 3 ولی رو همون 2.5 حساب کنید ممنون میشم راهنمایی کنید
    بودجه و نظرات ما خیلی شبیه به همه!

به عنوان کسی که سناریوش خیلی شبیه سناریوی خرید شماست ، D5200 هم در نظر دارم که با گارانتی ایده آل در می آد 3100.اما یه کم دلچرکین ام با توجه به شرایطی که میدونم ایده آل داره و خودش وارد کننده نیست و منابع تامین دوربین ها یکسان نیست و ممکنه دچار ضرر موقع خرید بشی.

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

سلام
    من اگه جای تو بودم D600 و انتخاب میکردم و با مابقیش رو لنز تمرکز میکردم.چون تفاوت چندانی با650 نداره اما نسبت به 550 مزیتی که داره فیلمبرداریشه.
    اما در کل هم d600-d650 و5100d تو یه سطح هستند.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamze نمایش پست ها
    سلام
    من اگه جای تو بودم D600 و انتخاب میکردم و با مابقیش رو لنز تمرکز میکردم.چون تفاوت چندانی با650 نداره اما نسبت به 550 مزیتی که داره فیلمبرداریشه.
    جسارتاً منظور 600D و 650D ست دیگه؟ ;)

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

بله دوست عزیز.
    من یه 600D هم دارم.اگه سوالی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamze نمایش پست ها
    سلام
    اما توجه داشته باشید که 550D جایزه طلای سایت dpreview رو گرفته و 600D و 650D جایزه نقره !!!!

Camera Reviews / Previews: Digital Photography Review

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    اما توجه داشته باشید که 550D جایزه طلای سایت dpreview رو گرفته و 600D و 650D جایزه نقره !!!!

Camera Reviews / Previews: Digital Photography Review
    شاید به این خاطر که این دو آپگرید مثل 550D نتوانستند نسبت به زمان خود پیشرفت داشته باشند.
    darkness_land و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا 4you آواتار ها
    تشکر کرده
    96

با اين تحقيقات به دست امده

فكر كنم بيشتر دوستان 5100 را پيشنهاد بدن نسبت به قيمت و كيفيت و اكاناتي كه من نياز داشته باشم

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

درود

میخواستم از سایت آمازون خرید کنم، بدلیل ارزانتر بودن قیمت نسبت به ایران، بین 2 مدل از نیکون(D3200) و کنون(650D) مونده بودم؛ تقریبا هر دو (با توجه به تحقیقات خودم و تجربیاتی که از عزیزان و اساتید محترم در این سایت خوندم) هر یک مزایا و معایبی برام داشت ولی فکر کنم یکی از این 2 (با توجه به بودجه فعلیم)بهترین گزینه باشه برام... حالا:

گزینه 1: Canon EOS Rebel T4i 18.0 MP CMOS Digital SLR with 18-55mm EF-S IS II Lens & Canon 75-300 Lens + 58mm 2x Telephoto lens + 58mm Wide Angle Lens (4 Lens Kit!!!!!!) W/32GB SDHC Memory+ 2 Extra Batteries + Charger + 3 Piece Filter Kit + UV Filter + Full Size Tripod + Case +Accessory Kit

گزینه 2: Nikon D3200 24.2 MP CMOS Digital SLR Camera with 18-55mm f/3.5-5.6G AF-S DX VR and 55-300mm f/4.5-5.6G ED VR AF-S DX NIKKOR Zoom Lenses

راستش من اولین باری هست که میخوام slr بخرم.. برا همینم خیلی(حرفه ای) از لنزها سر درنمیارم، آیا 4 لنز کیتی که روی کنون قرار داده بدرد بخور هست یا فقط جنبه تجاری دارد؟ (چون در اینصورت قعطا انتخابم مدل نیکونی میباشد.)
    فیلمبرداری هم برام اولویت نیست ولی گزینه بی تاثیری در انتخابم نخواهد بود.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین