صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 70

موضوع: 350D or 400D ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

پیش فرض پاسخ: 350D or 400D ؟

من هم با مجتبی 100 درصد موافق هستم...
    مطمئن باشید که همین پردازنده فعلی این دوربین از پس تمام پردازشها به خوبی بر اومده....
    احتمالا پردازنده معرفی شده جدید رو هم روی 40 دی و یا...قرار خواهد داد.البته دیگه نه با این قیمت ....شاید زیر 1500 دلا نباشه.
    اما در مورد شما جناب فخار:

ولي حرفي كه به من زد اين بود :‌ 400d ‌هنوز امتحان خودشه پس نداده و به نظر من صبر كنيد تا بقيه امتحان كنند تا اگر ايرادي داشته باشه معلوم بشه و مدت امتحانم 4 الي 5 ماه طول ميكشه تا جواب بده
    زیاد در قید و بند حرف فروشنده ها نباشید....حرف مفت زدن کاری نداره...چرا...؟....به چه علت؟
    اصلا من بعید میدونم که 400 دی رو آورده باشن...فقط این مطالب رو یرای بازر گرمی میگن که نمیدون داشتیم اما الان نداریم....میاریم.....میاد برامون...امروز ....فردا.......................
    شاید این حرفها رو میگویند و تا 350 رو بفروشند.....
    بعدا هم که 400 دی رو آوردند میگویند که خوبه ...بهتر از 350 هست و.....
    البتهمنظور به نورنگار نیست.....
    دقت کنید:
    آهونگار میگه آورده اما تمام شده....
    نورنگار میگه....................
    فروشنده جمهوری میگه .............
    به نظر شما احمقانه نیست؟؟؟؟
    مثلا زمانی 350 دی/ دی 70 / 300 دی/ دی 200 وXXXXX اومد همه 5 -6 ماه صبر کرد که امتحانی پس داده بشه؟؟؟؟!!!!
    اگر همه بخواهند اینطور فکر کنند که دیگه کسی دوربین نمیخره...همه منتظر تست بقیه میشن....آیا فکر میکنید واقعا سازنده ها تا اینقدر احمقانه فکر میکنند که فروشنده ها در مورد محصولاتشان نظرات اینچنینی بدهند.؟؟؟؟!!!!!

مطمئن باشید دوربینهایی مثل دی 80 / 400 دی و امثال اینها یک روزه وارد بازار نشده اند.....
    زمانی که ما در مورد خرید دی 70 و 350 دی تصمیم میگرفتیم ؛ این دوربینها طراحی و ساخته شده بودند و یا در دست طراحی و ساخت بوده اند.....و تمام مشکلات احتمالی اونها توسط کمپانی ها بر طرف شده .....

اگر شرایط تست سازنده ها را بدانید متوجه میشوید که استفاده ما هرگز بیشتر از شرایط تست دوربینها نیست....

بعد از ساخته شدن....یک دوربین به طور رندوم از میان بقیه انتخاب میشه که معمولا از هر تعدای که تولید میشه این
    کار رو انجام میدهند.....
    بعد در شرایط مختلف محیطی در آزمایشگاها تست میشوند...
    سرمای زیاد..
    گرمای شدید....
    رطوبت .....
    ضربه....
    شاتر ها پیاپی ....نه یکی الان و یک فردا ......پشت سر هم ....
    نرم افزار و سیستم عامل دوربین و...............
    مواردی هستند که اصلا در محیط واقعی با آنها کمتر در ارتباط هستیم.

بهتر الان فقط به فکر خرید 400 دی باشیم نه 350......
    مسعود قدیری

كاربر همراه Deniro آواتار ها
    تشکر کرده
    434

مسعود خان دستت درد نكنه . ما كه رفتيم واسه خريد 400D
    اما فقط ميمونه خريد لنز
    به نظر شما چه لنزي بگيرم كه حداقل يكي دوسالي منو از خريد لنز بي نياز كنه و در ضمن لنز با ارزشي باشه و قيمتشم حداكثر 300 تا 350 باشه ؟
    نظرتون راجع به 70-17 sigma ‌چيه ؟

و همچنين راجع به مموري( 1 گيگ)‌ و كيف هم هنوز نمي دونم از چه مارك و مدلي بگيرم
    اگه در اين زمينه هم كمكم كنيد يك دنيا ممنونم ميشم .
    اميدوارم يك روزي زحمتهاي شما رو جبران كنم
    محمد فخار

Canon EOS 400D
    Canon EF 70-300mm F4-5.6 IS USM l Canon EF 50mm f1.8 II l Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
    Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO l Flash Sigma EF-500 DG SUPER l Sony Cybershot P73 l Tripod SLIK Pro 400DX
    LowePro Off Trail 1 l Hamma Backpack

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

جناب فخار.....به تاپیک لنزهای با ارزش سری بزنید...در اونجا مطالب زیادی در مورد این لنز نوشته ام و در موردش بحث شده.
    اما کوتاه بگم:
    اولین 70-17 رو من خریدم...بعد هم بچه های فوروم.همه هم راضی هستند خداروشکر.
    به جرات میشه گفت حتی لنزهایی در حد یک میلیون هم رقیب این لنز نیستند(جدا از شرایط خاص).
    یک دوسال که هیچ...تا زمانی که 400 دی ویا هر کراپ 1.6 که دارید این لنز در کنار شما بهتر از خود دوربین خواهد بود.
    موفق باشید.
    مسعود قدیری

amirsooki
    Guest

سلام خدمت دوستان
    اولا بگم که من اصلا نخواستم بگم که 350 بهتر از 400d هست ،
    حتی اگر کیفیت خروجی 350 بهتر باشه ( گفتم اگر ) بازم 400 خیلی مزایا داره که برتری خودشو نشون بده .
    منظور منم بیشتر این مطلب بود که آیا اختلاف قیمت این دو دوربین میارزه یا نه ؟
    مطمئنم که کیفیت خروجی این دو دوربین بسیار نزدیک به هم هست و این اضافه پول رو ما فقط برای امکانات مختلف میدیم ،امکاناتی که اگر نبود باز هم به راحتی میشد باش کار کرد. آیا دوستانی که 350 دارن با ورود 400d قصد تعویض دوربین دارن یا میدونن که 350 تا مدتهای دیگه نیز جوابگو هست . ؟
    جواب این سوال مهمه .
    راستی جناب فخار ، آهو نگار 350d رو میده 670 هزار تا . ( محض اطلاع )

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsooki
    سلام خدمت دوستان
    اولا بگم که من اصلا نخواستم بگم که 350 بهتر از 400d هست ،
    حتی اگر کیفیت خروجی 350 بهتر باشه ( گفتم اگر ) بازم 400 خیلی مزایا داره که برتری خودشو نشون بده .
    منظور منم بیشتر این مطلب بود که آیا اختلاف قیمت این دو دوربین میارزه یا نه ؟
    مطمئنم که کیفیت خروجی این دو دوربین بسیار نزدیک به هم هست و این اضافه پول رو ما فقط برای امکانات مختلف میدیم ،امکاناتی که اگر نبود باز هم به راحتی میشد باش کار کرد. آیا دوستانی که 350 دارن با ورود 400d قصد تعویض دوربین دارن یا میدونن که 350 تا مدتهای دیگه نیز جوابگو هست . ؟
    جواب این سوال مهمه .
    راستی جناب فخار ، آهو نگار 350d رو میده 670 هزار تا . ( محض اطلاع )
    با سلام

راستش من فکر میکنم منظور امیر خان سوکی بیشتر معطوف به بحث بودجه هست و تو این تاپیک بیشتر به مقایسه فنی بین این دو دوربین پرداخته میشه فکر میکنم هم 350d هم 400 d خیلی افت قیمت داشته باشن(که البته 350 شاید بیشتر) به خاطر همین هم شاید اختلاف بیشتر از دویست تومن پیدا کنن (مثلا 300 تومن البته اینها بیشتر احتمالات هست) پس ممکنه بشه با 300 تومن وکمی بیشتر مثلا یه لنزخوب مثل 17-70 خرید پس به نظر من همه این نتیجه گیریها نسبی هست (نظر شخصی) و بستگی به شخص مصرف کننده داره با توجه به بودجه و نیاز

من خودم وقتی که 350d رو خریدم دقیقا سه روز بعد کنون 400d رو معرفی کرد (با اینکه میدونستم به زودی این دوربین اعلام میشه ) ولی نمیتونستم صبر کنم الانم خیلی راضیم ولی اگر میتونستم صبر کنم به شخصه من خودم400d رو میخریدم
    چون 400 d خیلی مزایا داره که به راحتی نمیشه ازش گذشت (برای دوستانی که هنوز بین این دو مردد هستند) ولی من دلیلی برای تعویض دوربین نمیبینم چون هنوز خیلی چیزها هست که باید با این دوربین یاد بگیرم البته خیلی با خودم کلنجار رفتم تا به این نتیجه رسیدم.(شایدم بعدا....)
    ویرایش توسط kamyar : Tuesday 26 September 2006 در ساعت 21:02
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

خیلی از امکانات میتوانست روی دوربین نباشه و به با دوربین درست کار کرد....اما امکانات بیشتر و بهتر یعنی کاربرد دقیق تر و مطمئن تر.
    اما در مورد 350 داران....صد درصد کسانی هستند...اما هنوز این دوربین وارد بازار نشده تا ببینیم کی توی امضاء 350 دی و 400دی کرده و یا 400 دی داره.
    اما این مورد اصلا دلیلی برای مقایسه نیست.....خیلی از کسانی که 350 دی دارند ...با ورود 30 دی هم ...تشفیق برای خرید نشدند....کسانی هم شدند....که تعدادش خیلی محدود بود که در این فوروم شاید 3-4 نفر بیشتر نبودند(البته شاید).
    ما درمورد کسانی که 350 دی دارند صحبت نمیکنیم...مسلما تعداد این افراد زیاد نیست(ارتقای 350 به 400دی).
    در مورد کسانی که بین 350 و 400 دی مردد هستند...صحبت میکنیم...
    امیر جان این اختلاف قیمت ارزش پرداخت پول بیشتر رو داره.....
    این امکانات ارزش پرداخت پول رو داره.....
    همانطور هم که قبلا باهم صحبت کردیم میتونی چند ماهی با لنز کیت این دوربینسر کنی و بعدا یک لنز بهتر تهیه بخری.
    مسعود قدیری

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

من خودم بشخصه اگر لنزهام جور بود و بوجه ام هم کامل حتما 400d رو میخریدم.

amirsooki
    Guest

حالا چرا میزنی آقا مسعود ؟
    خب 400D میخرم . :biggrin:

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsooki
    حالا چرا میزنی آقا مسعود ؟
    خب 400D میخرم . :biggrin:
    حالا شدی پسر خوب....
    اصلا بیا 350 من رو بخر،من 400 دی میخرم!!!!
    مسعود قدیری

كاربر همراه Deniro آواتار ها
    تشکر کرده
    434

خوب ميبينم كه امير خان هم طرفدار 400 شدند . آقا مبارك باشه......

فقط به نظر شما بهترين و ارزانترين فروشگاه كجا ميتونه باشه و آقاي قديري شما از كجا وسايل عكاسي ميخريد ؟
    محمد فخار

Canon EOS 400D
    Canon EF 70-300mm F4-5.6 IS USM l Canon EF 50mm f1.8 II l Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
    Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO l Flash Sigma EF-500 DG SUPER l Sony Cybershot P73 l Tripod SLIK Pro 400DX
    LowePro Off Trail 1 l Hamma Backpack

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین