صفحه 4 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 70

موضوع: 350D or 400D ؟

amirsooki
    Guest

پیش فرض پاسخ: 350D or 400D ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghadiri
    حالا شدی پسر خوب....
    اصلا بیا 350 من رو بخر،من 400 دی میخرم!!!!
    شکسته نفسی میفرمایید ...
    شما باید دوربینتو تو مزایده بفروشی ، با پایه 40000 دلار.
    39000 تا شو بدی به بچه های آفریقا ، 1000 تاشم بدی من 400D بخرم. :biggrin:

محمد جان ، باید صبر کنی تا دوربین به طور گسترده وارد ایران بشه ، نه اینکه فقط یک جا داشته باشن .
    تا رقابت پیش بیاد ، و قیمت ها متعادل بشه .

كاربر همراه Deniro آواتار ها
    تشکر کرده
    434

امروز زنگ زدم آهو نگار و سراغ 400 دي رو گرفتم كه گفت فعلا نداريم و اگر هم بياد قيمتي حدود 1 ميليون تومن داره .
    350دي رو هم 670 تومن گفت .

اينجور كه بوش بياد چند ماهي بايد صبر كنيم چون هنوز اين دوربين تو ايران نيومده

و هر شركتي هم واسه خودش يك قيمتي همينجوري ميگه .....
    عجب........................
    محمد فخار

Canon EOS 400D
    Canon EF 70-300mm F4-5.6 IS USM l Canon EF 50mm f1.8 II l Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
    Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO l Flash Sigma EF-500 DG SUPER l Sony Cybershot P73 l Tripod SLIK Pro 400DX
    LowePro Off Trail 1 l Hamma Backpack

Red
    Red آنلاین نیست
    كاربر همراه Red آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Deniro
    امروز زنگ زدم آهو نگار و سراغ 400 دي رو گرفتم كه گفت فعلا نداريم و اگر هم بياد قيمتي حدود 1 ميليون تومن داره .
    350دي رو هم 670 تومن گفت .

اينجور كه بوش بياد چند ماهي بايد صبر كنيم چون هنوز اين دوربين تو ايران نيومده

و هر شركتي هم واسه خودش يك قيمتي همينجوري ميگه .....
    عجب........................
    توی سایت نورنگار که گفتن موجود دارن !

http://digihouse.ir/Farsi/News/MainF....aspx?P=B&C=67

قيمت : ۸,۶۰۰,۰۰۰ ريال

كاربر همراه
    تشکر کرده
    27

حالا گذشته از اختلاف قیمت بین 30d و 400d.برای چه کسی 30d وبرای چه کسی 400d انتخاب مناسبیه؟

Red
    Red آنلاین نیست
    كاربر همراه Red آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH E
    حالا گذشته از اختلاف قیمت بین 30d و 400d.برای چه کسی 30d وبرای چه کسی 400d انتخاب مناسبیه؟
    این کاملا بستگی به نیاز شما داره ... نیاز خودتون رو برسی کنید و بعد میتونید از بین این دو ، یکی رو انتخاب کنین.

كاربر جديد Flatline آواتار ها
    تشکر کرده
    0

چه ربطی به G7 داره؟ دو محصول كاملا متفاوت. خودتون هم ميگيد كار تجاری؛ اين كار تجاری برای جلب توجه مشتريان اين دوربين در رده خودشه نه قياس با يك SLR. نه واقعا فكر ميكنيد مهندسين كانن به عقلشون نميرسه كه فرضا اين پردازنده را در محصولی مثل 400D استفاده كنند؟ كه باعث بشه شما از خريد آن پشيمان ش
    سلام دوباره
    می بخشید از تاخیر
    آقای ناظمی درسته این دو دوربین در یک رنج نیستن ولی پردازنده ای که استفاده میشه یکی هست و این ربطی به نوع دوربین ها نداره.
    عقل مهندسین کانن و بحث فروش تجاری یک مبحث جدا هست.
    کارهای تجاری فقط مخصوص دوربین های در حد dslr ها نیست...
    به نظر من کانن برای بیرون دادن دوربین 400D در حد گذاشتن dust reduction و افزایش پیکسل و امکاناتی دیگه اکتفا کرده در صورتی که می تونست با گذاشتن پردازنده جدیدش کیفیت تصویر و سرعت بالاتر و امکانات بالاتری رو به مشتریش بده.
    تنها دلیلی که من می بینم برای بکار نبردن این پردازشگر یک بازار جدید برای محصول بعدی خودش هست.
    بازهم میگم بحث من سر پردازنده هست نه مدل دوربین.

مطمئن باشید که همین پردازنده فعلی این دوربین از پس تمام پردازشها به خوبی بر اومده....
    جناب آقای قدیری در این موضوع شکی نیست ولی به نظر من DIGIC III خیلی بهتر از اینها از پس پردازشها بر می آمده.
    به نظر من این کار کانن فقط یک عمل تجاری بوده برای عرضه این پردازنده در یک مدل جدیدتر.
    خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم.

موفق باشید

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

من فكر ميكنم كنون براي اينكه بتونه با دوربينهاي جديد نيكون و سوني و يا .... كه دي اس ال آر هستند و 10 ميليون پيكسل و قيمتي زير 1000 دلار دارند - رقابت كنه بايد قيمت رو پايين نگه ميداشته و از طرفي چون تونسته با سنسور 10 مگا پيكسلي و پردازنده ديجيك 2 كيفيت تصوير بهتر بگيره ديگه لزومي نداشته پردازنده جديدتر كه حتما باعث گرون تر شدن دوربين ميشه ( بخاطر هزينه هايي كه براي كمپاني داشته ) براي دوربين 400دي استفاده كنه ----
    اينطوري هم كيفيت خيلي خوبي داره و هم اينكه بخاطر ارزونتر درامدن دوربين بازار رو دستش خواهد داشت ----
    و احتمالا پردازنده جديد را در مدل احتمالي 40دي كه در بازه قيمتي بالاتر داره رقابت ميكنه خواهد گذاشت و همچنين به احتمال ديگر در مدل 450دي آينده كه براي اون دوربين كه در زمان دورتر خواهد آمد ديگه پردازنده نسخه 3 هم ارزانتر براي كمپاني در مياد و باز پردازنده جديد و دوربين جديد الي آخر ....
    محمد امدادی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    203

به نظر من نبايستي اهداف تجاري شركتهاي بزرگي مثل كنون را از كم و كيف محصولاتشان جدا تلقي كنيم برعكس خيلي هم وابسته اند و يا اينطور بگم كه نخست اهداف تجاري بلند مدت تعيين مي شوند وسپس برنامه هاي R&d و ...

تا آنجاييكه ميدانم چنين شركتهايي يه برنامه بلند مدت زماني براي محصولات و مدلهايي كه به بازار ارائه خواهند داد را بصورت سري برنامه ريزي ميكنند و سپس بر اساس آن برنامه و همچنين وضعيت بازار نسبت به ارائه محصولاتشان اقدام ميكنند
    به هيچوجه تصادفي نيست كه كنون هريك از كلاسهاي محصولات خودش را در پريود هاي زماني مشخصي روانه بازار ميكند و از قبل قابل پيش بيني است

يه مثال ديگه : كنون مدل 30دي را با وجود تعجب همگان با 8 مگا روانه بازار نمود در حاليكه بدون شك حداقل يه نمونه ويا به تكنولوژي 10 مگا دسترسي داشته است و پس از آن 400دي را در كلاس پايينتر با 10 مگا ارائه كرده است و يا مثال هاي اينچنيني از شركتهاي ديگه كه به نحوي عمل ميكنند تا پس از يه مدت برنامه ريزي شده محصول جديدشان را با يه سري تفاوت ها نسبت به مدل قديميشان روانه بازار نمايند. از حالا قابل پيشبيني هست كه مدل 40دي پس از 30 دي 10 مگا و با گرد گير و Digic Iii... به بازار ارائه خواهد شد

در نهايت آنچه براي ما مهم است آنست كه در هر مقطع باتوجه به نيازهايمان بهترين انتخاب را از مدلهاي متنوع انتخاب كنيم و زياد حرص مدلهاي جديدتر و ... را نخوريم چرا كه در هر مقطع حتما پيش بيني براي مدلهاي آينده با ويژگيهاي جديد تر وجود خواهد داشت
    امير رضا برهاني
    http://www.arbphotos.com

كاربر همراه Deniro آواتار ها
    تشکر کرده
    434

نقل قول نوشته اصلی توسط Red
    توی سایت نورنگار که گفتن موجود دارن !

http://digihouse.ir/Farsi/News/MainF....aspx?P=B&C=67

قيمت : ۸,۶۰۰,۰۰۰ ريال
    به قيمتهاي سايت زياد توجه نكنيد : اين حرفي بود كه فروشنده نورنگار به من زد

البته سه شنبه تماس گرفتم . گفت قيمتها اكثرا تغير كرده اونم به علت كثرت تقاضا !!!!!!!!!!:confused:

به من گفت كه حدود 900 تومن
    آهو نگارم نداشت
    جاهاي ديگم خبري از اين دوربين نداشتن :(
    محمد فخار

Canon EOS 400D
    Canon EF 70-300mm F4-5.6 IS USM l Canon EF 50mm f1.8 II l Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
    Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO l Flash Sigma EF-500 DG SUPER l Sony Cybershot P73 l Tripod SLIK Pro 400DX
    LowePro Off Trail 1 l Hamma Backpack

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    22

سلام،
    آقای سوکی : ( ببخشید که بازم دیر شد. )
    به نظر من نظر دادن فنی در مورد 400d و مقایسه آن در حال حاضر کمی زوده ولی اگر همه چیز مطابق انتظارات باشد آنوقت به نظر من خرید 400d به عنوان اولین دوربین Dslr کاملا" منطقی است. ( گرچه D80 نیکون هم رقیب کاملا" توانایی به نظر می آید. ) اما اگر به دیده ارتقا دادن به آن نگاه شود برای من با توجه به هزینه آن و امکانات برتر نسبت به 350d اصلا" توجیه پذیر نیست و خریدن 2 تا لنز فیکس کارآیی بیشتری برایم دارد. شاید برای من اولین دوربینی که کاملا" وسوسه برانگیز باشد 40d کنون ( فرضی ) است.
    اما سوال دیگر شما در مورد انتخاب 350d با یک لنز بهتر یا 400d من نمی توانم کمکی انجام بدهم و این خود شما هستید که باید ببینید مشخصات برتر 400d چقدر برای شما اهمیت دارد. انتخاب شخصی من در صورت محدود بودن بودجه گزینه اول است. ( در زمانی که خودم هم دوربین گرفتم تقریبا" همین کار را انجام دادم. ) ولی اگر فکر می کنید که احتمال ارتقا لنز در آینده برایتان وجود دارد و شما هم حوصله کافی را دارید در انتخاب گزینه دوم شک نکنید. به طور خلاصه، در بازه زمانی طولانی من 350d با یک لنز قابل قبول را مفیدتر از 400d با 55-18 می دانم.
    امیدوارم کمک کوچکی کرده باشم.

موفق باشید
    -

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین