صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 3 4 5 6 7
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 68 , از مجموع 68

موضوع: انتخاب سخته باور کنید !!! کدومش d70.d70s.d50

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

پیش فرض پاسخ: انتخاب سخته باور کنید !!! کدومش d70.d70s.d50

كاوه جان اصلا ناراحت نباش....
    يه آ100 هم اينجا داريم....اگر دوستمان تشريف آوردند...حتما ميندازم بهشون!!!!!
    اصلا زبانت هم براي ترجمه خوب نبود.......
    مسعود قدیری

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

ای بابا حالا اینطورا هم نیست از همه دوستان ممنون ، بسیار اصرار کردم به پدر اجازه ندادن (بهتر بگم بوکم نکردن ) که بیام تهران ، باید از همینجا تهیه کنم و سفارش بدم برام از نورنگار بیارن ، اقای قدیری میشه قیمت رو بهم نهاییشو بگی که منم بتونم اینجا ازتون منصفانه بخرم ؟؟ اگه اینکار رو برام بکنید لطف بزرگی بهم کردید چون میدونم چقدر میخواد بکشه روشو و اگه هم بدونه من قیمت واقعی رو میدونم میتونم ازش تخفیف خوبی بگیرم ، محض اطلاعتون فروشگاه برق (همون پیرمرده )میخواد برام بیاره ، اگه لطف کنی قیمت رو هم بهم بگی میدونم چقدر میتونم برونم روش. ممنون از همه.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه masih-s آواتار ها
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    ای بابا حالا اینطورا هم نیست از همه دوستان ممنون ، بسیار اصرار کردم به پدر اجازه ندادن (بهتر بگم بوکم نکردن ) که بیام تهران ، باید از همینجا تهیه کنم و سفارش بدم برام از نورنگار بیارن ، اقای قدیری میشه قیمت رو بهم نهاییشو بگی که منم بتونم اینجا ازتون منصفانه بخرم ؟؟ اگه اینکار رو برام بکنید لطف بزرگی بهم کردید چون میدونم چقدر میخواد بکشه روشو و اگه هم بدونه من قیمت واقعی رو میدونم میتونم ازش تخفیف خوبی بگیرم ، محض اطلاعتون فروشگاه برق (همون پیرمرده )میخواد برام بیاره ، اگه لطف کنی قیمت رو هم بهم بگی میدونم چقدر میتونم برونم روش. ممنون از همه.
    سلام dppictuer عزیز
    چرا مستقیما" از خود نورنگار خرید نمیکنی تا مجبور نباشی مبلغی هم اضافه تر بعنوان سود فروشگاه عکس بپردازی؟
    اقای قدیری هم زحمت تست و این جور برنامه ها رو واستون میکشند و شما پول رو بحساب نورنگار واریز میکنین
    و اونها هم مستقیما" به ادرستون میفرستند... به نظر من اینجوری مطمئن تره ...

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

ممنون از تمام دوستان که منو در خرید یاری کردن اینم یه فایل کوچیک و نه چندان ارزش مند برای دوستانی که بعد از این این تاپیک رو مطالعه میکنن.

http://my.blackmice.com/attachment.p...7&d=1169685565

بازم تشکر میکنم. از همه.
    قیمت بدنه 520 هزار تومن . قیمت لنز 260 هزار تومن ، قیمت برای فروشنده 500 و 245 هزار تومن. منم 775 خریدم . با گارانتی نورنگار.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    ممنون از تمام دوستان که منو در خرید یاری کردن اینم یه فایل کوچیک و نه چندان ارزش مند برای دوستانی که بعد از این این تاپیک رو مطالعه میکنن.

http://my.blackmice.com/attachment.p...7&d=1169685565

بازم تشکر میکنم. از همه.
    قیمت بدنه 520 هزار تومن . قیمت لنز 260 هزار تومن ، قیمت برای فروشنده 500 و 245 هزار تومن. منم 775 خریدم . با گارانتی نورنگار.
    سلام

مباركه. ديدن فايلي كه گذاشتيد نياز به ثبت نام داره كه مقدور نيست.

كاربر جديد sfatemi2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با سلام به همه دوستان
    من تقریبآ مصمم شده بودم که Nikon D70s رو بخرم و وقتی همه چیز آماده بود در آخرین لحظات توصیه آقای قدیری -که به جای D70s نظرشون روی D50 بود- کلآ ذهنم رو به هم ریخت و باعث شد که از نو گزینه های موجود رو بررسی کنم. از یک طرف بودجه من اجازه خرید D70s رو بهم میده و متغیر قیمت در واقع وجود نداره: حالا با این فرض که D70s و D50 دقیقآ هم قیمت باشند نظر دوستان رو کدومشه؟
    توی سایتهای مختلف و همین تاپیک هم هرچی بررسی کردم نتونستم به نتیجه قطعی برسم. اینکه D70s انگار اسم بزرگتریست من رو نسبت به D50 کمی سرد میکنه ولی خوب فاکتور نویز کمتر در D50 هم چیزی نیست که بشه به راحتی از کنارش عبور کرد: راستی این قضیه تفاوت نویز چقدر جدیه؟ واقعآ تفاوت معنا داری هست بین این دو؟
    من 900 هزار تومان پول دارم برای دوربین> لنز> کارت>کیف . به نظرتون چه کنم؟

amirsooki
    Guest

سلام.
    ارسالی توسط جناب روشن :
    اما تفاوتهاي D50 و D70s :
    عدم وجود Fine tuning تراز سفيدي ، عدم وجود Dial* ثانويه، عدم امكان استفاده از فلاش سرخود دوربين براي كنترل
    وايرلس فلاش ريموت ، عدم وجود دكمه قفل فوكوس و نداشتن دكمه پيش نمايش عمق ميدان.
    چندان تفاوتها قابل توجه ومهم نيستند كه بتوان دي50 را فراموش كرد. مگر آن عدم امكان مستر شدن فلاش سرخود دي 50 براي كنترل وايرلس. كه اگر سروكارت با آن نمي افتد چندان اهميت ندارد.
    حتما این تاپیک رو از اول خوندید . جواب ساده است . اگر تفاوتها برایتان مهم نیست D50 را بخرید و اگر مهم است D70s. اما در زمینه نویز : نویز به راحتی با فیلتر NoiseWare در فتوشاپ اصلاح می شود ( هر چند کمی افت شارپ داریم که ناچیز است. ) و اینکه چند درصد عکسهای شما در ایزو های بالا هست نیز میتواند ملاک انتخاب باشد.
    همچنین در صورت خرید D50 برای خرید لنز D70s باید پول بیشتری بپردازید تا اینکه آنرا به صورت کیت روی دوربین D70s خریداری کنید.
    نظر من به شخصه روی D70s می باشد. به دلیل امکانات فوق.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

راستش من هميشه يه چيزي برام سوال بوده. نيكن اصولن چرا D50 رو معرفي كرد ؟ جواب من اينه : فقط براي رقابت با Canon 350D از نظر قيمت !

اگه به لينك زير دقت كنيد خواهيد ديد كه نيكن D50 و D70s هردو در يك روز (20 ايپريل 2006) و دقيقن 2 ماه بعد از معرفي 350D معرفي شده اند.

http://www.dpreview.com/reviews/comp...s350d&show=all

معرفي هم زمان دو دوربين كه مشخصاتي خيلي (تاكيد مي كنم خيلي) نزديك به هم دارند (به غير از مواردي كه امير جان گفتند سرعت شاتر 8000/1 و 4000/1 و نوع كارت حافظه و جثه ي كمي كوچكتر هم اضافه كنيد) از يك كمپاني كمي عجيب است و به نظر مي رسد نيكن كه در صدد و مشغول تهيه ي طرح D70s بوده پس از خبر شدن از در راه بودن 350D براي از دست ندادن بازار و به بهانه ي حذف تعدادي از فيچر هاي D70 در D50 اين دوربين ارزان قيمت رو به بازار معرفي كرده و به نظر من هم خريد D50 (با توجه به قيمت و نه چيز ديگر) بين اين دو منطقي به نظر مي رسد.

البته با دقيق شدن در لينك فوق نظرتون رو به Canon 350D هم جلب مي كنم.
    ویرایش توسط farhad44 : Tuesday 30 January 2007 در ساعت 13:50 دلیل: signature
    فرهاد حسيني

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 3 4 5 6 7