صفحه 4 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 68

موضوع: انتخاب سخته باور کنید !!! کدومش d70.d70s.d50

amirsooki
    Guest

پیش فرض پاسخ: انتخاب سخته باور کنید !!! کدومش d70.d70s.d50

اما امیر جان به نظر شما این رنگ پوست چطوره.
    در مورد رنگ پوست که ایشالا جناب امیر خان محبی نظر حرفه ای میدهند ، اما
    در مورد رنگ پوست جگر شما ، باید بگم که حرف نداره ، خدا حفظشون کنه.

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

البته كه رنگ پوست عاليست! به چند علت:

- پوست به اين زيبايي و لطافت متعلق به فرزند عزيز آقاي عبدالهي است
    - رنگ پوست به وسيله دوربين نيكون ثبت شده (البته كمي تعصب قاطي دارد اين مورد، اما از شوخي گذشته، يكي از چيزهايي كه هوش ما را از زمان D100 برد، رفتار رنگ پوستي خانواده نيكون بود!)
    - اكسپوژر و وايت بالانس زيبايي اصلي عكس را خراب نكرده (مجري اين مورد و مورد اول آقاي عبدالهي است)

چه خوب كه عكس را زياد شارپ نكرده اي، سوژه لطيف، عكس لطيف ....
    اما در مورد فوكوس، يك خورده مطمئن نيستم كه درست انجام شده باشد، يا اشتباه ميكنم؟
    البته كراپينگ قابل تجديد نظر است
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

از لطف شما ممنونم جناب محبی.
    فوکوس البته کمی مشکل داره ، بابا خیلی سخته از یه وروجک که هرلحظه یه طرف میره عکس گرفت.
    کراپ اصلی هم این نیست فقط خواستم تاکید برروی این قسمت(پوست که موضوع بحث بود ) باشد.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

اول از همه در مورد کراپ بگید جریانش چی بود متوجه نشدم یعنی نمیتونم از حالت وایدش استفاده کنم ؟؟؟

دوم بگید قیمت این 18 -200 vr چقدره ؟؟؟ ایا میتونم بخرم ؟؟؟

سوم برای اقا بابک گل بگم که الان اولویتم عکاسی پرتره و کار ماکرو هست لرزش گیر زیاد برام مهم نیست چون با سرعت 1/8 ثانیه بدون سه پایه عکس میگیرم مثل شیشه به هیچ عنوان دستم لارزش نداره مگه دیگه نور خیلی کم باشه . از اونجایی که کار پرترم زیاده مسلما" بیشتر توی خونه خواهد بود در مورد شارپنس تاکید میکنم و سرعت فوکاس هم میدونم هر چی باشه بهتر از 4500 نیکون کولپیکسی که دارم . اما اگه سرعتش بالاتر باشه خیلی بهتره . در ضمن از لحاظ لنز فکر نکنم مشکلی باشه ، چون من خیلی زود پولهامو جمع میکنم و اصولا" ادم مقتصدی هستم و الکی ولخرجی نمیکنم برا همین فکر میکنم حداکثر هر 5 ماه بتونم یه لنز بخرم در حد 300 هزار تومن چون کار هم میکنم و خرجی هم ندارم جز عکاسی و گرافیک . دوستان لطفا" لنزهای پیشنهادی خودتون رو با قیمت لطف کنید بگید. بهم .
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر فعال Doncorleone آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    اول از همه در مورد کراپ بگید جریانش چی بود متوجه نشدم یعنی نمیتونم از حالت وایدش استفاده کنم ؟؟؟

دوم بگید قیمت این 18 -200 vr چقدره ؟؟؟ ایا میتونم بخرم ؟؟؟

سوم برای اقا بابک گل بگم که الان اولویتم عکاسی پرتره و کار ماکرو هست لرزش گیر زیاد برام مهم نیست چون با سرعت 1/8 ثانیه بدون سه پایه عکس میگیرم مثل شیشه به هیچ عنوان دستم لارزش نداره مگه دیگه نور خیلی کم باشه . از اونجایی که کار پرترم زیاده مسلما" بیشتر توی خونه خواهد بود در مورد شارپنس تاکید میکنم و سرعت فوکاس هم میدونم هر چی باشه بهتر از 4500 نیکون کولپیکسی که دارم . اما اگه سرعتش بالاتر باشه خیلی بهتره . در ضمن از لحاظ لنز فکر نکنم مشکلی باشه ، چون من خیلی زود پولهامو جمع میکنم و اصولا" ادم مقتصدی هستم و الکی ولخرجی نمیکنم برا همین فکر میکنم حداکثر هر 5 ماه بتونم یه لنز بخرم در حد 300 هزار تومن چون کار هم میکنم و خرجی هم ندارم جز عکاسی و گرافیک . دوستان لطفا" لنزهای پیشنهادی خودتون رو با قیمت لطف کنید بگید. بهم .
    فکر کنم 18-200 حدود 850 باشه..
    محمد منتظری

تشکر کرده
    37

بله منم قیمتشو در اوردم ، من حداکثر بودجم برای لنز فعلا" 270 هزار تومنه ، بیشتر از ین نمیتونم بدم.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

بله منم قیمتشو در اوردم ، من حداکثر بودجم برای لنز فعلا" 270 هزار تومنه ، بیشتر از ین نمیتونم بدم.
    واسه پرتره 85 ميليمتر فيكس با f2.8
    واسه عكاسي ماكرو و پرتره 105 ميليمتر نيكون يا سيگما
    واسه استفاده هاي عمومي و روزمره و پرتره موردي بهتر از 70-18 گير نمياري با اين قيمت

تو اين مواردي كه پيشنهاد دادم قيمت رو در نظر نگرفتم اما با توجه به محدوديت270 نمي توني هم ماكرو رو داشته باشي هم پرتره رو و بايد يكي رو انتخاب كني تو مورد سوم هم بايد بي خيال ماكرو بشي البته مي توني 70-17 سيگما هم فكر كني البته براي نيكون دارا خنده داره اما ماكرو هم مي توني تاحدودي با اين لنز داشته باشي اما سرعت فوكوشس اصلا قابل قياس با 70-18 نيست

كراپ فكتور دوربين هاي SLR نيكون 1.5 هستش و اين مورد تو فاصله كانوني ضرب ميشه يعني يه لنز 200-28 در واقع براي D50 در مياد 300-42در اين صورت شما وايد نداريد ديگه واسه همينه آقاي هژيراذر گفتن از 18 ميليمتر شروع بشه بهتره اينجوري وايد هم داريد و براي رسيدن به اولترا وايد بايد بريد سراغ فاصله هاي بين 10 تا 18ميليمتر
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

تشکر کرده
    37

یعنی شما اون دوتا مدل سیگما رو پیشنهاد نمیدین ؟؟؟ این 18-70 حالت ماکرو نداره درسته ؟؟؟!! سیگما ها دقیقا" چی ایرادی دارن ؟؟ البته انتخاب من همونیه که شما فرمودید فقط میخوام علت انتخاب نشدنشون رو بدونم ، در ضمن این کراپ تو همه لنزها اینطوریه ؟؟ یعنی حتی اگه لنز دیجیتال هم بخریم بازم نمیتونیم از همون فاصله های روی خود لنز استفاده کنیم ؟؟؟ نورنگار دوتا لنز سیگمای دیگه هم داره با قیمت خوب که 28 -105 یکیش و دیگری هم 18-70 نظرتون رو در موردشون بفرمائید . در کل هم یه لنز رو بصورت متفق القول بهم توصیه کید . ممنون از همتون.
    راستی این لنز همونیه که تو امضاتون لینکش رو گذاشتین ؟؟ درسته اقا بابک؟؟ فوکاس سریعه درسته ؟؟ خیلی از فوکاسش تعریف شنیدم اما دوست داشتم یه لنز داشته باشم مثل این لنز سیگما که همه کار میکنه ولی اینطوری هم خوبه.

بابک جان 260 هزار تومن قیمت واقعی این لنزه یعنی میارزه ؟؟ یا نه چون خیلی خوبه و طرفدار زیاد داره یهویی گرونش کردن ؟؟ در کل انتخاب من تابع توصیه شماست در ضمن بابک جان از پکش اگه میشه یه عکس بذار تا بدونم دقیقا" باید چی بخرم . انگار لنزمم انتخاب داره میشه ها.
    ویرایش توسط dppictuer : Sunday 14 January 2007 در ساعت 14:24

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

__ قضیه کراپ و ضریب آن همیشه پابرجاست.

__ با توجه به بودجه شما نیکون 70-18
    هادی هژیرآذر

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

یعنی شما اون دوتا مدل سیگما رو پیشنهاد نمیدین ؟؟؟ این 18-70 حالت ماکرو نداره درسته ؟؟؟!! سیگما ها دقیقا" چی ایرادی دارن ؟؟ البته انتخاب من همونیه که شما فرمودید فقط میخوام علت انتخاب نشدنشون رو بدونم ، در ضمن این کراپ تو همه لنزها اینطوریه ؟؟ یعنی حتی اگه لنز دیجیتال هم بخریم بازم نمیتونیم از همون فاصله های روی خود لنز استفاده کنیم ؟؟؟ نورنگار دوتا لنز سیگمای دیگه هم داره با قیمت خوب که 28 -105 یکیش و دیگری هم 18-70 نظرتون رو در موردشون بفرمائید . در کل هم یه لنز رو بصورت متفق القول بهم توصیه کید . ممنون از همتون.
    راستی این لنز همونیه که تو امضاتون لینکش رو گذاشتین ؟؟ درسته اقا بابک؟؟ فوکاس سریعه درسته ؟؟ خیلی از فوکاسش تعریف شنیدم اما دوست داشتم یه لنز داشته باشم مثل این لنز سیگما که همه کار میکنه ولی اینطوری هم خوبه.

بابک جان 260 هزار تومن قیمت واقعی این لنزه یعنی میارزه ؟؟ یا نه چون خیلی خوبه و طرفدار زیاد داره یهویی گرونش کردن ؟؟ در کل انتخاب من تابع توصیه شماست در ضمن بابک جان از پکش اگه میشه یه عکس بذار تا بدونم دقیقا" باید چی بخرم . انگار لنزمم انتخاب داره میشه ها.
    يادته گفتم انتخاب لنز آدم رو به خودكشي واميداره ..... داري به اين حالت نزديك ميشي كم كم
    ببين دوست من
    لنز رو فقط نبايد از دامنه فاطله كانوني انتخاب كرد بلكه پارامتر هاي زيادي مثل شارپنس، كنتراست، ويگنتينگ، ديستورشن، دياف. VR و...... تو خريدش تاثير داره براي اينكار لازمه ريويو بخوني راجع به لنزها من دور خصوص اون لنز هاي سيگما نكته چشم گيري نديدم احتمالا بايد سرعت فوكوس پاييني داشته باشن و شارپنس كم لازمه به ريويوها مراجعه كنيد از آدرس زير مي تونيد استفاده كنيد
    http://www.photozone.de/8Reviews/index.html
    تاپيك لنزهاي باارزش رو هم بررسي كنيد
    بله اين كراپ براي همه لنزها اينجوريه حتي لنزهاي DX يا ديجيتال نيكون چون فاصله كانوني رو بر اساس استاندارد بايد با قطع 135 داشته باشيم (جهت مقايسه)

سيگما يه لنز 125-18 هم داره ميگن شارپنسش خوبه اما فوكوسش خوب نيست نمي دونم با مونت نيكونش گير مياد يا نه اما من تا حالا لنز 70-18 از سيگما نديدم و نمي دونم داره يا نه
    اما حيفه كه اين 70-18 نيكون رو بي خيال شد چون همه پارامترهاي خوب رو باقيمت خوب داره مخصوصا موتور SWM كه فوكوس بي صدا و سريعي رو به اين لنز بخشيده
    به صورت متفق القول ميدونم 70-18 توصيه ميشه البته با توجه به پولتون واسه خريد هم با هام تماس بگيريد اصلا با هم ميريم عكي از جعبش هم ندارم ولي نگران نباش مي توني بياي لنز منو ببيني و كاملا چكش كني اگر خوشت اومد بخر.
    واسه شما بهترين انتخاب (با توج0 به علاقه به دامنه هاي بزرگ)لنز عاليه 135-18 نيكونه اما چون تازه اومده كميابه و قيمتش هم بالاست فكر كنم حدود 450 باشه اگر گير بياري؟؟؟؟؟
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین