صفحه 1 از 7 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 68

موضوع: انتخاب سخته باور کنید !!! کدومش d70.d70s.d50

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

پیش فرض انتخاب سخته باور کنید !!! کدومش d70.d70s.d50

سلام به دوستان عزیزم.

والا نمیدونم چه کنم بنظرتون کدوم یکی ز این مدلهارو بگیرم ؟؟ پولمم 1 تومنه که قصد دارم یه 100 تومنشو بذارم برای کارت و کیف درجه یک و مابقی رو یه دوربین بخرم باش حالا بین اینا موندم از یه سمت دی 50 جدیده نویز کمتری داره نسبت به تمام مدلهای هم رده خودش و از اون طرف کوچیکتر از دی 70 و یه سری امکانات عالی رو نداره . در ضمن میخواستم بدونم بین d70 & d70s دقیقا" چه تفاوتی وجود داره و در انتها هم قیمت روز بازار رو از حضورتون بپرسم ، قصد خرید دارم لطفا" کمک بفرمائید.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

پیش فرض پاسخ: انتخاب سخته باور کنید !!! کدومش d70.d70s.d50

دي 70 ديگه توليد نميشه پس از گزينه ها خارج ميشه

بعد بفرماييد كدوم امكانات عالي دي 70 رو دي 50 نداره كه واقعا ميتونه بحران ساز بشه ؟

شما ميتونيد يك دي 50 با يك لنز 70-18 بخريد مجموعا حدود 770000 تومان و لذت ببريد

ما در اين فروم يك دوست بسيار عزيزداريم به اسم " كاوه قبادي " اگر توضيحات بسيار دقيق تر ميخواهيد موارد

استفاده از دوربينتون رو بطور دقيق بفرماييد تا ايشان خيلي عالي شما رو راهنمايي كنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

دوست عزیز ....

یک سوال حتما باید نیکون باشد؟کنون باشد اشکالی دارد؟

بعد اینکه به مراتب D70s از D50 بهتر است و انتخاب بهتر و عاقلانه تر ، ولی D50 هم دوربینی است بسیار عالی ، اما نه در قد و قواره ی D70s .

یعد اینکه D70 الان در بازار وجود ندارد و اگر هم باشد اصلا به صلاح نیست که این دوربین رو بخرید. چر که نیکون به دلیل مشکلات این دوربین نسخه ی اصلاح شده ی اون رو معرقی کرد.

اما اگر ابعاد برایتان مهم است و میتوانید قید امکانات بیشتر را بزنید ؟ چون امکانات و بدنه ی حرفه ای تر بسیار مهم تر از جم و جور بودن است( به نظر من )

نادر جان ممنون....الان پست شما رو دیدیم.

دوست عزیزمون اگر خواستشون رو بگن ، لنز مورد نیاز رو میشه بهتر کمک کرد.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

ارسلان عزيز،
    پيشنهادم براي شما D50 با يك لنز 18-70 يا 18-135 است. اما تفاوتهاي D50 و D70s :
    عدم وجود Fine tuning تراز سفيدي ، عدم وجود Dial* ثانويه، عدم امكان استفاده از فلاش سرخود دوربين براي كنترل وايرلس فلاش ريموت ، عدم وجود دكمه قفل فوكوس و نداشتن دكمه پيش نمايش عمق ميدان.
    چندان تفاوتها قابل توجه ومهم نيستند كه بتوان دي50 را فراموش كرد. مگر آن عدم امكان مستر شدن فلاش سرخود دي 50 براي كنترل وايرلس. كه اگر سروكارت با آن نمي افتد چندان اهميت ندارد.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

ببخشيد من تازه وارد پابرهنه مي پرم وسط بحث

به نظر من شما با اين بودجه بهتره سراغ Canon 400D يا حتا Canon 350D بريد چون قطعن كيفيت تصاوير راضي كننده تر از D50 و انواع D70 خواهد بود.

اگر پرسيده بوديد بين 400D و D80 كدومو انتخاب كنم سوال سخت تري بود كه پس از چرخ زدن هاي زياد در اينترنت به جواب D80 مي رسيديد ولي الان به نظر من پاسخ شما Canon 400D است .

amirsooki
    Guest

سلام.
    من به شخصه میگم D70s .
    یکی از دلایلم همون تفاوتهای دو دوربینه که جناب روشن فرمودند ، دومی رو هم خودتون گفتید ، خوشدستی.
    من باز هم به شخصه میگم که D70s خیلی خوشدست تره در صورتیکه بعضی ها هم برعکسش را میگویند .
    اما اگر عکاسی پرتره انجام میدهید ، حتما حتما D70s به خاطر مستر شدن فلاش و ...
    موفق باشید

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

ارسلان عزيز،
    پيشنهادم براي شما D50 با يك لنز 18-70 يا 18-135 است. اما تفاوتهاي D50 و D70s :
    عدم وجود Fine tuning تراز سفيدي ، عدم وجود Dial* ثانويه، عدم امكان استفاده از فلاش سرخود دوربين براي كنترل وايرلس فلاش ريموت ، عدم وجود دكمه قفل فوكوس و نداشتن دكمه پيش نمايش عمق ميدان.
    چندان تفاوتها قابل توجه ومهم نيستند كه بتوان دي50 را فراموش كرد. مگر آن عدم امكان مستر شدن فلاش سرخود دي 50 براي كنترل وايرلس. كه اگر سروكارت با آن نمي افتد چندان اهميت ندارد.
    عینا میخواستم بگویم ، که اقای دکتر روشن توضیح دادند و بنده را راحت فرمودند ( حرف های دکتر بسیار ارزش دارد ساده از کنارشان نگذرید )

به نظر من شما با اين بودجه بهتره سراغ Canon 400D يا حتا Canon 350D بريد چون قطعن كيفيت تصاوير راضي كننده تر از D50 و انواع D70 خواهد بود
    اصلا با شما موافق نیستم ، قطعا را بر چه اساس میفرمایید؟؟؟؟به هیچ وجه قبول ندارم ( خدا کند نیکونی ها این سخن شما را نبینند ، چرا که قطعا خونتان را حلال اعلام میکنند ، شوخی البته )اگر این طور قطعا میشد گفت به نظرم یک 2000 پست در این فروم به حدر رفته است و چه بحث ها بر سر این چهار دوربین که نشده.

اما با اینکه به کنون هم فکر کنید ، موافقم .

دوست عزیز شما بفرمایید ، چه لنزی نیاز دارید تا بهتر به جواب برسید.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

ممنون و تشکر از همه اول بگم که تازه کار نیستم مدت درازیه عکاسی میکنم از هنر عکاسی هر انچه که مد نظرتون باشه رو میدونم و بکار بستم فن رو هم تا حد بضاعت دوربین اگاهم و بهتر بگم که دوربین همیشه محدودم کرده به خودش والا کم نمیذارم. اول از همه بگم که علاقه وافری به نیکون دارم و همینطور ارادت خاصی . اما همیشه مدلهای مختلف کانن رو هم میپسندم و به دوستان خودم هم توصیه میکنم و براشون هم میخرم ، اما در این مورد بخاطر کوچیک بودن بیش از حد دوربینهای 400 دی و 350 دی و از اون طرف بزرگ بودن دست و جسه من و در کنار اون نویز کم دوربین دی 50 در مقایسه سایت دی پی ریویو علاقمند شدم بهش ، اما از اونجایی که میدونستم در سیستم فلاش دی 50 نسبت به دی 70 کاستی هایی وجود داره و همینطور کم بودن هات کی های روی بدنه دوربین گفتم شاید بغییر از اینا مسائل دیگری هم باشه که دکتر عزیزم به وضوح فرمودند تنها دوسئوال دارم اگه دکمه dof نداره ایا توی منوش میشه چنین کاری رو کرد و همینطور برای قفل فوکاس ؟؟؟؟

اتفاقا" من کار استدیو و توی خونم خیلی زیاده اما فلاش استدیو دارم و فکر نمیکنم الان هم بخوام (با اینکه خیلی دلم میخواد) فلاش اکسترنال بخرم که بخوای کامندر کنم و بعد درش بیارم بذارمش یه جا دیگه و .... . اما خوشحال میشم استفاده دقیق این امکان رو برام بنویسید که دقیقا" میتونم باش چکار کنم ؟؟

در مورد استفاده هم برای اقا کاوه گلم عرض کنم که والا من به عکاسی پرتره ، گرافیکی ، حیوانات و از همه بیشتر به ماکرو علاقه زیادی دارم ، اما از یه طرف هم بخاطر زندگی در اهواز شاید نتونم لنز مدنظرم رو بخرم چون احتمالا" باید به مغازه دار سفارش بدم (چون اهواز دی اس ال ار زیاد نمیاد) تا برام بیاره ، و از اونجایی که دی اس ال ار بزور میاد بعدی میدونم بتونن لنز برام بیارن باید برم باهاشون صحبت کنم ببینم میتونن چنین کاری هم بکنن. یا نه. اما با کمال میل لنز مورد نظرتون رو با قیمت جدا بفرمائید چون پولم حتی به d200 هم میرسه اما چون یه سری وسائل خواص دیگه هم میخوام باید یکم در مورد دوربین قناعت کنم و مطمئنام که دی 50 و دی 70اس برای من کافی هستن. در مورد بدنه دو دوربین من فکر نمیکنم تفاوت فاحشی داشته باشن دوتاشون یکی هستن و تفاوت زیادی ندارن چه از لحاظ حجم و چه از لحاظ سایز.

اقا کارت حرفه ای اس دی هم معرفی کنید.میخوام بدونم با سرعت بالا چه قیمت هستن ؟؟؟
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

اصلا با شما موافق نیستم ، قطعا را بر چه اساس میفرمایید؟؟؟؟به هیچ وجه قبول ندارم ( خدا کند نیکونی ها این سخن شما را نبینند ، چرا که قطعا خونتان را حلال اعلام میکنند ، شوخی البته )اگر این طور قطعا میشد گفت به نظرم یک 2000 پست در این فروم به حدر رفته است و چه بحث ها بر سر این چهار دوربین که نشده.
    كاوه جان من تازه اينجا عضو شدم فكر كنم چند ماهي طول بكشه كه بتونم همه ي اون 2000 تا پست رو بخونم :) ولي خوب 25 ساله كه عكاسي مي كنم ( آنالوگ SLR البته ) و اين جنگ قديمي و جالب نيكون و كنن هم چيز جديدي نيست كه منحصر به اين فوروم بشه و قصه ي درازي داره. من تعصبي ندارم .قديما خيلي روي كنن تعصب داشتم ولي دنيا در حال رشد سريع تكنولوژيه و ديگه اون برتري هاي قطعي براي هيچ برندي در هيچ زمينه اي (نه تنها عكاسي) وجود ندارد و اينروز ها به راحتي مثلن يك كمپاني اتوموبيل سازي نسبتن نوپاي كره اي رقيب قدر يك كمپاني قديمي ژاپني مي شود و ... قس عليهذا.

منظورم از كلمه ي قطعن فقط از لحاظ image quality بود كه به تصديق همه ي سايت ها و نشريه هاي معتبر چون dpreview و popular photography و ... لنز هاي عادي كنن حدود 5 تا 10 درصد كواليتي بالاتري نسبت به لنزهاي عادي نيكن دارند ( سري L كه بماند) ولي از لحاظ بدنه و ... خيلي از عكاسان نيكن را ترجيح مي دهند خلاصه ما هنوز جوونيم و مخلص همه ي دوستداران همه ي برند ها هم هستيم (خونمان را حلال نكنيد) :biggrin:

كاربر فعال arax30th آواتار ها
    تشکر کرده
    1

دوست عزیز اگه در مورد بودجه خیلی محدودیت ندارید و نیکون رو ترجیح میدید و از طرفی نمی خواین تا حد D200 هم خرج کنید به D80 نیکون هم فکر کنید، انتخاب خوبی میتونه باشه.
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D
    Canon EF-S 18-55 IS + Canon EF-S 55-250 IS

صفحه 1 از 7 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین