صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37
Like Tree63تشکر

موضوع: با كيفيت ترين دوربيني كه مي شه با 450,000 تومان خريد،چيست؟

كاربر جديد DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    34

پیش فرض با كيفيت ترين دوربيني كه مي شه با 450,000 تومان خريد،چيست؟

سلام دوستان

من عكاس نيستم ولي عاشق عكاسي هستم و مي خوام يك دوربين با كيفيت(منظورم از نظر تصوير) بخرم.بسيار ممنون خواهم شد اگر راهنمايي كنيد.به صورت مختصر داراي خصوصيات زير باشد:

1.بهترين كيفيت تصوير در اين رده و اين قيمت(حتي در محيط هاي كم نور) بدون نويز
    2.زوم نوري خوب
    3.اگر شد فول فريم.
    4.خيلي چيزها مي خواستم بگم ولي يادم رفت.
    5.اهان.ماكروي قوي مثلا 1 سانتي
    در ضمن هدف عكاسي از منظره و حالت ماكرو هست.

پيشاپيش ممنونم
    ویرایش توسط DSLR : Friday 28 August 2009 در ساعت 17:05 دلیل: زوم نوري

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

پیش فرض پاسخ:  ●●●●با كيفيت ترين دوربيني كه مي شه با 450,000 تومان خريد،چيست؟ ●●●●

سلام دوست عزيز
    ببخشيد فول فريم با 450 تومن؟؟؟؟؟؟:confused:

پاسخ هاي بسيار زيادي ميشه به سوال شما داد كه قبلا دوستان اين كار رو كردند و بارها به سوالي اين چنين پاسخ داده شده كه مي تونيد با جستجويي كوچك اونها رو پيدا كنيد.با اين قيمت قطعاً SLR رو بيخيال شيد و به نظر من بهترين انتخاب براي شما SLR-Like ها هستند كه بستگي به نياز شما داره
    اهان.ماكروي قوي مثلا 1 سانتي
    اكثر برند ها مثل canon- sony- fuji-panasonic-olympus تو اين رده محصولاتي رو دارن.
    معرفي كردن دوربين كار سختي نيست ولي زحمتش رو ميندازم گردن خودتون تا رويوو ها رو بخونيد و با آگاهي انتخاب كنيد.
    ویرایش توسط M.Meghdari : Friday 28 August 2009 در ساعت 13:52
    A. Mohammadi و DSLR تشکر می‌کنند.

كاربر فعال A. Mohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    7479

پیش فرض پاسخ:  ●●●●با كيفيت ترين دوربيني كه مي شه با 450,000 تومان خريد،چيست؟ ●●●●

نقل قول نوشته اصلی توسط DSLR نمایش پست ها
    سلام دوستان

من عكاس نيستم ولي عاشق عكاسي هستم و مي خوام يك دوربين با كيفيت(منظورم از نظر تصوير) بخرم.بسيار ممنون خواهم شد اگر راهنمايي كنيد.به صورت مختصر داراي خصوصيات زير باشد:

2.اگر شد فول فريم.
    3.خيلي چيزها مي خواستم بگم ولي يادم رفت.
    4.اهان.ماكروي قوي مثلا 1 سانتي

پيشاپيش ممنونم
    سلام دوست عزیز

اگر جستجویی در فروم می کردید سوالات مشابه در این مورد هست

1. منظورتون از کیفیت چیه ؟ این واژه بسیار کلی است . در این رده قیمت دوربین کم نویز حتی در نور کم هم بستگی داره به عواملی چند. همه دوربینها نویز دارند و مخصوصا در نور کم ولی بسته به دوربین مقدار نویز متفاوته.
    دوربین بدون نویز هم هزار سال دیگر هم ساخته نخواهد شد (نظر شخصی)

2- با این بودجه و فول فریم :confused: ارزانترین فول فریم ها بیشتر از 2 میلیون قیمت دارند

4- برای ماکرو هم باید لنز ماکروی جداگانه بگیرید و دوربینهای SLR مثل دوربینهای کامپکت و لایک نیستند که ماکرو 1 سانتی بشه باهاشون گرفت.

در مورد عکاسی منظره هم باید با لنز کیت احتمالی دوربینی که انتخاب خواهید کرد ، مدتی سر کنید تا به موقع لنزی بهتر و به قول خودتان با کیفیت تر تهیه کنید.

در کل با این بودجه ، انتظارات شما برآورده نمی شود، مگر اینکه یک دوربین اس ال آر لایک تهیه کنید.

موفق باشید
    Persian، M.Meghdari و DSLR تشکر می‌کنند.
    اصغـرمحمـدی

كاربر همراه diamont آواتار ها
    تشکر کرده
    204

پیش فرض پاسخ: با كيفيت ترين دوربيني كه مي شه با 450,000 تومان خريد،چيست؟

سلام دوستان

2.اگر شد فول فريم.
    3.خيلي چيزها مي خواستم بگم ولي يادم رفت.
    4.اهان.ماكروي قوي مثلا 1 سانتي

پيشاپيش ممنونم
    سلام دوست عزیز
    والا راهنمایی کردن شما کمی سخته چون خواسته هاتون با هم متناقض هستند.
    ولی خوب من فکر میکنم در ارسالتون اشتباه فرمودید چون همونطور که دوستان گفتند خرید فول فریم که چه عرض کنم حتی خرید dslr هم بعید به نظر میرسه.
    ولی با توجه به اینکه هدف شما از عکاسی منظره و ماکرو است.من پیشنهاد میدم پاناسونیک lx3 بخرید .
    چون این دوربین جزو معدود کامپکت هایی است که به شما واید 25 میده و مود raw هم داره و در کل خروجی خوبی بهتون میده.در ضمن ماکرو 1 سانت هم دارد.
    در لینکی که براتون گذاشتم اطلاعات کاملتری از این دوربین بدست میارید.هر چند توضیحات کاملا تجاری است.(ببخشید دیگه لینک بهتری دم دستم نبود)
    ------------------------------
    راستی اگر مسرانه به دنبال فول فریم هستید و اشتباه تایپی نبوده میتونید یه دوربین آنالوگ slr بخرید با قیمت خیلی پایین و البته کیفیت راضی کننده که البته آنالوگ واسه خودش دنیایی دیگست.
    موفق باشید
    ویرایش توسط nmroshan : Friday 28 August 2009 در ساعت 17:29 دلیل: حذف لینک مستقیم + اخطار
    DSLR تشکر می‌کند.
    mj Nourmohammadi
    fuji xt2+ fuji x pro2+fuji xe1+ fujinon 14 f:2.8+fuji 18 f:2 +fuji 23 f:1.4 + fuji 27 f:2,8 + fuji 35 f:1.4 + fuji 56 nf:1.2 + fuji 90 f:2 + fuji 100-400 + fuji 18-55 f:2,8-4

تشکر کرده
    34

سلام دوستان

ممنون از پاسخ هاتون

بارها به سوالي اين چنين پاسخ داده شده كه مي تونيد با جستجويي كوچك اونها رو پيدا كني
    درسته.ولي با پيشرفت دنياي ديجيتال ،شايد اين هفته مدل جديد و بهتري وارد بازار شده باشد.

با اين قيمت قطعاً SLR رو بيخيال شيد
    فكر نمي كنم اوضاع اينقدر هم وخيم باشه.ميشه مدل هايي مثل Sony A350 يا Nikon D60 رو پيدا كرد.

معرفي كردن دوربين كار سختي نيست ولي زحمتش رو ميندازم گردن خودتون تا رويوو ها رو بخونيد و با آگاهي انتخاب كنيد.
    ممنونم.خوندم و مدل هاي زير رو انتخاب كردم.حالا شما كدوم رو پيشنهاد مي كنيد.

Fujifilm FinePix S100FS
    Sony A350
    Nikon D60

منظورتون از کیفیت چیه ؟
    منظورم اينه كه وقتي تصوير در اندازه ي واقعي مي بينيم،خبري از آن دانه هاي سحرآميز مزاحم نباشه و رنگ ها طبيعي و شفاف باشند.

با این بودجه و فول فریم ارزانترین فول فریم ها بیشتر از 2 میلیون قیمت دارند
    فول فريم هم نبود لا اقل ضريب برشش 1.3 يا 1.5 باشه.همون APS-C

فكر كنم 3 يادتون رفت.

در مورد عکاسی منظره هم باید با لنز کیت احتمالی دوربینی که انتخاب خواهید کرد ، مدتی سر کنید تا به موقع لنزی بهتر و به قول خودتان با کیفیت تر تهیه کنید.
    بله.اگر خريد تمام شد فعلا همين كار رو خواهم كرد تا تجديد قوا كنيم.بعدا شايد يه لنز Prime خريدم.

در کل با این بودجه ، انتظارات شما برآورده نمی شود، مگر اینکه یک دوربین اس ال آر لایک تهیه کنید.
    بله.خودم دنبال يك SLR هستم ولي اگر نشد بايد Like اش رو خريد.فكر كنم مهمترين عيب like اينه كه لنز خور نيست.درسته؟

در ضمن شما كدوم يكي از دوربين هاي بالا رو پيشنهاد مي كنيد؟

خرید فول فریم که چه عرض کنم حتی خرید dslr هم بعید به نظر میرسه.
    فكر كردم شايد مدل جديدي اومده كه فول فريم هست.حالا ما تازه كار،يه حرفي زديم.دوستان هي از شرمنده گي ام در ميان.

در مورد اون دوربين ممنونم.ولي مي خوام حداقل SLR-Like باشه.دنبال compact آماتور نيستم.
    خوب،نظر شما در مورد مدل هاي بالا چيه؟اول از نظر كيفيت.دوم از نظر زوم نوري(چيزي كه يادم رفته بود،اين بود).سوم هم ماكرو و منظره.

در كل اگر دوستان مدل هاي بهتري سراغ دارند،ممنون ميشم راهنمايي كنيد.دنبال يك دوربين 500 هزاري هستم براي تمام عمر.

ممنونم

كاربر همراه nDman آواتار ها
    تشکر کرده
    69

الان Canon EOS 1000D حدوده 550 (کمتر یا بیشتر) تو بازاره. لنز کیتش برای پورتره معمولی و منظره بد نیست. ولی ماکروی مورد نظر شما رو نداره (این مربوط به لنز میشه). سونی slr ارزون نگیرید، تصویرشون تو ایزوی بالای 400 به هیچ دردی نمیخوره (مقدار نویز خیلی زیاده و فورم عجیبی داره که نمیشه با نرم افزار درستش کرد). 1000D حتی تو ایزوی 1600 هم تصویر قابل قبولی داره.
    میتونی یه مدت باهاش کار کنی و بعد بسته به نیازت لنز ماکرو یا تله یا واید بگیری.
    DSLR تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    34

سلام
    از دوستان ممنونم.
    بعد از زير رو كردن تمام دوربين ها در اين رده دوربين هاي زير رو انتخاب كردم.گرچه كمي گران تر از توان بنده هستند ولي SLR ارزشش رو داره فكر مي كنم.فقط حيف كه ضبط ويديو ندارند.خوب حالا به نظر شما كدوم يكي رو انتخاب كنم.با ملاك هايي كه قبلا هم عرض كردم.

Canon EOS 1000D

Nikon D60

Olympus E-620

با تشكر
    ویرایش توسط M.R.Shahbazi : Saturday 29 August 2009 در ساعت 10:34

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

والا من خسته شدم از بس گفتم دوربین فقط نیکون و کنون نیست. داشتن دوربینی با امکانات نیکون دی 60 وقتی شما الان میخوای اقدام به خرید کنی (حداقل به نظر من) یکم غیر منطقی میاد.بازم خوبه که شما اولپوس رو هم جزو انتخاب ها گذاشتی ولی مطمئنم که الان دوستان میان نظر میدن که کنون چنانه و نیکون چنینه و شمام بیخیالش میشی!

به هر حال من پیشنهادم موارد زیره :

pentax K100D body only = 420000

pentax K100D + 18-55 = 470000

pentax K100D + 28-200 = 615000

گارانتی یک ساله سیگل

http://www.akkasee.com/forum/showthr...252#post129252

موفق باشید
    A_Maddah، farhad44، A. Mohammadi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

جناب ميلاني

درسته كه دوربين فقط كنن و نيكن نيست ولي فكر نمي كنم يك دوربين 6 مگاپيكسلي توليد حدود 3 سال و نيم پيش (Pentax K100D) هم توصيه ي مناسبي براي خريد باشه به ويژه اينكه در مقايسه با D60 و 1000D نه تنها هيچ ويژگي قابل اشاره اي نداره بلكه فاقد امكان لايو ويو در مقايسه با كنن است. اميدوارم به لرزشگير بدنه به عنوان برتري اشاره نكنيد.

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=nikon_d60%2Cpentax_k100d%2Ccanon_eos1000d&show=all
    A_Maddah، mreza1001، Saeed.gh.sh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

سلام
    از دوستان ممنونم.
    بعد از زير رو كردن تمام دوربين ها در اين رده دوربين هاي زير رو انتخاب كردم.گرچه كمي گران تر از توان بنده هستند ولي SLR ارزشش رو داره فكر مي كنم.فقط حيف كه ضبط ويديو ندارند.خوب حالا به نظر شما كدوم يكي رو انتخاب كنم.با ملاك هايي كه قبلا هم عرض كردم.

Canon EOS 1000D

Nikon D60

Olympus E-620

با تشكر
    من بين 3 دوربين بالا 1000 دي رو پيشنهاد ميكنم. با لنز كيت .البته پيشنهاد محمد رضا ميلاني رو هم خوب بررسي كنيد چون تجربه پنتاكس رو داره و با تجربه اس

تو ناصر خسرو بعضي از فروشگاهها چك كارمندي ميگيرن .اگه مثلا يه مقدارش بمونه ميتونيد چك بدبد دوربين بهتري برداريد.
    mreza1001 و DSLR تشکر می‌کنند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین