صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43
Like Tree59تشکر

موضوع: خرید دوربین DSLR تا سقف 700 تومان

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

درود
    دوستان لطفا راهنمایی
    بنده هم قصد خرید یه دوربین توی رنج قیمت 700-750 تومن دارم. بیشتر دنبال عکاسی از طبیعت و حیات وحش هستم. واسم اصلا فیلمبرداری اهمیتی نداره و فقط یه عکس شفاف و بدون نویز خصوصا توی ایزوهای بالا میخوام.
    چندتا سوال:
    اول اینکه چه دوربینی مناسب کار من هست؟!
    دوم اینکه آیا میشه لنز کیت رو همراه دوربین نخرید و فقط بادی رو تهیه کرد؟ (آخه میتونم پولم رو نگه دارم و بعدا یه لنز تله بخرم)
    سوم اینکه اطلاع دارید که نیکون و کنون طی چند ماه آینده آیا قرار هست دوربینی توی این رنج قیمت به بازار بدن؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

کنون دوربین EOS1100D و نیکون D3100 رو تو این قیمت عرضه کرده و از این پایینتر فکر نمیکنم ارائه کنن مگر اینکه کلا یه رنج جدیدی تعریف کنن که بعید میدونم . کلا زیر این قیمت حتی تو برندهای دیگم چیزی نیست مگر اینکه الیمپیوسهای در حد 420 بخری که حدود 500 قیمتشه ولی بعدها تو خرید لنز به مشکل بر میخوری و کمتر پول دادن به بدنه اونجا جبران میشه.
    hamid67 تشکر می‌کند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط maany_A نمایش پست ها
    فرقشون در اینه که اگر زومی با F/1.8 ثابت طراحی و ساخته بشه که این کیفیت اپتیک رو داشته باشه
    چندین کیلو وزن خواهد داشت!
    قیمتش شاید ده ها برابر 85-15 خواهد بود
    و اندازش بسیار بزرگ
    برای نمونه مقایسه کنین با لنزهای زوم فوق العاده گران و سنگین و عالی مثل Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS یا Nikon 70-200mm f/2.8 VR

85-15 دارای 17 المان در 12 گروه هستش
    50 تنها 6 المان در 5 گروه داره

پیچیدگی یعنی مشکلات اپتیکی
    این بهایی هستش که برای داشتن یک لنز زوم پرداخت میکنیم

از طرف دیگه عکاسانی که با لنزهای ثابت شروع میکنن عموماً در composition عکاسان بهتری میشوند
    بهتر یاد میگیرند که حرکت کنند و در زمان مناسب چه زاویه ای به سوژه داشته باشند...

سبز باشین
    ممنون از جوابتون ولی فکر کنم سوال بنده رو درست متوجه نشده باشید . منظور من مقایسه لنز 50 با لنزی مثل خودش زوم ثابت و کمی وایدتر یا تله تر و F1.8 ولی با دو قیمت خیلی متفاوت در حد چند برابر
    و سوال دیگم اینه که کیفیت اپتیک این لنز واقعا در حد لنز خوبی مثل 15-85 هست؟ یعنی کسی این لنز رو که خیلی هم ارزونه بگیره گذشته از این که زومش ثابته میتونه روش بعنوان یه لنز خیلی با کیفیت حساب کنه ؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid67 نمایش پست ها
    درود
    دوستان لطفا راهنمایی
    بنده هم قصد خرید یه دوربین توی رنج قیمت 700-750 تومن دارم. بیشتر دنبال عکاسی از طبیعت و حیات وحش هستم. واسم اصلا فیلمبرداری اهمیتی نداره و فقط یه عکس شفاف و بدون نویز خصوصا توی ایزوهای بالا میخوام.
    چندتا سوال:
    دوم اینکه آیا میشه لنز کیت رو همراه دوربین نخرید و فقط بادی رو تهیه کرد؟ (آخه میتونم پولم رو نگه دارم و بعدا یه لنز تله بخرم)
    سوم اینکه اطلاع دارید که نیکون و کنون طی چند ماه آینده آیا قرار هست دوربینی توی این رنج قیمت به بازار بدن؟
    up

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

درود
    دوستان لطفا راهنمایی
    چندتا سوال:
    اول اینکه شما گفتین بدون نویز که این جمله اشتباه چون حتی d3s هم نویز داره برای سوال اولتون دوربینی که برای عکاسی حیات وحش مناسب باشد مسلما قسمتش 700 تا 750 نیست چون شما تو این محدوده قیمت فقط می تونید دوربین هایی مثل 1100 دی یا دی3100 تهیه کنید که البته برای حیات وحش بیش از هر چیز یک لنز با تله 300 الی بالاتر با کیفیت خوب مهم می باشد نکته بعدی اینکه کیت لنز رو تهیه کنید چون 18-55 حالا نگیم لنز فوق العاده ایه ولی برای شروع خوبه و می توان با آن عکس های طبیعت و پرتره های تمام قد و نیم قدی گرفت همونطور که خود من با این لنز شروع کردم .ولی خب توصیه من کنون هست به خاطر اینکه لنزهای تله با کیفیت های خوب و قیمت های پایئن داره و سمت نیکون رفتن یه ذزه که چه عرض کنم زیادی پول برای تله باید بدید
    hamid67 تشکر می‌کند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر همراه movahedian آواتار ها
    تشکر کرده
    642

درود
    دوستان لطفا راهنمایی
    چندتا سوال:
    همانطور که دوستان هم گفتند در این رنج قیمت از دو برندنیکون و کنون همان دو مدل هست. اما با مقداری هزینه بیشتر (150-180)d90 nikonبه موارد مورد نظر شما نزديک تر است. البته باید هزینه لنز را هم مد نظر داشته باشید.
    hamid67 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

نقل قول نوشته اصلی توسط movahedian نمایش پست ها
    همانطور که دوستان هم گفتند در این رنج قیمت از دو برندنیکون و کنون همان دو مدل هست. اما با مقداری هزینه بیشتر (150-180)d90 nikonبه موارد مورد نظر شما نزديک تر است. البته باید هزینه لنز را هم مد نظر داشته باشید.
    درود
    نظرتون چیه که بادی D90 رو بخرم و از لنز 35-70ی که دارم واسش استفاده کنم؟ در کل برتری D90 نسبت به D3100 چیه؟

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

درود
    نظرتون چیه که بادی D90 رو بخرم و از لنز 35-70ی که دارم واسش استفاده کنم؟ در کل برتری D90 نسبت به D3100 چیه؟
    برتری های دی90 برای شمایی که علاقه به عکاسی حیات وحش و طبیعت دارید بیشتر به کار می آید مثل ارگونومی بهتر سرعت عکسی پیاپی بیشتر ( هر چند نه چندان زیاد ) ولی از اون طرف دی3100 با مگاپیکسل بیشتر سنسور جدید و اتوفوکوس در حین فیلم برداری (که شما گفتید براتون مهم نیست )... بهتره که شما به سمت دی5100 بردید که 16 مگاپیکسل هست که این یعنی دیتیل بیشتر که تو عکاسی از حیات وحش و طبیعت بکار می آد واقعا و 4 فریم بودن ( که نیم فریم با دی 90 اختلاف داره ) سنسور جدید که مزایای خوبی هستند که اگر بتونید بودجه رو به این بدنه برسونید انتخاب خوبی خواهد بود
    mrif100 تشکر می‌کند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر جديد H A M I D آواتار ها
    تشکر کرده
    1

با سلام میخواستم اگه میشه منو در مورد عکسای داخل آتلیه که میگیرم راهنمایی کنید
    1- چرا عکسهایی که داخل آتلیه میگیرم لایه زرد رنگی روی همه آنها دیده میشود (رنگ زرد عکس خیلی زیاده از حده)
    2- چرا عکسهای پرسنلی که میگیرم روی صورت همه اونا لکه های سفید دیده میشه ( مثلا روی پیشونی و نوک بینی و گونه ها) که هنگام روتوش کردن کلی وقتمو میگیره.
    نا گفته نمونه که مارک دوربین من کنون ای او اس 10 دی(eos 10 D) هستش و تنظیمات وایت بالانسش رو هم خودم تنظیم کردم با عکس گرفتن از یک سوژه کاملا سفید.

خواهشن منو راهنمایی کنید که عکسام خیلی خرابه (فورررررررررری)

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

نقل قول نوشته اصلی توسط H A M I D نمایش پست ها
    با سلام میخواستم اگه میشه منو در مورد عکسای داخل آتلیه که میگیرم راهنمایی کنید
    1- چرا عکسهایی که داخل آتلیه میگیرم لایه زرد رنگی روی همه آنها دیده میشود (رنگ زرد عکس خیلی زیاده از حده)
    2- چرا عکسهای پرسنلی که میگیرم روی صورت همه اونا لکه های سفید دیده میشه ( مثلا روی پیشونی و نوک بینی و گونه ها) که هنگام روتوش کردن کلی وقتمو میگیره.
    نا گفته نمونه که مارک دوربین من کنون ای او اس 10 دی(eos 10 D) هستش و تنظیمات وایت بالانسش رو هم خودم تنظیم کردم با عکس گرفتن از یک سوژه کاملا سفید.

خواهشن منو راهنمایی کنید که عکسام خیلی خرابه (فورررررررررری)
    خرید دوربین dslr تا سقف 700؟
    M.Rasouli و mohsendm تشکر می‌کنند.
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین