صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 106
Like Tree30تشکر

موضوع: با 100تومن چیزی هست؟؟

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

پیش فرض پاسخ: با 100تومن چیزی هست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 30noohe نمایش پست ها
    خوب با این وجود 100% a450 رو می گیرم.
    حجمش هم تقریبا با روی هم گذاشتن 2 تا موبایل به دست اوردم(البته با یه چند میلیمتر اشتباه که خیلی جزئی هست) هر دو موبایل رو به طور چسبیده به راحتی گذاشتم توی جیبم!!!!
    حالا نمیدونم !! شاید جیب من یکی بزرگه ولی به هر حال که دوربین مناسبیه!!!
    ولی بازم می گم از همگی ممنون مخصوصا آقا بهنام و finepix
    همون فردا هم کلی عکس میگیرم توی راه و میام خونه ببینم چطوریه:biggrin:
    چون می خوام بزارم توی جیبم فکر نمی کنم به کیف احتیاجی داشته باشم!
    سلام
    دوست عزیز , بد نیست بدونید که پاور شات های سری 4XX کانن یعنی a410 , a430 , a450 و .... رکورد دار کوچکترین سایز سنسور در بین همه دوربین های موجود در بازار هستن ؛ سنسور 1/3 الان توی دوربینی غیر از سری 4XX کانن وجود نداره ؛ شرکت های بزرگ و معتبر مثل کانن در تولید مدل های ارزون با خست عمل می کنند و اگه این رقابت شدید بین شرکت های مختلف وجود نداشت معلوم نبود کانن یا ... چه خوابی برای مصرف کنندگانشون می دیدن

اگه علاقمند باشی , دوربین خریدن یه عطشی داره که به محض اینکه خریدیش تموم میشه و دیگه تویی که باید با اون دوربین سر کنی یا هزینه مضاعفی رو پرداخت کنی تا ارتقاش بدی ؛ پس عجله نکن و مدل های مختلف رو ببین و نمونه عکس هاشون رو مرور کن
    a530 دیگه تولید نمیشه اما اگه توی بازار پیدا بشه دوربین خیلی خوبیه ؛ پاناسونیک هایی که مشهدی وحید عزیز هم معرفی کرد خوبن ؛ خلاصه پیشنهاد من اینه که a450 رو نگیر و عجله هم نکن

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_703 نمایش پست ها
    مبارک باشه..... ( A450)
    توی جیب...
    خواهش می کنم وظیفه است......
    امیدوارم عکسهای زیباتون رو ببینیم و همین طور آماده شو برای Like البته یه 2_3 ماه دیگه....
    موفق باشی ......:)
    ممنون ولی بت قول میدم توی جیب جاش بدم:biggrin:
    ------
    kouhsar جان چرا میگی a450 رو نگیر؟؟ من دوربین دیگه ای زیر 130 تومن که خوب باشه ندیدم تنها دوربین ها توی این قیمت a450و a430 ها بودن که finepix هم یه نمونه عکس از a450 گذاشته بود که کیفیتش خیلی خوب بود!!!
    Behnam_703 تشکر می‌کند.
    مهران خواجوی 15 ساله از اصفهان!
    وبلاگ شخصی من فلیکر من
    سایت من
    FujiFilm Finepix S9600 --Canon PowerShot A450

تشکر کرده
    828

------
    kouhsar جان چرا میگی a450 رو نگیر؟؟ من دوربین دیگه ای زیر 130 تومن که خوب باشه ندیدم تنها دوربین ها توی این قیمت a450و a430 ها بودن که finepix هم یه نمونه عکس از a450 گذاشته بود که کیفیتش خیلی خوب بود!!!
    سلام
    یه عکس که ملاک نمیشه , اونهم در شرایط نوری خوب ؛ یه دوربین فول قلابی هم در اون شرایط ممکنه عکس خوبی بگیره ؛ برو اینجا و نمونه عکس های بیشتری ازش ببین
    http://www.pbase.com/cameras/canon
    اگه کامپکت بدرد بخور میخوای باید بالاتر از 150 یا 160 تومن خرج کنی و به کمتر از a530 رضایت ندی

من که فکر می کنم کامپکت هم که می خوای بگیری باید خوبش رو بگیری , کامپکتی که تقدم شاتر و دیافراگم , امکان فوکوس دستی و .... رو داشته باشه و بتونی باهاش چیز های زیادی رو یاد بگیری و با شناخت کامل slr like یا slr بعدیت رو انتخاب کنی ؛ دوربین های ضعیفی مثل a450 چیزی ندارن که تو بخوای باهاشون تمرین کنی جز کادر بندی
    a540 کانن یه دوربین کامله که اونهم دیگه تولید نمیشه و اگه پیدا بشه 200 تومنه ؛ a630 برای شروع عالیه و 240 تومنه
    بیشتر فکر کن و پولت رو دور نریز , یا اگه دور میریزی کمتر دور بریز , یعنی به دوربین ساده ای مثل بنکیو c500 یا چیزی مشابه اون اکتفا کن
    فکر اون وقتی رو هم بکن که دوربین بعدیت رو خریدی و کیفیت عکس های اون اصلا قابل مقایسه با کامپکتت نیست و تو اصلا دلت نمی خواد با کامپکتی که داری عکس بگیری .... پس عجله نکن , یه کامپکتی بگیر که حداقل دو سه سال ازش راضی باشی و از خریدش پشیمون نشی
    در ضمن واضحه که انتخاب با خودته ؛ هر چی خریدی مبارکت باشه :) شیرینی ما هم یادت نره
    30noohe تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: با 100تومن چیزی هست؟؟

------

سلام
    جان من A450 رو برای تو جیبت نگیر, اگر به خودت رحم نمیکنی (که هر وقت رفتی سوپر؛ مغازه دار فکر کنه یک چیزی ازش کش رفتی!!! :biggrin:) حداقل به شلوارت فکر کن و اینکه هر چند وقت یکبار باید به خاطر صرفه جویی در موقع خرید دوربین؛ یک شلوار جدید بخری!!! :biggrin:

لااقل به SONY-S500 فکر کن, اینو دیگه مطمئنم که 149 تومنه و شاید بتونی زیر 145 بخری!!! :rolleyes:

چیزی نخر که بعد خودت رو فحش بدی!!!
    30noohe تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

قبول کنید اگه 50 تومن دیگه هم جور کنم باز هم مدل جدید و بهتر معرفی میشه و همین جمله ی "این یک بهتره" تکرار میشه !!! (این از خاصیت انسان بودنه)
    این هم قبول کنید آدمی هیچ وقت از چیزی که داره قانع نیست از بیل گیتس گرفته تا ما!!
    در مورد دوربین هم باید یکم فکر کنم!!!
    همان طور که گفتم هدف اصلیم از انتخاب کامپکت سبک تر بودن نسبت به شبه اس ال آر هست!! که خوب چون به احتمال زیاد دوربین دوم رو s9600 بر می دارم و وزنش خیلی خیلی خیلی بالاست یه چیز همراه می خواستم البته نه با کیفیت خیلی بالا.
    همان طور هم که شاهد بودید اون اول 100 تومن بودجم بود بد به گفته ی اعضا گفتید حداقل 30 تومن بزارید وش و حالا هم که 30 تومن جور شد بازم چیز درست حسابی گیر نمیاد!!!!!
    (البته ببخشید رک حرف زدم)(من کوچیک همتون هم هستم)
    s500 هم دوربین خیلی خوبی هست اگه توی بازار گیر اوردم شاید بتونم اون بگیرم!!
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.
    وبلاگ شخصی من فلیکر من
    سایت من

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

قبول کنید اگه 50 تومن دیگه هم جور کنم باز هم مدل جدید و بهتر معرفی میشه و همین جمله ی "این یک بهتره" تکرار میشه !!! (این از خاصیت انسان بودنه)
    این هم قبول کنید آدمی هیچ وقت از چیزی که داره قانع نیست از بیل گیتس گرفته تا ما!!
    در مورد دوربین هم باید یکم فکر کنم!!!
    همان طور که گفتم هدف اصلیم از انتخاب کامپکت سبک تر بودن نسبت به شبه اس ال آر هست!! که خوب چون به احتمال زیاد دوربین دوم رو s9600 بر می دارم و وزنش خیلی خیلی خیلی بالاست یه چیز همراه می خواستم البته نه با کیفیت خیلی بالا.
    همان طور هم که شاهد بودید اون اول 100 تومن بودجم بود بد به گفته ی اعضا گفتید حداقل 30 تومن بزارید وش و حالا هم که 30 تومن جور شد بازم چیز درست حسابی گیر نمیاد!!!!!
    (البته ببخشید رک حرف زدم)(من کوچیک همتون هم هستم)
    s500 هم دوربین خیلی خوبی هست اگه توی بازار گیر اوردم شاید بتونم اون بگیرم!!
    سلام
    دقیقآ همینطوره که میگی, ولی باور کن من از عصر که قیمت درست LS70 رو دیدم, 90% از خرید دوربین دوم تا اطلاع ثانوی منصرف شدم, چون با وجود اینکه دوربین دوم برام مهمه, ولی هیچوقت به 450 و نظایرش فکر نمیکنم, اما اگه واقعا" بخوای 9600 یا دوربینی بگیری که باتری قلمی بخوره, دوربینی مثل S500 یا LS70 برات خیلی مقرون به صرفه در میاد. ;)
    30noohe تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام
    دقیقآ همینطوره که میگی, ولی باور کن من از عصر که قیمت درست LS70 رو دیدم, 90% از خرید دوربین دوم تا اطلاع ثانوی منصرف شدم, چون با وجود اینکه دوربین دوم برام مهمه, ولی هیچوقت به 450 و نظایرش فکر نمیکنم, اما اگه واقعا" بخوای 9600 یا دوربینی بگیری که باتری قلمی بخوره, دوربینی مثل S500 یا LS70 برات خیلی مقرون به صرفه در میاد. ;)
    خوب حق با شماست . حتما شما می خواهید با کامپکت عکس های حرفه ای بگیرید.
    ولی همانطور که قبلا گفته بودم دوربین رو فقط برای همیشه همراه داشتن و عکس گرفتن از سوژه های غیر منتظره می خرم و هدف دیگه ای ندارم!!
    وبلاگ شخصی من فلیکر من
    سایت من

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

بالا خره رفتم این دوربین (a450) رو خریدم.
    کل خیابونا رو زیر و رو کردم ولی s500 رو گیر نیوردم (همه می گفتند دیگه توی بازار نیست )
    یکی بیاد آموزش کار کردن با این رو بزاره من که نفهمیدم چطوری میشه باش کار کردم!!!!
    بد از این که دوربین رو خردم رفتم اون ور خیابون و به این دوربین ور رفتم بعد از 10 دقیقه تازه فهمیدم جای باطری کجاست!!! بد توی این تاریکی آخر نتونستم عکس بگیرم از عصبانیت می خواستم دوربین رو پرتش کنم توی رودخونه!!!
    دوربین های زیادی دیدم مخصوصا fz8 که از سبکی و کوچیکی توی آسمون به پرواز در میومد!!(قیمت 380 تومن)
    دوربین s3 هم خیلی چیز توپیه مخصوصا قیمتش که 330 تومن هست!!!
    برای d40x هم زحمت نکشیدند یه جعبه درست حسابی بسازند هرکی اینو ببینه میزنه به چاک!!!(ماشالا از کارتون بازیافت هم بدتره!!!)
    fz50 هم خیلی خوش دست بود ولی قیمتش نا امید کننده (اگه اشتباه نکنم 570 تومن) ولی هرچی خوش دست باشه به پای فوجی نمیرسه ولی قیافش خیلی خوب بود!!
    دوربین a450 که 133 تومن در اومد با یه کیف 5 تومن کلا شد 138 تومن!!
    فلاشش هم خیلی خوبه (شاید چون اولین باریه که عکاسی می کنم اینو می گم!!)
    وبلاگ شخصی من فلیکر من
    سایت من

تشکر کرده
    828

سلام
    مبارک باشه :)
    اول دفترچه راهنمای دوربین رو دقیق بخون و بعد باهاش کار کن

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_703 نمایش پست ها
    خواهش می کنم وحید جان.....
    خوب حالا 30nohe جان چه دوربینی می خواهی بخری؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط kouhsar نمایش پست ها
    سلام
    مبارک باشه :)
    اول دفترچه راهنمای دوربین رو دقیق بخون و بعد باهاش کار کن
    lممنون!!!
    بیشتر چیز هاشو سر یه ساعت فهمیدم ولی آخر نفهمیدم سرعت شاتر رو چجوری تنظیم کنم؟؟
    وبلاگ شخصی من فلیکر من
    سایت من

صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین