صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37
Like Tree16تشکر

موضوع: تو رنج قیمت Nikon D40 پیشنهاد بهتری دارید؟

كاربر همراه Babak25 آواتار ها
    تشکر کرده
    871

پیش فرض پاسخ: تو رنج قیمت Nikon D40 پیشنهاد بهتری دارید؟

دوست عزيز،

لطفاً نام و آدرس منبعي كه اين متن را از آن برداشته ايد هم ذكر كنيد كه بعداً فروم و حتي سايت عكاسي به اتهامات واهي متهم نشوند. همانطور كه خود ما انتظار رعايت Copyright را داريم، بهتر است خودمان هم رعايت كنيم.

البته توجه داشته باشيد كه متن هم قديمي است و بعضي از اطلاعات آن در اثر مرور زمان معناي خود را از دست داده اند.

ممنونم.

پ.ن: البته الان Search كردم و ديدم اين متن مربوط به خود سايت عكاسي و جناب آقاي شهبازي است. ولي باز هم ذكر منبع براي استفاده هاي بعدي و ارزش گذاري متن لازم است.
    بابك قبادي
    Nikon D80 | Nikon 18-200 f/3.5-5.6 VR | Tokina 12-24 f/4 | Speedlight SB-800 | Remote ML-L3
    Lowepro Toploader 70 AW | NG Medium Backpack | Manfrotto 190XPROB + 804RC2

كاربر همراه towfigh آواتار ها
    تشکر کرده
    1085

نقل قول نوشته اصلی توسط soheyl_24 نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان. از راهنمایی همه دوستان ممنونم.
    تكلیف من بالاخره چیه؟ من كه فقط تردیدم بیشتر شد.:(
    بالاخره D40 به قیمتش بیشتر می ارزه یا 350D ؟
    برو تو مغازه از فروشنده بخواه هر دو دوربین را جلویت قرار دهد. هر کدام را که در دست گرفتی و خوب براندازش کردی انتخاب کن. که به احتمال 90% نیکون را انتخاب می کنی.
    من از کیفیت ساخت 350 خوشم نمی اید به قولی درز و دوزش خیلی بیشتر است و پر پری تر بنظر می رسد.
    من خودم بشخصه از پریدگی رنگ کانن زیاد خوشم نمی اید و رنگهای گرمتر را بیشتر می پسندم.
    دیگر خود دانی این انتخاب شما فقط جنبه سلیقه ای و شخصی دارد.
    محمد علی توفیق

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

آقاي اكبرنياي عزيز، 350d دوربين بسيار خوبي است كه شايد در چند مورد برتر از D40 باشد. اما اي كاش شما كه دو دوربين را مقايسه مي‌كنيد، آن‌ها رابشناسيد.

مرقوم فرموده ايد كه D70 به سرعت 350d روشن نمي‌شود، اين زمان روشن شدن براي D70 صفر ثانيه، يعني فوري! است و براي 350d نزديك نيم ثانيه.

درمورد باطري، درشرايط استاندارد، D70 حدود 2000 عكس ميگيرد، اما 350d ششصد عكس.

در مورد موتورفوكوس، مگر دوربين‌هاي كانون موتور فوكوس دارند برادر؟ اين را شنيده‌ايد، اما اطلاع نداريد كه اين خصيصه، تنها در رقابت با D50 يا ديگر دوربين‌هاي نيكون قابل مطرح شدن است.
    براي اطلاع جنابعالي، تمام لنزهاي كانون مي‌بايست ميكرو موتور يا موتور التراسونيك داشته باشند، كه البته اين قضيه به خودي خود اصلاً هم بد هم نيست. (همين طور كه براي D40 بد نيست، چون لنزهاي جديد همه موتور دارند)

دقت كنيد كه تنها قصد داشتم از شما دعوت به دقت بيشتر كنم، نه اين كه دوربين خاصي را نفي يا توصيه كنم. اين روزها اينقدر دوربين‌هاي جديد كامل هستند كه چشم بسته ميتوان دوربين خريد.

يك نكته هم به دوستان ديگر در مورد D50 و D40 بگويم، D40 را جايگزين از سر ناچاري D50 نميدانم، بلكه يك رقيب سرسخت حسابش مي‌كنم.
    FarhadBahramii، Persian، infinity و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

سلام. به نظر شما رتبه بندیهای سایت http://www.digitalcamera-hq.com چقدر معتبره؟ مثلا به این رتبه بندی توجه كنید:
    http://www.digitalcamera-hq.com/digi...l_ratings.html

یا مثلا ببینید D50 چه رتبه هایی در این سایت كسب كرده:

Nikon D40

This camera is ranked
    1st of 56 in 6 Megapixel
    1st of 46 in Nikon
    1st of 61 in $350 - $600
    2nd of 34 in SLR/Professional

HQ Grade: A
    Owners love it
    Brand new
    Lots of buying options
    Everybody's talking about it
    Editors' Spotlight
    Best Affordable SLR

البته در نظر داشته باشید كه امكانات دوربین ها نسبت به هزینه پرداختی محاسبه شده و در نهایت رتبه بندی شده اند.
    نظر شما چیه؟

vetsina61
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak25 نمایش پست ها
    دوست عزيز،

لطفاً نام و آدرس منبعي كه اين متن را از آن برداشته ايد هم ذكر كنيد كه بعداً فروم و حتي سايت عكاسي به اتهامات واهي متهم نشوند. همانطور كه خود ما انتظار رعايت Copyright را داريم، بهتر است خودمان هم رعايت كنيم.

البته توجه داشته باشيد كه متن هم قديمي است و بعضي از اطلاعات آن در اثر مرور زمان معناي خود را از دست داده اند.

ممنونم.

پ.ن: البته الان Search كردم و ديدم اين متن مربوط به خود سايت عكاسي و جناب آقاي شهبازي است. ولي باز هم ذكر منبع براي استفاده هاي بعدي و ارزش گذاري متن لازم است.
    سلام آدرسشو اون پايين گذاشته بودم مربوط به سايتwww.camerashop.ir ميشه البته اينو چند ماه پيش تو اين سايت ديده بودم و واسه خودم save كردم . نميدونم حالا سايت camerashop شايد از تو سايت عكاسي ورداشته باشه ....
    ولي اگه خوب توجه ميكردي آدرس سايتو اون پايين گذاشته بودم( براي رعايت همون مسئله كه شما گفتين ..... اگه به پايين متن دقت ميكردين اجرا شدن قانون كپي رايتو ميديدين.... هر چند كه ممكنه اونا اين مسئله رو رعايت نكرده باشن.. شايدم بهتر بود من آدرس سايتو بولد ميكردم كه شما هم اونو ببينين ... در هر حال شرمنده.( گفتم شايد بدرده اون دوست مرددمون كه مونده 350 دي يا 40 دي و ...... بخوره......)
    ویرایش توسط vetsina61 : Tuesday 28 August 2007 در ساعت 03:52
    Babak25 تشکر می‌کند.

vetsina61
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    آقاي اكبرنياي عزيز، 350d دوربين بسيار خوبي است كه شايد در چند مورد برتر از D40 باشد. اما اي كاش شما كه دو دوربين را مقايسه مي‌كنيد، آن‌ها رابشناسيد.

مرقوم فرموده ايد كه D70 به سرعت 350d روشن نمي‌شود، اين زمان روشن شدن براي D70 صفر ثانيه، يعني فوري! است و براي 350d نزديك نيم ثانيه.

درمورد باطري، درشرايط استاندارد، D70 حدود 2000 عكس ميگيرد، اما 350d ششصد عكس.

در مورد موتورفوكوس، مگر دوربين‌هاي كانون موتور فوكوس دارند برادر؟ اين را شنيده‌ايد، اما اطلاع نداريد كه اين خصيصه، تنها در رقابت با D50 يا ديگر دوربين‌هاي نيكون قابل مطرح شدن است.
    براي اطلاع جنابعالي، تمام لنزهاي كانون مي‌بايست ميكرو موتور يا موتور التراسونيك داشته باشند، كه البته اين قضيه به خودي خود اصلاً هم بد هم نيست. (همين طور كه براي D40 بد نيست، چون لنزهاي جديد همه موتور دارند)

دقت كنيد كه تنها قصد داشتم از شما دعوت به دقت بيشتر كنم، نه اين كه دوربين خاصي را نفي يا توصيه كنم. اين روزها اينقدر دوربين‌هاي جديد كامل هستند كه چشم بسته ميتوان دوربين خريد.

يك نكته هم به دوستان ديگر در مورد D50 و D40 بگويم، D40 را جايگزين از سر ناچاري D50 نميدانم، بلكه يك رقيب سرسخت حسابش مي‌كنم.
    -----------

سلام آقاي محبي
    اين متنو من قبلا از سايت camerashop خونده بودم .... همون متني رو كه از اون سايت save كرده بودم بدون تغيير اينجا paste كردم و آدرس سايتو هم گذاشته بودم( من چيزي ننوشتم فقط كپي پيست كردم )...(و براي رعايت مسئله اي كه دوستمون تذكر دادن !!!!! متني كه گذاشتم منبع داشت).... ديشب كه موضوع خريد بين 40دي و 350 دي رو ديدم ياد اين متن افتادم ... وقت نكردم چكش كنم ....( قضيه دي 70)
    در مورد اون خصيصه كه گفتم موتور ....فكوس منظورم همين بود كه شما گفتين يعني در مقايسه با دي 50 .

=====
    زمان روشن شدن 350 دي 0.2 ثانيس در مورد دي 70 نيكون هم بي اطلاعم .... راستش اصلان قرار نبود راجع به دي 70 اينجا مطلب بذارم چون بررسيش نكردم تا حالا ولي مثل اينكه تو متن بالا يعني متني كه من از camerashop اينجا paste كرده بودم راجع به دي 70 هم به اندازه يه نيم خط صحبت كرده بود ...
    ویرایش توسط vetsina61 : Tuesday 28 August 2007 در ساعت 03:54

vetsina61
    Guest

سلام اينم يه مقايسه بين دي 40 ، دي 50 ، دي 40 ايكس و 350 دي.

http://www.letsgodigital.org/es/came...-1529-949.html
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط vetsina61 : Monday 27 August 2007 در ساعت 18:56
    yasin-m تشکر می‌کند.

vetsina61
    Guest

در مورد Startup time نيكون دي 70 هم :

The Nikon D70 Digital SLR was named "Camera of the Year 2004" by the editors of Popular Photography & Imaging (Pop Photo) who called it "the camera that best refines or redefines photography." Pop Photo is the world's largest photography magazine. "For sheer technical virtuosity, there's the D70's color accuracy ... the best of any digital SLR we've ever tested," stated the current (December) issue of Pop Photo. "And its startup time - nearly instantaneous. Plus a burst mode that gives you more than a dozen fine-quality JPEGs at 3 frames per second ... It has the look, feel and functions that have led many pros to make the D70 their backup or even primary camera."

كه متن بالا مربوط ميشه به اين سايت: ( منبعش)

http://www.letsgodigital.org/en/news...tory_2096.html

كه اونم راجع به مقدار عدديش صحبتي نكرده فقط نوشته تقريبا آني ..... ( تو سايتاي ديگه هم من عددي راجع به اين موضوع نديدم .....اگه شما جايي رو سراغ دارين خب معرفي كنين ( البته خودمم ميگردم))حالا نميدونم تو متن انگليسي بالا منظورش صفر ثانيس!!!!!!!! ( كه با همه بي تجربگيم نسبت به شماها و خارج از بحث عكاسي عدد صفر بي معنيه ( يعني با علم فيزيك تضاد داره ) ) يا 0.2 ثانيه يا شايدم 0.4 ثانيه ( ايكي ثانيه ، جيك ثانيه ، سيم ثانيه) ( خلاصه اينكه زمان كوتاهيه انقدر كوتاه هست كه حس نشه و بهش بشه گفت آني ) ...... ميگم در مورد 350 و 400 دي اين زمانو تو جاهاي مختلف 0.2 ثانيه ديدم ... با وجوداينكه همه اين زمانها آني تر از آنيه ميشه به عددايي كه اعلام ميكنن ... حالا چه سايتاي سازنده ( اصلي) چه بقيه سايتا ... اعتماد كرد ...

======================================

آقاي محبي عزيز

اگه راجع به نحوه محاسبه اين زمان آني اطلاعات دارين ( مثلا راجع به وسيله خاص يا فرمول خاصي كه بتونه اين زمانو محاسبه كنه ) ممنون ميشم اطلاعاتتونو در اختيارم بذارين......
    ( البته لا به لاي جواب دادن به سوال دوستمون راجع به انتخاب 40 دي يا يه دوربين ديگه )قربان شما سينا
    ویرایش توسط vetsina61 : Tuesday 28 August 2007 در ساعت 04:10
    Pouyashariat61 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

سلام. جواب منو نمی دید؟

vetsina61
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط soheyl_24 نمایش پست ها
    سلام. جواب منو نمی دید؟
    سلام لينكي كه گذاشته بودم ديدي؟

اينو ميگم:

http://www.letsgodigital.org/es/came...-1529-949.html

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین