صفحه 187 از 689 نخستنخست ... 87 137 177 183 184 185 186 187 188 189 190 191 197 237 287 687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر همراه Super Oli آواتار ها
    تشکر کرده
    2664

پیش فرض پاسخ : پاسخ: شايعات يا واقعيات

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    ممکنه!

البته شایعات واقع بینانه خیلی بهتره.

اما احتمال خودم همون حدود 24 مگاپیکسل ( سنسور آلفا 900 ) !
    راستش به نظر من اگه اسمش D800 باشه همین 16 مگاپیکسل منطقی تر به نظر میرسه تا 24.
    پیش بینی 24 مگاپیکسل رو برای دوربینی به اسم D700x انجام میدادن که البته همه در موردش تردید داشتن که نیکون سنسور دوربین 8 هزار دلاریش رو روی این بدنه قرار بده.
    در کل مشخصاتی که ذکر فرمودید کاملا عقلانی به نظر میرسه....
    علی آذرنوش
    www.photochapter.com
    A good photograph is knowing where to stand. - Ansel Adams

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

نقل قول نوشته اصلی توسط Super Oli نمایش پست ها
    راستش به نظر من اگه اسمش D800 باشه همین 16 مگاپیکسل منطقی تر به نظر میرسه تا 24.
    پیش بینی 24 مگاپیکسل رو برای دوربینی به اسم D700x انجام میدادن که البته همه در موردش تردید داشتن که نیکون سنسور دوربین 8 هزار دلاریش رو روی این بدنه قرار بده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    ممکنه!
    البته شایعات واقع بینانه خیلی بهتره.
    اما احتمال خودم همون حدود 24 مگاپیکسل ( سنسور آلفا 900 ) !
    منم فکر نکنم نیکون در بین اینهمه دوربین 12 مگاپیکسلی یه هو بیاد یه دوربین بالای بیست رو ارائه بده فکر کنم 14 الی 18 عدد درست تری برای پیشبینی باشه
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_kh نمایش پست ها
    منم فکر نکنم نیکون در بین اینهمه دوربین 12 مگاپیکسلی یه هو بیاد یه دوربین بالای بیست رو ارائه بده فکر کنم 14 الی 18 عدد درست تری برای پیشبینی باشه
    اما D3X رو وسط اون همه دوربین 12 مگاپیکسلی یه هو ارائه کرد.

مساله اینه که تکنولوژی تولید سنسور های چگال وجود داره و نیازی نیست که نیکون یواش یواش سنسورهای 20+ بسازه.
    مساله بعدی این هست که آقای قبادی در پستشون نوشته بودند که منبع موثقی در مورد این شایعه دارند. فارق از درست یا اشتباه بودن این مطلب باید توجه کرد که ایشون یه شایعه رو نقل کردند نه یه پیشبینی که دوستان پیش بینی های خودشون رو می نویسند.
    اما حتی در مقام پیشبینی باز هم توقع ارائه یه سنسور با رزلوشن 24+ و ایزو 200-12800 اون هم در بدنه جانشین D700 دور از ذهنه.
    پی نوشت:
    به واسطه پستهای پی در پی دوستان و ندیده شدن سوالم ناچارم مجددا سوالم رو از آقای قبادی بپرسم:

"جناب قبادی آیا امکانش هست ه منبع رو هم بفرمایید یا دست کم بگید که منبع در چه حدی معتبره؟
    مشخصات مرح شده به نظر خیلی واقع گرایانه هست. امیدوارم که صحت داشته باشه.
    و در مورد زمان تقریبی معرفی این دوربین...؟!"
    ویرایش توسط jebrahim : Sunday 22 August 2010 در ساعت 19:40
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

با سلام
    قصد من از گذاشتن این عکسها نظر اساتید بوده و اینکه این مطالب تا چه اندازه می تونه درست باشه اگرم باعث الودگی بصری شده یا کسی را با این کار ازار دادم از عموم معذرت می خوام
    hesamjm و M.Nouri تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا mthosein آواتار ها
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Tati نمایش پست ها
    با سلام
    قصد من از گذاشتن این عکسها نظر اساتید بوده و اینکه این مطالب تا چه اندازه می تونه درست باشه اگرم باعث الودگی بصری شده یا کسی را با این کار ازار دادم از عموم معذرت می خوام

باسلام
    با توجه به اينكه عنوان تايپيك ( شايعات يا واقعيات ) مي باشد، شما شايعه اي رو مطرح كرديد و دوستان نيز واقعيت اون رو اعلام كردن ، بنابراين فكر نمي كنم قصوري از طرف شما ساطع شده باشه . از اينكه دوستان رو از شايعات باخبر كرديد بنده از شما تشكر مي كنم.
    barca007، hesamjm و Saeid Arzani تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    چقدر خوب می‌شد مواردی که آشکارا، قلابی هستند، توسط خود کاربران فروم تشخیص داده شود و در اینجا به صورت فله ای پست نشود که تاثیری ندارد جز آلودگی بصری!
    اما نظر دیگر اساتید این نیست

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط Super Oli نمایش پست ها
    قبلا هم شاهد دوربینهایی با سنسور دوربینهای یک رده بالاتر از برندهای کنون و نیکون بودیم برای مثال D90 و D5000 یا 7D و 550D یا 5DII و 1DIII یا D3 و D700، به نظر میرسه هر دو برند قصد دارن امکان استفاده از سنسورهای دوربینهای رده‌های بالاتر رو در اختیار کسانی قرار بدهند که نیازی به تمام امکانات جانبی این دوربینها ندارند و یا به دنبال بنده‌ای ارزانتر هستند. اگر این روال رو برای دوربینهای آینده نیکون هم صادق بدونیم یه موجودی با اسم D700x با سنسور 24 مگاپیکسلیه D3x خیلی هم غیر منطقی نیست. در این صورت احتمالا جانشین D90 هم از سنسور D3100 (نو رسیده یک رده پایینتر) بهرهمند خواهد بود با بدنه‌ای نظیر D90 (البته اگر D3100 را جانشین D5000 فرض کنیم). اگر اینطور پیش بره به نظر بنده متاسفانه نیکون حرف جدیدی در رده دوربینهای ارزان قیمت برای گفتن نخواهد داشت مگر اینکه همانطور که دوستان در پستهای قبلی اشاره کردن این سنسور جدید رفتار نویزی بسیار بهتری نسبت به سنسورهای 12 مگاپیکسل قدیمی داشته باشد در غیر این صورت این 2 مگاپیسل بیشتر تغییر زیادی محسوب نمیشود.

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    در این صورت احتمالا جانشین D90 هم از سنسور D3100 (نو رسیده یک رده پایینتر) بهرهمند خواهد بود با بدنه‌ای نظیر D90 (البته اگر D3100 را جانشین D5000 فرض کنیم)..
    فکر کنم D3100 ارتقایی D3000 باشه که در این صورت کانن هست که دچار مشکل میشه چون نیکون دوربینی ارزان با امکانات زیادی رو رو کرده که مطمئنا هدف کاربران عادی هستند و بسیار به این دوربین، اقبال خوبی نشون می دهند چون هم از نظر قیمت و امکانات از دوربین های کانن موجود جلوتر خواهد بود (البته برای کاربران عادی)
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر همراه Super Oli آواتار ها
    تشکر کرده
    2664

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    قبلا هم شاهد دوربینهایی با سنسور دوربینهای یک رده بالاتر از برندهای کنون و نیکون بودیم
    گویا منظورم رو خوب نتونستم برسونم.
    عرض بنده این بود که اگر اسم بدنه جدید D800 باشه، سنسورش 24 مگاپیکسلی نخواهد بود و در همون محدوده ای خواهد بود که دوستان اشاره کردن.
    البته هنوز هم سایت NR از معرفی این دوربین در فوتوکینا مطمئن نیست.
    علی آذرنوش
    www.photochapter.com
    A good photograph is knowing where to stand. - Ansel Adams

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط radioheadz نمایش پست ها
    فکر کنم D3100 ارتقایی D3000 باشه که در این صورت کانن هست که دچار مشکل میشه چون نیکون دوربینی ارزان با امکانات زیادی رو رو کرده که مطمئنا هدف کاربران عادی هستند و بسیار به این دوربین، اقبال خوبی نشون می دهند چون هم از نظر قیمت و امکانات از دوربین های کانن موجود جلوتر خواهد بود (البته برای کاربران عادی)
    بله حق با شماست البته منظور من در مقایسه با مدلهای مشابه کنون نبود وگرنه همین الان هم به نقل قول از یکی از دوستان D3000 پرفروشترین SLR در اروپاست. به نظر بنده اگر نیکون این روال را در پیش بگیرد و از همین سنسور در جانشین D90 استفاده کند و با توجه به وجود D300s نباید انتظار زیادی از جانشین D90 داشته باشیم (با معذرت از بعضی دوستان که بیصبرانه منتظر معرفی دوربینهای جدید نیکون هستند)