صفحه 678 از 683 نخستنخست ... 178 578 628 668 674 675 676 677 678 679 680 681 682 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,771 تا 6,780 , از مجموع 6828
Like Tree33370تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Captan نمایش پست ها
    کنون همت و اراده خوبی از خودش نشان داده این دوربین همین حالا در سایت BHphoto قرار گرفته و بزودی وارد بازار میشه ، تنها مشکل کنون قیمت هاست این برند همیشه به قیمت پایین معروف بوده و با وجود اینکه یک دهه از سنسور ثابت استفاده کرد همچنان توانست به تولید ادامه بده اما این فاکتور دیگر در سری RF وجود نداره و راضی کردن یوزها برای پرداخت این قیمت ها کار دشواری خواهد بود.

اما در طرف دیگر میدان نیکون با تولید D6 موجی از تمسخر کاربران را دریافت کرد 100 کامنت اول در DPreview چیزی جز توهین برای این شرکت نداشت چراکه این شرکت ادعا کرده بود برای پیشرفته ترین دوربین دنیا آماده باشید اما در عمل نه تنها آپدیتی انجام نشد که محصولی عقب تر از و با سیستم فوکوس ضعیف تر از D5 به بازار آمد ، عدم وجود مدیریت و انجام آپدیت های اسمی با ریزش کاربران فراوان در این برند همراه بوده چرا که در این چند ساله چیزی جز دروغ ، شعار و ادعا دریافت نکردند، هیچ کاربرحرفه ای حاضر نیست به چنین برند بی برنامه ای تکیه کند و سرمایه اش را به بدترین شکل دور بریزه.

https://www.dpreview.com/products/co...ducts=nikon_d5
    سلام .
    جناب ببخشید ولی مشکل شما رو نمیدونم چیه با دوربین های جدید . اگه مشکلتون با قیمت گذاری هست که برای کنون r5 انجام شده که خوب اونقدر این دوربین چه برای عکاسان و چه برای تصویر برداران (مخصوصا تصویر برداران ) آپشن داره که منطقی به نظر میرسه .
    اما بحث D6 ، من خودم به شخصه هیچ قابلیت خیلی مهمی توی مدل جدید فلگ شیپ نیکون D6 ندیدم و 14 فریم عکاسی پی در پی چیزی بود که کنون و سونی قبلا" انجامش داده بودن . سیستم اتوفوکوس بدتر نشده . بلکه بهتر شده .
    اما دوربینی که هنوز وارد بازار نشده هنوز زوده در موردش بحث کرد .
    البته ناگفته نمونه که سری Z مخصوصا Z6 دوربین های بسیار مناسبی هست برای عموم عکاسان مخصوصا" این که در آپدیت جدید امکان فیلمبرداری RAW از طریق سیگنال HDMI با استفاده از رکوردر اکسترنال فراهم شده . که در حال حاضر هیچ کدوم از شرکت ها بجز پاناسونیک اونم فقط S1H همچین قابلیتی داره .
    این که بگیم سرمایه گذاری کردن در فلان شرکت به خاطر فلان اشتباهی که در محصول فلگشیپشون کردن اشتباه که عکاس بره از اون برند کلا" دوربین بخره اشتباه .
    البته که نقل مکان کردن از D5 به D6 باتوجه به چیز هایی که ذکر شده اشتباه هست . ولی دوربینی که هنوز تو بازار نیومده و تست نشده . نمیشه قضاوت کرد .

جدا از بحث کسی خبری چیزی از سیگما نداره ؟ چیزی برای فوجی قرار نیست بدن ؟ X mount منظورم بود .
    kiavash و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Captan آواتار ها
    تشکر کرده
    109

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar70 نمایش پست ها
    سلام .
    جناب ببخشید ولی مشکل شما رو نمیدونم چیه با دوربین های جدید . اگه مشکلتون با قیمت گذاری هست که برای کنون r5 انجام شده که خوب اونقدر این دوربین چه برای عکاسان و چه برای تصویر برداران (مخصوصا تصویر برداران ) آپشن داره که منطقی به نظر میرسه .
    اما بحث D6 ، من خودم به شخصه هیچ قابلیت خیلی مهمی توی مدل جدید فلگ شیپ نیکون D6 ندیدم و 14 فریم عکاسی پی در پی چیزی بود که کنون و سونی قبلا" انجامش داده بودن . سیستم اتوفوکوس بدتر نشده . بلکه بهتر شده .
    اما دوربینی که هنوز وارد بازار نشده هنوز زوده در موردش بحث کرد .
    البته ناگفته نمونه که سری Z مخصوصا Z6 دوربین های بسیار مناسبی هست برای عموم عکاسان مخصوصا" این که در آپدیت جدید امکان فیلمبرداری RAW از طریق سیگنال HDMI با استفاده از رکوردر اکسترنال فراهم شده . که در حال حاضر هیچ کدوم از شرکت ها بجز پاناسونیک اونم فقط S1H همچین قابلیتی داره .
    این که بگیم سرمایه گذاری کردن در فلان شرکت به خاطر فلان اشتباهی که در محصول فلگشیپشون کردن اشتباه که عکاس بره از اون برند کلا" دوربین بخره اشتباه .
    البته که نقل مکان کردن از D5 به D6 باتوجه به چیز هایی که ذکر شده اشتباه هست . ولی دوربینی که هنوز تو بازار نیومده و تست نشده . نمیشه قضاوت کرد .

جدا از بحث کسی خبری چیزی از سیگما نداره ؟ چیزی برای فوجی قرار نیست بدن ؟ X mount منظورم بود .

من با دوربین های جدید مشکلی ندارم ، مشکل اینجاست که این دوربین ها اصلا جدید نیستند. محصول پرچم دار فقط برای خریدار آن محصول مهم نیست ، که بنوعی نماد قدرت یک برند هست حتی برای کسانی که رده های پایین تر از آن برند را انتخاب میکنند تاثیر روانی مستقیم روی آنها دارد ، آپدیت های بی سرو ته از نیکون زیاد دیدم ، آپدیت D6 درست مثل آپدیت پراید بود زمانی شرکت سایپا "زه" یا همان ضربه گیر در پراید را حذف کرد با این تفاوت که سایپا ادعا نکرده بود برای پیشرفته ترین ماشین دنیا اماده باشید اما نیکون ماه ها این موضوع را ادعا میکرد.

دیشب هم مدیران نیکون به خودشان فشار آوردن و animal-detection را به دوربین های Z اضافه کردند ، خوب که به این عبارت animal-detection دقت کنید یک چیز هایی یادتون میاد : بله درست فهمیدید اختراع سونی را دوباره اختراع کردند ، هر قابلیتی که سونی بوجود میاره نیکون دوباره اون رو اختراع میکنه بد نیست گاهی هم به مغز خودشون فشار بیارن تا برای یکبار هم که شده چیزی از خودشن بسازن که در دیگر برند ها وجود نداشته باشد.

دوربین های بدون آینه میتوانند به اندازه تلفن همراه قابلیت های مختلف داشته باشند تصور خیلی ها از جمله خود من این بود که پس از ورود جدی دیگر شرکت به این نسل از دوربین ها هر برند قابلیت های جذاب و منحصر به فردی به نمایش خواهد گذاشت اما نتیجه متفاوت شد. یاد آن ضرب المثل افتادم که میگفت دیگران کاشتند و ما خوردیم، ما بکاریم دیگران بخورند با این تفاوت که در اینجا باید گفت سونی کاشتو آنها خوردند اگر باز هم بکارد میخورند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar70 نمایش پست ها

من چنین چیزی نگفتم کجای متن بود نشان بدید؟ عدم مدیریت و دورغ هایی که پشت سر هم در اینترنت منتشر میکنند را علت این موضوع عنوان کردم که پس رسوایی روی هر دروغ باعث میشود اعتماد عمومی خریدارن نسبت به حرف ها و وعده ها در پایین ترین سطح قرار بگیرد نیکون در باتلاق فرو رفته و این خاصیت باتلاق هست ، هرچه بیشتر دست و پا بزنید بیشتر فرو میرید.
    ویرایش توسط Captan : Wednesday 19 February 2020 در ساعت 11:53
    47amir تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8849

نقل قول نوشته اصلی توسط Captan نمایش پست ها
    من با دوربین های جدید مشکلی ندارم ، مشکل اینجاست که این دوربین ها اصلا جدید نیستند. محصول پرچم دار فقط برای خریدار آن محصول مهم نیست ، که بنوعی نماد قدرت یک برند هست حتی برای کسانی که رده های پایین تر از آن برند را انتخاب میکنند تاثیر روانی مستقیم روی آنها دارد ، آپدیت های بی سرو ته از نیکون زیاد دیدم ، آپدیت D6 درست مثل آپدیت پراید بود زمانی شرکت سایپا "زه" یا همان ضربه گیر در پراید را حذف کرد با این تفاوت که سایپا ادعا نکرده بود برای پیشرفته ترین ماشین دنیا اماده باشید اما نیکون ماه ها این موضوع را ادعا میکرد.

دیشب هم مدیران نیکون به خودشان فشار آوردن و animal-detection را به دوربین های Z اضافه کردند ، خوب که به این عبارت animal-detection دقت کنید یک چیز هایی یادتون میاد : بله درست فهمیدید اختراع سونی را دوباره اختراع کردند ، هر قابلیتی که سونی بوجود میاره نیکون دوباره اون رو اختراع میکنه بد نیست گاهی هم به مغز خودشون فشار بیارن تا برای یکبار هم که شده چیزی از خودشن بسازن که در دیگر برند ها وجود نداشته باشد.

دوربین های بدون آینه میتوانند به اندازه تلفن همراه قابلیت های مختلف داشته باشند تصور خیلی ها از جمله خود من این بود که پس از ورود جدی دیگر شرکت به این نسل از دوربین ها هر برند قابلیت های جذاب و منحصر به فردی به نمایش خواهد گذاشت اما نتیجه متفاوت شد. یاد آن ضرب المثل افتادم که میگفت دیگران کاشتند و ما خوردیم، ما بکاریم دیگران بخورند با این تفاوت که در اینجا باید گفت سونی کاشتو آنها خوردند اگر باز هم بکارد میخورند.

من چنین چیزی نگفتم کجای متن بود نشان بدید؟ عدم مدیریت و دورغ هایی که پشت سر هم در اینترنت منتشر میکنند را علت این موضوع عنوان کردم که پس رسوایی روی هر دروغ باعث میشود اعتماد عمومی خریدارن نسبت به حرف ها و وعده ها در پایین ترین سطح قرار بگیرد نیکون در باتلاق فرو رفته و این خاصیت باتلاق هست ، هرچه بیشتر دست و پا بزنید بیشتر فرو میرید.
    میشه اینطورازحرفهای شما برداشت کردکه مثلا شرکت اپل یک کپی کار درجه یک هست که فقط تکنولوژی هاوامکانات دیگرشرکتهارو روی ایفونهاش استفاده میکنه،
    شرکتهای بنزو ب ام وه و ائودی و تویوتا و...هم اپشنهای تکراری وشبیه به هم دارند. مثلا سیستم absی که بنزبوجوداورده رو دیگران دوباره اختراع کردندوروی ماشینهاشون گذاشتن،
    شرکت سونی تکنولوژی های تلویزیونی رو از سامسونگ داره کپی میکنه و سیستم خنک کننده مایع رو از ایکس باکسx کپی کرده برای پلی استیشن۵ !
    تازه کنون رو چی بگم که امده بدون اینه زده از روی سونی و تازه فوکوس اتوماتیک هم داره. البته برای اینکه کپی محسوب نشه سیستم تشخیص چهره حیوانات نداره. نیکون وکنون هم که فوکوس خودکاررو از پولاروید دزدیدن.

نیکون نمیدونم چرا اصلا این سیستم تشخیص چهره وچشم رومیذاره؟!!! کپیه بابا!!!

اقاجان اگه میخاید نقدی کنید مستند و با منطق نقد کنید. الان بنده ازنیکون دفاع نمیکنم دارم جملات شما رو برای خودم هلاجی میکنم!!! اگه به حرف شما باشه که هیچ شرکتی نباید تکنولوژی تکراری استفاده کنه. اگه سرقت تکنولوژی ای صورت بگیره اولین شرکتی که اون رو بوجوداورده خیلی پیش از شما شاکی میشه.
    طی دوسال اخیر کنون یک بدون اینه داده و نسخه ی جدید m رو داده به همراه سه مانت متفاوت! البته لنزهای بسیارخوبی در مانت rfمعرفی کرده ، و دوربین بی نظیر 1dx3رو معرفی کرده.
    نیکون سه بدون اینه داده با یک مانت یکسان ، یک dslrخوب داده باامکانات بدون اینه بنام ۷۸۰ وهمینطور d6 ،لنزهاش روتوسعه داده در مانت zولنهای خوبی مثل ۱۲۰_۳۰۰ رومعرفی کرده واپدیتهای خوبی برای سریzداده.
    سونی دوربین ولنزهای خوبی معرفی کرده و....
    دربین همین سه برند اگه از من بپرسیدتفاوت وبرتری خاصی نسبت به دیگری نیست. اگه باشه مقطعیه وخیلی زود دیگری با محصول جدیدی قافیه رو پر میکنه.
    lamagra، Moty، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8849

شایعاتی هست که نیکون درسال۲۰۲۰ قصددارد جانشین D850را معرفی نماید؛

Nikon D880 Specification

• 47 MP / 55 FX-Format BSI CMOS Sensor
    • Expeed 6 image processor
    • 4K 24, 30, 60fps N-Log , N-Log2 & 10-Bit HDMI Out
    • In-B