صفحه 578 از 689 نخستنخست ... 78 478 528 568 574 575 576 577 578 579 580 581 582 588 628 678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,771 تا 5,780 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    نگران نباشيد نيكون خوراكش از اين ايراد هاست ، مثل ٦٠٠ كه شد ٦١٠ و ٨٠٠ كه شد ٨١٠ اينم بزودي ميشه ٧٦٠ و خلاص
    بفرما.... باز آش ساسان و حامد رفت رو اجاق ( )
    nejadi، Hamed Ziyaei، siosha و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه alpacinohs آواتار ها
    تشکر کرده
    1465

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    این حرفی که میزنید تو سایت معتبری هم تأیید شده؟
    اگه هست لطفأ لینکش رو بگذارین.
    ارادتمند
    سايت dp كاربرايي كه اين مشكلو داشتن اغلب بعد از تعمير اگه بخونين برگشت مشكلو ذكر كردن
    قسمت دوم صحبتم نمايندگي نيكون مالزي اعلام كرده
    چند وقت پيشم خدمت جناب قاسمي بودم تاييد كردن كه اين مشكل توي سري خاصي نيست و جنرال واسه همين نيكون نتونسته اعلام كنه

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    نه بابا مزاح كردم ، اما واقعا براي كاربران ايراني اين قضيه خيلي سنگين تموم ميشه ، نه نمايندگي معتبر و جوابگويي هست و نه امكان برگشت و در كل كسي جوابگو نيست ، از طرفي توي بازار وقتي اين مشكل پيش مياد فروشنده ها تمايلي براي خريد و فروش اون دوربين ندارن و اينجوري ميشه كه كار بيخ پيدا ميكنه ، اما واقعا حيف از اون خروجي تميز كه دچار اين مشكل هست ، البته اون سري اول هم يجور ديگه ايراد داشت اما اين يكي ظاهرا اپيدمي شديد تري داره ، واقعا تعجب آوره
    msh2200، yaghoobi، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط alpacinohs نمایش پست ها
    سايت dp كاربرايي كه اين مشكلو داشتن اغلب بعد از تعمير اگه بخونين برگشت مشكلو ذكر كردن
    قسمت دوم صحبتم نمايندگي نيكون مالزي اعلام كرده
    چند وقت پيشم خدمت جناب قاسمي بودم تاييد كردن كه اين مشكل توي سري خاصي نيست و جنرال واسه همين نيكون نتونسته اعلام كنه
    بالاخره تو یه لینکی باید بشه این مطلب رو خوند. نه اینکه انکارش کنم ولی میخوام بدونم تو بلاد کفر هم واقعأ اوضاع اینقدر سیاهه که تو این فروم دارن سیاهش میکنن.
    اینکه همینجوری بگی نمایندگی مالزی اعلام کرده بدون سند نمیشه برادر من
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر همراه alpacinohs آواتار ها
    تشکر کرده
    1465

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    نه بابا مزاح كردم ، اما واقعا براي كاربران ايراني اين قضيه خيلي سنگين تموم ميشه ، نه نمايندگي معتبر و جوابگويي هست و نه امكان برگشت و در كل كسي جوابگو نيست ، از طرفي توي بازار وقتي اين مشكل پيش مياد فروشنده ها تمايلي براي خريد و فروش اون دوربين ندارن و اينجوري ميشه كه كار بيخ پيدا ميكنه ، اما واقعا حيف از اون خروجي تميز كه دچار اين مشكل هست ، البته اون سري اول هم يجور ديگه ايراد داشت اما اين يكي ظاهرا اپيدمي شديد تري داره ، واقعا تعجب آوره
    دقيقا همينطوره كه جناب نژادي ميفرماين...من خودم كاربر اين دوربينم اصلا نميدونم چه اتفاقي قراره بيوفته
    اولا نه نمايندگي براي رسيدگي ...چون نميدونم اين دوربين مشكلو داره يا نه
    اگه هم توليد نشه چنان افت قيمت و مشكلات خودشو داره كه بايد تا اخر صاحبش خودت باشي
    اين مشكلم دو مورد از اطرافيان بهش برخوردن يكي تو شاتر 3000 يكي 15000 بصورتي كه اولين شات بعد از روشن شدن معمولا تو سرعت هاي بالاي 2000 قفل ميكنه و بعد با دراوردن باتري يا مموري يا فشردن دوباره شاتر بكار ميوفته و تا خاموش نشدن ديگه مشكلي نداره...اصلا معلوم نيست مشكل از كجاست
    بيشتر بايد صبر كرد تا مشخص شه عاقبت اين نيكون 750

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    این دفعه آشش پر نخوده جمع شدن این دوربین از بازار میتواند دلیل محکمی بر این شایعه باشد و از اونجایی که نماینده نداریم خریدش واقعا ترس داره
    فعلا باید دید دوربین جدید چه گلی به سرمون میزنه(D500)
    البته هنوز روی سایت ها بطور جدی این مشکل مطرح نشده دوستانی هم که خریدن اشکالی نگرفتن برای همین
    lamagra و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط alpacinohs نمایش پست ها
    خود نمايندگي از احتمال بسته شدن خط توليد nikon 750 از اين ماه خبر داده بخاطر تعداد بالاي مشكل جديد شاتر
    در بازار خود مالزي هم با اينكه چند نمايندگي داره هيچكدام اين دوربين موجود ندارن...!!!!

بعید میدونم خط تولید این دوربین متوقف بشه. بقول جناب نژادی نهایتأ با یه D760 مسکلات قبلی رو رفع میکنند.
    این دوربین با قابلیتهای زیادی که داره هیچگاه با یه دوربین هم قیمت خودش مقایسه نشد چون تو رنج قیمت خودش رقیبی براش نیست. در عوض همیشه با مارک تری و d810 مقایسه میشه که در کل اگه سر تر نباشه چیزی هم ازشون کم نداشته. (بگذریم از خیلی مواردی که برتری با d750 است). ضمن اینکه قیمتش نصف دو بادی بالاست که این خودش فاکتور بسیار مهمیه. توسایت dpreview آخرین قسمت ریویو این بادی نوشته: تنها بادی که از هر لحاظ توانست رضایت ما رو جلب کنه همین بوده به همین خاطر بالاترین اسکور همون سال رو بهش دادن. تو معایبش هم که نگاه کردم دیدم بنظرم مهمترینش پایین بودن ظرفیت بافر بود.
    حالا بنظر شما توقف خط تولید همچین بدنه ایی منطقی ست؟

Nikon D750 vs Canon 5D MIII Detailed Comparison
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

دوستان این مشکل دی 750 دقیقا چی هست? یعنی فقط زمانی که دوربین رو روشن کنین و درجا سرعت شاتر بالا استفاده کنید قفل میشه? واینکه با دراوردن باتری مشکل حل میشه? چون من در حال خریدش هستم!
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط mohem نمایش پست ها
    دوستان این مشکل دی 750 دقیقا چی هست? یعنی فقط زمانی که دوربین رو روشن کنین و درجا سرعت شاتر بالا استفاده کنید قفل میشه? واینکه با دراوردن باتری مشکل حل میشه? چون من در حال خریدش هستم!
    با ذکر سلام و صلوات خرید کنید
    فارق از شوخی تو صفحه ی مربوط به دوربین Nikon D750 دوستان تجربیاتشون از این بدنه رو نوشتن و به مشکلات اشاره کردن
    شما هم قبل خرید اونجا مطرح کنید تا راهنمایی بشید یه وقت خدای نکرده اتفاق بدی نیفته
    mohem تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )