صفحه 78 از 689 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 88 128 178 578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 771 تا 780 , از مجموع 6884
Like Tree33618تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: شايعات يا واقعيات

کد:
    http://www.dpreview.com/news/0808/08082605canoneos50d.asp

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    10

تا چند ساعت دیگه Nikon D90 رسما معرفی میشه :)

[IMG]http://*******.ws/files/ibpojj1lqphey6285x5k.jpg[/IMG]

[IMG]http://*******.ws/files/ixmq35d9j3sca20or62w.jpg[/IMG]

قیمت با لنز کیت 18 135 لرزه گیر دار 1299.99 دلار

Features

12.3-megapixel CMOS sensor: This Nikon D90 camera body features a DX-format CMOS image sensor that provides the highest level of performance. Its integrated A/D converter enables selection between 12-bit and 14-bit conversions. The sensor design supports the broad light sensitivity range of ISO 200 to ISO 3200, and features refined high-ISO noise reduction.

3.0" LCD monitor: A high-resolution, super-density, 920,000-dot LCD monitor makes critical image review possible. This monitor also allows ultra-wide, 170-degree viewing in all directions.

Live view: You’ll also have a live preview of your subject, giving you point-and-shoot feel with the quality of a DSLR.

11-area AF: The sensor module offers an 11-area AF that ensures consistently fast and precise focus lock under varying shooting conditions. The wide area AF system gives greater compositional freedom when shooting sports and action.

4.5fps continuous shooting: Capture fast action and fleeting expressions. The D90 can shoot up to 4.5 frames per second.

Scene Recognition System: This system recognizes subject and scene conditions prior to capturing the shot. Enjoy improved subject tracking and subject identification for rapid and accurate focus area selection. Highlight analysis optimizes auto exposure by providing more accurate control. Light source inference studies both subject and pattern to achieve optimal white balance.

HD movie mode: Capture your surroundings in cinematic quality. The D90 features the D-Movie mode, which shoots HD movie with sound at 24fps.

D-Lighting enhancement: This technology compensates for underexposed images or insufficient flash by automatically adding light and detail to selected shots where needed, without affecting properly exposed areas.

In-camera editing menu: The in-camera editing features include Nikon D-lighting (that adds light and detail to selected shots only where needed), red-eye correction, image trimming, image overlay, monochrome black and white, sepia and cyanotype along with skylight, warm tone and custom color filter effects.

Lens included: You'll be ready to go in no time with the included 5.8x AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR lens.

Fusing 12.3-megapixel image quality inherited from the award-winning D300 with groundbreaking features, including Live View and a cinematic-quality 24-fps D-Movie Mode, the Nikon D90 exceeds the demands of passionate photographers. Outfit includes the 5.8x, AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED lens with VR image stabilization and legendary NIKKOR optical quality.

ENGINEERED FOR ARTISTRY. UNLEASH YOUR POTENTIAL.

• 12.3-effective megapixel DX-format CMOS imaging sensor
    • 5.8x AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR lens included
    • D-Movie Mode — Cinematic 24fps HD with sound
    • One-button Live View
    • Continuous shooting as fast as 4.5 frames per second
    • 12.3-effective megapixel DX-format CMOS imaging sensor
    • 5.8x AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR lens included
    • Continuous shooting as fast as 4.5 frames-per-second
    • D-Movie Mode — Cinematic 24fps HD with sound
    • Low noise ISO sensitivity from 200 to 3200
    • 3-inch super-density 920,000-dot color LCD monitor
    • Built-in image sensor cleaning
    • 11-point AF system with Face Priority
    • One-button Live View
    • Nikon 3D Color Matrix Metering II with Scene Recognition System
    • Comprehensive exposure control
    • Auto Active D-lighting
    • Shutter precision and durability
    • In-Camera Image Editing
    • GPS geo-tagging
    Arash، bfarahanchi، Pooriya_Online و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

GEM
    GEM آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

50D خیلی قویتر از D90 هست این دوربین در حد 450D میباشد . لا اقل یه سنسور 15 مگاپیکسلی نذاشته بدنه هم پلاستیک شد ! سرعت عکاسیش هم 4.5 هست ! این همه ضعف اونوقت 1299 دلار قیمتشه ! خوب معلومه همه میرن سراغ 40d و 50d
    نه دیگه انگار صرف با همون D300 شد !!! من صبر کردم ببینم چه تحفه ای قراره بیاد که دیدم همون D300 که انتخاب اولم بود بهترین هست گرچه 500 دلار دارم اضافی هزینه میکنم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

نقل قول نوشته اصلی توسط GEM نمایش پست ها
    50D خیلی قویتر از D90 هست این دوربین در حد 450D میباشد . لا اقل یه سنسور 15 مگاپیکسلی نذاشته بدنه هم پلاستیک شد ! سرعت عکاسیش هم 4.5 هست ! این همه ضعف اونوقت 1299 دلار قیمتشه ! خوب معلومه همه میرن سراغ 40d و 50d
    نه دیگه انگار صرف با همون D300 شد !!! من صبر کردم ببینم چه تحفه ای قراره بیاد که دیدم همون D300 که انتخاب اولم بود بهترین هست گرچه 500 دلار دارم اضافی هزینه میکنم

دوست عزیز این همه امکانات جدید به این دوربین اضافه شده اونوقت شما از ضعفش میگی ؟ در ضمن 1299 دلار

قیمت kit هست نه بدنه تنها. احتمالا 1000 دلار واسه بدنش باید در نظر گرفت که نسبت به امکاناتش عالیه
    Arash، babakdin543، AliMohammadi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد سعدی

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

جدای بحث قیمت و امکانات! من نمی‌دونم این تب مگاپیکسل تا کجا پیش خواهد رفت؟

واقعا پروسس کردن و نگاهداری کردن فایلهای ۱۵ مگاپیکسلی سخت هست.
    البته نه اینکه مگاپیکسل بالا بد باشه... ولی مگاپیکسل سالهاست که تبدیل به یک عدد تبلیغاتی شده. یعنی دوربینی مثل ۵ دی در تمام این سالها بر اساس کیفیت خروجیش محبوب بوده و هست. این خروجی معانی مختلفی داره... از مگاپیکسل مناسب، نویز مناسب، داینامیک رنج مناسب، شارپنس مناسب و...
    مگاپیکسل یکی از اولویتهاست... که من نمی‌دانم چند درصد عکاسان عکسهای متری چاپ می‌کنند که از کوچک و بزرگ، از بقال محل ما تا روح خدابیامرز ادامز دنبال مگاپیکسل هستند.
    ME، Pooriya_Online، babakdin543 و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه mahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1183

نقل قول نوشته اصلی توسط GEM نمایش پست ها
    با درود

دوست عزیز مقایسه Nikon D90 با Canon 50D کار درستی نیست چون D90 را باید با 450D مقایسه کرد
    در ضمن سنسور گذاشتن که به این راحتی نیست همیشه دوربینهای در این رده از سنسور مدل بالاتر خود (D300 ) بهره میبرد مثل D80 و D70 و تا آنجا که بنده یادمه بدنه آنها پلاستیکی بوده و هست در مورد قیمت هم با لنز 18-135Vr این قیمت است نه با 18-55
    در مورد D300 به نظر من واقعا ارزش قیمتش را دارد (بنده در برند نیکون عرض می کنم )
    دوست عزیز GEM در انتخاب برند دوربین همیشه امکانات خود بدنه ملاک نیست تجهیزات موجود خریدار مثل لنز تاثیر مستقیم دارد
    من از دوستان خواهش می کنم با تعمق بیشتری نظر دهند و با این قطعیت رای صادر نکنند
    لازمه ارائه نظر حداقل آشنایی و کار کردن با محصول مورد نظر است نه خواندن ریویو و آمار تئوری فکر می کنم با این روش به نتایج معقول تری می رسیم

متشکرم
    nmroshan، Arash، babakdin543 و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهیار سیاسی

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

لازمه ارائه نظر حداقل آشنایی و کار کردن با محصول مورد نظر است نه خواندن ریویو و آمار تئوری فکر می کنم با این روش به نتایج معقول تری می رسیم
    این نکته مهمی است. بخصوص در قضیه ای مثل دوربین و کاری مثل عکاسی. که اصلا این با جور حساب و کتابها، سازگار نیست.
    Arash، Amir Mohebi، babakdin543 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

چه چيزايي آدم مي شنوه !

مگه قرار بود بدنه ي D90 منيزيومي باشه ؟ يا مگه قرار بود 10 فريم در ثانيه عكس بگيره ؟ خوب دوربين در اين رده از اول هم معلوم بود منيزومي نيست. دوستان درسته تاپيك شايعاته ولي كمي در اظهار نظراشون دقت بيشتري به خرج بدهند لطفا.

ضمنا جناب nikonian در ترجمه لنز AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR رو اشتباها 18-VR 135 اعلام كردند .

در نتيجه اين لنز جديد احتمالا بيش از 300 دلار قيمت خواهد داشت و لنز بهتري نسبت به لنز 300 تومني 135-18 خواهد بود.
    Amir Mohebi، babakdin543، mahyar و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Ali Shadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1424

اگه این مشخصات D90 باشه من فکر میکنم گزینه خیلی خوبیه ، قیمتش هم مناسبه چون 50D فقط بدنش اون قیمته، البته همونطور که دوستان گفتن این دوتا در یه رده نیستن
    در ضمن من خیلی منتظرم تا ببینم این امکان فیلم برداری چقدر درسته
    D-Movie Mode — Cinematic 24fps HD with sound

اگه بشه ، نشانه دیگری از حرکت کمپانی های معظم به سمت خواسته های مشتریان Entery Level و بتدریج تعمیم آن سیستم های حرفه ای خواهد بود، اتفاقی که در مورد Live View اتفاق افتاد.
    مزیتی که یکی دو سال پیش در فروم ها و (حتی در فروم خودمان ) به عنوان یه امکان به دردنخور و فانتزی تلقی میشد و حالا به یکی از امکانات ثابت دوربینهای حرفه ای تبدیل شده.
    farhad44 تشکر می‌کند.

WWW.GOGNUS.COM علی شادی
    Gear List: Nikon D90 + 18-105vR + 50 1.4D + Sigma 10-20 + Manfrotto 190XPROB + 322RC2 & Panasonic FZ5

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

HD movie mode: Capture your surroundings in cinematic quality. The D90 features the D-Movie mode, which shoots HD movie with sound at 24fps.
    گویا اولین DSLR با قابلیت فیلم برداری هم از راه رسید....

(با جناب علی شادی همزمان شد).

رزولوشن LCD بر خلاف کانن50d که 920000 پیکسل ذکر شده ،920000 dot اعلام شده است که صحیح نیز همین dot است.
    Ali Shadi تشکر می‌کند.
    امین ظریف مهدیزاده

صفحه 78 از 689 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 88 128 178 578 ... آخرینآخرین