صفحه 88 از 689 نخستنخست ... 38 78 84 85 86 87 88 89 90 91 92 98 138 188 588 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 871 تا 880 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: شايعات يا واقعيات

سلام

خيلي وقت بود مومنين منتظر نسخه ي جديد 400-100 بودند !

نيم استاپ هم سريعتر شده !

نسخه ي جديد 50 ميليمتر 1.4 هم به عنوان لنز نرمال جديد دوربين هاي فول فريم با رزولوشن بالاي 20 لازم بود.

لنز بعدي كه حرفه ايهاي قبيله ي كنن سالهاست منتظرش هستند لنز 20 ميليمتر 1.8 يا سريعتر است كه مجبور نباشند از Sigma 20mm f/1.8 استفاده كنند.
    QashQai و Super Oli تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

Wink پاسخ: شايعات يا واقعيات

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    .
    .
    .
    .
    و دو لنز جديد
    100-400L F4.0-5.6 Is
    50/F1.4 USM
    بابک جان این رو خوب اومدی این لنز مدتی است احتمال آپگرید کردن آن میرود با مشخصه تا 4 استپ لرزشگیر و بهبود کیفیت.......... اما فکر میکنم ( با توجه به 70-200 اف 4 لرزشگیر با رزولوشن بسیار خوب و نقاط ضعفی دیگر در ساخت با توجه به اینکه این لنز اولین نسل 4 استپ لرزشگیر بود ) یعنی این احتمال را میدهم کانن در حال طراحی یک لنز بسیار خوب با دیاف باز یا حداقل همین دیاف با دامنه ای وسیع تر یا بالاتر ( در زوم ) با کیفیتی در حد سوپر تله های این شرکت در حال ساخت است. چیزی همانند 200-400 نیکون......

البته قصد خیال پردازی نیست ولی رفتار این لنز عجیب ( جمع اضداد در کیفیت ساخت ) نوید ساخت یک لنز زوم با کیفیت بالا در حد لنزهای سوپر تله این شرکت است. یعنی امیدوارم اینگونه باشد...

پ.ن: خوش بحال کسانی که میتوانند به رنج 200 تا 400 دسترسی داشته باشند مخصوصا با تک لنز Aniheart.gif البته یک لنز با کیفیت عالی و دیاف ثابت 4 به پایین
    farhad44 تشکر می‌کند.

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

با سلام
    نمیدونم متوجه شدین یا نه ، شایعه ی دو دوربین 1D MK IV و 1Ds MK IV و اون دو لنز کانن همه جا رو پر کرده !!!
    دوربینهای فوقالعاده ای خواهند بود
    با عکسهای 16 بیت :::big grin:::

چارمین دوربین سری 1دی اس

1Ds Mark IV Specs
    در مورد نامگذاری این دوربین اگر مثل 1D MK II بشه باید اسم 1Ds MK IIIn براش انتخاب بشه با توجه به رزولوشن ثابت !!!
    * CMOS Size: 36×24mm, 21MP.
    * ISO25-12800 (Ext ISO10, 25600, 51200 )
    * 69 focusing points (TTL-AREA-SIR II AF)
    * Flash Sync Mode of 1/4000 ESR
    * External HD and USB2.0
    * 4:3 and 16:9 display
    * HDMI, LiveView
    * 6.8 fps
    * 2 DIGIC4 processors
    * 24fps or 30fps HD Movie

و پنجمین دوربین سری 1دی

* Redesigned AF system. AF points can be visibly seen during servo mode now if you turn it on.
    * 16MP sensor.
    * 10fps
    * 3" VGA resolution screen with 1:1 pixel view.
    * 1.3x crop
    * 1080p/720p selectable video (still 30fps ?). A Canon wireless mic may be an accessory...
    * ISO range 100-6400 expandable in third stop steps to H1 and H2 - and L for ISO 50. Poss ISO 25?
    * ExFAT support as an option for formatting cards but the default is still FAT32.
    * SD/CF has been retained. One card can be configured for video and another for photos.
    * Same look/feel as the 1D III

و دوربین جدید در سری xxxD که میشه 500D ( من در بعضی سایتها اسم 470D رو هم برای این دوربین دیدم)
    و با سنسور 50دی با 15 مگا پیکسل و DIGIC 4 و همان ال سی دی . (تشابهات احتمالی)
    و برتری هایی مانند : (نسبت به 450D البته )
    100-3200 ISO
    HDMI Out
    و مود فیلم برداری :::big grin:::

و یک شایعه از یک نفر :
    The 1D MK3 will be the 3D at around 21-26 Mp and the 1D MK4 will be 28-38 Mp. and Canon will either come out with 70+ Mp medium format or something close like the new 32-38 Mp Leica Sensor but more Mp’s.
    و این یعنی دو دوربین !!!
    یعنی 3D با رزولوشن 21-26 م پ و 1Ds MK IV با رزولوشن 28 - 38 م پ
    ایشون عدد 38 رو هم از اینجا آوردن :
    A dual Digic 4 approach can handle a FF camera at 50D pixel density (38MP) at 1Ds speeds, while Canon are again trialling a camera with 1.6, 1.3 and FF dynamic cropping as well as movie mode, for a sports Camera.
    و نظر شخصی من هم بر این هست که کانن به جای افزایش رزولوشن به فکر افزایش کیفیت و سرعت و دقت باشه . یعنی یک 1DS MK IIIn بهتر از مارک 3
    با ایزو ی بالاتر و نویز کمتر در ایزوهای بالا و سرعت عکاسی پی در پی بیشتر و قیمت مناسبتر و مود فیلم برداری و فلاش سر خود و وزن کمتر و .... (عجب رویایی )
    فقط موند یه حافظه ی داخلی 40 - 60 گیگابایتی پر سرعت

پ ن : ببخشید یکم پر حرفی کردم
    ARASH II تشکر می‌کند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

والا در کنار همه این شایعات ... گمان می‌کنم دوربینی که می‌تونه خیلی هیجان انگیز باشه... دوربینهایی که نام بردین نیست!
    بلکه یه ۵ دی جدید از همه اینها می‌تونه جذابتر باشه!
    یعنی چی؟

یعنی کانن یه دوربینی مثل ۷دی لازم داره تا دوباره بازار عکاسی رو بترکاند!
    دوربین فول فریم جدیدی با LCD مناسب، کمی نویز کمتر و داینامیک رنج بیشتر نسبت به ۵دی(خوب یه پروسسور جدید می‌تونه کمک کننده باشه) و حدود قیمتی ۱۵۰۰ دلار...
    گمان می‌کنم کاملا شدنی باشه...
    ربطی هم به بازار ۵۰ دی نداره... چون کسانی که نیازی به سرعت عمل ندارند، نیاز به فول فریم دارند، و توانایی پرداخت هزینه‌ی لنزهای فول فریم به سمت این دوربین می‌روند.
    کسانی هم که دوربینی با لنزهای سبک، سریع و ارزان می‌خواهند سراغ ۵۰ دی.
    ARASH II، Persian، Minoosepehr و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

فکر میکنم من زیاد سخت گیر هستم.
    فکر میکنم این وسط دوربینی بین 5d II و 1ds III خالیه ! بنظرم دوربینی بسیار جذاب در میاد. یعنی یک 1ds با تمام امکانات ولی بدون گریپ ! چون فکر میکنم این گریپ رو خیلی ها دوست دارند و خیلی ها هم بر عکس.

ضمن اینکه خیلی دوست داشتم دوربین جدید همان 12mp بود. یا حداکثر 16. و اون دلارها یا تومنهایی که بابت 21 mp بودن خرج میشه بابت خیلی چیزهای مفید تر و مهمتر از مگاپیکسل که نمیدونم اصلا چقدر استفاده خواهد شد خرج بشه. قطعا سایز دیفالت عکس خیلی ها در این دوربین 21mp نخواهد بود.
    و دیگر اینکه احساس میکنم علاوه بر اون پول بیشتر این ویژگی مگاپیکسل بالاتر همیشه هم خوب نیست.(چند موردش توی تاپیک 5d II اشاره شده )

واقعا که حیف گاهی اوقات تکنولوژی فدای مد روز میشه !
    babakdin543، Jesmi و Saeed.gh.sh تشکر می‌کنند.
    آریو مینوسپهر

تشکر کرده
    4010

فکر میکنم این وسط دوربینی بین 5d II و 1ds III خالیه ! بنظرم دوربینی بسیار جذاب در میاد. یعنی یک 1ds با تمام امکانات ولی بدون گریپ ! چون فکر میکنم این گریپ رو خیلی ها دوست دارند و خیلی ها هم بر عکس.

ضمن اینکه خیلی دوست داشتم دوربین جدید همان 12mp بود. یا حداکثر 16. و اون دلارها یا تومنهایی که بابت 21 mp بودن خرج میشه بابت خیلی چیزهای مفید تر و مهمتر از مگاپیکسل که نمیدونم اصلا چقدر استفاده خواهد شد خرج بشه.
    چیزی که دارید می‌گید به نظر من خیلی شبیه به دی ۷۰۰ نیکون می‌شه

دی ۷۰۰ نیکون دوربینی سریع، است با ۱۲ مگاپیکسل...
    یعنی دلیلی که دی ۷۰۰ رو می‌شه در کلاسی جداگانه با 5d چه نسخه یک و دو قرارداد سرعت عمل زیادش است که اون رو تبدیل به یک دی ۳ کوچک کرده. و اگر ۲۱ مگاپیکسل براتون مهم نباشه.. دی ۷۰۰ همان چیزیست که میگویید... تازه کمی بهتر!

اما فول فریم ۱۵۰۰ دلاری نداریم(البته داریم! خود 5d رو میشه دیگه به هر قیمتی خرید... ولی دوربین تازه مزه بهتری خواهد داشت.)
    این کار هم از کانن بر میاد و هم از نیکون...
    همانطوری که مثلا نیکون دی ۲۰۰ و دی ۸۰ و دی ۴۰ ایکس(و بعد دی۶۰) رو تولید می‌کنه؟
    میتونه دی۳ ، دی۷۰۰ و مثلا دی ۷ هزار! تولید کنه!
    کانن هم که ۷دی رو در لیست تولیداتش خالی داره.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

Cool پاسخ: شايعات يا واقعيات

اما فول فریم ۱۵۰۰ دلاری نداریم(البته داریم! خود 5d رو میشه دیگه به هر قیمتی خرید... ولی دوربین تازه مزه بهتری خواهد داشت.)
    این کار هم از کانن بر میاد و هم از نیکون...
    البته بنظر من اين كار از نيكون بعيد است كه بياد يك فول فريم مثلا 1500 دلاري روانه ي بازار بكند !
    دوربينهاي نيكون اكثرا از ديگر رقباي هم رده ي خود گرانتر هستند و بنظر من نيكون هيچ وقت يك فول فريم 12 مگاپيكسلي با قيمت حتي 1800 دلار رو توليد نميكنه !!!:confused:
    اما كانن ميتونه و ازش بر مياد !
    همونطوري كه فول فريم 21 مگاپيكسلي رو با قيمت 2700 دلار روانه ي بازار كرد .
    ميتونه يك فول فريم مثلا 12 م پ با قيمت مثلا حدود 1500 - 1800 دلار ، توليد و روانه ي بازار كنه .
    اين دوربين ميتونه وضع بازار رو خيلي تغيير بده و خيلي پر طرفدار باشه مثل زماني كه 5دي آمد.

مثل اينكه بحث كمي از موضوع تاپيك دور شد
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

تشکر کرده
    4010

Nikon ready for another news 22 oktober October

Rygterne svirrer om et kommende MX-format fra Nikon. Svirrer rumors about an upcoming MX format from Nikon. Noget kunne tyde på, at det er rigtigt. One could suggest that it is true. I hvert fald er pressen budt til hof hos en modefotograf onsdag 22. Anyway, the press bid to court with a fashion photographer Wednesday 22 oktober. October.

خوب خیلی حرفها زده می‌شه
    از معرفی فرمت MX گرفته تا D3x
    کسی چه می‌داند.

دندان و جگر تا ۲۲ اکتبر
    farhad44، Amir Tavakoli و Super Oli تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

همونطور که آقا آرش اشاره کردن ، در اکتبر خبرهایی از نیکون قرار بود منتشر بشه ولی تاریخ این کنفرانس خبری به 20 نوامبر افتاد.

و شایعه دیگه هم اینکه فریمور جدید نیکون D300 هم تو راهه.

[IMG]http://i35.*******.com/2f051mx.jpg[/IMG]

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

شايعه اي مبني بر توليد لنز 400-100 از سوي نيكون به گوشتان نخورده؟؟ :confused:

خودم همين الآن منتشرش كردم :::big grin::: ولي جدا" احساس ميكنم چنين لنزي خواهد آمد، به خصوص در تكميل رنج 105-18 و همانطور كه جاي 200-18 در كنن خالي بود؛ جاي اين لنز هم در نيكون خالي است.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 88 از 689 نخستنخست ... 38 78 84 85 86 87 88 89 90 91 92 98 138 188 588 ... آخرینآخرین