صفحه 7 از 10 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 93
Like Tree63تشکر

موضوع: بررسي مشكلات عمومي دوربين ها و لنز ها

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با سلام خدمت دوستان...من عضو جدید هستم یه مشکل برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید
    من یه دوربین المپیوس stylus 850 SW دارم و قریب به 4 سال هست بدون مشکل ازش استفاده کردم حدود یه هفته پیش وقتی روشنش کردم دیدم صفحه را سیاه نشون میده...ال سی دی دوربین مشکلی نداره...تمام اجزای دوربین کار میکنه فقط زمانی که روی حالت دوربین هست صفحه را سیاه نشون میده و وقتی هم که عکس میگیرم عکس را هم سیاه نشون میده...تنظیماتش هم ریست کردم اما درست نشد...ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    با تشکر

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

نقل قول نوشته اصلی توسط tomcat نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان...من عضو جدید هستم یه مشکل برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید
    من یه دوربین المپیوس stylus 850 SW دارم و قریب به 4 سال هست بدون مشکل ازش استفاده کردم حدود یه هفته پیش وقتی روشنش کردم دیدم صفحه را سیاه نشون میده...ال سی دی دوربین مشکلی نداره...تمام اجزای دوربین کار میکنه فقط زمانی که روی حالت دوربین هست صفحه را سیاه نشون میده و وقتی هم که عکس میگیرم عکس را هم سیاه نشون میده...تنظیماتش هم ریست کردم اما درست نشد...ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    با تشکر
    درود..احیانا دوربینتون به مدت طولانی در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگرفته؟؟یا در برابر حرارت زیاد؟؟ و یا به مدت طولانی در ماشینی که در و پنجره هاش بسته بوده و در آفتاب پارک بوده قرار ندادینش؟؟؟
    اینا رو طبق تجربه عرض کردم چون این بلا سر دوربین یکی از دوستان در اومده بود و بعدا کاشف بعمل اومد که ال سی دی در معرض نور مستقیم خورشید قرار داده شده ...به مدت طولانی..

الان متوجه شدم که فرمودین فقط موقع عکاسی این مشکل بوجود میاد.. پس قضیه گرما و نور و ... منتفی شد ..
    ویرایش توسط Hamed Ziyaei : Saturday 14 March 2015 در ساعت 19:24
    tomcat تشکر می‌کند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

با تشکر
    سلام
    یعنی فقط تو حالت عکاسی اینجوریه و مثلا تو حالت فیلمبرداری تصویر رو روی مونیتور نشون میده؟ اگه اینطوره ممکنه مشکل از شاترش باشه.
    tomcat تشکر می‌کند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    درود..احیانا دوربینتون به مدت طولانی در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگرفته؟؟یا در برابر حرارت زیاد؟؟ و یا به مدت طولانی در ماشینی که در و پنجره هاش بسته بوده و در آفتاب پارک بوده قرار ندادینش؟؟؟
    اینا رو طبق تجربه عرض کردم چون این بلا سر دوربین یکی از دوستان در اومده بود و بعدا کاشف بعمل اومد که ال سی دی در معرض نور مستقیم خورشید قرار داده شده ...به مدت طولانی..

الان متوجه شدم که فرمودین فقط موقع عکاسی این مشکل بوجود میاد.. پس قضیه گرما و نور و ... منتفی شد ..
    از راهنماییتون ممنونم...موقع فیلم برداری هم همین مشکل هست...البته من نزدیک 4 ماه ازش استفاده نکردم و درون کیف و در کمد بود..یعنی به نظر شما اگر از نور باشه امکان برگشت هست؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    سلام
    یعنی فقط تو حالت عکاسی اینجوریه و مثلا تو حالت فیلمبرداری تصویر رو روی مونیتور نشون میده؟ اگه اینطوره ممکنه مشکل از شاترش باشه.
    با تشکر از راهنمایی شما... در هنگام فیلم برداری هم همین مشکل را دارم

تشکر کرده
    2646

با تشکر از راهنمایی شما... در هنگام فیلم برداری هم همین مشکل را دارم
    اینطور که معلومه اصلا نوری به سنسور نمیرسه. جلوی لنز دوربین رو موقع خاموش و روشن کردن و همچنین رفتن به حالت نمایش عکس با دقت نگاه کنید ببینید هیچ تغییری مثل این عکس که براتون میزارم اتفاق میوفته یا نه. موقع عکس گرفتن هم باید این اتفاق بیوفته.

shutter.gif
    tomcat تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

ممنون...نه هیچ تغییری نمیبینم...قبلا وقتی دوربین روشن بود و در زاویه های مختلف دوربین را میچرخوندم یا وقتی یه کم دگمه گرفتن عکس را فشار میددادم(عکس نمیگرفتم) لنز دوربین یه صداهایی میداد.. اما الان اصلا هیچ تغییری مشاهده نمیشه انگار قفل شده... البته وقتی عکس میگیرم یه حرکتی مثل باز و بسته شدن دریچه میبینم

تشکر کرده
    2646

در هر صورت دوربین رو باید بدین به تعمیرگاه یا نمایندگی خودش. نمیدونم تعمیرگاه مرکزی دوربینهای الیمپوس رو تعمیر میکنه یا نه.
    اون صدا که قبلا میشنیدین مربوط به فکوس دوربین بوده.
    قبل از هرچیز از سلامت باتری دوربین هم اطمینان حاصل کنید.
    tomcat تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

با سلام
    خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم و میتونم راهنمایی بگیرم از اساتید.

دوربین من کانن 600D با لنز 18-55 (kit III) هستش. متاسفانه مدتیه موقع عکاسی (معمولا در هوای آزاد و سرد) نمیتونه به طور خودکار فوکوس کنه و مجبورم به حالت دستی این کارو انجام بدم.
    در مورد ضد سرما نبودن دوربین ها خوندم. اما مسلما منظور در مورد سرماهای معمولی خصوصا در مناطق شمالی که برف هم نیست نبود.

ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از چیه!؟؟؟

با سپاس

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط ssima نمایش پست ها
    با سلام
    خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم و میتونم راهنمایی بگیرم از اساتید.

دوربین من کانن 600D با لنز 18-55 (kit III) هستش. متاسفانه مدتیه موقع عکاسی (معمولا در هوای آزاد و سرد) نمیتونه به طور خودکار فوکوس کنه و مجبورم به حالت دستی این کارو انجام بدم.
    در مورد ضد سرما نبودن دوربین ها خوندم. اما مسلما منظور در مورد سرماهای معمولی خصوصا در مناطق شمالی که برف هم نیست نبود.

ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از چیه!؟؟؟

با سپاس
    درود و خوش آمدگویی به شما .
    منظورتان از هوای سرد چیست؟ احتمالاً مشکل از جایی دیگه باشه. مثلاً دلیل گیج زدن فوکوس روی برف بخاطر سرد بودنش نیست، بخاطر سفید بودن و بدون کنتراست بودنشه.
    ssima تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

صفحه 7 از 10 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین