صفحه 3 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 75
Like Tree6تشکر

موضوع: سایبر شات یعنی چه؟

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

پیش فرض پاسخ: سایبر شات یعنی چه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaaa
    با سلام:
    ممنون از این همه لطف که وقت گرانبهاتون رو در اختیار من میذارید. یه سوال دیگه میشه لطف کنین و چند تا کتاب خوب درباره عکاسی و دوربین به من معرفی کنین؟
    به نظر من قسمت فهرست جامع مقالات رو بخونید از هر کتاب عکاسی بهتره.
    اینجا
    http://www.akkasee.com/digitalcamera/paperslist.php
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط showan
    اگر اشتباه نکنم منظور شما باید Sure Shot 115U II باشه که دوربین کامپکت فیلمی محسوب میشه من تابحال چنین اسمی از کانن نشنیدم ، فکر کنم اشتباه نوشتید و لنز 38-115 است چون اگر 1152 باشه فکر کنم تله 1200 کانن رو باید روش بسته باشند!!!
    فکر کنم منظورتون این باشه :
    http://www.usa.canon.com/consumer/co...&modelid=11818
    بله اشتباه کردم ممنون از تذکر و توجهتون:)

تشکر کرده
    375

یه سوال از شیوا.
    چرا آنالوگ ؟؟؟!.
    این همه در مورد دیجیتال صحبت شده.
    ارزشش رو نداره تو کار همون دیجیتال باش.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر فعال Nader Kohansal آواتار ها
    تشکر کرده
    2683

نقل قول نوشته اصلی توسط roovigital
    یه سوال از شیوا.
    چرا آنالوگ ؟؟؟!.
    ضمن لزوم توجه به توصیه ی جناب عبدالهی:
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivaaa
    یعنی به درد کارهای اماتوری نمیخوره؟
    بستگی به این دارد که کارهای آماتوری را چگونه تعریف کنید. اگر هدفتان این است که گاه و بی گاه عکس های خانوادگی و یادگاری بگیرید، دوربین خوبیست؛ اما چنانچه علاقه به عکاسی دارید و می خواهید به شکل جدی تر و به عنوان یک عکاس ذوق ورز پیشرفت نمایید، بطور قطع انتخاب مناسبی نیست؛ زیرا تنظیمات دستی ندارد و جزو دوربین های ببین و بگیر محسوب می شود. به نظر من با این قیمت انتخاب های بهتری می توان داشت، چه از نوع فیلمی و چه از خانواده دیجیتال. و اگر سوال بفرمایید که چه انتخاب هایی، فکر می کنم دوستان واردتر بتوانند کمک کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط roovigital
    یه سوال از شیوا.
    چرا آنالوگ ؟؟؟!.
    من خیلی دوست دارم دیجیتال بگیرم اما بس که دوستان مارکها و انواع مختلف رو میگن گیج شدم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Nader Kohansal

بستگی به این دارد که کارهای آماتوری را چگونه تعریف کنید. اگر هدفتان این است که گاه و بی گاه عکس های خانوادگی و یادگاری بگیرید، دوربین خوبیست؛ اما چنانچه علاقه به عکاسی دارید و می خواهید به شکل جدی تر و به عنوان یک عکاس ذوق ورز پیشرفت نمایید، بطور قطع انتخاب مناسبی نیست؛ زیرا تنظیمات دستی ندارد و جزو دوربین های ببین و بگیر محسوب می شود. به نظر من با این قیمت انتخاب های بهتری می توان داشت، چه از نوع فیلمی و چه از خانواده دیجیتال. و اگر سوال بفرمایید که چه انتخاب هایی، فکر می کنم دوستان واردتر بتوانند کمک کنند.
    من برای کار امالتوری میخوام نه فقط برای 2تا عکس خانوادگی .یه دوربین میخوام که برای شروع عکاسی خوب باشه و تو کارهای خانوادگی هم استفاده بشه.ولی دیگه گیج شدم:(

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Nader Kohansal

مثلا چه دوربینی؟؟؟؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

خواهشا یا دوربین توپ توپ زیر 400 خواهشا برام معرفی کنین

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

دوربین میخوام که برای شروع عکاسی خوب باشه و تو کارهای خانوادگی هم استفاده بشه.ولی دیگه گیج شدم
    یه دوربین خوب برام مهمه که به دردم بخوره .عکاسی رو میخوام در اتلیه به صورت حرفای ادامه بدم.
    با توجه به تصميم شما براي ادامه عكاسي در عرصه حرفه‌اي، تهيه دوربين D SLR اجتناب‌ناپذير خواهد بود ... در صورتي كه بعداً دوربين D SLR بگيريد، دوربين فعلي [s2-h2] با توجه به جثه‌اش عملاً به حاشيه رانده‌خواهد شد. در صورتي كه دوربينهاي كامپكت كوچك و جمع و جور غالباً هميشه و در همه‌جا به كار مي‌آيند
    جناب حيرتي خيلي استدلال خوبي را مطرح کردند، درواقع تصميم شما مابين اين دوجمله تعيين ميکند که dslr يا دوربيني مشابه s2is مناسب شما است
    در هر صورت من هم عقيده دارم يک دوربين کوچک هم جمله اول را پوشش ميدهد ضمن اينکه براي جمله دوم و تصميم گيري بهتر به شما زمان ميدهد و در نهايت هم چيز زيادي از دست نميدهيد، قيمت زيادي پرداخت نکرده ايد و هميشه يک دوربين کوجک مورد نياز است
    از طرف ديگر اگر جمله اول به اين معني است که در آينده دورتري قصد فعاليت جمله 2 را داريد، شايد بهتر باشد يک دوربين slr-like تهيه کنيد و چند سال بعد يک dslr تهيه کنيد

در هرصورت پيشنهاد من اين است که ابتدا درگير مارک و مدل نشويد، با تعريف درستي از خواسته خود مشخص کنيد که در اين مرحله چه نوع دوربيني نياز داريد و در مرحله بعد به کمک دوستان ميتوانيد از بين مدل هاي موجود در آن خانواده انتخاب خوبي داشته باشيد

تشکر کرده
    375

حرفه ای به کسی گفته میشود که اشتغال به حرفه خاصی مثل همین عکاسی دارد و از این راه امرار معاش میکند.
    یک آماتور هم ممکن است به اندازه یک حرفه ای معلومات و تخصص داشته باشد ولی از این راه امرار معاش نمیکند و صرفا بر اساس عشق و علاقه به این کار می پردازد و یا حداقل شغل اصلی او این کار نیست.
    در مورد انتخاب مدل باید عرض کنم که در این رنج قیمت دوربینهای بسیار خوبی وجود دارد که بسته به نوع علاقه وانتظار شما از دوربینتان قابل انتخاب هستند.
    توصیه من هم این است که ابتدا نیازهای اصلی خود را مشخص کنید.
    مطمین باشید با یک دوربین پیر نخواهید شد و در آینده امکان سوییچ به مدلهای بهتر وجود دارد ، من شخصا روی این دوربین بیشتر از 3 یا 4 سال حساب نکردم.
    روح الله عبدالهی

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین