صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 75
Like Tree6تشکر

موضوع: سایبر شات یعنی چه؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

پیش فرض گام به گام به سمت عکاسی حرفه ای

سلام:
    جناب حیرتی ممنون از توضیحات بسیار کاملتون.من بازم سوال دارم شما فرمودید که دوربین رو تست کنم در حالت واید وتله و در حالت زوم بین واید و تله..اما نفرمودید که من در این هنگام از کجا پی به ایراد دوربین ببرم یعنی چه مشخصهای نشان ناسالم بودن یا سالم بودن این موارد است و همینطور در حالتهای مختلف فلاش.
    در مورد خرید رم به چه نکاتی دقت کنم؟در ضمن چه مارکی بگیرم؟ ممنون میشم پاسخم رو گر چه میدونم باعث زحمتتونه لطف کنین

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

پیش فرض پاسخ: سایبر شات یعنی چه؟

شيوا خانم! با سلام مجدد،
    1- در اين حركات نبايد گير در دوربين يا اشكالي در تصوير LCD و عكس باشد.
    2- من نشنيده و نديده‌ام كه فروش اسكار كارت نامرغوب داشته ‌باشد.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon
    شيوا خانم! با سلام مجدد،
    1- در اين حركات نبايد گير در دوربين يا اشكالي در تصوير LCD و عكس باشد.
    2- من نشنيده و نديده‌ام كه فروش اسكار كارت نامرغوب داشته ‌باشد.
    دوباره سلام و شب بخیر:
    شرمنده من خیلی سوال میکنم :( یه سوال دیگه اینکه اشکالات عکس در حالت تله و واید منظورتون اینه که تار نباشه ؟ فقط از نظر وضوح؟ یا موارد دیگه ای هم هست:confused:

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

یه سوال دیگه فلاش این دوربین سر خوده و امکان اضافه کردن فلاش نداره از این لحاض در تصاویر ایجاد چشم قرمز نمی کنه؟و سوال دیگه اینکه میشه این دوربین راحت حمل ونقل بشه و همیشه در کنار ادم باشه ؟یعنی دم دستی باشه؟و سوال اخر اینکه اگر من بخوام دوربین رو خودم تنظیم کنم و از خودم عکس بگیرم به چه صورته؟؟و سوال دیگه به این دوربین نمی شه لنز اضافه کرد؟؟؟

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

پیش فرض پاسخ: گام به گام به سمت عکاسی حرفه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaaa
    یه سوال دیگه فلاش این دوربین سر خوده و امکان اضافه کردن فلاش نداره از این لحاض در تصاویر ایجاد چشم قرمز نمی کنه؟و سوال دیگه اینکه میشه این دوربین راحت حمل ونقل بشه و همیشه در کنار ادم باشه ؟یعنی دم دستی باشه؟و سوال اخر اینکه اگر من بخوام دوربین رو خودم تنظیم کنم و از خودم عکس بگیرم به چه صورته؟؟و سوال دیگه به این دوربین نمی شه لنز اضافه کرد؟؟؟
    قرمز شدن شدن ربطی به فلاش خود دوربین یا فلاش اضافه نداره در تنظیمات فلاش ، مد Red eye reduction رو انتخاب خواهید کرد و از این مشکل جلوگیری میکنید.

در مورد حمل و نقل هم زیاد نباید مشکلی باشه اونم دیگه بستگی به خودتون داره ، چقدر همراه بودن دوربین براتون اهمیت داره.
    4 عدد (2 جفت) باتري ‍C.F.L 2500mAh : به مبلغ 7،000 تومان
    به نظر من حالا که اینقدر هزینه کردید از باطریهای 2600 خود سونی(اصلی) که خیلی با کیفیت هستند و دچار افت شدید و ناگهانی هم نمیشند استفاده کنید تفاوتش در نهایت فکر کنم یکی دو تومن بشه.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر فعال arax30th آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaaa
    سلام ...

دوربینهای سری SxIS کانن امکان اضافه کردن فلاش ندارن، ولی همونطور که جناب عبدالهی گفتن قرمزی چشم به خاطر سروخود بودن فلاش نیست. حمل و نقل این دوربین نسبت به دوربینهای SLR خیلی راحت تره ئلی مسلما مثل دوربینهای کامپکت کوچیکی که تو جیب جا میشن نیست. و در نهایت برای عکس گرفتن از خودتون باید دوربین رو روی پایه بزارین، تنظیمات رو انجام بدین، دوربین رو رو تایمر بزارین، مونیتور رو بچرخونین و بعد جلوی دوربین بشینین و از تو مونیتور که به سمت جودتون چرخوندین کادر رو ببینید.

به این دوربین کنورتورهای واید و تله میشه اضافه کرد، ولی مثل دوربینهای SLR نیست که کلا بتونین لنزش رو تعویض کنید. ولی با توجه به محدوده تله تا واید 36-432 فکر نمی کنم نیاز به اضافه کردن کنورتور هم داشته باشید.
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D
    Canon EF-S 18-55 IS + Canon EF-S 55-250 IS

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

پیش فرض پاسخ: سایبر شات یعنی چه؟

البته یک نوع فلاش به این دوربین متصل میشه....این دوربین کفشک فلاش نداره ....برای همین در کنار دوربین به وسیله یک تیغه فلزی به محل نصب پایه پیچ میشه...
    مسعود قدیری

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط arax30th
    سلام ...

دوربینهای سری SxIS کانن امکان اضافه کردن فلاش ندارن، ولی همونطور که جناب عبدالهی گفتن قرمزی چشم به خاطر سروخود بودن فلاش نیست. حمل و نقل این دوربین نسبت به دوربینهای SLR خیلی راحت تره ئلی مسلما مثل دوربینهای کامپکت کوچیکی که تو جیب جا میشن نیست. و در نهایت برای عکس گرفتن از خودتون باید دوربین رو روی پایه بزارین، تنظیمات رو انجام بدین، دوربین رو رو تایمر بزارین، مونیتور رو بچرخونین و بعد جلوی دوربین بشینین و از تو مونیتور که به سمت جودتون چرخوندین کادر رو ببینید.

به این دوربین کنورتورهای واید و تله میشه اضافه کرد، ولی مثل دوربینهای SLR نیست که کلا بتونین لنزش رو تعویض کنید. ولی با توجه به محدوده تله تا واید 36-432 فکر نمی کنم نیاز به اضافه کردن کنورتور هم داشته باشید.
    سلام:
    با تشکر.پس چه عاملی باعث چشم قرمز میشه؟و ایا این دوربینهای دیجیتال هم iso دارن؟و در ضمن دامنه قدرت فلاشاین دوربین چقدر است؟و منظور از زوم اپتیکال و دیجیتال چیه؟؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: سوالهای یک اماتور

بعد از كليك Edit در اولين مطلب تاپيك وارد محيط ويرايشهاي جزئي مي‌شويد كه براي ويرايشهاي اساسي تر بايد روي Go Advanced كليك كنيد كه در آن صورت وارد محيط مشابهي مي‌شويد كه در سمت چپ بالاي آن امكان ويرايش مجدد عنوان را خواهيد داشت.[/QUOTE]
    من این کارو انجام دادم اما تو فروم که اسمش عوض نشد:( 10بارم عوض کردم اما نشد چرا؟

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

پیش فرض پاسخ: سوالهای یک اماتور

نور کم = باز شدن مردمک چشم ، در این حالت فلاش با برخورد به عروق خونی = قرمز شدن چشم در عکس . شبیه به کاری که چشم پزشکها میکنند ، اتاق رو تاریک میکنند و با اون دستگاه مخصوص عروق خونی داخل چشم رو بررسی میکنند.
    با استفاده از مد Red eye reduction : فلاش در این حالت یک یا چند فلاش کوتاه میزند و باعث میشه مردمک چشم شما بسته بشه ، سپس فلاش اصلی رو میزنه و شاتر عمل میکنه که اون اتفاق بالا نمی افته.
    استفاده از نور کافی در محیط و عدم نگاه مستقیم به لنز هم میتونه موثر باشه.
    این دوربین دارای تنظیمات ایزو هم هست که دوستان S2 دار باید بیشتر توضیح بدهند.
    ویرایش توسط roovigital : Saturday 10 June 2006 در ساعت 18:28
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین