صفحه 4 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 107
Like Tree175تشکر

موضوع: شماره سريال هاي مخدوش و مشكوك

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

پیش فرض پاسخ: همه چیز درباره Canon 40D

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.evil696 نمایش پست ها
    خوب با اين تفاسير يعني اين دوربين هاي ما خراب بوده و رفته شركت و كانن دوباره اونو وارد بازار كرده؟؟؟؟؟:confused:
    ظاهرا این همه ماجرا نیست. این موردی که شما گفتید و پیشتر هم علیرضا عزیز اشاره کردند میتواند یکی از مصادیق بارز این موضوع باشد. که لزوما یک ایراد نیست.

یک سوال . شما اگر یک ماشین صفر از کارخانه تحویل بگیرید. و درب صندوق عقب آن هنگام تحویل مشخص گردد. ضرب دیده و کارخانه عینا همان درب را برای شما عوض کند. آیا پس از آن ماشین شما بدرد نمیخورد؟!! در واقع میبایست راننده خوبی بود. درست میگویم؟

مشکل اصلی این وسایل بنظرم در اصل همان نبود گارانتی است. که با قیمت خرید پایین شما آنرا جبران میکنید......البته منظورم شما نیست آن فروشنده ایست که آنرا میخرد و به قیمت جهانی به من و شما میفروشد:biggrin:

و البته این موضوع هم تا حدودی برای خود شرکت کانن تولید اشکال کرده است. و پس از شکایت و پیگیری جلوی قسمتی از این ماجرا را گرفته اند.( نه مثل همین موردی که شما اشاره کردید. بلکه پیامدهای ناشی از بازار سیاه)

البته واضح و بدیهی است. خرید اینجور لوازم دقت بیشتری را میطلبد...... پس نگران نباشید و با خیال راحت به عکاسیتان بپردازید

ارادتمند شما دوست خوب
    farhad.b تشکر می‌کند.

كاربر همراه farhad.b آواتار ها
    تشکر کرده
    950

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    ظاهرا این همه ماجرا نیست. این موردی که شما گفتید و پیشتر هم علیرضا عزیز اشاره کردند میتواند یکی از مصادیق بارز این موضوع باشد. که لزوما یک ایراد نیست.

یک سوال . شما اگر یک ماشین صفر از کارخانه تحویل بگیرید. و درب صندوق عقب آن هنگام تحویل مشخص گردد. ضرب دیده و کارخانه عینا همان درب را برای شما عوض کند. آیا پس از آن ماشین شما بدرد نمیخورد؟!! در واقع میبایست راننده خوبی بود. درست میگویم؟

مشکل اصلی این وسایل بنظرم در اصل همان نبود گارانتی است. که با قیمت خرید پایین شما آنرا جبران میکنید......البته منظورم شما نیست آن فروشنده ایست که آنرا میخرد و به قیمت جهانی به من و شما میفروشد:biggrin:

و البته این موضوع هم تا حدودی برای خود شرکت کانن تولید اشکال کرده است. و پس از شکایت و پیگیری جلوی قسمتی از این ماجرا را گرفته اند.( نه مثل همین موردی که شما اشاره کردید. بلکه پیامدهای ناشی از بازار سیاه)

البته واضح و بدیهی است. خرید اینجور لوازم دقت بیشتری را میطلبد...... پس نگران نباشید و با خیال راحت به عکاسیتان بپردازید

ارادتمند شما دوست خوب
    حرف شما و اون مثالي كه زديد رو قبول دارم اما خوب مثلما آدم تاسف ميخوره كه چرا با وجود اينكه دوربين يا اقلام ديگر رو از مراكز معتبر خريداري ميكنيم باز هم جاي شك و شبه باقي ميمونه
    فرهاد بابايي
    www.farhadbabaei.com
    تصویر ,زاده ذهن است;عکس,زاده ی قلب

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

سلام
    من ميخوام در اين هفته D40 +17-85 بگيرم. اين مشكل شماره سريال بدنه در اگزيف، آيا براي كساني كه بدنه + لنز كيت خريد كرده بودند هم وجود داره يا فقط براي كساني كه بدنه خالي خريده اند وجود داشته؟
    در ضمن كسي كه اين مشكل را نداشته، آدرس محل خريد خودش را لطفا با پيام خصوصي براي من بفرسته.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

اگر واقعا به این موضوع حساس هستید میتوانید با یک Notebook در محل خرید جلوی فروشنده با نرم افزارهای مربوطه این کار را انجام دهید.

ارادتمند

كاربر همراه fartow آواتار ها
    تشکر کرده
    1432

درود.

دوباره امروز با کانن تماس داشتم و برای آنها ساختن پیچیده ترین دوربین و لنز آسان تر از حل این معمای عجیب به نظر میرسید. پاسخ آنها این بود که چنین چیزی تا کنون ندیده اند و برایشان جالب بود بدانند که چرا این اندازه روی شماره سریال حساس هستم:) برایشان موضوع را گفتم و پرسیدند که دوربین درست کار میکند؟ گفتم بله. گفتند که پس مشکلی نیست

امیدوارم این مسئله سریال دوستان را از دوربین شان دلخور یا دلسرد نکرده باشد.
    GAM و farhad.b تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط fartow نمایش پست ها
    برایشان موضوع را گفتم و پرسیدند که دوربین درست کار میکند؟ گفتم بله. گفتند که پس مشکلی نیست
    سلام
    دقيقا همينطور هست، همانطور كه اكثر دوستان فرمودند، هيچ مشكلي نداره، اما دوستان پس از خريد متوجه موضوع شدند و من كه هنوز نخريده ام خوب چه بهتر كه از جايي خريد كنم كه شماره بدنه . نرم افزار يكي باشه.

دوستان عزيز يك سوال هم دارم، لنز 17-85 جوابگوي پرتره و نيم تنه براي كار هاي سيار هست؟

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

خوب جعبه دوربین من هم سریال بدنه رو نداره
    اما تمام سریال ها در نرم افزار های مختلف یکسانه که با شماره زیر دوربین متفاوته
    محمد امدادی

كاربر همراه Ali Shaterian آواتار ها
    تشکر کرده
    508

سلام

دیشب مکاتبه ای با کانن داشتم که آنها گفتند :
    Dear Ali Shutterian:

Thank you for writing to us. We value you as a Canon customer and
    appreciate the opportunity to assist you.

I am very sorry to hear that you are having such an odd problem with
    your camera and software. Your serial number or as listed in Digital
    Photo Professional, your body number, should never change. The serial
    number that you have listed is not a standard US model EOS 40D number.
    As to other countries, I am not sure. We do not have any documents
    explaining variations of serial numbers from other parts of the world.
    However, I do know that the standard for that camera is going to be a
    10-digit number. If this is the number listed on the bottom of the
    camera then there may be something very wrong.

Please let us know if we can be of any further assistance with your EOS
    40D.

Thank you for choosing Canon
    حال یک سئوال از دوستان دارم و آن این است که آیا سریال نامبر همه تعداد رقم هایش 10 تا هست؟
    Kaveh Ghobadi، Dr_Lover و M.vatandoost تشکر می‌کنند.
    5D Mark II , 40D
    24-70 f2.8 , 70-200 f4 IS
    علی شاطریان

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

اما خودمانيم جناب شاطريان طرف توي Canon پيش خودش گفته اين آقاي شاترين ( وابسته به شاتر ! ) معلومه جد اندر جد عكاس بوده اند :::big grin:::

از شوخي گذشته فكر مي كنم دوستان بيش از حد روي اين مسئله حساس شده اند. يادمان باشد ما در كشوري زندگي مي كنيم كه تارك دنيا و تحت تحريم است و همينكه به دوربين دسترسي پيدا مي كنيم ظاهرا بايد كلاهمان را هم به هوا بيندازيم
    Ali Shaterian، Behnam_703، M.vatandoost و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه M.vatandoost آواتار ها
    تشکر کرده
    1277

یادمه چند سال پیش وقتی با یکی از واردکنندگان گوشی موبایل در ایران صحبت میکردم ایشان به بنده تذکر دادند که در هنگام خرید لوازم الکترونیکی مثل موبایل دقت کنید که شماره سریال بدنه با شماره روی جعبه همخوانی داشته باشد. البته می گفت که زیاد مهم نیست ولی اگر قیمت براتون مهمه آنهایی که این مغایرت را دارند حدود 20 تومان می توانی ارزانتر بخری.... دلیل این ادعا را هم دست دوم بودن و یا تعمیری و مرجوعی دانستن این گوشی ها می دانست که با ترفند بخش توضیع (از کشور مبداء) انجام می گیرد. البته با توجه به همین تذکر یک گوش 140 تومانی را 118 تومان خریدم و تا الان که حدود 18 ماه می گذرد هیچگونه مشکلی نداشته ام.

حال نمی دانم که چقدر این ادعای ایشان صحت دارد یا می توان آنرا به دوربینها هم تعمیم داد یا خیر؟

به هر حال اگر کسی راجع به این مسئله چیزی شنیده بد نیست که برای روشن شدن قضیه عنوان بشه...

صفحه 4 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین