صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 6 7 8 9 10
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 97 , از مجموع 97
Like Tree245تشکر

موضوع: پیشنهاد لنز برای Canon 5D Mark II

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط Nami BH نمایش پست ها
    از بهار امسال که تغییر برند به کنن دادم، بیشترین استفاده لنز من با 5دی مارک2 همین 105-24 معروف بوده. مدتی بعد 40-17 و 200-70 f/2.8 isII رو هم تهیه کردم.
    چند ماهی است که دارم روی 70-24 مطالعه میکنم. و میخواستم با دوستان مشورتی کنم، که بین ترکیب 105-24 + 50 f/1.4 و 70-24 تنها در طرف دیگه، نظرشون چیه؟ من آدمی هستم که توی تهیه وسایل عکاسی ام تا حدودی کمال گرا هستم و 70-24 رو در این زمینه که کفیت برتری رو در با دیاف باز ارایه میکنه میپسندم، از سوی دیگه وقتی مزیتهای 105-24 را با پرایم سریعی مثل 50 f/1.4 ترکیب کنید مجوعه قدرتمندی در اختیار خواهید داشت. کمی انتخاب سخت شده!
    در ضمن تمرکز من در عکاسی روی پرتره است.(داخل و خارج استودیو)
    بهتر هست کمی صبر کنید تا ورژن جدید این لنز وارد بشه که طبق شایعات هم از نظر اندازه و وزن کوچکتر و سبکتر خواهد شد و هم داری لرزش گیر خواهد بود
    فکر کنم تا آن زمان بهتر هست با توجه یه اینکه در آتلیه کار میکنید مقداری لذت عکاسی با لنز 135 F.2 را داشته باشید داخل و خارج استدیو

كاربر همراه Nami BH آواتار ها
    تشکر کرده
    208

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrlp نمایش پست ها
    بهتر هست کمی صبر کنید تا ورژن جدید این لنز وارد بشه که طبق شایعات هم از نظر اندازه و وزن کوچکتر و سبکتر خواهد شد و هم داری لرزش گیر خواهد بود
    فکر کنم تا آن زمان بهتر هست با توجه یه اینکه در آتلیه کار میکنید مقداری لذت عکاسی با لنز 135 F.2 را داشته باشید داخل و خارج استدیو
    سپهر خان قضیه رو پیچیده تر نکنید!!!! این 135 F.2 خیلی لنز عالیه ، اما من 200-70 جدید رو گرفتم تا از تعدد لنزای پرایم کم کنم، به دو دلیل: کم کردن هزینه و دردسر حمل و تعویض. خوب البته به نظر من 200-70 f/2.8 isII جز استثناهاست که با توجه به زوم بودن از لحاظ اپتیکی همپای رقبای پرایم خودش هست.
    در مورد 70-24 جدید، من هم خیلی مشتاقم، اما اگه مثل 200-700 جدید بخواد قیمتش نجومی بشه ( که میشه) کار یه جورایی دوباره سخت میشه.
    مرسی

كاربر جديد meysam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    به نظر من دو لنز 24 - 70 و 70-200 f2.8
    بهترین لنزی هست که میشه برای این دوربین تهیه کرد
    البته من روی 7d از 24-105 استفاده میکنم
    اما 24-70 با اون دیافراگم بازش معرکه است.
    بودن یا نبودن . . . .

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Nami BH نمایش پست ها
    از بهار امسال که تغییر برند به کنن دادم، بیشترین استفاده لنز من با 5دی مارک2 همین 105-24 معروف بوده. مدتی بعد 40-17 و 200-70 f/2.8 isII رو هم تهیه کردم.
    چند ماهی است که دارم روی 70-24 مطالعه میکنم. و میخواستم با دوستان مشورتی کنم، که بین ترکیب 105-24 + 50 f/1.4 و 70-24 تنها در طرف دیگه، نظرشون چیه؟ من آدمی هستم که توی تهیه وسایل عکاسی ام تا حدودی کمال گرا هستم و 70-24 رو در این زمینه که کفیت برتری رو در با دیاف باز ارایه میکنه میپسندم، از سوی دیگه وقتی مزیتهای 105-24 را با پرایم سریعی مثل 50 f/1.4 ترکیب کنید مجوعه قدرتمندی در اختیار خواهید داشت. کمی انتخاب سخت شده!
    در ضمن تمرکز من در عکاسی روی پرتره است.(داخل و خارج استودیو)
    سلام.
    با توجه به اینکه لنز 70-200 با دیافراگم 2.8 نسخه 2 را در اختیار دارید پس لنز لازم برای عکاسی پرتره های بسته و پرتره های سر شانه را در اختیار دارید (آن هم با کیفیت عالی !)
    به نظرم لنز 24-105 بر روی فول فریم ترکیب بسیار خوبی است . و استفاده زیادی دارد.
    لنز 24-70 لنز بسیار ارزشمندی است، به نظرم با توجه به وزن بالایی که دارد نمی تواند به عنوان یک لنز همه کاره مورد استفاده قرار گیرد ( هم وزنش زیاد است و هم تعداد دفعات تعویض لنز را افزایش می دهد)

من آدمی هستم که توی تهیه وسایل عکاسی ام تا حدودی کمال گرا هستم
    من شخصا از 50 f 1.4 روی دوربین 40D استفاده میکنم. این لنز، لنزی سبک و سریع است و به نظرم نسبت به قیمت و سرعتش و جنس بدنه، لنز جذابی است. به خصوص وقتی روی فول فریم باشد.اما فرمودید تا حدودی کمال گرا هستید خواستم متذکر شوم این لنز از F2.0 به بالا توانایی های خود را نشان میدهد. به نظرم در f1.4 , f1.8 تصویر آنچنان شارپ نیست ولی اوضاع از f 2.0 به بالا خوب می شود.

در نهایت با توجه به ابزار هایی که در اختیار دارید اگر من جای شما بودم حتما ترکیب 24-105 + 50 f 1.4 را انتخاب میکردم.( یا حداقل تا معرفی نسخه جدید 24-70 لنز 50 f.14 را تهیه می کردم و صبر میکردم تا نسخه جدید این لنز به بازار بیاد.)

امیدوارم شرایط مالی تان به گونه ای شود که بدون فروش 24-105 لنز 24-70 را هم تهیه کنید.:)
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

سلام

یا حداقل تا معرفی نسخه جدید 24-70
    جناب حسینیان منبع خاصی دارید برای این گفته یا فقط مطمئنید که می یاد
    بنده از علاقه مندان کل 24-70 های تاریخم و البته 28-75 تامرون

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    سلام

جناب حسینیان منبع خاصی دارید برای این گفته یا فقط مطمئنید که می یاد
    بنده از علاقه مندان کل 24-70 های تاریخم و البته 28-75 تامرون

راستش در مورد این لنز شایعه بسیار زیاد است. چیز خاصی مد نظرم نبود که بگویم معتبر است. اما بنا به نوشته های سایتهایی مثل Canon Rumors معرفی این لنز در آینده ای نه چندان دور ، دور از ذهن نیست.
    Viper تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

ممنون از دوستان من تا به اینجا همهٔ پیشنهاد‌ها رو خواندم ، منتها برای انتخاب آخر خودم دوباره احتیاج به ۱ راهنمائی کلی‌ از شماها دارم :

اینکه من هم دوربین کانون ۵د مارک ۲ دارم همچنین ۳ عدد مولتی‌ فلش ۴۰۰ و همراه با خیلی‌ وسایل جانبی دیگه ... تهیه کردم. تنها هدف من هم عکاسی فشن بوتی پرتره در فضای استودیو و خارج از استودیو هست.

حالا شدیدا احتیاج به لنز دارم :

با این تعاریف دوستان که بعضی‌‌ها میگن صبر کنید لنز جدید میاد و ...حالا در خرید لنز دچار شک و گمراه ی فراوان شدم و به لنز هم احتیاج فوری دارم چون کلا حدوداً همه‌چیز دارم بغیر از لنز !!!

لطفا دوستان من رو راهنمائی کنن که من قسط دارم هفته آینده لنز خریداری کنم دقیقا بهترین انتخاب در شرایط فعلی‌ برای من چه لنزی یا لنز‌های میتونه باشه با توجه به مسیری که در عکاسی‌ عرض کردم همچنین کیفیت ( هم برام خیلی‌ مهم هست )

ممنونم

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 6 7 8 9 10