صفحه 5 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 114
Like Tree404تشکر

موضوع: Canon EF 70-300 f/4-5.6L IS USM

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

پیش فرض پاسخ : EF 70-300 f/4-5.6L IS USM

سلام.
    مشتاقم بدونم این لنز در قیاس با لنز 300-70 do چطوره.احتمالا با هم مقایسه نشدن تا الان؟ اگر شدن نتیجه چطور بوده لینکی هست؟...
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    سلام.
    مشتاقم بدونم این لنز در قیاس با لنز 300-70 do چطوره.احتمالا با هم مقایسه نشدن تا الان؟ اگر شدن نتیجه چطور بوده لینکی هست؟...
    سلام:

شاید بتوان چارت های لنز این تاپیک و لنز مورد اشاره شما رو بررسی کرد یا در مورد طراحی این دو لنز صحبت کرد.

ولی تا این لحظه که این پست ارسال میشود من هنوز هیچ نمونه عکسی جز آن تک عکس سایت کانن در سایز اصلی ندیده ام. هر چقدر هم گشتم نمونه دیگری نبود. باید منتظر ماند

موفق باشید
    lamagra تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

واسه من چیزی که هنوز غیر قابل درک هست اینه که این لنز برای چه تیپ عکاسی‌‌ای مناسبه؟

نه دیافراگم بازی داره که بگیم برای پرتره خوبه نه اونقدر بلند هست که بگیم برای حیات وحش مناسبه (تازه tc هم که نمی‌خوره) نه لنز ارزونیه که بگیم اونایی که پول ۷۰-۲۰۰ f/۲.۸ رو ندارند اینو میخرند، نه اونقدر سبکه که بگیم جای ۷۰-۲۰۰ f۴ رو می‌خواد بگیره. نه رنجی داره که بگیم یه لنز walkaround با کیفیته. واقعا من موندم که لنز ۷۰-۳۰۰ با این دیافراگم و این قیمت و این وزن به چه دردی می‌خوره. اونم تو برندی که لنز های ۷۰-۲۰۰ f۴ IS و ۳۰۰ f۴ IS رو داره.
    Canon!، R.Asgari، M. Beyrami و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

ولی من فکر میکنم ترکیب این لنز با لنزی مثل 24-105 برای کسی که دوربین فول فریمی مثل 5D Mark II دارند ترکیب مسافرتی یا walk around بسیار عالی خواهد شد.
    alonebaby و akimora تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    ولی من فکر میکنم ترکیب این لنز با لنزی مثل 24-105 برای کسی که دوربین فول فریمی مثل 5D Mark II دارند ترکیب مسافرتی یا walk around بسیار عالی خواهد شد.
    در این صورت فقط ۱.۷ kg وزن لنز‌ها میشه. قیمت لنز‌ها هم سر جمع می‌شه نزدیک ۳ تومن. دیگه این رو که walkaround نمیگن. (حالا دردسر عوض کردن لنز هم به کنار).

من اگه کاربر کنن بودم ترجیح میدادم لنز ۷۰-۲۰۰ IS f۴ رو داشته باشم که هم کیفیت خیلی‌ خوبی‌ داره، هم سبک تره، هم ارزون تره هم دیافراگم ۴ داشتم. اگه خیلی‌ هم نیاز به رنج ۲۰۰-۳۰۰ داشتم، با یه tc ۱.۴x اون مشکل هم بر طرف میشد.

البته از یه نظر باهاتون موافقم، از این نظر که شاید بهترین استفاده از چنین لنزی همین باشه.
    M. Beyrami و M.Nouri تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    سلام:

ولی تا این لحظه که این پست ارسال میشود من هنوز هیچ نمونه عکسی جز آن تک عکس سایت کانن در سایز اصلی ندیده ام. هر چقدر هم گشتم نمونه دیگری نبود. باید منتظر ماند

موفق باشید
    کد:
    http://www.ronmartblog.com/2010/09/sneak-peek-canon-ef-70-300-f4-56l-is.html
    سلام.

اگه روی عکس‌ها کلیک کنید یه صفحهٔ جدید باز می‌شه و اونجا میتونید عکس رو در اندازه‌های مختلف ببینید. برای دیدن عکس با اندازهٔ بزرگ روی "o" کلیک کنید.
    QashQai و FARID تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    سلام:

شاید بتوان چارت های لنز این تاپیک و لنز مورد اشاره شما رو بررسی کرد یا در مورد طراحی این دو لنز صحبت کرد.

موفق باشید
    با تشکر از شما جناب قشقایی باید بگم این سری لنزهای کنن با اون خط سبز رنگ واندازه های جمع و جورشون همیشه گوشه ذهن من رو به خودشون مشغول میکنن.این سوال برام پیش میاد که با توجه به رنج و وضعیت تقریبا مشابه دیافراگم(اینکه هیچ کدوم ثابت نیستند) برای کاربر کنونی که خواستار همین رنج هست تفاوت چقدره اگر احیانا به هم نزدیک باشن خرید نمونه ال با وزن حجم و قیمت بیشتر میتونه توجیه مناسبی برای خرید داشته باشه؟
    درباره اون ترکیب سفری باز لنز دو عاقلانه تر به نظر میاد(صرفه نظر از کیفیت نادیده نمونه ال) اونهم به خاطر وزن وحجم کم.نمونه هاش هم که واقعا جالبه.توی یک سری از سایت ها هم خیلی ازش تعریف میشه.گرچه باز هم این سوال برام پیش میاد که چرا اصلا از این خانواده کنن صحبتی (دست کم توی این فروم)نیست که خب مربوط به این تاپیک نمیشه...
    ویرایش توسط lamagra : Thursday 23 September 2010 در ساعت 23:09
    QashQai تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    واسه من چیزی که هنوز غیر قابل درک هست اینه که این لنز برای چه تیپ عکاسی‌‌ای مناسبه؟

نه دیافراگم بازی داره که بگیم برای پرتره خوبه نه اونقدر بلند هست که بگیم برای حیات وحش مناسبه (تازه tc هم که نمی‌خوره) نه لنز ارزونیه که بگیم اونایی که پول ۷۰-۲۰۰ f/۲.۸ رو ندارند اینو میخرند، نه اونقدر سبکه که بگیم جای ۷۰-۲۰۰ f۴ رو می‌خواد بگیره. نه رنجی داره که بگیم یه لنز walkaround با کیفیته. واقعا من موندم که لنز ۷۰-۳۰۰ با این دیافراگم و این قیمت و این وزن به چه دردی می‌خوره. اونم تو برندی که لنز های ۷۰-۲۰۰ f۴ IS و ۳۰۰ f۴ IS رو داره.

سلام:

جواب این سوال بسیار ساده است. این لنز برای افرادی بدرد میخورد که رنج 300-70 با دیافراگم 4 الی 5.6 با خروجی خوب و کیفیت ساخت خوب و لرزشگیر خوب میخواهند یا روی کراپ یا روی فول فریم.

یادمان نرود این لنز تولیدی کارخانه ایست که در این میان لنزهایی چون 400-100 و چهار عدد 200-70 با دیافراگم های 2.8 و 4 و لنز 300-70 DO و لنزهایی با کاربرد های خاص دیگری هم دارد این موضوع حق انتخاب را برای یک کاربر روی دوربین فول فریم، کراپ 1.3 و کراپ 1.6 بیشتر میکند. قرار نیست این لنز جای لنز دیگری را بگیرد این لنز جای خودش، لنز بسیار ارزنده ایست. فرضا شما ممکن است از لنز 200-70 دیافراگم 4 استفاده کنید با tc به رنج بالاتری برسید. حال آنکه من ممکن بود برای از دست ندادن ابتدای رنج 70 میلیمتر روی فول فریم یا معادل 112 دوربین کراپ با حفظ رنج انتهایی 300 یا 480 (برای کراپ ) انتخاب من همین لنز باشد مبحث دیافراگم هم که ارزشگذاری دیگری خواهد داشت و مواردی از این دست...

نهایت آنکه من فکر میکنم هر چقدر حق انتخاب کاربر بیشتر باشد وجود هر لنزی این میان ارزشمند خواهد بود، این لنز هم از این قانون مستثنا نیست البته برای ارزیابی بهتر میباید منتظر نمونه عکسهای آن باشیم

موفق باشید
    Pooyan، S.M.Shamsi، Elend و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    با تشکر از شما جناب قشقایی باید بگم این سری لنزهای کنن با اون خط سبز رنگ واندازه های جمع و جورشون همیشه گوشه ذهن من رو به خودشون مشغول میکنن.این سوال برام پیش میاد که با توجه به رنج و وضعیت تقریبا مشابه دیافراگم(اینکه هیچ کدوم ثابت نیستند) برای کاربر کنونی که خواستار همین رنج هست تفاوت چقدره اگر احیانا به هم نزدیک باشن خرید نمونه ال با وزن حجم و قیمت بیشتر میتونه توجیه مناسبی برای خرید داشته باشه؟
    درباره اون ترکیب سفری باز لنز دو عاقلانه تر به نظر میاد(صرفه نظر از کیفیت نادیده نمونه ال) اونهم به خاطر وزن وحجم کم.نمونه هاش هم که واقعا جالبه.توی یک سری از سایت ها هم خیلی ازش تعریف میشه.گرچه باز هم این سوال برام پیش میاد که چرا اصلا از این خانواده کنن صحبتی (دست کم توی این فروم)نیست که خب مربوط به این تاپیک نمیشه...

سلام:

اتفاقا از این لنزها هم در فروم صحبت شده اگر خاطرم باشد کاوه جان از این لنز (DO 300-70 ) استفاده کرده بود نظر ایشان را جویا شوید. ظاهرا بوکه های متفاوتی هم دارند ممکن است به سلیقه برای عده ای یا حتی در وضعیت های خاصی به بوکه های خاصی از آنها هم رسید ولی در کل اولویت انتخاب اینگونه لنزها فقط وزن آنست جاییکه یک لنز 400 D0 فیکس از کانن میتواند با وزنی سبک برای عده ای روی دیافراگم 4 چاره ساز باشد. البته با قیمتی بالا

جوزا در سایت خود اگر خاطرم باشد لنز 400 دیافراگم 4 Do را با لنزهایی دیگر از کانن مقایسه کرده بود که خروجی چنگی بدل نمیزد. البته نمیدانم کدام سایت بود که به این نکته اشاره کرده بود کنتراست بعضی از نسخه ای آن لنز پایین است و ....

به هر شکل نظر کاوه عزیز را در خصوص 300-70 Do جویا شوید

موفق باشید

کد:
    http://www.ronmartblog.com/2010/09/sneak-peek-canon-ef-70-300-f4-56l-is.html
    سلام.

اگه روی عکس‌ها کلیک کنید یه صفحهٔ جدید باز می‌شه و اونجا میتونید عکس رو در اندازه‌های مختلف ببینید. برای دیدن عکس با اندازهٔ بزرگ روی "o" کلیک کنید.
    دانلود نمیشود؟ فقط در اندازه پیشفرض رویت میشود درسته؟
    R.Asgari و lamagra تشکر می‌کنند.

كاربر همراه BERLANO آواتار ها
    تشکر کرده
    2760

دقیقا به درد کسایی می خوره، مثل من که نه پول کافی دارن تا لنزی مثل 100-400 رو بخرن و نه می تونن از علاقشون به مثلا عکاسی حیات وحش بگذرن ، در ضمن 300 واسه حیات وحش کوتاهه ولی نه خیلی، باز هم کار راه اندازه، حداقل تو مدت استفاده ازش نحوه نزدیک شدن به پرندگان بدون ترسوندنشون رو یاد می گیری :)
    در فاصله های کانونی کوتاه هم کیفیت خوبی داره، در 300 و در بازترین دیاف سافته، ولی با یک استاپ بستن دیافراگم باز نتیجه قابل قبوله، در کل با توجه به قیمت من از این لنز راضیم
    Sina.J و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    میلاد مطهری

Instagram
    Gears

صفحه 5 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین