صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 85
Like Tree221تشکر

موضوع: Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    6

سلام
    من دو روز پیش نسخه دوم این لنز را به قیمت 293 هزار تومان از فروشگاه کانن میدان انقلاب اصفهان خریداری کردم
    لنز در جعبه سفید و با دو سال گارانتی می باشد و حدود ده دقیقه با دوربین خودم در مغازه تستش کردم .
    با توجه به عکسهایی که با دوربین گرفتم می تونم موارد زیر را به عنوان نقات قوت و ضعف لنز اشاره کنم.
    معایب
    1- بدنه پلاستیکی بدون کیفیت
    2- سرعت فوکوس بسیار پایین در نور فضای بسته بعنوان مثال اتاق با نور معمولی بطوری که بعضا با فوکوس دستی سریعتر می تونی به نتیجه برسی.
    3-دیافراگم بسته هم باعث می شه در هر صورت محو شدگی پس زمینه جالب نباشه و برای داشتن بهترین حالت باید سوژه و پس زمینه با فاصله از هم باشند .
    مزایا
    1-قیمت بسیار مناسب
    2-شارپنس خوب ( در واقع بیش از انتظار بنده )
    3-اعواج تصویر قابل قبول در اول رنج که به راحتی با نرم افزار قابل تعدیل می باشد.
    4-بر خلاف تصور بنده تصویر در انتهای رنج دارای وضوح و شارپنس قابل قبول می باشد
    5-لرزشگیر بسیار کارآمد بوده و شما کاملا تفاوت روشن و خاموش بودن آن را در سرعتهای پایینتر از 1/60 و رنج بالای 100 احساس خواهید کرد.
    در کل اطلاعات ارایه شده کاملا نظر شخصی بنده بوده و باز هم نظر شخصی من اینست که چنان چه کنون این لنز را به موتور USM مفتخر نماید و قیمت آن را خیلی تغییرندهد ، بسیار لنز با ارزشی خواهد شد و خیلی ها را از خرید لنزهای گران قیمت تله متوسط تا بلند بی نیاز می نماید.
    yaghoobi، masoudfk، djmehdi_67 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علی شاكرینی

كاربر همراه kartal آواتار ها
    تشکر کرده
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط a.zendegani نمایش پست ها
    سلام
    من دو روز پیش نسخه دوم این لنز را به قیمت 293 هزار تومان از فروشگاه کانن میدان انقلاب اصفهان خریداری کردم
    لنز در جعبه سفید و با دو سال گارانتی می باشد و حدود ده دقیقه با دوربین خودم در مغازه تستش کردم .
    با توجه به عکسهایی که با دوربین گرفتم می تونم موارد زیر را به عنوان نقات قوت و ضعف لنز اشاره کنم.
    معایب
    1- بدنه پلاستیکی بدون کیفیت
    2- سرعت فوکوس بسیار پایین در نور فضای بسته بعنوان مثال اتاق با نور معمولی بطوری که بعضا با فوکوس دستی سریعتر می تونی به نتیجه برسی.
    3-دیافراگم بسته هم باعث می شه در هر صورت محو شدگی پس زمینه جالب نباشه و برای داشتن بهترین حالت باید سوژه و پس زمینه با فاصله از هم باشند .
    مزایا
    1-قیمت بسیار مناسب
    2-شارپنس خوب ( در واقع بیش از انتظار بنده )
    3-اعواج تصویر قابل قبول در اول رنج که به راحتی با نرم افزار قابل تعدیل می باشد.
    4-بر خلاف تصور بنده تصویر در انتهای رنج دارای وضوح و شارپنس قابل قبول می باشد
    5-لرزشگیر بسیار کارآمد بوده و شما کاملا تفاوت روشن و خاموش بودن آن را در سرعتهای پایینتر از 1/60 و رنج بالای 100 احساس خواهید کرد.
    در کل اطلاعات ارایه شده کاملا نظر شخصی بنده بوده و باز هم نظر شخصی من اینست که چنان چه کنون این لنز را به موتور USM مفتخر نماید و قیمت آن را خیلی تغییرندهد ، بسیار لنز با ارزشی خواهد شد و خیلی ها را از خرید لنزهای گران قیمت تله متوسط تا بلند بی نیاز می نماید.
    بدنه لاستیکیش در حد پولی هست که دادید :دی

سرعت فوکوس هم اگر نور دیگه خیلی کم نباشه ( همون نور اتاق ) درسته در حد یو اس ام نیست ! ولی دیگه در اون حد هم نیست که بد تر از دستی باشه ! مگر در حالت لایو ویو و AF

و به طور حتم دیاف 5.6 قابل قیاس با 2.8 نیست ! ( حالا المان های ساخت بماند )

کلا با توجه به قیمتش لنز بسیار خوبی هست !

به نظر خود من یک خوبی هم که داره کوچیک بودن و سبک بودن لنز هست ( در مقایسه با دیگر تله ها )

مبارکتون باشه و امیدوارم از این لنز لذت ببرید
    yaghoobi، Nima Sadigh، M. Beyrami و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 60D EOS - EFS 18-55 IS - EFS 55-250 IS - Canon 50 F1.8 - Canon 8-15 Fisheye L USM

كاربر جديد ahmad k آواتار ها
    تشکر کرده
    243

نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها

...... مگر در حالت لایو ویو و AF
    سلام
    برام چند وقته سئواله، چرا لایو ویو موجب تاخیر در فوکوس میشه؟
    Canon EOS 1100D + EF-S 18-55 f/3.5-5.6 IS II + EF-S 55-250 f/4-5.6 IS II

كاربر همراه MSRS آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad k نمایش پست ها
    سلام
    برام چند وقته سئواله، چرا لایو ویو موجب تاخیر در فوکوس میشه؟
    البته سوال شما مربوط به این تاپیک نیست
    اما برای بی جواب نماندن:
    در حالت معمولی دوربین برای تشخیص فاصله از سیستم تشخیص فازی استفاده میکنه که برای تشخیص فاصله از پرتوهای نوری که توسط آینه دوربین منعکس میشه و به صفحه فوکوس میرسه استفاده میبره.
    اگه لنز رو باز کنی میتونی دقیقا بالای آینه یک صفحه فلزی رو ببینی که نقاط فوکوس روی اون مشخصه ( حواست باشه دست نزنی بهش!!!)

با توجه به اینکه سنسور دوربین پشت آینه است، برای گرفتن عکس آینه بالا میرود و نور به سنسور میرسد. که نتیجتا آینه روی این صفحه بسته میشود.
    در حالت لایو ویو هم آینه باید بالا برود تا نور به سنسور برسد و شما نمایش زنده داشته باشی. در نتیجه دیگر پرتویی از آینه منعکس نمیشود که به صفحه فوکوس برسد.
    پس دوربین چگونه فوکوس میکند؟ با سیستم تشخیص کنتراست که بر اساس کنتراست نقاط مختلف فاصله را تشخیص میدهد.
    این سیستم یک ایراد بزرگ داردو آن هم زمان بر بودن این تشخیص.
    البته در حالت لایو ویو هم با انتخاب فوکوس سریع ، برای لحظه ای آینه پایین میاید و با تشخیص فازی فوکوس صورت میگیرد که نتیجتا برای لحظه ای تمایش زنده تصویر قطع میشود.
    yaghoobi، Fereidoon، Amir Abdolpanah و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بااحترام-صادق
    عَظُمَ الْخَالِقُ فِی أَنْفُسِهِمْ فَصَغُرَ مَادُونَهُ فِی أَعْیُنِهِمْ
    خدا در جانشان بزرگ است. پس غیر در نگاهشان کوچک

كاربر جديد ahmad k آواتار ها
    تشکر کرده
    243

سلام
    تجربه دوستان از پرتره گرافی با این لنز چیه؟ من به شخصه اصلا از عکسهای چهره با این لنز در همه رنجها، راضی نیستم، احساس میکنم چهره ها رو پهن میکنه و صورت افراد رو چاق میکنه!!
    Canon EOS 1100D + EF-S 18-55 f/3.5-5.6 IS II + EF-S 55-250 f/4-5.6 IS II

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام
    تجربه دوستان از پرتره گرافی با این لنز چیه؟ من به شخصه اصلا از عکسهای چهره با این لنز در همه رنجها، راضی نیستم، احساس میکنم چهره ها رو پهن میکنه و صورت افراد رو چاق میکنه!!
    از فوكال 100 به بالا خوبه
    yaghoobi و ahmad k تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

سلام
    مشکل از عکاسی شماست.
    شاید از فاصله نزدیک و با فوکال پایین عکس میگیرید.
    از 85mm به بالا استفاده کنید.
    yaghoobi، ahmad k و داريوش چگيني تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    311

سلام....
    از دوستان عزیز اگر کسی قصد فروش این لنز را دارد خواشمند است اطلاع دهند.

با تشکر

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط mrif100 نمایش پست ها
    سلام....
    از دوستان عزیز اگر کسی قصد فروش این لنز را دارد خواشمند است اطلاع دهند.

با تشکر

به تاپیک خرید و فروش مراجعه کنید
    M. Beyrami و mrif100 تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر جديد -alireza- آواتار ها
    تشکر کرده
    36

سلام دوستان

من این جمله رو از سایت لنز های کانن خوندم،متوجه نشدم قضیه چیه !!! :دی می شه راجش توضیح بدید؟

این لنز تله زوم کانن که تنها بر روی دوربینهای SLR با حسگر APS-C Size قابل استفاده است، فاصله کانونی معادل 400-88 م م را بر روی این دوربینها فراهم می آورد...

من یه 1000D دارم اگه اینو روش نصب کنم معادل یه لنز 80-400 می شه؟ درست متوجه شدم؟ یا نه اشتباهه؟ دلیلش چیه؟ چرا اینطور می شه؟ مرسی...

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین