صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 101
Like Tree200تشکر

موضوع: Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS USM

كاربر فعال Usef Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    4222

دوستان عزیز من در شرف خرید این لنز هستم آیا این لنز با توجه به اینکه سری ال هست تا اونجایی که من مطالعه کردم سیلینگ نداره ولی تو سایت دیجیتال پیکچر تو ریویوی این لنز زده که فقط قسمت دکمه هاش و رینگ زوم در مقابل گرد و خاک و رطوبت مقاوم هستند و اینکه برای سیلینگ بهتره که یه فیلتر روی لنز نصب بشه

The Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS USM Lens is a partially weather sealed lens. A lens mount gasket is not present, but the switches, focusing ring and zoom ring have moderate dust and moisture resistance. A front filter should be used for sealing purposes.
    لطفا اگه از دوستان کسی در این زمینه تجربه ای داره ذکر کنه
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4222

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    در فاصله كانوني 250 الي 400 اينطوري كه خوندم اين لنز فوق العادس و از 100 تا 250 يكم يافت تر از بقيه فاصله كانوني اونه در كل لنزيه كه قال قضيه فاصله كانوني تله رو ميكنه و آدم ديگه حوس فاصله هاي تله تر رو نميكنه
    جوزا این لنز رو تست کرده و عقیدش اینه که100 تا 300 بسیار شارپ و عالی ولی 300 تا 400 کمی دچار افت کیفیت میشه و سافت میشه ولی در کل با یک استاپ بستن دیافراگم این مشکل هم حل میشه
    Dariush Chegini و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط Usef60 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من در شرف خرید این لنز هستم آیا این لنز با توجه به اینکه سری ال هست تا اونجایی که من مطالعه کردم سیلینگ نداره ولی تو سایت دیجیتال پیکچر تو ریویوی این لنز زده که فقط قسمت دکمه هاش و رینگ زوم در مقابل گرد و خاک و رطوبت مقاوم هستند و اینکه برای سیلینگ بهتره که یه فیلتر روی لنز نصب بشه

The Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS USM Lens is a partially weather sealed lens. A lens mount gasket is not present, but the switches, focusing ring and zoom ring have moderate dust and moisture resistance. A front filter should be used for sealing purposes.
    لطفا اگه از دوستان کسی در این زمینه تجربه ای داره ذکر کنه
    مشکل فقط دکمه ها نیست.ساختار پول پوش واقعا مثل یک پمپ عمل میکنه و گرد و غبار رو به درون لنز میکشه! جز این موردی نداره و در رده خودش بی رقیبه.در خریدش شک به دل راه ندید.
    a.g g.a، Usef Bagheri و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    4222

ممنون آقای احمدی

آیا میشه برای افزایش مقاومتش و نیز جلوگیری از ورود گرد قبار کار خاصی انجام داد، منظورم اینه که دوستانی که این لنز رو دارن آیا برای نگهداری مناسب از این لنز پیشنهادی دارن؟
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط Usef60 نمایش پست ها
    ممنون آقای احمدی

آیا میشه برای افزایش مقاومتش و نیز جلوگیری از ورود گرد قبار کار خاصی انجام داد، منظورم اینه که دوستانی که این لنز رو دارن آیا برای نگهداری مناسب از این لنز پیشنهادی دارن؟

سلام

توصیه میکنم در مورد خاک گیری از جناب مبین علی سوال کنید یا سایر دوستانی که عملا این لنز را در اختیار داشتند.

در مورد افزایش مقاومت، خیر! اگر راهی وجود داشت قاعدتا خود کنون آن را رفته است!
    ویرایش توسط Arash Sh : Saturday 21 January 2012 در ساعت 20:32
    a.g g.a، Usef Bagheri و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4222

دوستان من تو ریویو هایی که تو سایت dpreview توسط دارنده های این لنز زده شده بود یکی از دارنده های این لنز زده بود که :

.If you use the old Tamron 1.4x teleconverter (1.4x C-AF1 MC4) only, you will have auto focus and IS and you won't harm your lens,this will give you 896mm on the APS C sensor.
    اگر از این لنز فقط با تله کانورتور 1.4 مدل قدیمی تامرون استفاده کنید میتونید هم اتوفوکوس را داشته باشید وهم از سیستم لرزشگیر لنز بهره ببریدو این یه لنز هم اسیب نمیرسونه و در سنسورهای APS-C فاصله کانونی تا 896 م م رو به شما میده
    دوستان کسی در این خصوص نظری داره ؟
    Dariush Chegini و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4222

IMG_9198.jpg

550D, 1/90, f8, iso100
    lens: 100-400
    focal : 400 mm
    crop:80%
    ماه امشب 21/11/90
    amirfox، Javid، Fereidoon و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

دوستان به نظرتون این لنز ارزش داره که به جای 400 اف 5.6 پرایم گرفته بشه؟ بازه کمترش خیلی مهم نیست.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط zerolight نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون این لنز ارزش داره که به جای 400 اف 5.6 پرایم گرفته بشه؟ بازه کمترش خیلی مهم نیست.
    اگر برای عکاسی حیات وحش می خواهید و با توجه به نیاز بازه زیر 400 میلیمتر، MFD کمتر و همچنین لرزشگیر برای شما اهمیت کمتری دارد؛ 400 پرایم انتخاب بهتری است. اپتیک بهتر، وزن کمتر و قیمت مناسبتر مزیتهای خوبی هستند.
    M.Mobin، Madjidm، Arash Sh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

با سلام به اساتید و دوستان گرامی
    با توجه به اینکه تصمیم جدی برای خرید تله فتو در روزهای آتی دارم تمام مطالب رو درباره این لنز با ارزش مطالعه کردم. تنها موردی که باعث نگرانی بنده شده مسأله گرد و غبار درون لنزه که کسی بطور جدی به آن نپرداخته.!
    عزیزانی که تجربه استفاده از این لنز رو دارن اگه ممکنه در این خصوص توضیح بفرمایند که :
    1- آیا میشه با این لنز در هوای بیرون مثلأ دشت و صحرا بی دغدغه از نفوذ ذرات بداخل لنز عکاسی کرد؟
    2- وجود ذرات در داخل لنز چقد میتونه کیفیت عکس رو تحت تأثیر قرار بده؟
    3- آیا میتوان این ذرات را پاک و برطرف نمود؟
    4- در مقابل رطوبت چقدر مقاومه؟ یعنی در حین عکاسی اگه احیانأ باران سبکی بگیره باید قید ادامه کار رو بزنیم؟

ضمنأ بنده چون یک آماتور تقریبأ جدی! هستم داشتن زوم از پرایم بیشتر بدردم میخوره!

بیصبرانه منتظر نظرات ارزشمند عزیزان هستم.

موفق باشید
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین