صفحه 2 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 112
Like Tree422تشکر

موضوع: Nikon AF-S 16-35 f/4 G ED VR

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

پیش فرض پاسخ: Nikon AF-S 16-35 f/4 G ED VR

سلام

يه مورد ديگه که تو معرفي اين لنز منو خوشحال کرد رفتن نيکون سراغ لنزها با دياف ثابت 4 هستش که خبر از انجام اينکار تو رنج هاي ديگه هم در اينده نرزديک ميده و اين يعني انتخاب بيشتر براي مصرف کننده
    بله خبر خوبیست به شرط اینکه قیمت مناسبی هم داشته باشد. به نظر من این لنز اگر مشکل خاصی نداشته باشد (که عموما لنزهای جدید نیکون خوب از آب دراومده) این قیمت برایش زیاد است. اما رنج بسیار خوبی دارد و همه مشخصاتش روی کاغذ ایده آل به نظر می رسد. من اعتقاد دارم 14-24 یک لنز خاص است و اگر قیمت این لنز متعادل شود انتخاب اکثر فول فریمی ها خواهد بود.
    اما این دولنز جدید که معرفی شد دیافراگمهای 9 تیغه ای دارد که من دوست دارم.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    بابک جان!
    محروم نیستند فقط باید به اندازه قیمت لنز پول خرج کنند و یه همچین چیزی ببندند جلو لنز:

البته راههای دیگه ای هم هست اما به هر حال درد سر های خودش رو داره.
    خداییش این 16-35 آدم رو وسوسه میکنه که 17-55 رو بفروشه ...

درود

جناب ابراهیمی این وسیله در ایران 35 هزار تومان قیمت دارد ( نه دقیقا همین مارک ) و روی همه لنز ها میشود بکار برد. و به نظرم خیلی هم بهتر خواهد بود خصوصا برای کنترل بهتر فیلتر GND .

الان تازه یادم افتاد در لنز های فول فریم نیکون گزینه Nikkor AF-S 17-35mm f/2.8 D IF-ED هم که موجود بوده از قضا کیفیت ساختی بسیار خیره کننده و کیفیت اپتیکال خیلی خوبی هم دارد.

واقعا اندکی ارزانتر بودن به محدودیتی که دیافراگم 4 به عنوان بازترین دیافراگم ایجاد میکند ارزشش را ندارد. دیافراگم باز خیلی مهم است شرایط نور نامناسب در هر جایی میتواند وجود داشته باشد به جز در استودیو. که البته بخاطر رنج آن کسی از این لنز در استودیو استفاده نخواهد کرد!

پس واقعا چه چیز این لنز جدید میتواند جالب توجه باشد؟!

با سپاس

انوش

پی نوشت: فکر میکنم هدف فقط آن دسته از مصرف کنندها هستند که ابدا نمیخواهند از حدی بیشتر برای تهیه لنز هزینه کنند. و حاظرند برای قیمت کمتر با دیافراگم 4 آن مسالمت آمیز کنار بیایند.
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Tuesday 9 February 2010 در ساعت 13:16 دلیل: سایز بزرگ عکس
    jebrahim و viva_utopia تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    يه مورد ديگه که تو معرفي اين لنز منو خوشحال کرد رفتن نيکون سراغ لنزها با دياف ثابت 4 هستش که خبر از انجام اينکار تو رنج هاي ديگه هم در اينده نرزديک ميده و اين يعني انتخاب بيشتر براي مصرف کننده
    این هم نظر Shun Cheung مدیر بخش نیکون سایت Photo.net

I would say both of these lenses are very much expected. As we discussed in the following thread yesterday..., a set of high-quality f4 zooms is clearly missing in Nikon's line up. I actually wrote to Nikon about that a month ago, but of course these lenses have been in the works for a while. Nikon Japan even discussed about introducing this type of lenses as quoted in the interview.

Clearly the 85mm/f1.4 should be the next one to update, and hopefully some 70-200mm/f4 AF-S VR and something like a 24-70mm/4 or 24-105mm/f4 AF-S, perhaps with VR, will be available later on this year. I do find the 24-70 range a bit too restricted on FX and the current 24-120mm f5.6 AF-S is not acceptable.If going down to f4 means Nikon can introduce a 24-105 similar to the Canon lens, that will certainly be welcome.

What surprised me was that Nikon put VR onto the 16-35mm/f4. That is a first for having VR on a lens that is entirely a wide angle in the zoom range.

Another surprise is that apparently there will be no DSLR body announcement for this PMA, despite all sorts of rumors from the usual suspects; some even had model numbers. I was under photo.net's non-disclosure agreement with Nikon so that I could not comment on those rumors, but it was amusing to read all sorts of false information on the web.

Finally, it will be interesting to see whether the ridiculous price for the used 28mm/f1.4 AF-D will collapse now a replacement is finally announced, four years after the 28mm was discontinued.

Two New Nikon Wide Angles: 24mm/f1.4 AF-S and 16-35mm/f4 AF-S VR

کد:
    http://photo.net/nikon-camera-forum/00Viz0
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

يه چيزي رو که دوستان نبايد فراموش کنن اين قيمت ها MESP هستن يعني قيمت ها به صورت تخميني توليد کننده هستن و قطعا با قيمت کمتري مياد بازار حتي پيش اومده تا 200 دلار هم ارزونتر بياد به بازار
    Kholeno و Anoosh-Em تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

قیمت Nikkor AF-S 17-35mm f/2.8 D IF-ED در چه حدوده؟

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط am30 نمایش پست ها
    قیمت Nikkor AF-S 17-35mm f/2.8 D IF-ED در چه حدوده؟

در تاریخ 10 ژانویه 2010

US$1,500 بود
    Saadat تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

نسبت به قیمتش لنز خوبی بن نظر نمیاد افش هم که چهاره پس اصلا بهش فکر نکنید Vr هم که کاملا بی معنیه . من نمیدونم نیکون داره چه کار میکنه 35-17 به اون خوبی اینو واسه چی زده ؟!!! از اون طرف 85 هاش رو آپدیت نمیکنه بعد میاد 200-70 رو که هیچ ایرادی نداره رو بروز میکنه ! لا اقل F4 هم نمیزنه که دست خریدار بازتر بشه و تنوع لنزهای مهمش رو به هیچ وجه بالا نمیبره .
    ARASH II و Anoosh-Em تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

14-24 نیکون لنز فوق العاده ای هستش بی نظیره
    ولی به نظ من لنز خاصیه که به درد همه نمیخوره بیشتر به درد کسانی میخوره کارهای معماری(داخلی) و یا مثلا کارهای تبلیغاتی دکورسیون و مبلمان و از این نوع.
    برای کسی که عکاسی طبیعت و منظره میکنه داشتن این لنز چندان هم جذاب نخواهد بود(همان مشکل عدم امکان بستن انواع فیلترهای رایج) خوشایند نیست مثلا این لنز را ببندی روی بدنه و بری در طبیعت مثلا داخل شاخ و برگ درختان و غیره :)
    16-35 به نظر من انتخاب نخست این گروه از عکاسها خواهد بود هم رنج مناسبی داره هم دیاف مناسبی البته 16-35 با توجه به رنجی که دارد کاربردهای متنوعی نیز میتونه داشته باشه در عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی و غیره میتونه مورد استفاده قرار بگیره
    در کل معرفی این لنز خبر خوبی بود برای نیکونی ها و جای خالیش حس میشد!
    قیمتش کمی بالا به نظر میرسه(حداقل در مقایسه با رقیبش 17-40) البته اگر کیفیتی مثل 14-24 داشته باشه که در آن صورت ارزش این مبلغ را حتما خواهد داشت.
    که در این صورت من هم لنز مورد نظر خودمو پیدا کردم و با خیال راحت منتظر معرفی جایگزین D700 خواهم...
    ولی با vr این لنز مشکل دارم آیا واقعا لازم بود؟! مطمعن نیستم
    ولی هنوز هم معتقدم نیکون در تنوع لنزهاش کمبود داره لنزهایی مانند 70-24 و 70-200 با اف ثابت 4 در این جبهه کاملا احساس میشه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    نسبت به قیمتش لنز خوبی بن نظر نمیاد افش هم که چهاره پس اصلا بهش فکر نکنید Vr هم که کاملا بی معنیه . من نمیدونم نیکون داره چه کار میکنه 35-17 به اون خوبی اینو واسه چی زده ؟!!! از اون طرف 85 هاش رو آپدیت نمیکنه بعد میاد 200-70 رو که هیچ ایرادی نداره رو بروز میکنه ! لا اقل F4 هم نمیزنه که دست خریدار بازتر بشه و تنوع لنزهای مهمش رو به هیچ وجه بالا نمیبره .
    سلام.
    در مورد قیمت دوستان توضیح دادند که ممکنه کاهش پیدا کنه. اف 4 هم به نظر من اونقدری که شما میگید بد نیست. توجه داشته باشید که کاربرد اصلی این لنز برای لندسکیپ هست که شما خیلی هم به دیافراگم باز نیازی ندارید. لرزشگیر این لنز هم برای عکاسی محیط های داخلی کم نور (مثلا داخل کلیسا ها که نور خیلی کمه) بسیار مفیده. در مورد آپدیت 85 مم هم احتمالا تا آخر امسال خبر های خوشی خواهیم شنید. ;)
    Mashhadi Vahid و Amir Tavakoli تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    نسبت به قیمتش لنز خوبی بن نظر نمیاد افش هم که چهاره پس اصلا بهش فکر نکنید Vr هم که کاملا بی معنیه . من نمیدونم نیکون داره چه کار میکنه
    والا تمام ادم و عالم دارن ميگن نيکون چرا لنزهاي F4 ثابت نداره اما شما ميگيد چرا F4 است
    من نميدونم افزودن VR رو يه لنز جقدر افزايش قيمت مياره اما اگر بتوان اين لنز رو با قيمت 1000 دلار خريد حالا يکم بيشتر و اگر از لحاظ اپتيکي فرقي با 24-14 نکنه قطعا براي کوچ به فول فريم بهش فکر ميکنم
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین