صفحه 9 از 31 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 304
Like Tree363تشکر

موضوع: ارزشمند ترين لنزهاي سيگما

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: ارزشمند ترين لنزهاي سيگما

سلام....

والله این لنز به نظر بسیار با ارزش میاد ، البته اگر دارای اشکالات نمونه ی قبل نباشد ، سیگل امروز میگفت 2 ماه دیگر به صورت تجاری وارد میشود ، انشالله به دست دوستان برسد و نظرشان را درباره ی این لنز جویا خواهیم شد.

لرزه گیر های سیگما کم کم دارند جای خود را باز میکنند.احتمالا کارا خواهد بود.....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

Hwt
    Hwt آنلاین نیست
    كاربر همراه Hwt آواتار ها
    تشکر کرده
    115

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    سلام....

والله این لنز به نظر بسیار با ارزش میاد ، البته اگر دارای اشکالات نمونه ی قبل نباشد ، سیگل امروز میگفت 2 ماه دیگر به صورت تجاری وارد میشود ، انشالله به دست دوستان برسد و نظرشان را درباره ی این لنز جویا خواهیم شد.

لرزه گیر های سیگما کم کم دارند جای خود را باز میکنند.احتمالا کارا خواهد بود.....
    با توجه به قيمتش شما اگه باشي ميري سراغ اين يا رنجت رو با 70-300 و 17-70 پر ميكني؟
    .....

تشکر کرده
    14101

سلام....

اگر در امضای بنده دقت کنید ، بنده یک لنز 18-70 دارم که تقریبا از اون راضی هستم و احساس نیازی نمیکنم ،

چند وقتی است به دنبال لنزی با این دامنه هستم ، قبلا نظرم بر روی 18-125 سیگما بود ، اما متاسفانه یافت نمیشود

انشالله در آینده با خرید 10-20 سیگما و احتمالا این لنز ( بنده نیازی به لرزه گیر این لنز ندارم چراکه دوربینم لرزه گیر دارد بلکه اپتیک آن برایم بسیار مهم است ) و بعد هم انشالله 50-500 سیگما و 150 ماکرو سیگما نیاز هام رو رفع خواهم کرد.......

من برعکس بسیاری از دوستان بدنبال لنز های عجیب و غریت هستم ، همه ی دوستان بدنبال تله ی لرزه گیر دار هستند ( در رنج تله لرزه گیر واجب و مهم است ) اما بنده بیشتر به سمت 50-500 متمایل شده ام ، دوستی این لنز رو بر روی سونی دارد و بنده را شیفته ی خود کرده است.....لنز بسیار بسیار بسیار خوب یاست با قیمت بسیار خوب 1080 تومان.انشالله در آینده نزدیک ابتیاع خواهم کرد....

این رنج ( 50-500) بسیار کاربردی است و شما را از بسیاری از لنز ها بی نیاز خواهد کرد ، اما جای لنزی با دامنه ی مثلا 18-200 را نمیگیرد ، بنده علاقه ی زیادی به واید دارم و رنج های پایین برایم بسیار مهم است.....

دعا فرمایید پول برسد 10-20 و 50-500 و 150و 18-200 سیگما را بخریم.....( عجب خوش اشتها شده ام به به )

آن وقت است که این تاپیک آباد خواهد شد :biggrin:
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

Hwt
    Hwt آنلاین نیست
    تشکر کرده
    115

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    سلام....

اگر در امضای بنده دقت کنید ، بنده یک لنز 18-70 دارم که تقریبا از اون راضی هستم و احساس نیازی نمیکنم ،

چند وقتی است به دنبال لنزی با این دامنه هستم ، قبلا نظرم بر روی 18-125 سیگما بود ، اما متاسفانه یافت نمیشود

انشالله در آینده با خرید 10-20 سیگما و احتمالا این لنز ( بنده نیازی به لرزه گیر این لنز ندارم چراکه دوربینم لرزه گیر دارد بلکه اپتیک آن برایم بسیار مهم است ) و بعد هم انشالله 50-500 سیگما و 150 ماکرو سیگما نیاز هام رو رفع خواهم کرد.......

من برعکس بسیاری از دوستان بدنبال لنز های عجیب و غریت هستم ، همه ی دوستان بدنبال تله ی لرزه گیر دار هستند ( در رنج تله لرزه گیر واجب و مهم است ) اما بنده بیشتر به سمت 50-500 متمایل شده ام ، دوستی این لنز رو بر روی سونی دارد و بنده را شیفته ی خود کرده است.....لنز بسیار بسیار بسیار خوب یاست با قیمت بسیار خوب 1080 تومان.انشالله در آینده نزدیک ابتیاع خواهم کرد....

این رنج ( 50-500) بسیار کاربردی است و شما را از بسیاری از لنز ها بی نیاز خواهد کرد ، اما جای لنزی با دامنه ی مثلا 18-200 را نمیگیرد ، بنده علاقه ی زیادی به واید دارم و رنج های پایین برایم بسیار مهم است.....

دعا فرمایید پول برسد 10-20 و 50-500 و 150و 18-200 سیگما را بخریم.....( عجب خوش اشتها شده ام به به )

آن وقت است که این تاپیک آباد خواهد شد :biggrin:
    كاوه جان دعا ميكنم به همشون برسي
    منتها جواب سوالم رو نگرفتم . شما فكر ميكني از 18-200 اينقدر خوب باشه كه بتونه جاي 2 تا لنز مثل 17-70 و 70-300 رو بگيره؟
    .....

تشکر کرده
    14101

سلام....

والله این لنز رو هنوز کسی تست نکرده ( از دوستان ) و بنده هم هنوز این لنز رو زیارت نکردم ، اگر به بازرا بیاد و خوب جواب بده چرا که نه ، شاید بتونه انخاب معقولانه ای باشد ( از نظر ارزش پرداخت ) اما از لحاظ اپتیک هنوز هم شک زیادی وجود داره که لنز شاخص و به قول معروف با ارزشی باشه یک ایراد هم اف 6.3 در دامنه ی 200 است که بسیار عذابه .آما رنج بسیار بسیار عالی داره و رقبای اون 18-200 نیکون با 800 یا 900 تومات ( که شاخص ترین لنز در این رنج است بی شک ) و 18-250 تامرون که اون هم بنده عنوز ندیدیم ( اما رنج جذابی داره )

انشالله این لنز به بازرا بیاد و دوستان نظراتشون رو بدهند و ما هم تصمیم بگیریم....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

کاوه جان چیز دیگه نمی خوای:biggrin: من دعا میکنم یه مارک 3 هم بخری:biggrin:
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

Hwt
    Hwt آنلاین نیست
    تشکر کرده
    115

نقل قول نوشته اصلی توسط ajjadesa نمایش پست ها
    کاوه جان چیز دیگه نمی خوای:biggrin: من دعا میکنم یه مارک 3 هم بخری:biggrin:
    كاوه فقط سوني ميخره ديگه توهين نكن بهش
    .....

كاربر همراه amir33000 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    ببخشید . که دیر شد اما چون در مسافرتم در حال حاضر به نمونه عکسهای 18-200 دسترسی ندارم در اولین فرصت حتما نمونه را اینجا می گذارم
    Canon 5D MKII
    /canon350D/Lens:Canon= 24-105L-IS/135mm2.8 SF/70-200F4-L-IS /16-35-L-F2.8II/15mmFishEYE2.8EX/
    Flash Canon580EXII Speedlite

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

کسی تا به حال با Sigma 15 - 30 mm کار کرده؟ واید خوبی داره. در رویوها هم امتیاز خوبی گرفته.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر همراه vargha آواتار ها
    تشکر کرده
    161

قبلا دربارۀ 150mm ماکرو لنز سیگما دوستان مطالبی نوشتند.
    با توجه به فرمایشات دوستان و عکس هایی که از این لنز دیده بودم و همچنین علاقه ای که به ماکروگرافی داشتم تو فکر خرید این لنز بودم. چند روز پیش این لنز را با 3 سال گارانتی گرفتم.
    عکس هایی که با این لنز گرفتم بوکۀ بسیار زیبایی دارند. فکوسش هم عالیست. حالا انشالله عکس درست حسابی گرفتم در قسمت ماکروگرافی قرار میدم.
    این هم یک تست همینطوری که فکوس درستی نداشته..
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

صفحه 9 از 31 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین