صفحه 12 از 31 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 304
Like Tree363تشکر

موضوع: ارزشمند ترين لنزهاي سيگما

كاربر همراه Akazemi آواتار ها
    تشکر کرده
    303

Exclamation پاسخ: ارزشمند ترين لنزهاي سيگما

با سلام بابت جسارتی که میکنم عذر می خوام
    اما دوست عزیز این لنز 400-80 سیگما یک آشغال به تمام معناست من با این لنز چند روز کار کردم و یکی از دوستان هم این لنز رو دارن من با خیلی از لنزا مثل 500-50 و 400-100 و 400 سیگما و 300-70 سیگما کنون و نیکون و خیلی از تله های دیگه کارکردم و هیچ لنزی رو تا این حد سافت ندیدم میتونم راحت بگم 300-70 سیگما 2 برابر شارپ تر از این لنزه .البته شاید در 320-350 بد نباشه اما ارزش این همه پول رو نداره (چند ماه پیش 1040 بود فک کنم ) البته من با 400-80 نیکون کار نکردم (البته تا هفته آینده دستم میاد) ولی با عکسهایی که دیدم ازش عالیه و غیر از سرعت فوکوسش مشکلی نداره و دربرابر این لنز تا دو میلیون میارزه درحالی که فقط 1300 قیمتشه . البته 500-50 هم روی بادی نیکون چیز دوست داشتنی خواهد بود .
    این گفته ها تجربه های شخصیه منه و درصورتی که اون لنزی که من باهاش کار کردم مشکلی نداشته باشه که تقزیباً مطمئنم نداشت درست خواهد بود.
    Canon Digital Body With Canon & Sigma Lenses
    Mamiya 35mm Gear

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: ارزشمند ترين لنزهاي سيگما

نقل قول نوشته اصلی توسط Akazemi نمایش پست ها
    با سلام بابت جسارتی که میکنم عذر می خوام
    اما دوست عزیز این لنز 400-80 سیگما یک آشغال به تمام معناست من با این لنز چند روز کار کردم و یکی از دوستان هم این لنز رو دارن من با خیلی از لنزا مثل 500-50 و 400-100 و 400 سیگما و 300-70 سیگما کنون و نیکون و خیلی از تله های دیگه کارکردم و هیچ لنزی رو تا این حد سافت ندیدم میتونم راحت بگم 300-70 سیگما 2 برابر شارپ تر از این لنزه .البته شاید در 320-350 بد نباشه اما ارزش این همه پول رو نداره (چند ماه پیش 1040 بود فک کنم ) البته من با 400-80 نیکون کار نکردم (البته تا هفته آینده دستم میاد) ولی با عکسهایی که دیدم ازش عالیه و غیر از سرعت فوکوسش مشکلی نداره و دربرابر این لنز تا دو میلیون میارزه درحالی که فقط 1300 قیمتشه . البته 500-50 هم روی بادی نیکون چیز دوست داشتنی خواهد بود .
    این گفته ها تجربه های شخصیه منه و درصورتی که اون لنزی که من باهاش کار کردم مشکلی نداشته باشه که تقزیباً مطمئنم نداشت درست خواهد بود.
    دوست عزیز چون شما 50-500 رو دارید و با اون کار میکنید ، اگر امکان داره مقداری راجع به اون توضیح دهید ، چون بنده بزودی قصد خرید این لنز رو دارم....ممنون
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه pouya1 آواتار ها
    تشکر کرده
    371

پیش فرض پاسخ: Nikon D80 vs. Canon EOS Rebel XTi

کاوه جان کیفیت اپتیکی این لنز ها بر کسی پوشیده نیست البته خوب به زایس شما نمیرسه که
    پويا رحيم زاده

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

کد:
    کاوه جان کیفیت اپتیکی این لنز ها بر کسی پوشیده نیست البته خوب به زایس شما نمیرسه
    یعنی کیفیت 22-10 سیگما از 20-10 کنون بالاتره؟
    فکر میکنم کنون لنزهایی داره که به کیفیت این لنزهای سیگما برسه البته با قیمت بالاتر
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya1 نمایش پست ها
    کاوه جان کیفیت اپتیکی این لنز ها بر کسی پوشیده نیست البته خوب به زایس شما نمیرسه که
    شاید بد پرسیدم ، منظورم این است که....نمونه های بهتری در برند کنون هم وجود دارد ، مثلا همان 30 م م به نظرم آنقدر با ارزش نیست که جز تمایلات کسی باشد ( منظور از نظر رنج که تقریبا معادل 48 است و اصلا مهم نیست ) شاید لنز بهتری مثل 18-55 کنون از هر نظر بر آن برتری داشته باشد.

در کیفیت اپتیکی انها که هیچ شکی نیست ، اگر شک بود بنده قصد خرید 10-20 عزیز را نداشتم....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Akazemi آواتار ها
    تشکر کرده
    303

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    دوست عزیز چون شما 50-500 رو دارید و با اون کار میکنید ، اگر امکان داره مقداری راجع به اون توضیح دهید ، چون بنده بزودی قصد خرید این لنز رو دارم....ممنون
    والا کاوه جان من خودم رو در اون حدی که بخوام واسه یک لنز نقد بنویسم نمید ونم اما خو با تجربیاتی که باهاش داشتم میشه گفت:
    1. کیفیت و رنج عالی نسبت به قیمتی که براش میپردازید از نقاط قوت اون هست
    2.وزن سنگین ( تا 1 ماه اول شبها احتمالاً از درد دست و شانه خواب زهر مارتان خواهد شد که البته بعداً عادت می کنید ) و نداشتن لرزه گیر از نقاط ضعف اون هستند که البته با سونی حل می شود و مشکل سنگینی هم با هیبت و ابهتی که از شما در عکسها دیده ام(تو مایه های خودم) حل خواهد شد.;)
    3. تصاویر یکمی گرم خواهند بود که تو بیشتر لنز های سیگما دیدم
    4. فیلتر های گران قیمت 86 م م پولاریزه 120 هزارتومان و یو وی 65 تومان (مارک فیلتر ها سیگما هست)
    5. هر سوالی داشتید در خدمتم کاوه جان ....
    Canon Digital Body With Canon & Sigma Lenses
    Mamiya 35mm Gear

كاربر همراه pouya1 آواتار ها
    تشکر کرده
    371

مثلا همان 30 م م به نظرم آنقدر با ارزش نیست که جز تمایلات کسی باشد ( منظور از نظر رنج که تقریبا معادل 48 است و اصلا مهم نیست ) شاید لنز بهتری مثل 18-55 کنون از هر نظر بر آن برتری داشته باشد.

د..

لنز 30mm بسیار لنز با ارزشی است که با کراپ دیجیتال معادل یک لنز نرمال به دست می آید و اما چرا من این لنز را دوست دارم دلیل شارپی در f1.4 جایی دیده بودم با 35mm L مقایسه شده بود که از هر نظر بر آن برتری داشت جدیدا دیدم این لنز با 50mm canon f1.4 مقایسه شده بود باید به جرات بگم این لنز هم در مقابل 30mm سیگما حرفی برای گفتن نداشت
    ویرایش توسط pouya1 : Monday 2 July 2007 در ساعت 22:48
    پويا رحيم زاده

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya1 نمایش پست ها
    لنز 30mm بسیار لنز با ارزشی است که با کراپ دیجیتال معادل یک لنز نرمال به دست می آید و اما چرا من این لنز را دوست دارم دلیل شارپی در f1.4 جایی دیده بودم با 35mm L مقایسه شده بود که از هر نظر بر آن برتری داشت جدیدا دیدم این لنز با 50mm canon f1.4 مقایسه شده بود باید به جرات بگم این لنز هم در مقابل 30mm سیگما حرفی برای گفتن نداشت
    من نظر شما رو به این پست مسعود در همین تاپیک جلب میکنم.....

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghadiri نمایش پست ها
    فکر کنم باید به فرمایش داریوش عزیز گوش کنم و بحث رو ادامه ندهم....اما ادامه میدهم چون من به یک فروشنده متهم شدم و مثل آنها حرف میزنم.....اما توفیق خان:

در مورد لنز های کانن باید به عرض جنابعالی برسانم که اینطور هم نیست که شما در خیالات خود تصور میکنید....
    کانن لنزهایی داره که کیفیتی به مراتب بالاتر از لنزهای ال و ...داره که دست بر غذا ال هم نیستند...و البته من برعکس داریوش قصد دارم که اینها رو بگم ...شاید فرجی شود و البه بعید به نظر میرسد...........
    مثلا:
    24 م م اف 2.8
    28 م م اف 1.8
    28 م م اف 2.8
    35 م م اف 2
    50 م م اف 1.8
    50 م م اف 2.5
    60 م م اف 2.8
    85 م م اف 1.8
    100 م م اف 2.8
    135 م م اف 2.8

20-35 اف 3.5-4.5
    24-85 اف 3.5-4.5
    28-70 اف 3.5-4.5
    28-105 اف 3.5-4.5
    28-135 اف 3.5-5.6
    70-300 اف 4-5.6
    10-22 اف 3.5-4.5
    17-85-اف 4-5.6

فکر میکنم دیگه کافی باشه.....و محض اطلاع شما دوست عزیز باید عرض کنم که خیلی از این لنز ها بهترین هستند و قیمت بسیار کمی دارند.....

..
    قصد این است که این لنز ها همگی لنز های فوق العاده ای هستند ، اما هیچ کدام ال نیستند.....

شاید شما انتخاب هایتان رو بر روی ال ها معطوف کرده اید و این لنز ها رو ندیده بودید ، اما این ها لنز های شاخص کنون هستند ، لنز های بسیار شاخص
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Akazemi نمایش پست ها
    والا کاوه جان من خودم رو در اون حدی که بخوام واسه یک لنز نقد بنویسم نمید ونم اما خو با تجربیاتی که باهاش داشتم میشه گفت:
    1. کیفیت و رنج عالی نسبت به قیمتی که براش میپردازید از نقاط قوت اون هست
    2.وزن سنگین ( تا 1 ماه اول شبها احتمالاً از درد دست و شانه خواب زهر مارتان خواهد شد که البته بعداً عادت می کنید ) و نداشتن لرزه گیر از نقاط ضعف اون هستند که البته با سونی حل می شود و مشکل سنگینی هم با هیبت و ابهتی که از شما در عکسها دیده ام(تو مایه های خودم) حل خواهد شد.;)
    3. تصاویر یکمی گرم خواهند بود که تو بیشتر لنز های سیگما دیدم
    4. فیلتر های گران قیمت 86 م م پولاریزه 120 هزارتومان و یو وی 65 تومان (مارک فیلتر ها سیگما هست)
    5. هر سوالی داشتید در خدمتم کاوه جان ....
    ممنون...

ابعاد این لنز چطور است ؟در سایز 100-400 کنون است و یا بزرگ تر...

اگر امکان دارید ان را در کنار یک لنز مشهور مثل 17-70 سیگما و یا سایر لنز ها قرار دهید و یک عکس بگیرید ، از نظر ابعاد ذهنیت درستی از آن ندارم....

از نظر شارپ بودن ... در چه رنجی بالاترین بازده تصویری رو دارد....؟

از نظر اف شما مشکل نداشته اید...

رینگ زوم آن سفت است و یا مثل 17-70 نسبتا نرم....( شاید مسخره باشد اما بنده ناراتی مچ دست دارم و رینگ های زیاد سفت برایم آزار دهنده است....)

نمونه عکس هایی از آن برایمان قرار دهید...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

Hwt
    Hwt آنلاین نیست
    كاربر همراه Hwt آواتار ها
    تشکر کرده
    115

ممنون...

ابعاد این لنز چطور است ؟در سایز 100-400 کنون است و یا بزرگ تر...

اگر امکان دارید ان را در کنار یک لنز مشهور مثل 17-70 سیگما و یا سایر لنز ها قرار دهید و یک عکس بگیرید ، از نظر ابعاد ذهنیت درستی از آن ندارم....

از نظر شارپ بودن ... در چه رنجی بالاترین بازده تصویری رو دارد....؟

از نظر اف شما مشکل نداشته اید...

رینگ زوم آن سفت است و یا مثل 17-70 نسبتا نرم....( شاید مسخره باشد اما بنده ناراتی مچ دست دارم و رینگ های زیاد سفت برایم آزار دهنده است....)

نمونه عکس هایی از آن برایمان قرار دهید...
    طول لنز نزدیک 22 سانتیمتری هست . وزن هم 1800 گرم .
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    .....

صفحه 12 از 31 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین