صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 149
Like Tree105تشکر

موضوع: مرور لنز Sigma 18-200 OS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: مرور لنز Sigma 18-200 OS

با سلام
    آخرين قيمت اين لنز رو كسي داره؟ و اينكه از كجا ميشه تهيه اش كرد؟ من به شدت در فكر خريدش هستم و در ضمن مي خواستم ببينم نسخه Hsm اين لنز با نسخه معموليش اختلاف قيمت دارند؟ واگر دارند در چه حدي هست...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

من که سفارشش دادم
    520 شد ولی در مورد hsm بودن یا نبودنش اطلاعی ندارم چون نیازی بهش نداشتم !!!!
    در ضمن فکر کنم این قیمت سی گل بود
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

رفتم و يه جستجويي كردم. طبق مشخصاتي كه خود سايت سيگما زده بود، مدل Usm (با موتور فوكوس بي صدا) فقط براي مانت نيكون توليد شده و و مانت كنن از اين مشخصه بي بهره است. البته فكر نكنم خيلي ها براشون فرقي بكنه. اگر كسي از دوستان مانت نيكون اين لنز رو داره و تستش كرده نظرش رو درباره فوكوس اين لنز بنويسه كه خيلي ممنون مي شم.

فقط يه سوال ديگه، آيا سي گل خودش هم مي فروشه يا نمايندگي معرفي مي كنه و اگز شماره اش رو هم بذاريد من ممنون مي شم واقعا"

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط Parhelia نمایش پست ها
    رفتم و يه جستجويي كردم. طبق مشخصاتي كه خود سايت سيگما زده بود، مدل Usm (با موتور فوكوس بي صدا) فقط براي مانت نيكون توليد شده و و مانت كنن از اين مشخصه بي بهره است. البته فكر نكنم خيلي ها براشون فرقي بكنه. اگر كسي از دوستان مانت نيكون اين لنز رو داره و تستش كرده نظرش رو درباره فوكوس اين لنز بنويسه كه خيلي ممنون مي شم.

فقط يه سوال ديگه، آيا سي گل خودش هم مي فروشه يا نمايندگي معرفي مي كنه و اگز شماره اش رو هم بذاريد من ممنون مي شم واقعا"
    1- فوکوس کند یا گیج، اگر برای کسی مهم نباشه به‌راحتی نتیجه میدهد که آن فرد از عکاسی هیچ نمی‌داند.
    2- دوستانی که نیکون دارند اگر انتخابی جز Nikkor 18-200 داشته باشند اشتباه محض است.
    3- کیفیت عملکرد VR و OS این دو لنز کاملا با هم برابری می‌کند.
    4- در فواصل کانونی مختلف و جاهای مختلف تصویر، گاه این لنز (سیگما) و گاه آن لنز (نیکور) شارپ‌تر است.
    5- کیفیت ساخت، سرعت و دقت فوکوس نیکور به مراتب بهتر است. (در مقایسه و تست با مدلی که USM نبود)
    هادی هژیرآذر

تشکر کرده
    4653

بالاخره خريدم
    يه لنز 18-200 سيگما به قيمت 512 با يك سال گارنتي سي گل :biggrin:
    فقط يه سوال داشتم روي بگه گارنتي لنز مدل hsm رو زده دليلش چيه ؟
    چون روي بدنه لنز چيزي در باره hsm بودنش نداره
    البته فكوسش هم خيلي بد نيست و گيچ هم نميزنه . حداقل از 28-300 سيگما خيلي بهتره !!!:::big grin:::
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

ببخشيد اين HSM همون Hyibrid Sonic Motor !
    يا مربوط به برند نيكونه !
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    ببخشيد اين HSM همون Hyibrid Sonic Motor !
    يا مربوط به برند نيكونه !
    HSM اسميه كه سيگما به لنزهايش كه از موتور فوكوس Hyper Sonic استفاده مي كنند (موتورهاي فوكوسي كه صداي كمي دارند) داده. البته من نميدونم آيا تو سرعت فوكوس هم تغييري مي كنه يا نه اما اما اونطوري كه خود وب سيات توضيح داده بايد فوكوس سريعتر باشه.
    اين موضوع كه فوكوس گيج باشه تو لنز هاي اينچنيني (والبته تقريبا تو تمامي لنزها) يك مشكل عمده است. مخصوصا لنزهاي زوم با فاصله كانوني زياد. اما اين موضوع كه سرعت فوكوس يك يا چند ميلي ثانيه تفاوت داشته باشه، (البته تو لنزهايي كه اختلاف قيمتشون چشمگيره) براي خيلي ها در درجه اول اهميت قرار نداره.
    مدل HSM اين لنز تنها با مانت نيكون توليد شده. البته خودم بيشتر براي مانت كنون مد نظرم بود. متاسفانه كنن همچين لنزي با اين رنج نداره و به همين دليل رقيب كنوني نداره. راستش من در مورد لنز هاي نيكور هيچ اطلاعي ندارم و خوب نظري هم نميتونم بدم...
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    من هم بالاخره خریدم این لنز زیبا رو، می تونم به جرات بگم کیفیت ساخت و شکل بدنه کاملا مناسب و خوبه و تنها مشکل وزن یه مقدار زیادشه (610 گرم) که ممکنه برای کسایی که ازش به عنوان یه لنز دم دستی و چند منظوره استفاده می کنند کمی مشل ساز باشه. اندازه هم بزرگه اما از 135-28 کنون که عشق d40 دارهاست تا حدودی کوچکتره. لرزه گیر بسیار خوب عمل می کنه و تا 1/25 هم به شرط اینکه به قول دوستان با هیپنوتیزم و تمرکز و از این حرف ها خودتون رو ثابت کنید، می تونید عکس های شارپی بگیرید. البته ذکر این توضیحات اصلا لازم نیست و دوستان قبلا تو همین تاپیک دل و روده این لنز رو تشریح کردند. من فقط دوتا مشکل دارم باهاش. یکی تو مصرف باطری دوربین هست. به شکلی که وقتی لرزش گیر فعال می شه، باطری دوربین با سرعت بیشتری تموم می شه که البته تو خود راهنماش هم گفته و دومی صدای تولیدی توسط لنز هست. صدای داخلی لنز چیزی شبیه به ویز ویزه که البته خیلی کمه اما اگر دقت کنید می تونید بشنویدش. صدای مربوط به لرزش گیره و وقتی لرزش گیر رو خاموش می کنید قطع می شه. ایا دیگران هم به چنین مشکلی برخورد کردند یا اینکه آیا این مساله طبیعیه؟
    به هر حال فکر کنم لنزی با این دامنه و با این قیمت یک انتخاب خوب برای همه کنون دارها باشه... البته نیکون دارها که از قبل 200-18 نیکور رو در دسترس دارند...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    500

سلام
    من امروز یکی خریدم510
    با کلی چونه 10 تومن تخفیف داد 520 میگفت
    در ضمن یارو میگفت 5درصد روی قیمتا کشیده شده

تشکر کرده
    4653

پیشفرض پاسخ: مرور لنز Sigma 18-200 OS
    سلام دوستان
    من هم بالاخره خریدم این لنز زیبا رو، می تونم به جرات بگم کیفیت ساخت و شکل بدنه کاملا مناسب و خوبه و تنها مشکل وزن یه مقدار زیادشه (610 گرم) که ممکنه برای کسایی که ازش به عنوان یه لنز دم دستی و چند منظوره استفاده می کنند کمی مشل ساز باشه. اندازه هم بزرگه اما از 135-28 کنون که عشق d40 دارهاست تا حدودی کوچکتره. لرزه گیر بسیار خوب عمل می کنه و تا 1/25 هم به شرط اینکه به قول دوستان با هیپنوتیزم و تمرکز و از این حرف ها خودتون رو ثابت کنید، می تونید عکس های شارپی بگیرید. البته ذکر این توضیحات اصلا لازم نیست و دوستان قبلا تو همین تاپیک دل و روده این لنز رو تشریح کردند. من فقط دوتا مشکل دارم باهاش. یکی تو مصرف باطری دوربین هست. به شکلی که وقتی لرزش گیر فعال می شه، باطری دوربین با سرعت بیشتری تموم می شه که البته تو خود راهنماش هم گفته و دومی صدای تولیدی توسط لنز هست. صدای داخلی لنز چیزی شبیه به ویز ویزه که البته خیلی کمه اما اگر دقت کنید می تونید بشنویدش. صدای مربوط به لرزش گیره و وقتی لرزش گیر رو خاموش می کنید قطع می شه. ایا دیگران هم به چنین مشکلی برخورد کردند یا اینکه آیا این مساله طبیعیه؟
    به هر حال فکر کنم لنزی با این دامنه و با این قیمت یک انتخاب خوب برای همه کنون دارها باشه... البته نیکون دارها که از قبل 200-18 نیکور رو در دسترس دارند...
    سلام مبارك باشه
    در زمينه صداي داخلي لنز اين مسئله رو من هم داشتم و طبيعيه چون سيستم ضد لرزش بصورت شناور داخل آن حركت مي كنه
    در مورد قيمت هم قيمت فروش اين لنز توسط سي گل نهايتا 512 تومنه البته اين قيمت رو من خودم توسط يكي از بستگان نزديكم كه لوازم عكاسي مي فروشه خريداري كردم كه اگر 5 هزار تومن رو هم به عنوان سود فروشنده ازش كمه كنيم قيمت خام سي گل 507 تومن مي شه !!!!
    تازه جالبتر اينه كه يه بنده خدايي تو اراك با هزار منت" اروزن ميدم" همين لنز رو به قيمت 560 (براي همكار ) ميفروشه !!!
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین