صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47
Like Tree106تشکر

موضوع: SIGMA AF 30mm f/1.4 EX DC HSM

BEN
    BEN آنلاین نیست
    كاربر آشنا BEN آواتار ها
    تشکر کرده
    314

پیش فرض پاسخ : پاسخ: Sigma 30mm, f:1.4

نقل قول نوشته اصلی توسط namibh نمایش پست ها
    سلام
    کلا زمینه این لنز تو بازار کمه، با گارانتی سیگل حدود 480 هزار تومن چند ماه پیش قیمت گرفتم.
    من مانت نیکن این لنز رو دارم و با اینکه تغییر برند دادم ولی هنوز این لنز رو با دی50 و یه 105 ماکرو سیگما نگه داشتم و از عکاسی باهاش خیلی لذت میبرم، دلیلش این نکاته که میگم: فاصله کانونی خیلی مناسب برای یه پرایم (که معادل یه لنز نرماله)، دیاف باز و امکانات شگرف این جور لنزا، بدنه فلزی با ساختار حرفه ای، موتور هایپر سونیک و فوکوس بسیار سریع، شارپنس نسبتا خوب حتی در باز ترین دیافراگم ( کلا به نسبت سیگما ها اپتیک خوبی داره). یکی از نکات عالی این لنز استفاده از اون در شب و نور کمه که شما رو از استفاده از فلاش معاف میکنه و این کم چیزی نیست!
    دوست عزیز ممنون از پاسختون
    شما اگه الان بخواهید از میان این لنز و لنز 35 اف1.8 نیکون یکی رو انتخاب کنید کدوم رو انتخاب می فرمائید ؟؟

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط namibh نمایش پست ها
    سلام
    کلا زمینه این لنز تو بازار کمه، با گارانتی سیگل حدود 480 هزار تومن چند ماه پیش قیمت گرفتم.
    یعنی از کجا باید خرید؟ممنون
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

سلام
    به نظر من برای یوزر نیکون خرید 35 نیکون بهتره.
    Persian، yaghoobi و BEN تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    یعنی از کجا باید خرید؟ممنون
    شرکت سیگل در ابتدای خیابان آفریقا هست. قیمت این لنز الان همین حدود 480 است.(مانت کنون)

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

سلام

به نظر شما بین این لنز و Canon 50 F1.4 کدام انتخاب بهتری است؟ کنون تله بیشتری دارد که من بر عکس واید تر لازم دارم... در عوض سیگما هم مشکل کیفیت ؟

میتوانید راهنمایی فرمایید بین این دو لنز کدام ارجح تر است برای من؟ بیشتر به دنبال یک لنز با رنج واید تا نرمال هستم با بوکه و شارپنس مناسب... وقیمت معقول...

در ضمن احتمال کوچ به فول هم دارم!!! خدا قسمت کند شاید تا آخر سال 90!!!
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه artnature آواتار ها
    تشکر کرده
    121

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.am نمایش پست ها
    سلام

به نظر شما بین این لنز و Canon 50 F1.4 کدام انتخاب بهتری است؟ کنون تله بیشتری دارد که من بر عکس واید تر لازم دارم... در عوض سیگما هم مشکل کیفیت ؟

میتوانید راهنمایی فرمایید بین این دو لنز کدام ارجح تر است برای من؟ بیشتر به دنبال یک لنز با رنج واید تا نرمال هستم با بوکه و شارپنس مناسب... وقیمت معقول...

در ضمن احتمال کوچ به فول هم دارم!!! خدا قسمت کند شاید تا آخر سال 90!!!
    سلام

من لنز 30 سیگما را دارم و کیفیت خوبی دارد البته من این لنز را بسیار خوب میدانم عمق میدان عالی و سرعت بالا به همراه واید بسیار خوب برای دوربین های کراپ دار و
    فکر میکنم فقط از سری efs میباشد که برای فول فریم ساخته نشده است و از 50 1.8 canon کیفیت بهتری دارد
    Arash Sh و NetNegar تشکر می‌کنند.
    سید مهرداد کیانی

www.Arte360.com

كاربر جديد Babak Etemadzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    8

با عرض سلام من هم این لنز رو خریدم (ماونت نیکون). از نظرم خرید این لنز با حضور 35مم 1.8 نیکون هرگز خرید غیر منطقی ای نمیتونه باشه. اوپتیک این لنز از 50mm f/1.4D
    که دارم بهتره. اینو خیلی محکم میگم, خیلی بهتره. من با این لنز دوست داشتنی در f/1.4 عکسهای شارپی گرفتم, البته نه خیلی شارپ و لی منو کاملا راضی میکنه.
    به خاطر حرف هایی که از لنزهای سیگما زده میشد خیلی با ترس و لرز رفتم سراقش ولی الان من یک لنز بسیار بسیار دوست داشتنی دارم.
    yaghoobi و Mashhadi Vahid تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6705

بیش از یک سال روی canon 40d استفاده شده است. با 40d ترکیب خوبی ساخته است. هم از لحاظ وزن و تعادل و هم از لحاظ سرعت و کارایی فوکوس. تعداد بسیار زیادی عکس بدون نگاه کردن به فایندر یا ال سی دی گرفته شده که درصد بسیار بالایی خروجی خوب به دست می دهد.(یکی از لذت بخش ترین کارهایی که با این لنز می شود انجام داد، البته سیستم فوکوس کنون هم واقعا عالی است)
    در کل لنز خوب و راضی کننده ای بوده است

udpate :
    اگر از این لنز برای گرفتن پرتره ی سر استفاده کنید(مثلا صورت 2/3 کادر را پر کند)، بینی شخص بزرگ خواهد شد(اگر اشتباه نکنم اثر پرسپکتیو لنز های وایدتر است). البته این مسئله مربوط به فاصله کانونی لنز است. برای پرتره ی سر از لنز های با فاصله کانونی بیشتر استفاده کنید.
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Wednesday 14 September 2011 در ساعت 00:41
    yaghoobi و maany_A تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    تعداد بسیار زیادی عکس بدون نگاه کردن به فایندر یا ال سی دی گرفته شده که درصد بسیار بالایی خروجی خوب به دست می دهد.(یکی از لذت بخش ترین کارهایی که با این لنز می شود انجام داد، البته سیستم فوکوس کنون هم واقعا عالی است)
    یعنی اینکه بدون کادربندی و بصورت تصادفی با آن عکاسی کرده اید و درصد بالایی از آن عکسها هم خروجی خوب داده اند؟ با f1.4 آنهم ؟؟؟

و این را به حساب خوبی های لنز میگذارید؟ اگر چنین باشد باید به حساب مهارت خارق العاده خودتان بگذارید

والا من با لنز Nikon 35 f1.8 در f1.8 و کلی دقت در فوکوس و کادر بندی در ویزور اگر درصد بالایی از عکسهایم فوکوس مورد نظرم را داشته باشد خدا را شکر میکنم ، اگر جای شما بودم که حتما ً نماز آیات میخواندم !
    Amir Mohebi، A_Maddah، Daruosha و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    یعنی اینکه بدون کادربندی و بصورت تصادفی با آن عکاسی کرده اید و درصد بالایی از آن عکسها هم خروجی خوب داده اند؟ با f1.4 آنهم ؟؟؟

و این را به حساب خوبی های لنز میگذارید؟ اگر چنین باشد باید به حساب مهارت خارق العاده خودتان بگذارید

والا من با لنز Nikon 35 f1.8 در f1.8 و کلی دقت در فوکوس و کادر بندی در ویزور اگر درصد بالایی از عکسهایم فوکوس مورد نظرم را داشته باشد خدا را شکر میکنم ، اگر جای شما بودم که حتما ً نماز آیات میخواندم !

منظورم shoot from the hip است. و درصد بالا منظورم 80 درصد نبود!
    دو نمونه به ترتیب در اف 1.6 و دیگری اف 1.4 گرفته شده

دقت شود که عکس سمت چپ با سرعت1/8000 ام گرفته شده است(احتمالا اور شده است). نیاز به فیلتر nd در بعضی مواقع احساس می شود. البته علاقه به ایجاد کمترین عمق میدان در نور زیاد این عوارض را دارد!

IMG_7109c.jpgIMG_7194cc.jpg
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Wednesday 14 September 2011 در ساعت 00:10
    yaghoobi، maany_A، ssobhdel و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین