صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 102
Like Tree163تشکر

موضوع: مقایسه Mac OS X و Windows

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

پیش فرض پاسخ: مقایسه Mac OS X و Windows

نقل قول نوشته اصلی توسط nikon_ir نمایش پست ها
    آقا نوید , از راهنماییتون ممنونم . فقط اون اندازه هایی که نوشتین اندازه خود اسکرین هست یا اینکه از دور قاب گرفته شدن ؟ یعنی مثلن برای 13.3 که نوشتین , خود نمایشگر هست یا اینکه چهارچوبش هم به خساب میاد ؟
    سلام
    همانطور که در تصویر می بینید اندازه مانیتور است.(اندازه پنل LCD)
    آقا رامین , من راستش نیاز به گارانتی ایران ندارم و همون گارانتی اینترنشنال برای من کافی هست . در اینصورت قیمت رو پایین تر میدن + تخفیف جدا ؟
    با توجه به اینکه گفتین زیاد در سفر هستید و نقل قول بالا ..
    چرا از خارج از کشور تهیه نمی کنید؟
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر آشنا nikon_ir آواتار ها
    تشکر کرده
    67

ممنون . راستش من بین macbook pro 13.3 و macbook pro 15 مردد هستم نه مک بوک 13 ! و تنها چیزی که برام کمی شبهه ایجاد کرده , اسکرینش هست ! اتفاقن منم مثل شما در روز حدود 8 ساعت پای کامپیوتر هستم ولی کار من کمی فرق میکنه . من از کسل برای طراحی نمودار و محاسبه استفاده نمیکنم و فقط برای وارد کردن لیست استفاده میکنم که اونم انگلیسی هست ولی در وورد از زبان فارسی برای نوشتن خبر و مطلب و ایمیل ازش استفاده میکنم و نیازی به نمودار و چیزهای برنامه وورد دیگه اصلن ندارم تنها و تنها نوشتن برام کافی هست و اینکه بتونه فایل های قبلی وورد منو که نوشتم باز بکنه ! از 9 سال پیش تا امروز !!!!!!! چون دارم کتاب مینویسم و مرتب باید به نوشته های قبلیم رجوع کنم و برای همین نیاز دائمی دارم !
    در مورد ویرایش هم , من عکس هایی که از مجالس میگیرم رو باید ادیت کنم که در ماه یکی دو مورد بیشتر پیش نمیاد و فرمتشون هم raw هست و باقی عکس های شخصی خودم هست که ادیت میکنم و آپلود در روز 5 تا 10 تا رو شامل میشه ! بجز اون دیگه کار خاصی بحز اینترنت گردی و خبر خوندن و فیلم دیدن ندارم . کل کار من همینه !
    Nikon D90 /18-200 / 10-20 / 50 f1.8 / 105 Macro / SB-900 / ML-L3
    F L I C K R

كاربر آشنا nikon_ir آواتار ها
    تشکر کرده
    67

با توجه به اینکه گفتین زیاد در سفر هستید و نقل قول بالا ..
    چرا از خارج از کشور تهیه نمی کنید؟[/QUOTE]

به این دلیل که وقتی 2 ماه قبل سوئد بودم بالای 16 هزار کرون قیمتش بود که از ایران گرونتر و الان هم که دارم میرم انگلستان , و از سایت اپل uk قیمت ها رو نگاه میکنم , همون مدلی که ایران 1990 زده در میاد به پوند انگلیس دو میلیون و نیم ! برای همین قبل از رفتن میخوام بخرم !!!! تنها قیمت مناسب مال آمریکاست که اونم وقتی به انگلیس فرستاده میشه علوه بر wat هزینه shiping هم بهش میخوره که همون قیمت انگلیس در میاد ! شما ارزونتر سراغ دارین ؟
    Nikon D90 /18-200 / 10-20 / 50 f1.8 / 105 Macro / SB-900 / ML-L3
    F L I C K R

كاربر فعال ssobhdel آواتار ها
    تشکر کرده
    5521

نقل قول نوشته اصلی توسط nikon_ir نمایش پست ها
    ممنون . راستش من بین macbook pro 13.3 و macbook pro 15 مردد هستم نه مک بوک 13 ! و تنها چیزی که برام کمی شبهه ایجاد کرده , اسکرینش هست ! اتفاقن منم مثل شما در روز حدود 8 ساعت پای کامپیوتر هستم ولی کار من کمی فرق میکنه . من از کسل برای طراحی نمودار و محاسبه استفاده نمیکنم و فقط برای وارد کردن لیست استفاده میکنم که اونم انگلیسی هست ولی در وورد از زبان فارسی برای نوشتن خبر و مطلب و ایمیل ازش استفاده میکنم و نیازی به نمودار و چیزهای برنامه وورد دیگه اصلن ندارم تنها و تنها نوشتن برام کافی هست و اینکه بتونه فایل های قبلی وورد منو که نوشتم باز بکنه ! از 9 سال پیش تا امروز !!!!!!! چون دارم کتاب مینویسم و مرتب باید به نوشته های قبلیم رجوع کنم و برای همین نیاز دائمی دارم !
    در مورد ویرایش هم , من عکس هایی که از مجالس میگیرم رو باید ادیت کنم که در ماه یکی دو مورد بیشتر پیش نمیاد و فرمتشون هم raw هست و باقی عکس های شخصی خودم هست که ادیت میکنم و آپلود در روز 5 تا 10 تا رو شامل میشه ! بجز اون دیگه کار خاصی بحز اینترنت گردی و خبر خوندن و فیلم دیدن ندارم . کل کار من همینه !
    با توجه به فرمایشات شما به نظر من برای شما macbook pro 13.3 بسیار مفیدتر خواهد بود چون حمل و نقل راحتتر خواهد بود و مطمین باشید مشکلی با اسکرین آن نخواهید داشت.

كاربر فعال yasin-m آواتار ها
    تشکر کرده
    4861

مک پرو 13 اینچ هفته گذشته 1660 هزار برای دوستی گرفتم.از بابت فارسی نوشتن خیالتان راحت باشد جای هیچ نگرانی نیست.تنها در کار کردن با اسناد ساخته شده آفیس که به فارسی هست ممکنه دچار مشکل شوید.که اون هم با نرم افزار های PARALLEL و VMWARE کار انجام میشه.
    مک 13 خودم روشن مونده بود1200 کیلومتر با پست به دستم رسید. ماه هاست مثل ساعت داره کار میکنه .این هم از بابت سخت جونیش.
    saber.pix تشکر می‌کند.
    یاسین محمدی

Nikon D700 / 70-200 vr / 24-70 N / 85 f 1.8D / 14-24 N / ٍSB 800 /Manfrotto 190MF4 / CompuRover AW /MC-36 Remote

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

پیش فرض تمسخر اپل در جدیدترین آگهی تبلیغاتی شرکت مایکروسافت

تمسخر اپل در جدیدترین آگهی تبلیغاتی شرکت مایکروسافت

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی سی‌نت شرکت مایکروسافت در تازه‌ترین آگهی تبلیغات ویدیوئی خود در آستانه عرضه نسخه بلو-ری فیلم آواتار رایانه‌های موسوم به مک شرکت اپل را به خاطر عدم برخورداری از این سیستم عامل به باد تمسخر گرفت.

کد:
    http://www.youtube.com/watch?v=_YbmK3Zu0Os
    در این آگهی تبلیغاتی ویدیوئی که در کانال رسمی ویندوز در یوتیوب قابل مشاهده است این شرکت در یک سرزمین خیالی یک هواپیمای در حال پرواز را نشان می دهد که در داخل هواپیما دو رایانه مشخصا با دو سیستم عامل ویندوز و مکینتاش وجود دارند.

تمسخر اپل از آنجا اغاز می‌شود که رایانه ویندوز با اشاره به طولانی بودن سفر پیش‌رو شروع به پخش نسخه بلو-ری فیلم اواتار می‌کند که رایانه مک با تعجب از او می‌پرسد که این چیه؟ که ویندوز در پاسخ به او می‌گوید که این بلو-ری است و مک در پاسخ به او ناامیدانه تنها تماشا می‌کند.

در این تیزر تبلیغاتی که با نام “PC & Mac take flight — Avatar & Windows 7″ ارائه شده است، این گونه آمده است که: “شما شاید PC و مک را به صورت همزمان داشته باشید اما شما در یک پرواز طولانی از دیدن بلوری آواتار در ویندوز هفت خود لذت خواهید برد

شرکت اپل با وجود اینکه یکی از ۱۹ حامی اولیه فناوری بلو-ری بود حتی در تازه‌ترین سیستم عامل خود یعنی مکینتاش ۱۰٫۶٫۵نیز از این فناوری پشتیبانی نمی کند و این درحالیست که ویندوز با وجود اینکه ابتدا در برابر بلو-ری از HD-DVD حمایت کرد و با شکست آن به بلو-ری روی آورد از این فناوری پشتیبانی می‌کند.

این بار اول شرکت مایکروسافت نیست و این شرکت در آوریل سال ۲۰۰۹ نیز حملاتی علیه این نقطه ضعف رایانه‌های مک کرده بود که البته آن حملات کمی زیرکانه‌تر برنامه‌ریزی شده بود که گمانه‌زنی‌ها در خصوص پشتیبانی ایکس‌باکس۳۶۰ از بلو-ری را تقویت کرده بود.

انتظار می‌رفت اپل در رایانه‌های جدید خود پشتیبانی از بلو-ری را اضافه کند که که بازهم استیو جابز طرفداران بلو-ری را ناامید کرد.

منبع: فارنت

پی نوشت: البته ماهی هم که در ظرف مک دیده میشود دلقک ماهی هست و ماهی که در ظرف ویندوز دیده میشود فایتر یا جنگجو هست.

موفق باشید

انوش
    rodentia، hamedch67، ssobhdel و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    15

ممکنه که 100%نمیشه تو آفیس 2011 مکنتاش فارسی تایپ کرد... نسخه ها و نرم افزار های دیگه این قابلیت رو میدن ولی متاسفانه یه جاهایی مجبوریم که از آفیس استفاده کنیم که یه ویندوز کنار مکنتاش نصب میکنیم و ازش میشه استفاده کرد و......

نقل قول نوشته اصلی توسط yasin-m نمایش پست ها
    مک پرو 13 اینچ هفته گذشته 1660 هزار برای دوستی گرفتم.از بابت فارسی نوشتن خیالتان راحت باشد جای هیچ نگرانی نیست.تنها در کار کردن با اسناد ساخته شده آفیس که به فارسی هست ممکنه دچار مشکل شوید.که اون هم با نرم افزار های PARALLEL و VMWARE کار انجام میشه.
    مک 13 خودم روشن مونده بود1200 کیلومتر با پست به دستم رسید. ماه هاست مثل ساعت داره کار میکنه .این هم از بابت سخت جونیش.

كاربر آشنا Amin.D آواتار ها
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadazizi نمایش پست ها
    ممکنه که 100%نمیشه تو آفیس 2011 مکنتاش فارسی تایپ کرد... نسخه ها و نرم افزار های دیگه این قابلیت رو میدن ولی متاسفانه یه جاهایی مجبوریم که از آفیس استفاده کنیم که یه ویندوز کنار مکنتاش نصب میکنیم و ازش میشه استفاده کرد و
    ......
    نمیدونم شما با اوپن افیس چه مشکلی دارید اما تووی ماکروسافت هم میشه فارسی تایپ کرد..باید یع تمپلیت ساخت به عنوان فارسی از یک سند آماده .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    15

تو هیچکدوم از نسخه هایMicrosoft Office برای مکنتاش امکان تایپ فارسی نیست و باید متوسل به نرم افزارهای غیره شویم و آخرین نسخه هم که۲۰۱۱ هست جدا جدا مینویسه!!!
    ۲۰۰۸ هم به همین شکل...
    نمیدونم چرا؟؟؟ماکروسافت اینکارو میکنه؟؟؟ممکنه میخواد از user friendly بودن مک کاسته بشه و مخاطبای مکنتاش رو کم کنه....

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadazizi نمایش پست ها
    تو هیچکدوم از نسخه هایMicrosoft Office برای مکنتاش امکان تایپ فارسی نیست و باید متوسل به نرم افزارهای غیره شویم و آخرین نسخه هم که۲۰۱۱ هست جدا جدا مینویسه!!!
    ۲۰۰۸ هم به همین شکل...
    نمیدونم چرا؟؟؟ماکروسافت اینکارو میکنه؟؟؟ممکنه میخواد از user friendly بودن مک کاسته بشه و مخاطبای مکنتاش رو کم کنه....
    مگه چند درصد یوزرهای آفیس بر روی مک ایرانی هستند که با این توطئه بخواد به مک ضربه بزنه ؟!

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین