صفحه 90 از 103 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر همراه vaid آواتار ها
    تشکر کرده
    223

سلام. لپتاپ تا حدود 2 میلیون که زیر عملیات سنگین فوتوشاپ زیاد کم نیاره و صفحه نمایش با کیفیت خوبی داشته باشه وجود داره اصلا؟
    اگر داره لطفا معرفی کنید ممنون دوستان میشم
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط vaid نمایش پست ها
    سلام. لپتاپ تا حدود 2 میلیون که زیر عملیات سنگین فوتوشاپ زیاد کم نیاره و صفحه نمایش با کیفیت خوبی داشته باشه وجود داره اصلا؟
    درود
    یه نگاهی به محصولات Lenovo بندزاید، توی محصولاتش چیزهای خوب و خوش قیمتی پیدا می شه
    ارادتمند
    vaid تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    223

ممنون. آره اتفاقا دیدم فقط میگفتن صفحه نمایش هاشون رنگهارو خوب نشون نمیده. میدان دید و اینهاش که بماند چون در اولویت دوم هستش.
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

شما میتونید از لبتابهای استوک استفاده کنید گزینه ای بسیار مناسبی برای مورد شما هست (به شرط اینکه از جای مطمئن خرید کنید) مثل HP Eliteboock 8570w.
    vaid تشکر می‌کند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

تشکر کرده
    4653

ممنون. آره اتفاقا دیدم فقط میگفتن صفحه نمایش هاشون رنگهارو خوب نشون نمیده.
    درود
    خوب دیگه قرار نیست همه چیز با هم جمع بشه اون هم تو این قیمت!
    البته مدل 5080 یا 5070 کمی بالای 2 میلیون هست اما واقعا کیفیتش خوب بود.
    در مورد مدلهای دیگه لنوو هم باید عرض کنم صفحاتشون ضد رفلکس هستند و شاید همین یکی از مهمترین دلایل این اتفاق باشه! به شخصه صفحات ضد رفلکس بیشتر برام کاربرد داره تا صفحات با رنگ و لعاب و براق!

میدان دید و اینهاش که بماند چون در اولویت دوم هستش.
    این مورد هم با فلسفه لب تاب هم خوانی نداره!
    لب تاب قراره انفرادی باشه.
    اگر واقعا اینقدر براتون اهمیت داره قضیه خوب می توانید یک مانیتور مجزا بخرید و با مثلا پورت HD وصل کنید به لب تاب!

ارادتمند
    amir.komeily و vaid تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    223

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    خوب دیگه قرار نیست همه چیز با هم جمع بشه اون هم تو این قیمت!
    البته مدل 5080 یا 5070 کمی بالای 2 میلیون هست اما واقعا کیفیتش خوب بود.
    در مورد مدلهای دیگه لنوو هم باید عرض کنم صفحاتشون ضد رفلکس هستند و شاید همین یکی از مهمترین دلایل این اتفاق باشه! به شخصه صفحات ضد رفلکس بیشتر برام کاربرد داره تا صفحات با رنگ و لعاب و براق!

اگر واقعا اینقدر براتون اهمیت داره قضیه خوب می توانید یک مانیتور مجزا بخرید و با مثلا پورت HD وصل کنید به لب تاب!

ارادتمند
    ممنون. با جمع بندی و حساب کتابا فکر میکنم z5075 گزینه خوبی باشه. تقریبا مثل 5070 هستش ولی ارزونتر.
    در مورد اون میدان دید هم حق با شماست، منم منظورم میدان دید خودم بود.
    ارادت
    msh2200 و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها

ارادتمند
    متاسفانه پنلهای ان تی برای کاربری انفرادی هم مناسب نیستند. جدا از اینکه وقعا قرار گیری در بهترین پزیشن برای نگاه به مانیتور همیشه عذاب خواهد بود، تغییر زاویه دید رنگها را کاملا عوض میکنند. آخرین باری که در یک مرکز خرید کامپیوتر ها را نگاه میکردم حتی یکی از مدلها با نگاه از پایین و بالا رنگ زمینه اش بین آبی و سبز شیفت میکرد! مدلهای بهتر هم کمابیش همین مشکل را دارند.
    بنظر من اگر کاربری سنگین مد نظر نباشد اولویت در لپتاپ بترتیب مانیتور، هارد دیسک، رم و سی پی یو است.
    lamagra، amir.komeily و vaid تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    متاسفانه پنلهای ان تی برای کاربری انفرادی هم مناسب نیستند. جدا از اینکه وقعا قرار گیری در بهترین پزیشن برای نگاه به مانیتور همیشه عذاب خواهد بود، تغییر زاویه دید رنگها را کاملا عوض میکنند. آخرین باری که در یک مرکز خرید کامپیوتر ها را نگاه میکردم حتی یکی از مدلها با نگاه از پایین و بالا رنگ زمینه اش بین آبی و سبز شیفت میکرد! مدلهای بهتر هم کمابیش همین مشکل را دارند.
    بنظر من اگر کاربری سنگین مد نظر نباشد اولویت در لپتاپ بترتیب مانیتور، هارد دیسک، رم و سی پی یو است.
    درود
    جناب دانش پایه عزیز
    بنده در متن پیام اولم عرض کردم علاقه شخصی!
    از طرفی در شرایط آرمانی که مد نظر دوستان و احتمالا شماست اینطور خواهد بود. در این شرایط هم استفاده از مانیتور و یا کلا جمع کردن بساط لب تاب و تعویض آن با یک All in One به صرفه تر و منطقی تره!
    مصرف اصلی لب تاب بعنوان یک وسیله همراه مطرحه. در این شرایط هم مهمترین مشکلی که بنده داشتم بازتاب نور محیط و بخصوص خورشید در صفحه LCD در محیط های باز بود که از تغییر رنگ در هنگام پردازش به مراتب دردسر بیشتری برای بنده ایجاد کرده.
    البته همانطور که قبلا اشاره کردم کاربری هر کس فرق داره و ممکنه این قضیه برای شخص دیگر به شکل دیگری باشه.
    پارامتر هایی که فرمودید را بنده هم قبول دارم و اتفاقا صفحه مانیتور برای بنده همیشه مهم بوده که رفلکس نور مزاحم نداشته باشه. در خصوص مشکل صفحات TN هم بدلیل اینکه صفحات با کیفیتش را کمتر در بازار مشاهده کردیم نمی شود کلی نظر داد.
    در برخی لب تاب های رنج 4 الی 8 میلیونی بازار هم همین سری صفحات استفاده می شه
    بنده که در حال حاضر از صفجه LCD مشابه ای استفاده می کنم و مشکلی هم در تغییر رنگ نداشتم!
    مطمئنا کاهش هزینه و قیمت لب تاب ها فقط شامل بدنه نیست! مانیتور هم جزو قسمت هایی هست که تاثیر زیادی در هزینه تمام شده لب تاب داره.
    همانطور که شما اشاره کردید بنده هم لب تاب های زیر 1.5 را دیده ام که مانیتور هاشون حتی با تغییر زاویه شدت نورشان تغییر کرده.
    ارادتمند
    ویرایش توسط msh2200 : Thursday 24 December 2015 در ساعت 08:13
    vaid تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

رفلکشن که خیلی به نوع صفحه نمایش مربوط نیست. هم ان تی و هم ای پی اس مات و براق موجود است.
    مشکل اینجاست که همونطور که گفتید سازندهای لپتاپ محصولاتشونو برای کاربر عکاس طراحی نمیکنن پس همیشه لپتاپها از محصولات دیگر عقبتر هستند ولی خوب چی میشود کرد گاهی گریزی نیست جز لپتاپ وگرنه همه دودست داشتیم با دسکتاپ کار میکردیم.
    حالا با این شرایط بناچار باید از همین مدلها یکی را انتخاب کرد. بنظر من انتظار صفحه نمایش ای پی اس ایدال گرایانه نیست این حداقل انتظار از یک لپتاپ در سال 2016 است که برای دیدن یک عکس خوب مثلا روی مبل لم داده‌اید مجبور نشوید جابجا شوید و با زاویه عمود به ان نگاه کنید! یا برای دیدن قسمتهای بالا و پایین عکس سرتان را بالا پایین کنید!
    خوشبختاپه لپتاپهای خوب با ای پی اس هم گوشه کنار با قیمت مناسب پیدا میشوند.
    msh2200، lamagra و vaid تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    223

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    رفلکشن که خیلی به نوع صفحه نمایش مربوط نیست. هم ان تی و هم ای پی اس مات و براق موجود است.
    مشکل اینجاست که همونطور که گفتید سازندهای لپتاپ محصولاتشونو برای کاربر عکاس طراحی نمیکنن پس همیشه لپتاپها از محصولات دیگر عقبتر هستند ولی خوب چی میشود کرد گاهی گریزی نیست جز لپتاپ وگرنه همه دودست داشتیم با دسکتاپ کار میکردیم.
    حالا با این شرایط بناچار باید از همین مدلها یکی را انتخاب کرد. بنظر من انتظار صفحه نمایش ای پی اس ایدال گرایانه نیست این حداقل انتظار از یک لپتاپ در سال 2016 است که برای دیدن یک عکس خوب مثلا روی مبل لم داده‌اید مجبور نشوید جابجا شوید و با زاویه عمود به ان نگاه کنید! یا برای دیدن قسمتهای بالا و پایین عکس سرتان را بالا پایین کنید!
    خوشبختاپه لپتاپهای خوب با ای پی اس هم گوشه کنار با قیمت مناسب پیدا میشوند.
    ممنون از پاسخ های جناب آقا مصطفی و شما دوست عزیز.
    تا دو تومن شما پیشنهادتون چی هست که کیفیت صفحه خوب یا حالا حداقل قابل قبولی داشته باشه و مشکل رنگ نداشته باشه.
    ارادت

صفحه 90 از 103 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 ... آخرینآخرین