صفحه 99 از 104 نخستنخست ... 49 89 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1034
Like Tree1045تشکر

موضوع: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

درود
    نمایشگرهای asus سری mx و vx با توجه به قیمت کیفیت رنگ قابل قبولی دارند، کنتراستشون و بیشینه ی روشنایی شون کمه. پایه و بدنه ی شیک و محکمی دارند، بلندگو و ورودی های لازم امتیاز دیگرشون هست. سری mx ورودی بیشتر داره و کیفیت بلندگوش بهتره. دکمه های کنترلی شون کمی بدقلق ه که به نظرم مهم نیست.
    اگر ظاهر و کیفیت پایه و بدنه برات مهم نیست، الجی سری های mphq کیفیت تصویر مشابه و قیمت پایینتر دارند.
    hrmf تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط hrmf نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید
    قصد خرید مانیتور ۲۷ اینچ رو دارم
    مدل هایی که دیدم سامسونگ s27d590 بود (که ظاهراً همه تو انبار نگهشون داشتن تا مدل 27d390 رو تموم کنند، پس من روی 27d390 حساب باز کردم) و ایسوس vx279 هست
    نیازهای من هم با بقیه دوستان هم فرومی ممکنه فرق کنه، کاربریه من تنها ادیت عکس نیست و نیاز به زمان پاسخگویی پایین هم دارم و میدونم این دو (سه) مدلی که گفتم اختلاف زیادی با مانیتورهای پیشنهادی شما داره
    حالا از نظر شما بین این مدل ها کدوم ارزش خرید بیشتری رو دارند و برای ادیت عکس که یکی از کارهاییست که قراره با مانیتور انجام بدم بهتر هست؟
    پنل سامسونگ pls هست و ایسوس ah-ips
    کنتراست سامسونگ تو سایت ۱:۱۰۰۰ هست یه مقداره کمه، مگر اینکه تکنیک خاصی استفاده شده باشه، ایسوس هم ۱:۸۰۰۰۰۰۰۰ ( راست یا دروغ!)
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    درود
    اگر تاخیر و نرخ تازه سازی برات مهمه پنل pls بهتره. قیمت مناسبش هم در مقایسه با ایسوس امتیاز دیگرش ه، بدنه ی ضعیف تری داره و رنگها کمی اشباع هستند که با پنل کارت گرافیکی می شه اصلاح کرد. اگر توزیع مناسب رنگمایه ها و درکل اصالت رنگ مهمه ایسوس و کلا پنل ah-ips که تولید lg هست بهتره.
    پنلهای ah-ips تازگیها مقبولیت زیادی پیدا کرده اند بین تولیدکنندگان حرفه ای نمایشگر مثل eizo وdell و asus.
    hrmf تشکر می‌کند.

كاربر جديد hrmf آواتار ها
    تشکر کرده
    229

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedB نمایش پست ها
    درود
    اگر تاخیر و نرخ تازه سازی برات مهمه پنل pls بهتره. قیمت مناسبش هم در مقایسه با ایسوس امتیاز دیگرش ه، بدنه ی ضعیف تری داره و رنگها کمی اشباع هستند که با پنل کارت گرافیکی می شه اصلاح کرد. اگر توزیع مناسب رنگمایه ها و درکل اصالت رنگ مهمه ایسوس و کلا پنل ah-ips که تولید lg هست بهتره.
    پنلهای ah-ips تازگیها مقبولیت زیادی پیدا کرده اند بین تولیدکنندگان حرفه ای نمایشگر مثل eizo وdell و asus.
    درود و ممنون بابت پاسختون
    پس اگه درست متوجه شده باشم با توجه به گفته های شما نظرتون بیشتر روی ایسوس هست
    حقیقتاً تاحالا با مانیتور ایسوس کار نکردم برای همین نوع تصویرش برام سوال بود که شما گفتید پنلش ساخت ال جی هست یه مقداری بیشتر بهش ایمان آوردم
    حمیدرضا مهرفر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط hrmf نمایش پست ها
    درود و ممنون بابت پاسختون
    پس اگه درست متوجه شده باشم با توجه به گفته های شما نظرتون بیشتر روی ایسوس هست
    حقیقتاً تاحالا با مانیتور ایسوس کار نکردم برای همین نوع تصویرش برام سوال بود که شما گفتید پنلش ساخت ال جی هست یه مقداری بیشتر بهش ایمان آوردم
    خواهش می کنم. شخصا 27 اینچ fhd رو نمی پسندم چون متنها و خطها ظرافت کمی دارند. برای 1920×1080 اندازه ی 23 یا 24 اینچ رو پیشنهاد می کنم. اگر قصد خرید 27 اینچ داری، با توجه به قیمت و بدنه و پایه و بلندگو و گارانتی سه ساله vx279 در بازار داخلی گزینه ی ه بهتری ه.
    نگران کنتراست نباش. کنتراست اسمی بیشتر نمایشگرها 1:1000 هست. اون عدد میلیونی کنتراست دینامیک هست و برای فریب مشتری.
    hrmf و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Kasrajam آواتار ها
    تشکر کرده
    272

دوستان نظرتون در ارتباط با LG 29UM65 Ultrawide IPS چی هست؟
    6D,70D,1100D
    24-70mm f2.8L II, 400mm f5.6L, 70-200mm f4L, 50mm f1.8 STM, 55-250mm STM

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasrajam نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در ارتباط با LG 29UM65 Ultrawide IPS چی هست؟
    درود
    ips های الجی کارایی به قیمت مناسبی دارند. روشنایی ش 250 هست که با این قیمتها طبیعی ه. با همین پنلها مثلا ایسوس دست کم سی درصد گران تر هست. بدنه و پایه ی این نمایشگر پلاستیک براق ه و آسان خش می گیره. فراعریض بودن نمایشگر رو برخی می پسندند و برخی نه. بستگی به میزکار و جای نشستن کاربر هم داره که به دو سمت مسلط باشه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

قابل توجه دوستانی که نمایشگر 2.5k با قیمت مناسب می خواهند.
    تعدادی نمایشگر lg 27ea83 کارکرده وارد بازار شده با قیمتهای بین 1.500 تا 2.200 بسته به وضعیت کارکرد و لوازم جانبی. کسانی که تهران هستند می تونن بگردن و بیابند. من از یک فروشنده دو تاش رو گرفتم که تنها موجودیش بود.
    نمایشگر نو با مشخصات مشابه حدود 3.5 قیمت داره.

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

بنده مدتی هست که ال جی LG 23EA63V رل استفاده میکنم. ساخت ایران هست و 760 خریدم . ips هست و از کیفیتش با این قیمت واقعا راضی هستم
    amir.komeily و Vahid5500 تشکر می‌کنند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام دوستان
    باتوجه به کامنت های بد درباره ی سری MX ایسوز، به فکر خرید مدل pa248q Asus افتادم. آیا مانیتور مطلوبی هست یا خیر؟
    Nikon D7000 + Nikkor 18-105 + Nikkor 50 f1.8 D + Tokina 11-16 f2.8 + Nikon SB-700

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان،
    بهترین مانیتور موجود در بازار ایران تا قیمت حداکثر 500 هزار تومان برای کیفیت تصویر و رنگ های واقعی و مشاهده فیلمهای 1080p چیست؟ می خوام به لپتاپ وصلش کنم. برای گیمینگ نمی خوام.
    ممنون.

صفحه 99 از 104 نخستنخست ... 49 89 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... آخرینآخرین