صفحه 98 از 104 نخستنخست ... 48 88 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1034
Like Tree1045تشکر

موضوع: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    187

مشخصاتش پنلش به قرار زیر هست:
    PANEL SPECIFICATIONS
    Screen Size Class (diagonal) 27" Class (27.0" diagonal)
    Panel Type IPS - LED
    Aspect Ratio 16:9
    Resolution 2560 x 1440 (WQHD)
    Color Space Adobe RGB 99%
    Color Depth 10bit (1.07 billion colors)
    Brightness (cd/m2) 350 cd/m2
    Contrast Ratio (DFC) 5,000,000:1
    Response Time (GTG) 5ms
    Viewing Angle (CR≥10) 178º/178º
    Panel Surface Anti-glare
    Canon!، ALI.Barutkub و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام به دوستان
    قصد تهیه مانیتوری جهت کار عکاسی رو دارم، ممنون میشم راهنمایی کنین که زیر یک ملیون تومان چه مدل و برندی نتیجه ی مطلوب رو ارائه میده
    و درمورد این مدل ها هم اگر ممکنه یک مقایسه داشته باشید
    Dell e24414h
    Dell s2440l
    Asus vn248h
    Nikon D7000 + Nikkor 18-105 + Nikkor 50 f1.8 D + Tokina 11-16 f2.8 + Nikon SB-700

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    187

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    قصد تهیه مانیتوری جهت کار عکاسی رو دارم، ممنون میشم راهنمایی کنین که زیر یک ملیون تومان چه مدل و برندی نتیجه ی مطلوب رو ارائه میده
    و درمورد این مدل ها هم اگر ممکنه یک مقایسه داشته باشید
    Dell e24414h
    Dell s2440l
    Asus vn248h
    با سلام. من هم مدتی دنبال مانیتور جهت ویرایش عکس می گشتم پایین ترین گزینه که پیدا کردم برای ادیت dellu2412m بود که کمی گرون تر از قیمت پیشنهادی شماست. زیر 1 فکر نکنم مانیتور کاملا مناسبی پیدا کنید.

كاربر آشنا mhtdmhtd آواتار ها
    تشکر کرده
    957

سلام دوستان من یه مانیتور نسبتا قدیمی سامسونگ مدل BW2253 دارم که در کنار لپ تاپ N5010 با مشخصاتI3 و 6Gرم استفاده می کنم . مانیتور اکسترنال رو چه توسط ویندوز و چه نرم افزارهای کالیبراسیون کالیبره می کنم نسبت به مانیتور لپ تاپم رنگها رو غلیظ تر و گرم تر نشون میده و توی مانیتور لپ تاپ رنگها کم رنگتر نشون داده میشه . حالا با یه بودجه 4 میلیونی قصد خرید یه سیستم با یه مانیتور دارم گذشته از اینکه علاقمندم لپتاپ داشته باشم (با اشاراف بر قدرت بیشتر دسکتاپ در هزینه معادل) تا در مسافرتها با خودم ببرم مایلم از مزایای مانیتور اکسترنال برای ویرایش بهره ببرم که با توجه به راهنماییهای دوستان زیر 1500 خرید مانیتور به صرفه نیست .

فقط یک سوال اینکه آیا منطقیه من به جای خرید یه مانیتور یه کالیبراتور تهیه کنم (یکی از دوستان در شرف سفر به دبی هست ) و مابقی پول رو خرج سیستم بکنم و با همون کالیبراتور مانیتور سامسونگ و لپ تاپ رو کالیبریت کنم یا بهتره یه مانیتور جدا در کنار سیستم جدید تهیه کنم . یعنی 2.5 بابت سیستم و 1.5 بابت مانیتور ؟ بابت طولانی شدن عذر می خوام .
    حسین ترابیان ... ویرایش آزاد

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtdmhtd نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مانیتور نسبتا قدیمی سامسونگ مدل BW2253 دارم که در کنار لپ تاپ N5010 با مشخصاتI3 و 6Gرم استفاده می کنم . مانیتور اکسترنال رو چه توسط ویندوز و چه نرم افزارهای کالیبراسیون کالیبره می کنم نسبت به مانیتور لپ تاپم رنگها رو غلیظ تر و گرم تر نشون میده و توی مانیتور لپ تاپ رنگها کم رنگتر نشون داده میشه . حالا با یه بودجه 4 میلیونی قصد خرید یه سیستم با یه مانیتور دارم گذشته از اینکه علاقمندم لپتاپ داشته باشم (با اشاراف بر قدرت بیشتر دسکتاپ در هزینه معادل) تا در مسافرتها با خودم ببرم مایلم از مزایای مانیتور اکسترنال برای ویرایش بهره ببرم که با توجه به راهنماییهای دوستان زیر 1500 خرید مانیتور به صرفه نیست .

فقط یک سوال اینکه آیا منطقیه من به جای خرید یه مانیتور یه کالیبراتور تهیه کنم (یکی از دوستان در شرف سفر به دبی هست ) و مابقی پول رو خرج سیستم بکنم و با همون کالیبراتور مانیتور سامسونگ و لپ تاپ رو کالیبریت کنم یا بهتره یه مانیتور جدا در کنار سیستم جدید تهیه کنم . یعنی 2.5 بابت سیستم و 1.5 بابت مانیتور ؟ بابت طولانی شدن عذر می خوام .
    سلام
    با مشخصاتی که من از مانیتورتون دیدم به نظر من چندان منطقی نیست که نگهش دارید.
    کالیبراتور معجزه نمیکنه وقتی دستگاه شما توانش رو نداشته باشه
    بیشتر کاربردش برای مواقعی است که شما مانیتوری دارید با فضای رنگی است استاندارد و فقط میخواهید خروجی چاپ وتصویر درون مانیتور را به هم نزدیک کنید.
    حتما برای خرید مانیتور بودجه کنار بگذارید مطمئن باشید متضرر نمی شوید.
    obsidiyan، S_Mahdi و mhtdmhtd تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    187

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtdmhtd نمایش پست ها

با سلام به نظر من اول باید تکلیف خودتون را با خرید دسکتاپ یا لپ تاپ مشخص کنید بعد برید سراغ انتخاب بعدی. خرید سیستم با یه مانیتور حرفه ای یا خوب معقول تر به نظر میاد ولی با توجه به تجربه شخصی اگر خواهان لپ تاپ هستید لپ تاپ های سونی بهترین رنگ و محدوده دینامیکی را دارند مثلا مدل VPC-Z117GG البته اگه بتونید پیدا کنید با پوشش رنگی Adobe RGB حدود 96 درصد که برای یه نوت بوک عالیه ولی محدودیت های کوچیک بودن صفحه نمایش و براق بودن را داره.
    shabab و mhtdmhtd تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    164

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraie نمایش پست ها
    با سلام. من هم مدتی دنبال مانیتور جهت ویرایش عکس می گشتم پایین ترین گزینه که پیدا کردم برای ادیت dellu2412m بود که کمی گرون تر از قیمت پیشنهادی شماست. زیر 1 فکر نکنم مانیتور کاملا مناسبی پیدا کنید.
    با تشکر از شما ،
    نظرتون درباره ی مانیتور مانیتور ایسوس مدل MX239H ایسوس چیه؟
    Nikon D7000 + Nikkor 18-105 + Nikkor 50 f1.8 D + Tokina 11-16 f2.8 + Nikon SB-700

تشکر کرده
    164

دوستان عزیز
    کسی تجربه استفاده از این مانیتور MX239H ایسوس یا مدل 25 اینچش رو داشته؟

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    کسی تجربه استفاده از این مانیتور MX239H ایسوس یا مدل 25 اینچش رو داشته؟
    من باهاش کارکردم راضی کننده نبود به نظرم.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر جديد hrmf آواتار ها
    تشکر کرده
    229

درود و خسته نباشید
    قصد خرید مانیتور ۲۷ اینچ رو دارم
    مدل هایی که دیدم سامسونگ s27d590 بود (که ظاهراً همه تو انبار نگهشون داشتن تا مدل 27d390 رو تموم کنند، پس من روی 27d390 حساب باز کردم) و ایسوس vx279 هست
    نیازهای من هم با بقیه دوستان هم فرومی ممکنه فرق کنه، کاربریه من تنها ادیت عکس نیست و نیاز به زمان پاسخگویی پایین هم دارم و میدونم این دو (سه) مدلی که گفتم اختلاف زیادی با مانیتورهای پیشنهادی شما داره
    حالا از نظر شما بین این مدل ها کدوم ارزش خرید بیشتری رو دارند و برای ادیت عکس که یکی از کارهاییست که قراره با مانیتور انجام بدم بهتر هست؟
    پنل سامسونگ pls هست و ایسوس ah-ips
    کنتراست سامسونگ تو سایت ۱:۱۰۰۰ هست یه مقداره کمه، مگر اینکه تکنیک خاصی استفاده شده باشه، ایسوس هم ۱:۸۰۰۰۰۰۰۰ ( راست یا دروغ!)
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    حمیدرضا مهرفر

صفحه 98 از 104 نخستنخست ... 48 88 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... آخرینآخرین