صفحه 21 از 22 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 214
Like Tree515تشکر

موضوع: درخواست راهنمایی در مورد خرید هارد اکسترنال

كاربر فعال majid.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    428

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza khademy نمایش پست ها
    سلام. دوستان قصد خرید هارد رومیزی به ظرفیت 3ترابایت برای بک آپ گیری و ذخیره ی اطلاعات مهم دارم که عمدتا عکس هام هستند. ممنون میشم از تجربیات دوستان در مورد انتخاب نوع و برند استفاده کنم.
    وسترن خوبه با گارنتی اصلی بخر نه شرکتی

من از روی تجربه میگم برای پشتیبان گیری روی دوتا هارد نگه دار یکی اینترنال یکی اکسترنال هزینه اش میره بالا ولی خیالت راحته
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    45

بهترین برند برا هارد اکسترنال Adata هست هم ضد ضربه و هم ضد اب در سطح نظامی هم مورد ازمایش قرار گرفته من 1 ترابایتش رو 260 گرفتم یکم قیمتش بالاس فق
    لینک گوگل

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

وسترن خودش تولید کننده هارد و قطعات داخلش هست اما Adata فقط سر هم میکنه و قطعات داخل بدنه مال شرکت دیگه ای هست ...

در کل وسترن معتبر ترین برند هارد هست اما اگر هارد ضد ضربه و ضد آب می خواهید دو برند Adata و سلیکون پاور توصیه میشه که من A80 سلیکون پاور رو پیشنهاد میدم که قطعات داخلش مال سامسونگ هست و ضد آب ،ضد ضربه،ضد خاک،ضد لغزش و ....هست.
    مهدی

كاربر آشنا mhtdmhtd آواتار ها
    تشکر کرده
    957

درود دوستان من یه هارد 1 ترا wd دارم که بیش از 500گیگ عکس و فیلم توش ریختم امرزو صب زدمش به لپ تاپ دیدم نشناختش از قرار باید بفرستمش تهران واسه تعمیر و ریکاوری . یه 1 ترا سیگیت دارم سه ساله داره می کوبه و اخ نگفته چقد هم جابجاش کردم اما wd کلی نازشو کشیدم و ثابت بود این جوری شد . کسی یه مارک به درد بخور حرفه ای سراغ داره که بتونم ازش دو تا بگیرم یکی واسه بک آپ یکی هم اصل فایل !؟ پیشاپیش سپاس از دوستان

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

درود من هم میخوام یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 4TB My Book تهیه کنم بنظرتون بعداز خرید پشیمون میشم یا میتونم روی سابقه وسترن حساب باز کنم چون بعد از کلی تحقیق همه گفتن وسترن واقعا خوبه حالا نظر بقیه چیه؟
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid-Aj نمایش پست ها
    درود من هم میخوام یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 4TB My Book تهیه کنم بنظرتون بعداز خرید پشیمون میشم یا میتونم روی سابقه وسترن حساب باز کنم چون بعد از کلی تحقیق همه گفتن وسترن واقعا خوبه حالا نظر بقیه چیه؟
    به نظرم هارد های سری ضد ضربه Adata گزینه بهتری باشه

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    اما یادمه یکی از بچه های انجمن گفته بودن که پس از باز کردن این هارد ها قطعاتی از شرکت سامسونگ توش پیدا شده.
    هارد های ساخت سامسونگ واقعا خیلی افتضاح هستند نمیخوام ریسک کنم دوست دارم یک هارد کاملا قابل اطمینان تهیه کنم که بتونه اطلاعات زیاد رو توش جا بده و مدت طولانی نگهشون داره چون اطلاعات مهمی رو میخوام نگهداری کنم :) و ترجیحا قیمت فضایی هم نداشته باشه
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid-Aj نمایش پست ها
    درود

به عنوان کسی که 13TB هارد دارم ، هم اکسترنال هم اینترنال ، میتونم بگم بین سیگیت ، وسترن ، سیلیکون پاور ، ترسند و Adata و ...(البته این 2 تا آخری به نظر من خیلی تو بازی نیستن) WD حرف اول رو میزته
    البته متاسفانه از برند توشیبا و هیتاجی تو بازار ایران دیگه نمیشود هارد با ظرفیت بالا پیدا کرد ، چون شخصا با تجربه ای که داشتم از این دو برند هم خیلی راضی بودم .
    سال پیش گوگل لیستی ار هار های خراب سرورهای خود در 3 سال اخیر انتشار داد (فکر میکنم تو سایت Cnet دیدم) هارد های سیگیت با اختلاف فراون در صدر هاردهای خراب بودند .
    و نکته جالب این بود که اکثر برند ها در هارهای 3TB بیشترین میزان خرابی را داشتند.کمترین میزان خرابی بین هار های 2TB و 4TB بود...
    به طور کل انتخاب مناسبی کردین فقط پیشنهاد میدهم با گارانتی ویستا (الماس) خریداری کنید ، من هر قطعه ای تا به حال به گارانتی سازگار بردم ، غیر از متضرر شدن ، و هزینه رفت و آمد چیزی عایدم نشده
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    جناب توسلی کلا ماهیت هاردهای پرتابل با دسکتاپ متفاوت هسنتد .(دوست ما هارد دسکتاپ مد نظرشون هست) اگر کسی محدودیت مالی ندارد و قصد خرید هارد پرتابل دارد ، قطعا گزینه اول و آخر و مورد اعتماد هارد های بوفالو (buffalo) هستند .
    هاردهای adata هارد های بدی نیستند ، اما نمیتوان آن ها رو با برند های معتبر و قدیمی مقاسیه کرد ، اما از خق نگذریم گارانتی و پشتیبانی خوبی توسط آونگ تو ایران ارایه میشود ، اما هارد های ADATA شدیدا از قیمت غیر منطقی و بالا در ایران رنج میبرند !
    DELL تشکر می‌کند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر آشنا mhtdmhtd آواتار ها
    تشکر کرده
    957

درود دوستان این هاردهای دسکتاپ seagate wd و lacie با ظرفیتهای 3 تا 6 ترا چطورن با خیال راحت میشه بشون اطمینان کرد یا برندهای بهتر هم هستن !؟ با توجه به اینکه از 1 میلیون تومن شروع میشن

صفحه 21 از 22 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین