صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 146
Like Tree104تشکر

موضوع: بازیابی اطلاعات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    500

سلام از شرایطی که ریکاوری شدیدا وابسته به آن هست یکی این است که اغلب فقط همان مرحله اول بهترین نتیجه به دست میاد به هردلیلی اگه در اواسط کار قطع بشه خیلی سخت میشه.اکثر نرم افزارها چند گزینه برای انتخاب دارن که حتما حتما باید درست انتخاب بشه مثلا فایل های حذف شده قراره ریکاوری بشه یا درایوی که فرمت شده یا فایل های آسیب دیده....نرم افزار روی درایوی که قراره ریکاوری بشه نباید نصب بشه.
    بین همه نرم افزارها get data back خیلی به دردم خورده که برای ntfs و fat جداست و حتما باید کرک بشه والا بعد از ریکاوری اجازه کپی نمیده.
    من با این حتی هارد fdisk شده که با مقادیر متفاوتی پارتیشن بندی شده بود رو برگردوندم.
    kiavash و S_Mahdi تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    اگر مطمعن هستید که روی تمام هارد اطلاعات جایگزین شده است امکان بازیافت بسیار کمتر میشود ضمن اینکه ممکن است ۱۰درصد اطلاعات قابل بازیافت باشد.
    با برنامه Recover My File هارد را بررسی کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaray نمایش پست ها
    سلام از شرایطی که ریکاوری شدیدا وابسته به آن هست یکی این است که اغلب فقط همان مرحله اول بهترین نتیجه به دست میاد به هردلیلی اگه در اواسط کار قطع بشه خیلی سخت میشه.اکثر نرم افزارها چند گزینه برای انتخاب دارن که حتما حتما باید درست انتخاب بشه مثلا فایل های حذف شده قراره ریکاوری بشه یا درایوی که فرمت شده یا فایل های آسیب دیده....نرم افزار روی درایوی که قراره ریکاوری بشه نباید نصب بشه.
    بین همه نرم افزارها get data back خیلی به دردم خورده که برای ntfs و fat جداست و حتما باید کرک بشه والا بعد از ریکاوری اجازه کپی نمیده.
    من با این حتی هارد fdisk شده که با مقادیر متفاوتی پارتیشن بندی شده بود رو برگردوندم.
    باتشکر ، ایا این نرم افزارهارو برای مکینتاش هم سراغ دارید؟

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

متاسفانه به خاطر روشی که مک برای انتقال فایل ها به trash و بعد هم پاک کردنشون داره، خیلی از روش های رایج در ویندوز، روی مک جواب نمیدن… البته چند تا برنامه برای این کار هست که اگه گوگل کنید میتونید پیدا کنید… ولی یه برنامه خوب که البته ناحیه جستجو نداره و اسم ها رو هم عوض میکنه، ولی شانس بالایی تو برگردوندن فایل از هر فایل‌سیستمی داره، photorec‌ه که با برنامه testdisk میاد و بصورت رایگان میتونید از سایتش بگیرد…راهنما هم داره البته، ولی کاری که باید انجام بدید اینه که پارتیشنی که می‌خواید برگردونید و پسوند فایل رو انتخاب می‌کنید و بعد هم روی یه پارتیشن دیگه آدرس ذخیره میدید و صبر می کنید تا کارش رو تموم کنه… هر چی که بتونه پیدا کنه رو ذخیره میکنه و البته ممکنه یک فایل رو که تیکه هاش چند جای هارد ذخیره شده چند بار شناسایی بشه.
    kiavash تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8926

ممنون امیرجان. فقط چون ممکنه حجم فایل های پیدایی زیاد بشه ،اگه پارتیشن محل ذخیره را روی هارداکسترنال قرار دهم که مشکلی نیست؟
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر همراه ehssanehs آواتار ها
    تشکر کرده
    433

دوست عزیز
    محل ذخیره حتما باید هارد دیگری باشد.
    با توجه به اینکه فرمودید چند بار پارتیشن بندی شده است باید کل دیسک را ریکاوری کنید.
    از ریختن فایل جدید بر روی این هارد اجتناب نمایید حتی ایجاد فولدر.
    در صورتی که هادر هر چند بار فرمت شده باشد و یا پارتیشن بندی شده باشد اگر بر روی آن فایل و اطلاعات جدید ریخته نشده باشد 99 درصد قابل بازیابی هست.
    msh2200 و kiavash تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    ممنون امیرجان. فقط چون ممکنه حجم فایل های پیدایی زیاد بشه ،اگه پارتیشن محل ذخیره را روی هارداکسترنال قرار دهم که مشکلی نیست؟
    درود بنده بهتون تضمین می دهم اگر با یکی از نرم افزارهایی که دوستان فرمودند بر نگردد با هیچکدام دیگر نمی شود! واگر هم برگردد ناقص خواهد بود!
    اگر عکسها آنقدر براتون ارزش داشته که بابتش حاضر به هزینه کردن نزدیک 200 هزار تومان باشید ، بفرستید برای ریکاوری سخت افزاری!
    وگرنه تفریبا احتمال بازگشت 10 درصده!!!
    من خودم با Get Data Back خوب جواب گرفتم ولی نمی دونم برای مک هست یا نه
    ارادتمند
    kiavash و shahbazi تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نه مشکلی نیست و همونطور که دوستان گفتند، اگه این کار رو بکنید خیلی هم بهتر‌ه…
    اما دو تا سوال… چرا برای نصب موریکس هارد رو فرمت کردید!؟ و از اون مهم تر، چرا از تایم ماشین برای بک‌آپ استفاده نمی کنید!؟
    M.Rahimizadeh و kiavash تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    813

باتشکر ، ایا این نرم افزارهارو برای مکینتاش هم سراغ دارید؟
    با سلام
    بهترین برنامه ریکاوری و قدرتمند ترین برنامه برا ریکاوری که تا به حال کار کردم و جواب داده، نرم افزار Disk.Drill.1.8.207.Mac.OS.X بوده که همنوزم دست به دامنش میشم گاهی...
    امتحان کنید و از قدرت این نرم افزار شگفت زده خواهید شد!!!
    kiavash تشکر می‌کند.
    Canon EOS 5DMARKIII +24-105 L
    CANON SPEED LITE 600 EX

تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    نه مشکلی نیست و همونطور که دوستان گفتند، اگه این کار رو بکنید خیلی هم بهتر‌ه…
    اما دو تا سوال… چرا برای نصب موریکس هارد رو فرمت کردید!؟ و از اون مهم تر، چرا از تایم ماشین برای بک‌آپ استفاده نمی کنید!؟
    سلام
    راستش تایم ماشین رو استفاده نمیکردم چون اطلاعاتم رو روی هارد نگهداری نمیکنم،نمیدونم این یکی چطوازدستم در رفته!!؟
    واینکه برای نصب موریکس هم طبق مراحلی که توی سایت... خونده بودم پیش رفتم که فرمت هم اگه یادم باشه،جزوشون بود! گرچه الان هم خودبه خود سیستمم ریست میشه وفک کنم یه بار باید نصب کنم مجددن! یااینکه منتظر یوزمایت بمونم.ممنون

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

سلام

بهترین نرام افزار برای بازیابی اطلاعات sd card چی هست ؟

واینکه ایا میشه فایلی رو برگردوند که دو بار بعدش کارت فرمت شده باشه ؟

ممنون
    ویرایش توسط iman kh : Wednesday 24 September 2014 در ساعت 15:15

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین