صفحه 7 از 29 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 281
Like Tree2110تشکر

موضوع: عکس هایی که در 1x.com پذیرفته شده اند

كاربر همراه FARIDSANI آواتار ها
    تشکر کرده
    45

پیش فرض پاسخ: عکس هایی که در 1x.com پذیرفته شده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    ایا برای فروش کتاب به عکاسانی که عکسشون توی کتاب قرار میگیره مبلغی پرداخت میشه
    یا اینکه فقط به کپی رایت بسنده میشه البته از جهت کنجکاوی پرسیدم
    سلام دوست عزیز

خیر مبلغی که پرداخت نمیشه هیچ ! بعد از اینکه عکس شما برای حضور در کتاب مورد قبول ادیتورهای سایت قراربگیره ( 210 عکس از بین کل عکسهای منتشر شده در یکسال و البته اگر عکاس خودش تمایل داشته باشه ) از شما می خواهند که هزینه چاپ عکس را برایشان ارسال کنید . سال گذشته هزینه 79 دلار بود و البته یک نسخه کتاب هم برای من ارسال کردند به همراه یکسال عضویت برنز .
    امسال هزینه را 99 دلار اعلام کرده اند + یک جلد کتاب اما فقط 3 ماه عضویت رایگان برنز .فقط هم 200 عکس انتخاب خواهد شد.

اما انصافا کتاب سال گذشته مجموعه بسیار زیبایی شده بود
    Navid7h، Snow-Leopard و Amateurism تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

با تبریک خدمت آقا مسعود که یکی دیگه از عکسهای زیباشون پذیرفته شده

ویرایش توسط Madjidm : Saturday 15 May 2010 در ساعت 20:15
    farsad، Kourosh Kahal، FARID و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

سلام

ببخشید به هیچ کدوم از دوستان خوبم جسارت نشه. الان این تاپیک چه کاربردی داره کلاً ؟

اعلام اسم پذیرفته شدگان در اینجا بدلیل خاص بودن 1x هست؟

خب ما همینجوری هم از عکسهای دوستان چه در فروم چه گالری چه هر جای دیگه داریم لذت میبریم.این فلسفه این تاپیک چیه؟
    yasin-m، farhad44، Amir Tavakoli و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Rofougaran نمایش پست ها
    سلام

ببخشید به هیچ کدوم از دوستان خوبم جسارت نشه. الان این تاپیک چه کاربردی داره کلاً ؟

اعلام اسم پذیرفته شدگان در اینجا بدلیل خاص بودن 1x هست؟

خب ما همینجوری هم از عکسهای دوستان چه در فروم چه گالری چه هر جای دیگه داریم لذت میبریم.این فلسفه این تاپیک چیه؟
    سلام

مدت هاست مي خواستم اينو بگم ولي منتظر بودم ببينم دوست ديگري هم با من هم عقيده هست يا نه. در محيط مجازي اينترنت ده ها سايت و گالري براي گذاشتن عكس وجود دارند. بعضي Moderated هستند و برخي آزاد حالا ما بايد براي هر كدام يك تاپيك باز كنيم ؟ چرا؟ چه اهميتي در پذيرفته شدن عكس در 1x هست كه در جاي ديگر نيست؟
    مگر نه اين است كه اگر كسي علاقمند باشد خودش روزانه يا هفتگي به اين سايت ها سر مي زند و از چند و چون عكسهاي منتشر شده در آنها با خبر مي شود؟
    yasin-m، K_NMT، Amir Tavakoli و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه arash1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    1119

البته این حرف منطقی است که برای هر یک نباید تاپیک جداگانه باز شود و هر کسی خودش علاقه مند باشد به این سایت ها سر میزند، اما فکر میکنم وجود تاپیکی برای 1x سودش بیشتر از ضررش باشد.

دلیلش هم این است که انتخاب عکس در 1x تا آنجا که من میدانم طی پروسه ای انجام میشود که کاربران 1x از جنبه های گوناگون به عکس امتیاز میدهند. به نظرم سر زدن به این تاپیک مانند دیدن عکسهای برگزیده یک مسابقه است که اولا همیشه در حال انجام است، ثانیا برگزیدگان آن همه از دوستان همین فروم بوده اند که اکثرا عکسهایشان را قبلا همینجا دیده ایم. گرچه نه انتخاب شدن یک عکس به معنای خوب بودن حتمی آن است نه انتخاب نشدنش به معنای بد بودن آن، اما در هر حال به نظر من وجود چنین تاپیکی آنقدرها هم بی فایده نیست.

البته اگر گالری معتبر و Moderated دیگری موجود باشد، به نظر من میتوان یک تاپیک برای همه آنها باز کرد و اسمش را مثلا گذاشت:
    عکسهایی که در گالری های مجازی پذیرفته شده اند.
    یا چیزی شبیه به این.
    farhad44، Kourosh Kahal، Halalzadeh و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش شاهکار

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

با احترام به دوستان
    درسته که سایت ما سایت خوبیه اما آیا از 1x بهتره؟ مسلما دیدگاه جهانی اینطور نیست
    به نظر من وجود این تاپیک یا با اسمی که آقای شاهکار نامگذاری فرمودند بسیار لازمه چرا؟
    1- افراد غیر ایرانی به عکسها رای میدهند و این یعنی اینکه عکس مورد نظر از نظر سلایق دیگر هم مطرح هستند و شایستگی دارند
    2- برون رفت از تایید داخلی یعنی اگر کارهامون رو خودمون داوری کنیم روزی به خود میاییم و میبینیم خیلی عقب افتادیم
    3- ایجاد انگیزه مسلما وقتی عکسی در اونجا پذیرفته میشه و در این تاپیک اعلام میشه برای ما هم ایجاد انگیزه خواهد کرد من شخصا کلی از موفقیت دوستان خوشحال میشم و انگیزه برام ایجاد میشه
    4- همین مساله باعث بالارفتن سطح عکاسی دوستان هم میشه
    5- بالا رفتن سطح سایت خودمون به دلیل فوق
    خوب فکر میکنم حداقل به دو دلیل فوق وجود این تاپیک لازمه البته بسیاری از افراد مثل خود من اینجا عکاسی یاد میگیرن حالا فرضا اگر روزی عکسی از من به 1x راه پیدا کنه به دلیل آموزشی خوبیه که اینجا صورت گرفته و اینجاست که باید به سایت افتخار کرد پس این تاپیک محلی برای افتخار سایت هم هست که فرزندانش در آزمون بین المللی هم موفقیت کسب کردند
    ممنون به هر حال اینها نظر یک آماتور علاقه مند بود
    FARID، BERLANO، M.Mobin و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:

این بحث باز شد...

من در مورد بودن یا نبودن این تاپیک نظر خاصی ندارم. همیشه هم به این تاپیک سر میزنم، اگر هم این تاپیک بسته باشد به سایت اصلی سر میزنم.

اما این دلیل منطقی نیست چون آن سایت طی پروسه ای عکسها را انتخاب میکند، پس بودن این تاپیک لازم است.

همین الان سایت های بیشمار دیگری هم هستند که عکسها روز، هفته، سال و ماه دارند و میتوان با این ایده تاپیک مشابه برای آنها داشت.

شاید این تاپیک به نوعی زیر مجموعه بهترین عکسهایی ... میتواند باشد همانجا هم میتوان عکسها را ارسال کرد.

اما برای من دیدن عکسهای دوستانی که در 1x فعالیت میکنند مسلما در یک زیر مجموعه راحت تر است. برای دوستانی که از نت های سرعت پایین استفاده میکنند ممکن است راحت تر باشد. شاید این موضوع دلیل بهتری برای بودن این تاپیک باشد.
    Persian، farhad44، Rofougaran و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

ببخشید بابت اف تاپیک
    جناب قشقایی یکی دو تا از این سایتها را نام میبرید که قابلیت عضو شدن رایگان داشته باشن و مثل سایت 1x یک هفته تمام صبر نکنیم !
    جالبه بعد از یک هفته عکس من پابلیش نشده که هیچ این پیام زیرش امده بود!

Comments from members during screening

* Huh
    ؟؟؟

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

سلام
    یکی ازتفاوتهایی که سایت 1x با سایتهای دیگر دارد که دوستان به آن اشاره نکردند محبوبیت بالای آن در بین علاقه مندادن به عکاسی در سراسر دنیا می باشد که باعث می شود عکسها توسط افراد بسیار زیادی دیده شوند.
    عکس امروز من که به واسطه آن این بحث هم به راه افتاد در طول 13 ساعت 4000 بار و عکس قبلی هم بعد از گذشت یک ماه 24000 بار دیده شده است!در حالی که همین دو عکس در زمانی طولانی تر و با وجود قرار گرفتن در صفحه اول گالری حدود 600 بار دیده شده اند.(این مورد حداقل برای من مهم است)
    اگر 5% این افراد نیز به Home Page من که در جلوی اسم من سایت لینک آن را قرار داده است سر بزنند فرصت دیده شدن اثر و مورد نقد قرار گرفتن و شناخته شدن را برای مهیا کرده است.

بماند که به همین واسطه نیز پیشنهادهای عکاسی عروسی:biggrin:! نیز به من شده است که البته به دلایل که نیاز به توضیح ندارد آنرا نپذیرفته ام.
    Persian، Mashhadi Vahid، farhad44 و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    سلام
    یکی ازتفاوتهایی که سایت 1x با سایتهای دیگر دارد که دوستان به آن اشاره نکردند محبوبیت بالای آن در بین علاقه مندادن به عکاسی در سراسر دنیا می باشد که باعث می شود عکسها توسط افراد بسیار زیادی دیده شوند.
    عکس امروز من که به واسطه آن این بحث هم به راه افتاد در طول 13 ساعت 4000 بار و عکس قبلی هم بعد از گذشت یک ماه 24000 بار دیده شده است!در حالی که همین دو عکس در زمانی طولانی تر و با وجود قرار گرفتن در صفحه اول گالری حدود 600 بار دیده شده اند.(این مورد حداقل برای من مهم است)
    اگر 5% این افراد نیز به Home Page من که در جلوی اسم من سایت لینک آن را قرار داده است سر بزنند فرصت دیده شدن اثر و مورد نقد قرار گرفتن و شناخته شدن را برای مهیا کرده است.

بماند که به همین واسطه نیز پیشنهادهای عکاسی عروسی:biggrin:! نیز به من شده است که البته به دلایل که نیاز به توضیح ندارد آنرا نپذیرفته ام.
    مسعود جان اصلاً و ابداً عکس شخص شما دلیل راه افتادن این بحث نبود.همونطور که دوستان گفتند این سوالی در مورد علت وجود این تاپیک بود

همه دوستان هم وجود 1x و امثالهم رو کاملا تایید و روند اون رو خیلی خوب و مفید می دونند.مثل دلایلی که شما گفتی و کاملا هم درست و منطقیه.

سوال این بود که این تاپیک در فروم عکاسی چقدر نقش مثبت داره.به عقیده من پاسخ آقا فرهاد و افشین خان منطقی تر میاد.

حالا دوستان از اینکه اینجا هم مجدداً بررسی ای روی عکسها صورت بگیره کسب فیض میکنند ما هم میخوانیم و لذت میبریم

( مسعود از روی عکس مارمولک و گنجشک و کوه و بیابون بهت پیشنهاد عکاسی مجلسی دادند؟ :cool: :biggrin:)
    Persian، farhad44 و mreza1001 تشکر می‌کنند.

صفحه 7 از 29 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین