صفحه 345 از 507 نخستنخست ... 245 295 335 341 342 343 344 345 346 347 348 349 355 395 445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,441 تا 3,450 , از مجموع 5069
Like Tree52655تشکر

موضوع: بهترین عکس و یا مجموعه عکسی که در طول هفته می‌بینیم

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

President Barack Obama, First Lady Michelle Obama, and daughters Sasha and Malia, tour the Christ the Redeemer statue in Rio de Janeiro, Brazil, March 20, 2011. (Official White House Photo by Pete Souza)
    nmroshan، ajjadesa، Amir Tavakoli و 21 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

به نظرم رسيد براي نمايش فضا سازي و توناليته زيبايي دارد

Delbaz، ajjadesa، merdax و 20 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

سلام
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

جناب Persian boy به نظر من این آثار بیشتر گرافیک هستند تا عکس!
    Delbaz و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط 350 نمایش پست ها
    عذرخواهی میکنم به دلیل این عکس ناراحت کننده !
    هرچند تلخ ولی باید دیده شود.
    نمیشود گفت بهترین عکس یا ...
    شاید بدترین هم باشد
    شاید جای مناسبی ارسال نکرده ام(پیدا نشد)

رضا اسکستانی کسی که پس از بریدن سر میرزا کوچک خان ، آن را به خان تالش تحویل داد.
    یادش گرامی
    درود

از بابت آف تاپیک پوزش می طلبم ولی واقعا نمی تونستم تذکر ندم . مسعود جان ، عکسی که از میرزای جنگلی لینک کردی شاید 10 نکته ی مثبت داشته باشه ولی در کنارش هزار نکته ی منفی وجود داره . بدترین نکته ی منفی عکس "رواج خشونته" . بنده اصلا کاری ندارم که عکس سیاسی هست یا نیست (اصولا با سیاسی کاری مشکلی ندارم) . چیزی که منو خیلی اذیت می کنه ، درجه ای از خشونته که با حالتی لجام گسیخته داره به انواع عواطف و احساسات انسانی می تازه .

از زحمتی که برای گذاشتن این عکس کشیدی سپاسگذارم ولی از مدیران محترم تقاضای فوق العاده عاجل دارم که در کنار حذف این تذکر ، لینک ایشون رو هم حذف کنند . بی شک موضوعاتی زیباتر از کشتار و خونریزی هم برای لینک کردن وجود داره . یک بار دیگه هم از بینندگان و هم از مولف عزیز مطلب به خاطر این آف تاپیک پوزش می طلبم .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    amir.g، Saeed Barikani و Miri تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    جناب Persian boy به نظر من این آثار بیشتر گرافیک هستند تا عکس!
    به شما درود می فرستم
    پایه ی تمام کارهای زیر ، عکس های واقعیست که لازمه ی اجرای گرافیکی به شمار میرن . در زمینه ی گرافیکی بودن هم خودتون بیش از من واقفید که امروزه رایج ترین و توسعه یافته ترین روش خلق آثار سورئال ، جلوه های گرافیکیه .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

امروزه مهم ترین روش خلق آثار سورئال ، جلوه های گرافیکیه .
    سلام.

با عنايت به اينكه يك سورئال طبيعي (خروجي خود دوربين ) تفكر بالايي رو ميطلبه و در عين حال عمليست، بنده همواره براي آن ارزش بسيار بالاتري قائلم.
    Amir Abdolpanah، persian.boy و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

این عکس ها اتفاقا ربط زیادی به عکاسی پیدا نمیکنند. مثل این میمونه که این عکس ها رو در سایت های سفال گری نمایش بدیم و بگیم اصول اولیه سفال گری در این عکس ها رعایت شده

گرافیک
    عکاسی
    فوتو مونتاژ

مباحث جدایی هستند و اگر چه امروزه تفکیک اونها کمی سخت شده اما هنوز هم علوم جداگانه ای هستند که به دانش جداگانه ای هم نیاز دارند

کدام عکاس با شرکت در کلاس های عکاسی میتونه همچین اثری رو بوجود بیاره :

ضمن اینکه لزومی نداره ما هر چیزی که در جستجوی گوگل پیدا کردیم به عنوان بهترین عکس در اینجا معرفی کنیم.
    Daruosha، ashkan 78، radioheadz و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    این عکس ها اتفاقا ربط زیادی به عکاسی پیدا نمیکنند. مثل این میمونه که این عکس ها رو در سایت های سفال گری نمایش بدیم و بگیم اصول اولیه سفال گری در این عکس ها رعایت شده

گرافیک
    عکاسی
    فوتو مونتاژ

مباحث جدایی هستند و اگر چه امروزه تفکیک اونها کمی سخت شده اما هنوز هم علوم جداگانه ای هستند که به دانش جداگانه ای هم نیاز دارند

کدام عکاس با شرکت در کلاس های عکاسی میتونه همچین اثری رو بوجود بیاره :

ضمن اینکه لزومی نداره ما هر چیزی که در جستجوی گوگل پیدا کردیم به عنوان بهترین عکس در اینجا معرفی کنیم.
    درود

دیدگاه شما کاملا صحیح و محترمه و من صحبتی روی اون نخواهم گذاشت . ولیکن بگذارید قضیه رو از زاویه ی دیگری بررسی کنم . به نظر شما برای خلق چنین اثری ، باید چکار کنیم ؟ آیا فقط با گرافیک میشه چنین اثری خلق کرد ؟ قطعا خیر . جناب دلباز ؛ قرار نیست ما اینجا چیزی رو از دیگری تفکیک کنیم و برای هنر مرز قائل بشیم .

هنر به معنای انتقال مفهوم در قالبی چشم گیر و زیبا به دیدگان بیننده هست . به عقیده ی من ، هنرمند برای رسیدن به این مهم ، از هر ابزاری که به اون نیازمنده باید بهره ببره . این سبک و روش و استفاده از تکنیک های گوناگون ، به هیچ عنوان نه ناقض هنره و نه شکستن حریم ها محسوب میشه . عکاسی که فقط چکاندن دکمه ی شاتر نیست ؛ هر هنری اگر از مرحله ی فشردن دکمه ی شاتر آغاز و به تصویری قابل رویت بر سطح ختم بشه ، عکاسی نام داره . این بحث ، در میان هنرمندان دنباله ی بسیار دور درازی دارد . آنچه در سطور فوق بیان شد ، چکیده ای عقاید بنده هست . شما هم مطمئنا در پذیرش یا عدم پذیرششان مختارید .

اگر من جای شما بودم ، یک کاربر رو برای nامین بار به گزاره هایی نظیر صحبت های فوق ارجاع نمی دادم . ولیکن اشکال نداره . من اینجا همه ی دوستان عزیزم و تکت تک کاربران رو دوست دارم . نظر همه ی شما هم یقینا برای من محترمه .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    Saeed Barikani، I.Givili، Miri و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود

از بابت آف تاپیک پوزش می طلبم ولی واقعا نمی تونستم تذکر ندم . مسعود جان ، عکسی که از میرزای جنگلی لینک کردی شاید 10 نکته ی مثبت داشته باشه ولی در کنارش هزار نکته ی منفی وجود داره . بدترین نکته ی منفی عکس "رواج خشونته" . بنده اصلا کاری ندارم که عکس سیاسی هست یا نیست (اصولا با سیاسی کاری مشکلی ندارم) . چیزی که منو خیلی اذیت می کنه ، درجه ای از خشونته که با حالتی لجام گسیخته داره به انواع عواطف و احساسات انسانی می تازه .

از زحمتی که برای گذاشتن این عکس کشیدی سپاسگذارم ولی از مدیران محترم تقاضای فوق العاده عاجل دارم که در کنار حذف این تذکر ، لینک ایشون رو هم حذف کنند . بی شک موضوعاتی زیباتر از کشتار و خونریزی هم برای لینک کردن وجود داره . یک بار دیگه هم از بینندگان و هم از مولف عزیز مطلب به خاطر این آف تاپیک پوزش می طلبم .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    عکاسی جنگ در سایت خودمان هم هست ! بفرماید این را هم از دم پاک کنند ! ان هم ثبت حماسه هست، این هم !
    عکس را که نمیشود محدود کرد به گل و بلبل و...!
    ان عکس کودک افریقایی که کرکس بالای سرش نشسته منتظر مرگش هست ،را هم لابد نباید جهانی میکردند! چون بر احساسات می تازد؟هزاران عکس تاریخی و خبری از این دست !
    بنده هم با ترویج خشونت مخالف هستم و و عکس های خشونت امیز پر از خون را نفی میکنم ! ولی نه در حدی که عکس های تاریخی و مهم را نادیده بگیرم !
    اینها هم لازم هستند برای جامعه ! مانند تصاویر وحشتناک تصادفات جاده ای که تلویزیون با کمی سانسور نمایش میدهد ! یا همین خودرو های مچاله شده که در پلیس راه ها هست!

عکس ارسال شده یک عکس تاریخی از یک رویداد تاریخی است ! ربطش به سیاست را هم نمیدانم ! چون اصلا سیاسی نیستم !دیدگاه سیاسی هم پشت ارسال این عکس نبوده!
    میرزا کوچک خان جنگلی هم فلانی ! نیست میرزا کوچک خان است .

از همه عذر میخواهم . نمیخواستم جوابی بدهم ولی پا فشاری زیادی شد.
    اگر لازم دیدید کلا پاکش کنید .(البته بعد از رویت شدن توسط دوستان)
    ashkan 78، F.KamranNia، radioheadz و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography