صفحه 346 از 507 نخستنخست ... 246 296 336 342 343 344 345 346 347 348 349 350 356 396 446 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,451 تا 3,460 , از مجموع 5069
Like Tree52655تشکر

موضوع: بهترین عکس و یا مجموعه عکسی که در طول هفته می‌بینیم

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط 350 نمایش پست ها
    عکاسی جنگ در سایت خودمان هم هست ! بفرماید این را هم از دم پاک کنند ! ان هم ثبت حماسه هست، این هم !
    عکس را که نمیشود محدود کرد به گل و بلبل و...!
    ان عکس کودک افریقایی که کرکس بالای سرش نشسته منتظر مرگش هست ،را هم لابد نباید جهانی میکردند! چون بر احساسات می تازد؟هزاران عکس تاریخی و خبری از این دست !
    بنده هم با ترویج خشونت مخالف هستم و و عکس های خشونت امیز پر از خون را نفی میکنم ! ولی نه در حدی که عکس های تاریخی و مهم را نادیده بگیرم !
    اینها هم لازم هستند برای جامعه ! مانند تصاویر وحشتناک تصادفات جاده ای که تلویزیون با کمی سانسور نمایش میدهد ! یا همین خودرو های مچاله شده که در پلیس راه ها هست!

عکس ارسال شده یک عکس تاریخی از یک رویداد تاریخی است ! ربطش به سیاست را هم نمیدانم ! چون اصلا سیاسی نیستم !دیدگاه سیاسی هم پشت ارسال این عکس نبوده!
    میرزا کوچک خان جنگلی هم فلانی ! نیست میرزا کوچک خان است .

از همه عذر میخواهم . نمیخواستم جوابی بدهم ولی پا فشاری زیادی شد.
    اگر لازم دیدید کلا پاکش کنید .(البته بعد از رویت شدن توسط دوستان)
    درود

جناب بیرامی ، بنده نمی گم یاد میرزا رو زنده نگه ندارید . زنده نگه داشتن هر حماسه ای که اتفاقا ریشه ی ناسیونالیستی داشته باشه ، از مهم ترین وظایف یک ملته . منتها ترویج خشونت چیز دیگریست . همین رسانه ای که نام بردید ازش و فرمودید که عکس های دلخراش رو پخش می کنه ، می خوام سوال کنم که کارش واقعا چقدر تاثیر داشته ؟ آیا کشته ها کم شده ؟ کمربندهای ایمنی بیشتر بسته شده ؟ قطعا جواب منفیه . به خدا "عدم ترویج" خشونت چیزی نیست که فقط مال ممالک غربی باشه . عکس های اینچنینی به خدا اثر بدی بر دیدگان بیننده دارن . خشونت ، خشونت می آفرینه . چرا نمی خوایم برای یک بار هم که شده این مطالب رو بپذیریم ؟

جدای از این مباحث حتی اگر بپذیریم این عکس کاملا صلح آمیز و مطابق با حوق انسانیه ، به قول آقا وحید این عکس واقعا قراره چه تکنیکی رو نشون بده ؟ تکنیک بریدن سر ؟ یا تکنیک زیبای انتقام ؟ در مورد تاپیک عکس های جنگ هم ، اگر عکس ها مُبیّن حماسه و افتخار باشن ، مشکلی نداره ولی اگر قرار باشه همون آثار حماسی در دیدگان بیننده ف خون فشانی و ترویج خشونت بکنن ، اونا هم مردودن .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    aidin594 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

آقای پارسی پور

مدت ها قبل توی این فروم , تاپیکی هم داشتیم به عنوان بهترین عکس های دستکاری شده با نرم افزار
    نمیدونم این تاپیک هنوز هست یا نه

بهتره این عکس ها در اونجا ارائه بشن که فرقی هم بین عکس و غیر عکس قائل شده باشیم

دید هنری شما هم میتونه در اون تاپیک جریان پیدا کنه

اما هر چیزی به جای خودش.

آیا فقط با گرافیک میشه چنین اثری خلق کرد ؟ قطعا خیر . جناب دلباز ؛ قرار نیست ما اینجا چیزی رو از دیگری تفکیک کنیم و برای هنر مرز قائل بشیم .
    در عرض چند دقیقه میتونم همچین عکسی رو فقط با گرافیک محض براتون درست کنم
    یعنی فقط کافیه با Poser و یکی از بدن های پیش فرض اون چنین ژستی رو وارد 3D Max کنم و به راحتی چنین جنسی رو بسازم و با چند تا قطعه و روزنامه ( که حتی میتونم اونها رو هم با برنامه های مختلف دو و سه بعدی بسازم ) چنین صحنه ای رو خلق کنم

جناب پارسی پور

تفکیک کردن هر علم باعث میشه یادگیری مجزایی داشته باشید و تسلط روی هر علم برای شما آسان تر و عملی تر خواهد شد
    در این طور موارد به نظر من بهتره مرز قائل شد

چرا که بدون رعایت مرزها شما حتی توانایی تشخیص هم نخواهید داشت

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

تذکر برای بار ؟

اینجا می‌توانید در هفته فقط یک تک عکس و یا یک مجموعه عکس ارسال کنید.
    نه هر عکسی و یا طرحی که در هرجایی دیدین و دوست داشتید بصورت فله‌ای.

پست دوستانی که بی‌توجه به نام تاپیک پست ارسال می‌کنند پاک خواهد شد.
    Kaveh Ghobadi، Navid7h، radioheadz و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    آقای پارسی پور

مدت ها قبل توی این فروم , تاپیکی هم داشتیم به عنوان بهترین عکس های دستکاری شده با نرم افزار
    نمیدونم این تاپیک هنوز هست یا نه

بهتره این عکس ها در اونجا ارائه بشن که فرقی هم بین عکس و غیر عکس قائل شده باشیم

دید هنری شما هم میتونه در اون تاپیک جریان پیدا کنه

اما هر چیزی به جای خودش.

در عرض چند دقیقه میتونم همچین عکسی رو فقط با گرافیک محض براتون درست کنم
    یعنی فقط کافیه با Poser و یکی از بدن های پیش فرض اون چنین ژستی رو وارد 3D Max کنم و به راحتی چنین جنسی رو بسازم و با چند تا قطعه و روزنامه ( که حتی میتونم اونها رو هم با برنامه های مختلف دو و سه بعدی بسازم ) چنین صحنه ای رو خلق کنم

جناب پارسی پور

تفکیک کردن هر علم باعث میشه یادگیری مجزایی داشته باشید و تسلط روی هر علم برای شما آسان تر و عملی تر خواهد شد
    در این طور موارد به نظر من بهتره مرز قائل شد

چرا که بدون رعایت مرزها شما حتی توانایی تشخیص هم نخواهید داشت
    با درود دوباره

جناب دلباز ، شما کاملا متوجه منظور من در کامت قبلیم شدید . قطعا گرافیست چیره دستی مثل شما با اون رزومه ی مشخص می تونه اثری تقریبا مشابه رو شبیه سازی کنه . ولی بحث من چیز دیگریست ؛ تصاویر مذکور ، از عکس های واقعی درست شدن و شما به عنوان یک گرافیست حرفه ای که برخلاف من به مرز میان هنرهای گوناگون مسلط و آگاهید ، قدرت تشخیص این مطلب رو دارید .

در مورد "عکس" بودن هم بنده توضیحات خودم رو دادم . اینجا هم تاپیک بهترین "عکس یا مجموعه عکس" هست . لذا بنده هیچ گونه منع اخلاقی ، قانونی ، سبک شناسانه و هنری برای این انتشار نمی بینم . البته بنده برای عقاید محدود خودم ، هیچ گونه حتمیتی قائل نیستم . ولیکن بپذیرید که تا زمانی که خلاف صحبت های بنده ثابت نشه ، من نمی تونم "عکس نبودن" آثار مذکور رو بپذیرم .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

بحث شدیداً سیاسی شده و بیهوده.
    اینکه چه کسی حس ناسیونالیستی (؟) را برمی‌انگیزد هم اصلاً جای مطرح کردنش اینجا نیست.
    اگر یک سند تاریخی است، منطق حکم می‌کند عکس بدون هیچگونه پیش‌فرض ارائه شود.

یعنی بگوییم این عکس ارزش تاریخی دارد، قتل آقای x در فلان مقطع تاریخی.

اگر خیلی به این موضوعات علاقمندید، در فیسبوک و ... به بحث‌های اینگونه بپردازید، لطفاً.

موفق باشید.
    alonebaby تشکر می‌کند.
    .

كاربر همراه Ali Saeedi آواتار ها
    تشکر کرده
    1566

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid نمایش پست ها
    بحث شدیداً سیاسی شده و بیهوده.
    اینکه چه کسی حس ناسیونالیستی (؟) را برمی‌انگیزد هم اصلاً جای مطرح کردنش اینجا نیست.
    اگر یک سند تاریخی است، منطق حکم می‌کند عکس بدون هیچگونه پیش‌فرض ارائه شود.

یعنی بگوییم این عکس ارزش تاریخی دارد، قتل آقای x در فلان مقطع تاریخی.

اگر خیلی به این موضوعات علاقمندید، در فیسبوک و ... به بحث‌های اینگونه بپردازید، لطفاً.

موفق باشید.
    آقا کجا بحث سیاسی شده؟؟
    چرا الکی همه چیز رو بهم ربط می دید؟؟؟
    حس ناسیونالیسیتی که علامت سوال رو بهش اضافه کردید یعنی طرفدار ملت این یعنی سیاست؟؟؟؟؟
    پس اگر اینجوریه من حسابی سیاسی هستم
    همینگونه هم ارائه شد
    رضا اسکستانی کسی که پس از بریدن سر میرزا کوچک خان ، آن را به خان تالش تحویل داد.
    می دونم این پست قراره پاک بشه ولی باید جواب می دادم
    M. Beyrami و Miri تشکر می‌کنند.
    Nikon D5100 + AF-S Nikkor 18-105mm 1:3.5-5.6 G ED + AF-S Nikkor 50mm 1:1.8 G + 8mm + Nissin Di622 M2 + Vanguard Alta 233 AP

تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    تذکر برای بار ؟

اینجا می‌توانید در هفته فقط یک تک عکس و یا یک مجموعه عکس ارسال کنید.
    نه هر عکسی و یا طرحی که در هرجایی دیدین و دوست داشتید بصورت فله‌ای.

پست دوستانی که بی‌توجه به نام تاپیک پست ارسال می‌کنند پاک خواهد شد.
    درود
    بنده آخرین باری که اینجا عکس ارسال کردم شاید به یکی دو ماه پیش برگرده . در ضمن بنده هر چیزی که دلم خواست رو ارسال نکردم . من چند کار بر اساس سبکی مشخص و با ویژگی های بارز هنری به این تاپیک ارسال کردم . خواهشا "اگر" در آثار مذکور مشکلی دیدی ، دقیقا اشاره کنید تا پاسخ بدم . بنده در قبال اثری که ارسال کردم مسئولم . در مورد پاک کردن ها هم گرچه قانون سایت ، اجازه ی هر گونه دخل و تصرف رو به شما داده ولیکن نه صلاح بود و نه منطقی بود که زحمت چند ساعته ی بند در جمع آوری چنین کارهای سبک گرایانه و زیبایی رو -بی هیچ دلیلی- به این راحتی از بین ببرید .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی

پی نوشت : اصولا چون به مفاهیمی مثل "فله ای" آشنایی ندارم ، اگر ممکنه ، توضیح شفاف تر بدید .

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    با درود دوباره

جناب دلباز ، شما کاملا متوجه منظور من در کامت قبلیم شدید . قطعا گرافیست چیره دستی مثل شما با اون رزومه ی مشخص می تونه اثری تقریبا مشابه رو شبیه سازی کنه . ولی بحث من چیز دیگریست ؛ تصاویر مذکور ، از عکس های واقعی درست شدن و شما به عنوان یک گرافیست حرفه ای که برخلاف من به مرز میان هنرهای گوناگون مسلط و آگاهید ، قدرت تشخیص این مطلب رو دارید .

در مورد "عکس" بودن هم بنده توضیحات خودم رو دادم . اینجا هم تاپیک بهترین "عکس یا مجموعه عکس" هست . لذا بنده هیچ گونه منع اخلاقی ، قانونی ، سبک شناسانه و هنری برای این انتشار نمی بینم . البته بنده برای عقاید محدود خودم ، هیچ گونه حتمیتی قائل نیستم . ولیکن بپذیرید که تا زمانی که خلاف صحبت های بنده ثابت نشه ، من نمی تونم "عکس نبودن" آثار مذکور رو بپذیرم .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    خب اگه بخوایم با این تفکر پیش بریم که کم کم باید این تاپیک پر بشه از این جور عکس ها :

و بعد هر کس که از ما ایراد گرفت , بگیم که پایه این ها , عکس بوده
    و یا بگیم :
    تا زمانی که خلاف صحبت های بنده ثابت نشه ، من نمی تونم "عکس نبودن" آثار مذکور رو بپذیرم

============

آفتاب آمد دلیل آفتاب
    گر دلیلت باید از وی رو متاب

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

بنده آخرین باری که اینجا عکس ارسال کردم شاید به یکی دو ماه پیش برگرده .
    عدم ارسال طی زمان طولانی مزیتی برای شما ایجاد نمی‌کند. به عنوان مثال اگر کاربری یکسال در این تاپیک عکسی ارسال نکند نمی‌تواند ۵۰ عکس ارسال کند.

در ضمن بنده هر چیزی که دلم خواست رو ارسال نکردم . من چند کار بر اساس سبکی مشخص و با ویژگی های بارز هنری به این تاپیک ارسال کردم . خواهشا "اگر" در آثار مذکور مشکلی دیدی ، دقیقا اشاره کنید تا پاسخ بدم . بنده در قبال اثری که ارسال کردم مسئولم . در مورد پاک کردن ها هم گرچه قانون سایت ، اجازه ی هر گونه دخل و تصرف رو به شما داده ولیکن نه صلاح بود و نه منطقی بود که زحمت چند ساعته ی بند در جمع آوری چنین کارهای سبک گرایانه و زیبایی رو -بی هیچ دلیلی- به این راحتی از بین ببرید .
    تصاویر ارسال شده‌ توسط شما به هیچ شکلی مجموعه عکس نبودند. تک عکس و مجموعه عکس تعریفی مشخص دارند.
    صلاح را نظر مدیران و منطق را قانون سایت مشخص می‌کند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Saeedi نمایش پست ها
    آقا کجا بحث سیاسی شده؟؟
    چرا الکی همه چیز رو بهم ربط می دید؟؟؟
    حس ناسیونالیسیتی که علامت سوال رو بهش اضافه کردید یعنی طرفدار ملت این یعنی سیاست؟؟؟؟؟
    پس اگر اینجوریه من حسابی سیاسی هستم
    همینگونه هم ارائه شد
    می دونم این پست قراره پاک بشه ولی باید جواب می دادم
    قرائت بنده از آن پست، یک دیدگاه سیاسی است چه در غالب ناسیونالیسیتی یا هر عنوان دیگر.
    اصلاً مشکل اینجاست که چرا این عکس بهترین عکسی بود که در طول هفته دیده شده؟ از منظر "یک عکس" ارزش خاصی ندارد. این عکس به خاطر علاقه استانی ـ منطقه‌ای ارسال شده.
    به خاطر همین موضوع ترجیح می‌دهم عکسی که فاقد هرگونه ارزش عکاسانه‌ای است در این تاپیک ارسال نشود.

گفته می‌شود پس عکس‌های جنگ چیست؟ این عکس با عکس‌های جنگ مقایسه نمی‌شود. یعنی قابل مقایسه نیستند.

اینها عکس جنگ‌اند!

no_war05.jpg
    execution_of_a_viet_cong_guerrilla_1968.jpg

و من‌الله توفیق
    .