صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 118
Like Tree160تشکر

موضوع: Olympus E3

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

پیش فرض پاسخ: Olympus E3

Firmware این دوربین هم آپدیت شد:

کد:
    http://www.olympus.co.jp/en/support/imsg/digicamera/download/software/firm/e1/e3.cfm

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

در بروشور E3 چشمم به قسمت زير افتاد كه بيان ميكند سرعت سينك فلاش E3 تا 1/8000 ميتواند باشد!!! :confused:

[IMG]http://i34.*******.com/2uekysi.jpg[/IMG]

[IMG]http://i38.*******.com/2jce9th.jpg[/IMG]

حالا اين قضيه چطور ممكنه؟؟ يعني يك شاتر الكترونيكي شبيه SLR-Like ها ؟؟
    در حاليكه براي D300
    Shutter:• Flash X-Sync: 1/250 sec (up to 1/320 sec with reduced GN
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

وحید جان، این FP‌ را همه برندها همراه فلاش‌های حرفه‌ای خود دارند و چیز جدیدی نیست.

کد:
    http://www.photozone.de/hi-speed-flash-sync
    پی‌نوشت: این حالت تنها با فلاش‌های خود آن برند که این مد را ساپورت می‌کنند قابل اجراست و مثلاً در استودیو اصلاً امکان اجرا ندارد.
    Kaveh Ghobadi، Mashhadi Vahid و Armen H تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    8302

سلام

ظاهرا" اولمپوس به جاي كاهش قيمت بدنه E3 ؛ سياست هديه دادن را در پيش گرفته است؛ قبلا" باتري گريپ بود و حالا فلاش FL50R :

کد:
    http://www.olympus.co.uk/consumer/dslr_19417.htm?_s_icmp=0y4m0J48
    ** اهداي هدايا تا پايان سال جاري ميباشد، اين هديه شامل كارمندان اولمپوس و خانواده آنها نخواهد شد :::big grin:::
    Persian و AslanAslan تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

تشکر کرده
    8302

سلام

رويوي letsgodigital و عكسهايي از استانبول با E3

کد:
    http://www.letsgodigital.org/en/17474/olympus-e3-review/
    http://www.letsgodigital.org/html/review/olympus/e3/olympus-e-3-istanbul-turkey.html
    http://www.letsgodigital.org/html/review/olympus/e3/istanbul-turkey-photos.html
    Amir Tavakoli و Amin Zarif تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

كاربر جديد ioozpalang@yahoo.com آواتار ها
    تشکر کرده
    452

سلام ،
    من یک سرچی در مورد المپوس e-3 و قیمت و لنزهاش کردم . دیدم چنگی بدل نمیزنه . نکته جالب در مورد قیمت فعلی این دوربین گیج بودن بازار است . من زنگ زدم دفتر نیکسان آسیا نماینده رسمی دوربین که مرا به یکی از نماینده های فروش حواله دادند . اون گفت بدنه یک میلیون و پانصد هزار تومان . بعد زنگ زدم دفتر e-clup که مخصوص دارندگان المپوس هست که گفتند موجود دارند و در می آید 1360000 تومان ! نکته جالب در مورد هر دو قیمت این است که به طریقی به نماینده اصلی وصل هستند و اینقدر تفاوت دارند . قیمت سوم سایت نورنگار است که 1630000 تومان این دوربین را قیمت زده است ! واقعا جالب است .
    جالب تر از همه قیمت بین المللی دوربین است ، اگر سایت amazon را به عنوان مرجع قبول کنیم (حالا با کمی اغماض ) ، این دوربین در بازارهای بین المللی به قیمت 1260 دلار معامله میشود ! که از تمام قیمتهایی که من گرفتم پایین تر است ( این در حالیه که دوربینی مثل نیکون d300 الان تقریبا با همان قیمت سایت amazon از طریق نماینده رسمی در داخل به فروش میرسد . )
    نکته دیگر مسئله لنزهای زویکو هست . من لنز 70-300 را قیمت گرفتم . نماینده گفت 460 هزار تومان و دفتر e-clup گفت 415 هزار تومان ! ضمن این که به طور ضمنی گفتند لنزهای زویکو به طور محدود وارد میشود .
    حالا سوال اینه که سرمایه گذاری روی چنین دوربینی در "ایران" که حتی نمیتوان قیمت اصلی اش را پیدا کرد ارزشش را دارد ؟ اگر نتوانستید لنزها را پیدا کنید یا مجبور شدید به قیمت غیر واقعی آنها را تهیه کنید چی ؟
    البته راه حلی هم هست که قید لنزهای زویکو را بزنید و با سیگما و ... کار کنید . ولی باز هم مشکل بدنه گرانتر از بازار بین المللی را دارید . به "نظر شخصی من " برند مناسبی برای ایران نیست ، با توجه به کم کاری نمایندگی رسمی . مگر این که شرایط بهتر شود .
    به هر حال بدنه جالبی است و حرفی در این نیست ولی به نظر من به خصوص با شرایط ایران قدرت رقابت با رقبایی مثل sony a700 یا nikon d300 یا canon d40 را ندارد.

كاربر همراه mehrdadr آواتار ها
    تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط ioozpalang@yahoo.com نمایش پست ها
    سلام ،
    من یک سرچی در مورد المپوس e-3 و قیمت و لنزهاش کردم . دیدم چنگی بدل نمیزنه . نکته جالب در مورد قیمت فعلی این دوربین گیج بودن بازار است . من زنگ زدم دفتر نیکسان آسیا نماینده رسمی دوربین که مرا به یکی از نماینده های فروش حواله دادند . اون گفت بدنه یک میلیون و پانصد هزار تومان . بعد زنگ زدم دفتر e-clup که مخصوص دارندگان المپوس هست که گفتند موجود دارند و در می آید 1360000 تومان ! نکته جالب در مورد هر دو قیمت این است که به طریقی به نماینده اصلی وصل هستند و اینقدر تفاوت دارند . قیمت سوم سایت نورنگار است که 1630000 تومان این دوربین را قیمت زده است ! واقعا جالب است .
    جالب تر از همه قیمت بین المللی دوربین است ، اگر سایت amazon را به عنوان مرجع قبول کنیم (حالا با کمی اغماض ) ، این دوربین در بازارهای بین المللی به قیمت 1260 دلار معامله میشود ! که از تمام قیمتهایی که من گرفتم پایین تر است ( این در حالیه که دوربینی مثل نیکون d300 الان تقریبا با همان قیمت سایت amazon از طریق نماینده رسمی در داخل به فروش میرسد . )
    نکته دیگر مسئله لنزهای زویکو هست . من لنز 70-300 را قیمت گرفتم . نماینده گفت 460 هزار تومان و دفتر e-clup گفت 415 هزار تومان ! ضمن این که به طور ضمنی گفتند لنزهای زویکو به طور محدود وارد میشود .
    حالا سوال اینه که سرمایه گذاری روی چنین دوربینی در "ایران" که حتی نمیتوان قیمت اصلی اش را پیدا کرد ارزشش را دارد ؟ اگر نتوانستید لنزها را پیدا کنید یا مجبور شدید به قیمت غیر واقعی آنها را تهیه کنید چی ؟
    البته راه حلی هم هست که قید لنزهای زویکو را بزنید و با سیگما و ... کار کنید . ولی باز هم مشکل بدنه گرانتر از بازار بین المللی را دارید . به "نظر شخصی من " برند مناسبی برای ایران نیست ، با توجه به کم کاری نمایندگی رسمی . مگر این که شرایط بهتر شود .
    به هر حال بدنه جالبی است و حرفی در این نیست ولی به نظر من به خصوص با شرایط ایران قدرت رقابت با رقبایی مثل sony a700 یا nikon d300 یا canon d40 را ندارد.

یک جای کار اشکال داره!!! اگر اشتباه به من اطلاع نداده باشند من هفته پیش این دوربین رو با لنز 60-12 حدود 1،600،000 قیمت کردم. مطمین شوید که قیمت بالای 1,600,000 کیته یا بادی.
    Olympus E5,E-P2, E510
    ZD14-54 F2.8-3.5, ZD50-200 F2.8-3.5, ZD50 F2, Sigma 150 F2.8, mZD14-42 F3.5-5.6, MMF-1, EC-14, EX-25, FL-50R, FL-14
    Lowepro Mini Trekker AW, Manfrotto 718B

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadr نمایش پست ها
    یک جای کار اشکال داره!!! اگر اشتباه به من اطلاع نداده باشند من هفته پیش این دوربین رو با لنز 60-12 حدود 1،600،000 قیمت کردم. مطمین شوید که قیمت بالای 1,600,000 کیته یا بادی.
    مهرداد خان، 100% اشتباه اطلاع دادند!
    اگر اين كيت را بشود با 1600 خريد، بنده همين فردا آن را تهيه ميكنم.
    1600 قيمت بدنه بوده، خود 60-12 قيمتش حدود 950 است!!
    وحيد قديري راد

كاربر همراه mehrdadr آواتار ها
    تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    مهرداد خان، 100% اشتباه اطلاع دادند!
    اگر اين كيت را بشود با 1600 خريد، بنده همين فردا آن را تهيه ميكنم.
    1600 قيمت بدنه بوده، خود 60-12 قيمتش حدود 950 است!!
    1600 قیمت بالایی هست! شروع قیمت E3 فکر میکنم با 1,650 بود
    Olympus E5,E-P2, E510
    ZD14-54 F2.8-3.5, ZD50-200 F2.8-3.5, ZD50 F2, Sigma 150 F2.8, mZD14-42 F3.5-5.6, MMF-1, EC-14, EX-25, FL-50R, FL-14
    Lowepro Mini Trekker AW, Manfrotto 718B

كاربر جديد ioozpalang@yahoo.com آواتار ها
    تشکر کرده
    452

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadr نمایش پست ها
    سلام تمام قیمتهایی که من گرفتم فقط بدنه هست . سایت نورنگار که نوشته بدنه بقیه را هم موقع قیمت گرفتن پرسیدم.

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین