صفحه 9 از 28 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 276
Like Tree1143تشکر

موضوع: Tamron SP150-600mm f/5-6.3 VC

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

سلام
    حدود دو هفته‌ پیش این لنز با قیمت حدود 4 تومن به دستم رسید. آخر هفته پیش فرصت خیلی کوتاهی شد تا چند تا شات بزنم.
    نمونه‌های زیر مستقیماً از فایل‌های خام گرفته شده و فقط تغییر اندازه داده شده است. عکس‌ها روی سه پایه گرفته شده هر چند با این دست و اعصاب ضعیف من هم عملکرد لنز (و مخصوصاً لرزشگیر اون) روی دست هم خیلی خوب بود.

_DSC5677-ForAkkaseeSite2.jpg_DSC5677-ForAkkaseeSite100%.jpg_DSC5773-ForAkkaseeSite2.jpg_DSC5773-ForAkkaseeSite100Crop.jpg
    msh2200، yaghoobi، DELL و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

سلام
    قیمت این لنز در بازار ایران چند است؟
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    سلام
    قیمت این لنز در بازار ایران چند است؟
    درود
    متاسفانه حدود 4.5 میلیون تومان
    این در حالیه که قیمت اون 1000 دلاره
    msh2200، ehsan1 و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    متاسفانه حدود 4.5 میلیون تومان
    این در حالیه که قیمت اون 1000 دلاره
    البته الان كه پارت آفومار تموم شده و تا يكماه ديگه مياد قيمت اين شده وگرنه خود شركت همه رو ٤ ميليون فروخت ، گرچه بازم بالاست اين قيمت
    msh2200، yaghoobi، M.Nouri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    البته الان كه پارت آفومار تموم شده و تا يكماه ديگه مياد قيمت اين شده وگرنه خود شركت همه رو ٤ ميليون فروخت ، گرچه بازم بالاست اين قيمت
    کلا اسم نمایندگی را آفومار یدک می کشه!
    1000 دلار قیمت End User هست و اگر نمایندگی خرید کنه حتما حدود 20% تخفیف می گیره! که میشه حدود 800 دلار!
    هزینه بار هم که قربونش بروم دوستان چون بصورت بار همراه وارد می کنند اصلا نمی پردازند ولی ادعا می کنند 100 الی 200 دلار دستشون را گرفته (فرضا راست هم که بگن شما بهشون بگید بابا شما بیشتر از یک لنز وارد کردید فرض کنید 50 عدد برای همشون این مقدار پول دادید نه یکیش!!!!)
    با فرض هزینه باربری تازه شد 1000 دلار خودمون!!
    20 درصد هم که بخواهند سود کنند، می شود 1200 دلار که با دلار 3200 به عبارتی می شود: 3.840!!!!
    (در نظر داشته باشید که این حساب ساده بنده بود و به فرض اینکه دوستان در زمانهای OFF خرید نکنند و هزار راه که برای وارد کردن بدون هزینه هست را طی نکرده باشند!!)
    این اختلاف قیمت از 3.850 تا 4.200 هم مجهول معادله است که من هیچوقت نتوانستم بفهمم برای چی می گیرند!

پ ن1: یکی از دوستان فروم از طریق آلمان توسط بستگان خرید کرده با هزینه پست و مالیات 20 درصدی قیمت نهایی شده 3.500!!!!!
    یعنی زیر قیمتی که تازه ما محاسبه کردیم!!

پ ن 2: نکته جالب دیگر هم این هست که با همین قیمت هم دوستان دارند روی هوا لنز را می زنند (من هم جای آفومار بودم به همین قیمت می فروختم)! تماس گرفتم برای چک موجودی که گفتند: «5 تا برای کنون وارد داریم می کنیم که 3 تاش پیش فروش شده»
    بعد توقع داریم قیمت این لنز منطقی شود؟؟
    yaghoobi، nejadi، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    1000 دلار قیمت End User هست و اگر نمایندگی خرید کنه حتما حدود 20% تخفیف می گیره! که میشه حدود 800 دلار!
    هزینه بار هم که قربونش بروم دوستان چون بصورت بار همراه وارد می کنند اصلا نمی پردازند ولی ادعا می کنند 100 الی 200 دلار دستشون را گرفته (فرضا راست هم که بگن شما بهشون بگید بابا شما بیشتر از یک لنز وارد کردید فرض کنید 50 عدد برای همشون این مقدار پول دادید نه یکیش!!!!)
    20 درصد هم که بخواهند سود کنند، می شود 1200 دلار که با دلار 3200 به عبارتی می شود: 3.840!!!!
    (در نظر داشته باشید که این حساب ساده بنده بود و به فرض اینکه دوستان در زمانهای OFF خرید نکنند و هزار راه که برای وارد کردن بدون هزینه هست را طی نکرده باشند!!)
    این اختلاف قیمت از 3.850 تا 4.200 هم مجهول معادله است که من هیچوقت نتوانستم بفهمم برای چی می گیرند!

پ ن1: یکی از دوستان فروم از طریق آلمان توسط بستگان خرید کرده با هزینه پست و مالیات 20 درصدی قیمت نهایی شده 3.500!!!!!

پ ن 2: نکته جالب دیگر هم این هست که با همین قیمت هم دوستان دارند روی هوا لنز را می زنند (من هم جای آفومار بودم به همین قیمت می فروختم)! تماس گرفتم برای چک موجودی که گفتند: «5 تا برای کنون وارد داریم می کنیم که 3 تاش پیش فروش شده»

تو کانادا قیمتش ۱۲۹۹ دلاره که تازه ۱۳٪ مالیات هم اضافه میشه و برای خریدار حدود ۱۴۶۹ دلار در میاد.
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط qorashi نمایش پست ها
    تو کانادا قیمتش ۱۲۹۹ دلاره که تازه ۱۳٪ مالیات هم اضافه میشه و برای خریدار حدود ۱۴۶۹ دلار در میاد.
    درود
    طبق بررسی هایی که بنده انجام دادم،معمولا قیمت های کانادا و حتی آمریکا از جاهای دیگه گرانتره!
    البته ناگفته نماند در یکی از سایت های فروشگاه چینی که ارسال محصول به ایران داره، قیمت این لنز حدود 4500 می شود!
    qorashi تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

بهتر است در مورد ارقام و اعداد تجاری از روی واقعایات نظر داد و نه احتمالات!
    این که شما اعدادای را به صورت ذهنی در مورد قیمت خرید و هزینه های حمل و ورود در نظر میگیرید مبانی مناسبی برای اظهار نظر نیست دوست عزیز.
    قیمت خرید هم همیشه پایینترین قیمتی که در آمریکا فروخته میشود نیست.چون وارودات کالا از آمریکا دردسرهای زیادی داشته و ریسک زیادی برای تاجر دارد.
    msh2200، Amin Zarif و qorashi تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    بهتر است در مورد ارقام و اعداد تجاری از روی واقعایات نظر داد و نه احتمالات!
    این که شما اعدادای را به صورت ذهنی در مورد قیمت خرید و هزینه های حمل و ورود در نظر میگیرید مبانی مناسبی برای اظهار نظر نیست دوست عزیز.
    قیمت خرید هم همیشه پایینترین قیمتی که در آمریکا فروخته میشود نیست.چون وارودات کالا از آمریکا دردسرهای زیادی داشته و ریسک زیادی برای تاجر دارد.
    درود
    جناب مبین فرمایش شما صحیح!
    ولی بنده صحبتی از واردات از آمریکا نکردم!
    حتی اشاره با آلمان کردم ! جالبه که در سال 2013 یک نمایندگی رسمی هم در هند فعال شده!
    حالا بنظر شما واردکنندگان ریسک واردات از کشورهایی با دردسر مثل کانادا و یا آمریکا را می پذیرند؟
    ata_m3، hanif azizzadeh، rezaAlishahi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

درود
    جناب مبین فرمایش شما صحیح!
    ولی بنده صحبتی از واردات از آمریکا نکردم!
    حتی اشاره با آلمان کردم ! جالبه که در سال 2013 یک نمایندگی رسمی هم در هند فعال شده!
    حالا بنظر شما واردکنندگان ریسک واردات از کشورهایی با دردسر مثل کانادا و یا آمریکا را می پذیرند؟
    آمريكا رو براي مثال گفتم.
    قطعا هيچ وارد كننده اي در ايران از هيچ نماينده مستقيم شركت خريد نميكند.(چون قيمتهاي فروش خود شركت هميشه بالاتر از بازار و بازار سياه است)
    منظور اين بود كه اينگونه از روي حدس گمان محاسابه قيمت تمام شده كالا هيچ ارتباطي با واقعيت نمي تواند داشته باشد.همانطور كه وقتي از رستوران يا دكتر خارج ميشويم و سريع سعي در محاسبه سود ماهانه و سالانه آنجا ميكنيم!
    ولي اين محاسبات ما هيچ نزديكي با واقعيت نمي تواند داشته باشد تا وقتي كه خودمان آن فعاليت را در آن ابعاد و به صورت تجاري انجام نداده باشيم.
    msh2200 و kiavash تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 9 از 28 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین