صفحه 14 از 28 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 276
Like Tree1143تشکر

موضوع: Tamron SP150-600mm f/5-6.3 VC

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    دوستان متاسفانه این لنز در مقابل گرد و غبار بسیار آسیب پذیر است
    بنده مدتها به دنبال خرید این لنز بودم ولی با دیدن این مشکل کاملا منصرف شدم
    فرض بفرمایید با این لنز برای عکاسی به دشت و بیابان بروید و ادامه داستان در عکس فایل پیوست 63567
    مطمئنا کسی این لنز را برای استفاده در خانه یا استودیو تهیه نمیکند و در محیط زندگی این لنز هم ،که می بینید چه مشکلی پیش می آید

سلام جناب عزیز زاده

شما از تمامی دوستانی که این لنز رو دارن نپرسیدید و اکتفا کردین به دنیای مجازی؟! چند تا لینک میتونید پیدا کنید در این مورد ؟! .....

خودم براتون میگم ...... قطعا این لنز در مقابل گرد و خاک سیلینگ نداره و اصلا قرار نبوده داشته باشه ! به گفته خود سایت تامرون به علت ساختار لنز ضد رطوبت هست و نه ضد گرد و غبار ... اما دوست عزیز تمامی این لنز های تله بلند و سوپر تله که با این ساختار ساخته شده اند این مشکل رو دارن حتی ۴۰۰-۱۰۰ سری ال و ۵۰۰-۵۰ سیگما و ۵۰۰-۱۵۰ سیگما و و و و ..... اصلا چیز غیر عادی نیست شما لنز ۴۰ میلیون تومانی ۶۰۰ فیکس کانن که نخریده اید !! پس زیاد خودتون رو درگیر کسانی که اطلاعات زیادی ندارن یا دنیای مجازی نکنید ..... در حال حاضر هیچ لنزی با این قیمت توانایی مقابله با این لنز رو نداره اما اگر قضیه گرد و غبار براتون مهمه این لنز رو خریداری نکنید .....
    msh2200، yaghoobi، usef و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام جناب عزیز زاده

شما از تمامی دوستانی که این لنز رو دارن نپرسیدید و اکتفا کردین به دنیای مجازی؟! چند تا لینک میتونید پیدا کنید در این مورد ؟! .....

خودم براتون میگم ...... قطعا این لنز در مقابل گرد و خاک سیلینگ نداره و اصلا قرار نبوده داشته باشه ! به گفته خود سایت تامرون به علت ساختار لنز ضد رطوبت هست و نه ضد گرد و غبار ... اما دوست عزیز تمامی این لنز های تله بلند و سوپر تله که با این ساختار ساخته شده اند این مشکل رو دارن حتی ۴۰۰-۱۰۰ سری ال و ۵۰۰-۵۰ سیگما و ۵۰۰-۱۵۰ سیگما و و و و ..... اصلا چیز غیر عادی نیست شما لنز ۴۰ میلیون تومانی ۶۰۰ فیکس کانن که نخریده اید !! پس زیاد خودتون رو درگیر کسانی که اطلاعات زیادی ندارن یا دنیای مجازی نکنید ..... در حال حاضر هیچ لنزی با این قیمت توانایی مقابله با این لنز رو نداره اما اگر قضیه گرد و غبار براتون مهمه این لنز رو خریداری نکنید .....
    درود
    عرض ادب جناب نژادی
    اتفاقا ذکر خیر شما با حنیف جان بود و به شما اشاره کردم که شما لنز را تازه خریدید و باتوجه سابقه استفاده از تجهیزات متفاوت بهتره نظر شما را هم بپرسند!
    اراتمند
    yaghoobi، nejadi، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

سلام جناب عزیز زاده

درود
    جناب نژادی چرا از حرف من ناراحت شدید ؟؟
    این مشکل وجود دارد و در وجودش هیچ شکی نیست این اصل مطلب است حالا با وجود مشکل در لنزهای دیگر این موضوع توجیح نخواهد شد
    اگر خاطران باشد خودتان هم به این موضوع اشاره کردید
    بنده هم می دانم این لنز با این قیمت رغیبی ندارد
    در مورد توصیه آخر شما هم به نظرم کمی تند برخورد کردید بنده برای شما احترام زیادی قائل هستم
    فارغ از تعصب در این مورد نظر دادم
    ارادتمند
    msh2200، nejadi، kiavash و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

من هم اين لنز را خريده ام. البته به علت مشكل زانويي كه مدتي داشتم، نتونستم در محيط بيرون باهاش كار كنم زياد. چند بار فقط در پشت بام موفق به تست شدم.
    اين روزهاو با گسترش اطلاعات در فضاي اينترنت، اطلاعات مختلفي در دسترس هست كه گاه بسيار مفيد و گاه كمي اغراق اميز هست، از انفجار انواع مختلف باطري موبايل گرفته تا خم شدن گوشي ها و مشكل روغن بر روي سنسور، ...
    اندكي بايد به اين حجم گسترده اطلاعات به ديده شك نگريست و در اين باره حداقل به نظرات سايت هاي معتبر تست لنزها مراجعه كرد. نظر كاربران هم محترم است ولي بعضي وقت ها تعصبات افراد، مسايل رقابتي تاثير خود را دارند. دوستي را مي شناسم كه به علت برخورد بد يكي از كارمندان خدمات بعد از فروش يكي از شركتها، در تمام سايت ها، نظرسنجي ها، .... تمام محصولات ان شركت را زير سوال مي برد.
    البته اين صحبت من دليل بر داشتن و يا نداشتن اين مشكل ورود گرد و غبار دراين لنز خاص نيست، منظورم اين هست كه اندكي سريع قضاوت نكنيم و با ديدن ٢-٣ كاربر ناراضي، سريع تصميم نگيريم.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط tahers96i نمایش پست ها
    صد البته که فرمایش شما درسته این یک نقطه ضعف بزرگی محسوب میشه ولی اگه گزینه ای دیگه وجود نداشته باشه ناچار باید این مسایل را هم تحمل کرد
    و اینکه فک نکنم به این سرعت گرد و غبار نفوذ کنه که شما مجبور بشین در طبیعت این کارو شخصا انجام بدین در بدترین حالت یکسال طول میکشه
    و اینکه کار باید به تعمیرگاههای مجاز سپرده بشه.
    و این مساله هم باید بهش اشاره کنم که این گرد وغبار ها چون بیشتر در المانهای جلویی هست در خروجی تاثیری نخواهد داشت (تجربه شخصی) مگر اینکه خیلی زیاد باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    سيگما هم لنزی مشابه زده که چند وقت پيش رو نمايی شد
    نميدونم هنوز برای فروش موجود هست يا نه
    Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM Sports Lens for Canon 740-101
    البته سیگما حدود۲برابر قیمت داره وهمینطور هیچ گرانی وارزانی هم بی علت نیست.راستش من که هنوز در۱۵۰-۵۰۰ سیگما چنین چیزی ندیدم، حتی یک ذره. لذابه نظرمیرسه اینکه گفته میشه سیگما ازلحاظ کیفی بهترازسابق شده چندان بی ربط نیست.این چیزا روی لنز واقعا رو اعصابن. ضمن اینکه البته بایه عکس نمیشه نظرکلی داد،ممکنه همین یه لنزمشکی داشته باشه.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    جناب نژادی چرا از حرف من ناراحت شدید ؟؟
    این مشکل وجود دارد و در وجودش هیچ شکی نیست این اصل مطلب است حالا با وجود مشکل در لنزهای دیگر این موضوع توجیح نخواهد شد
    اگر خاطران باشد خودتان هم به این موضوع اشاره کردید
    بنده هم می دانم این لنز با این قیمت رغیبی ندارد
    در مورد توصیه آخر شما هم به نظرم کمی تند برخورد کردید بنده برای شما احترام زیادی قائل هستم
    فارغ از تعصب در این مورد نظر دادم
    ارادتمند
    جناب عزيز زاده عزيز ، همونطور كه در پيام خصوصي تبادل نظر كرديم ، سو تفاهمي از صحبت هاي من براي شما پيش اومد ، اتفاقا من به خيال خودم بسيار خودماني توضيح دادم و گفتم كه بله اين مشكل وجود دارد اما اينكه شما نخريد رو منظورم اين بود كه اين مشكل وجود داره و تهيه نكنيد كه بعد پشيمون بشيد و شايد نوشتارم بدبود
    msh2200، yaghoobi، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

جناب عزيز زاده عزيز ، همونطور كه در پيام خصوصي تبادل نظر كرديم ، سو تفاهمي از صحبت هاي من براي شما پيش اومد ، اتفاقا من به خيال خودم بسيار خودماني توضيح دادم و گفتم كه بله اين مشكل وجود دارد اما اينكه شما نخريد رو منظورم اين بود كه اين مشكل وجود داره و تهيه نكنيد كه بعد پشيمون بشيد و شايد نوشتارم بدبود
    نفرمایید ساسان جان شما استاد ما هستید بنده هم از شما عذر خواهی میکنم
    ارادتمند تک تک دوستان این سایت هستم
    حالا اگر در مورد این لنز پشیمان هستید حاضر هستم آن را از شما به عنوان هدیه قبول کنم
    msh2200، nejadi و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    وا مصیبتا !!!!

این لنز بصورت قطعی شده در لیست خریدم بود و چندبار مراجعه کردم واسه خریدش ولی در کمال ناباوری هنوز به دوبی نرسیده !!! البته قول دادن در چند روز آینده قابل دسترسی باشه.. ظاهرن شانس آوردم که موجود نداشتن !!!

میشه لطفا بفرمایید که آیا خودتون شخصا تجربه کردید یا این عکس رو در جای دیگه ای مشاهده کردید؟؟؟ اگر واقعا چنین چیزی صحت داشته باشه خیلی خیلی اسفباره..چرا که بقول خودتون کسی این لنز رو واسه آتلیه نمیخره !! از طرفی هم بنظرم نمونه مشابه قابل قبولی با این قیمت در بازار وجود نداره !!!
    سلام

حامد جان به نظر من كوچ از 400f5.6 كنون به اين لنز توجيهي ندارد. حتي در مورد ١٠٠-٤٠٠ هم به نظر من نگه داشتن ١٠٠-٤٠٠ بهتر است. اما براي كساني كه مي خواهند اولين لنز را بخرند شايد قضيه كمي فرق كند. هرچند باز هم اگر من بخواهم بين اين سه لنز انتخاب كنم، باز هم 400f5.6 را انتخاب مي كنم.
    msh2200، lamagra، hosein1973 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام

حامد جان به نظر من كوچ از 400f5.6 كنون به اين لنز توجيهي ندارد. حتي در مورد ١٠٠-٤٠٠ هم به نظر من نگه داشتن ١٠٠-٤٠٠ بهتر است. اما براي كساني كه مي خواهند اولين لنز را بخرند شايد قضيه كمي فرق كند. هرچند باز هم اگر من بخواهم بين اين سه لنز انتخاب كنم، باز هم 400f5.6 را انتخاب مي كنم.
    درود بر شما جناب واحدی پور عزیز... ممنونم از راهنمایی..

ولی فکر کنم اشتباهی شده ! والله بنده که فعلا هیچگونه لنز تله و یا سوپر تله ای در اختیار ندارم محسن جان !!! یه مدت با لنز سیگما 150-500 دوستام عکاسی کردم که اصلا تعریفی نداشت.. اون عکس شهد خوار اینا رو با همون سیگما 150-500 گرفتم.. راستش بخاطر فیکس نبودن این لنز تامرون و قیمت مناسب و همچنین فوکال خیلی خوبش قصد دارم انشالله همین تامرون رو بخرم.. تعریف 400 کانن رو خیلی زیاد شنیدم و ظاهرن فوق العاده شارپه.. ولیکن نسبتا قیمت بالایی داره و همچنین فیکس بودنش اذیتم خواهد کرد.. شرایط عکاسی از حیات وحش منطقه ما جوریه که مرتب نیاز به تغییر فاصله کانونی داری..

و البته این پست بنده شدیدا مناسب تاپیک بحث های بی ربط به تاپیک مربوطه است !!! بزودی اونجا زیارتش خواهیم کرد.. با عرض پوزش از مدیران محترم بابت آف تاپیک !
    Pooyan تشکر می‌کند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

یک خبر یه کم قدیمی ولی شاید مربوط.
    این لنز توسط EISA که اتحادیه ای از ۵۰ مجله معتبر اروپایی هست، به عنوان لنز تله زوم سال ۲۰۱۴-۲۰۱۵ انتخاب شده است.

EUROPEAN DSLR TELEPHOTO ZOOM LENS 2014-2015 - Tamron SP 150-600 mm F5-6.3 VC USD | EISA - The European Imaging and Sound Association

صفحه 14 از 28 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین