صفحه 154 از 163 نخستنخست ... 54 104 144 150 151 152 153 154 155 156 157 158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1624
Like Tree20059تشکر

موضوع: عکاسی در شب Night Photography

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط rebwar نمایش پست ها
    درود بر شما
    بهتر بود جای درخت کمی تغییر میکرد.دقیقا بر روی زیباترین قسمت راه شیری قرار گرفته.
    amir.komeily، rebwar و S.Khosravi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rebwar آواتار ها
    تشکر کرده
    559

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.s نمایش پست ها
    درود بر شما
    بهتر بود جای درخت کمی تغییر میکرد.دقیقا بر روی زیباترین قسمت راه شیری قرار گرفته.
    فرشاد عزیز خیلی لطف کردی ، بیشتر دارم تو ادیت خودم رو می سنجم (شات های دیگه هم دارم اما اینو بیشتر پسندیدم و دلیلش وجود بالانس در پس زمینه بود)

تشکر کرده
    9086

فرشاد عزیز خیلی لطف کردی ، بیشتر دارم تو ادیت خودم رو می سنجم (شات های دیگه هم دارم اما اینو بیشتر پسندیدم و دلیلش وجود بالانس در پس زمینه بود)
    خواهش میکنم.بزرگوارید دوست عزیز
    متاسفانه از نظر من ادیت هم مشکل دارد.بلر شدن تصویر هم در آسمان و هم در پیش زمینه به شدت محسوس است.بازیابی نقاط تاریک در پیش زمینه به خوبی انجام نشده است و نویز زیادی دارد.من فکر میکنم پیش زمینه شما بیش از حد تاریک بوده است و از نور پردازی مصنوعی استفاده نکرده اید.
    موفق باشید

toraj1358
    Guest

پیش فرض آتشکده بازه هور

سلام
    شهریور 1395

نام: 22-MilkyWay18-2.jpg نمایش: 319 اندازه: 260.1 کیلو بایت

تصویر بزرگتر اینجا
    K_NMT، ravanfar، mohammad_elec و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    559

خواهش میکنم.بزرگوارید دوست عزیز
    متاسفانه از نظر من ادیت هم مشکل دارد.بلر شدن تصویر هم در آسمان و هم در پیش زمینه به شدت محسوس است.بازیابی نقاط تاریک در پیش زمینه به خوبی انجام نشده است و نویز زیادی دارد.من فکر میکنم پیش زمینه شما بیش از حد تاریک بوده است و از نور پردازی مصنوعی استفاده نکرده اید.
    موفق باشید
    شما لطف دارین دوست من ، در مورد ادیت و اینکه آسمان و پیش زمینه به شدت محو شده (شدت انقده که شما فرمودین فک نکنم زیاد باشه) ، و پیش زمینه در مونیتور من و هم در گوشی آیفونم که همیشه خروجی کارام رو باهاش تست میکنم نقاط آندر ندارم ، عکس ترکیب دو شات (یک شات برای فورگراند با iso 800, f4 , 200 sec و شات بک با iso 1250 , f 2.8 , 1250 sec) می باشد و برای اینکه از نظر روشنایی پیش زمینه مشکلی نداشته باشم نور دهی رو بیشترش کردم ، جهت دادن پرسپکتیو بیشتر گندمزار پیشزمینه رو با برن مقداری تاریکش کردم ) ، اثر محو شدگی که میفرمائید شاید تاثیر فیلترهای Glamour Glow و Gaussian blur باشه هر چند این فیلتر هم بصورت نقطه ای و جهت افزایش درخشندگی کهکشان انجام شده . باز هم ممنونم بابت ارسال نظرتون

پ ن : عکس با دوربین canon 60D ثبت شده

تشکر کرده
    559

نقل قول نوشته اصلی توسط toraj1358 نمایش پست ها
    سلام
    شهریور 1395

تصویر بزرگتر اینجا
    درود بر شما دوست عزیز ، بسیار عالی ، تنها نکته ای که به نظرم به گیرایی عکس خیلی کمک میکرد افزایش ارتفاع دوربینه احساس میکنم اون آتشکده مقداری به عقب تمایل داره و احساس ناترازی رو بهم منتقل میکنه(شایدم به خاطر پنهان کردن آلودگی نوری اینکار رو کردین)، آسمون و کهکشان رو خوب کار کردین و اگه میشه در مورد چگونگی استفاده از سکای واچر توضیح بدین ممنون میشم

كاربر همراه ahmad_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    814

نقل قول نوشته اصلی توسط toraj1358 نمایش پست ها
    سلام
    شهریور 1395

تصویر بزرگتر اینجا
    من فکر میکنم این اسامی که روی عکس نوشته شده باید حذف بشن . عکس خیلی زیباییه ولی در نگاه اول من چشمم به این اسامی افتاد که به نظرم اگر حذف بشن عالی میشه
    toraj1358 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    9086

شما لطف دارین دوست من ، در مورد ادیت و اینکه آسمان و پیش زمینه به شدت محو شده (شدت انقده که شما فرمودین فک نکنم زیاد باشه) ، و پیش زمینه در مونیتور من و هم در گوشی آیفونم که همیشه خروجی کارام رو باهاش تست میکنم نقاط آندر ندارم ، عکس ترکیب دو شات (یک شات برای فورگراند با iso 800, f4 , 200 sec و شات بک با iso 1250 , f 2.8 , 1250 sec) می باشد و برای اینکه از نظر روشنایی پیش زمینه مشکلی نداشته باشم نور دهی رو بیشترش کردم ، جهت دادن پرسپکتیو بیشتر گندمزار پیشزمینه رو با برن مقداری تاریکش کردم ) ، اثر محو شدگی که میفرمائید شاید تاثیر فیلترهای Glamour Glow و Gaussian blur باشه هر چند این فیلتر هم بصورت نقطه ای و جهت افزایش درخشندگی کهکشان انجام شده . باز هم ممنونم بابت ارسال نظرتون

پ ن : عکس با دوربین canon 60D ثبت شده
    درود دوباره
    من عرض کردم بلر شده نه محو٬ که فکر میکنم همونطور که خودتون فرمودید اثر همون دو فیلتر باید باشه.
    در مورد اگزیف هم فکر میکنم اشتباه میکنید.این کهکشان نمیتونه ۱۲۵۰ ثانیه باشه !!

از این ها گذشته چرا دو شات؟!
    با کمی نوردهی مصنوعی به پیش زمینه و تنه درخت به راحتی با یک شات عکس خوبی میشد.
    filtrmiltr و rebwar تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    559

درود دوباره
    من عرض کردم بلر شده نه محو٬ که فکر میکنم همونطور که خودتون فرمودید اثر همون دو فیلتر باید باشه.
    در مورد اگزیف هم فکر میکنم اشتباه میکنید.این کهکشان نمیتونه ۱۲۵۰ ثانیه باشه !!

از این ها گذشته چرا دو شات؟!
    با کمی نوردهی مصنوعی به پیش زمینه و تنه درخت به راحتی با یک شات عکس خوبی میشد.
    اون 1250 ایزو دوربینه که تو نوشتن حروف انگلیسی و فارسی پس و پیش شده، استفاده از دو شات با توجه به فاصله حدودا 70 سانتی تا سوژه پیش زمینه و دستیابی به عمق میدان بیشتر انجام شده ، در مورد نور دهی حق با شماست اما منبع نوری خوبی همرام نبود و تنها نور فلاش گوشی ذو داشتم که با پوشاندن فلاش با دستمال کاغذی هم به نور دلخواه نرسیدم ،

كاربر همراه ahmad_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    814

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_sh نمایش پست ها
    من فکر میکنم این اسامی که روی عکس نوشته شده باید حذف بشن . عکس خیلی زیباییه ولی در نگاه اول من چشمم به این اسامی افتاد که به نظرم اگر حذف بشن عالی میشه
    چرا پستم ویرایش نداره ؟
    منظورم از اسامی که در آسمون نوشته شده بود : MARS و ....