صفحه 157 از 163 نخستنخست ... 57 107 147 153 154 155 156 157 158 159 160 161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1624
Like Tree20059تشکر

موضوع: عکاسی در شب Night Photography

كاربر همراه auditore آواتار ها
    تشکر کرده
    3132

نقل قول نوشته اصلی توسط rebwar نمایش پست ها
    درود بر شما ، همیشه بعد از ثبت شات ها ، مخصوصا شب هیستوگرام رو چک میکنم که شادوها کات نشن ، و از ایزو 1250 شروع میکنم تا وقتی که به رنج مورد نظرم برسم و بتونم با ایزو پایین تر ثبتم رو داشته باشم در مورد این عکس به علت وجود آب دریاچه نور به اندازه کافی داشتم و برا همین از این ایزو استفاده کردم ، البته ناگفته نمونه هر دوربینی یه نقطه ماکزیمومی مخصوصا در مورد ایزو داره که برا 60D 1600 و هر چند بعضی مواقع میشه از ایزوی 3200 استفاده کرد(برای مواقعی که سیلوئت کار کنی!).
    ممنونم بابت باز کردن مطلب
    منظور من کهکشان بود که همیشه نورش ثابته و کاری به نور محیط نداره و با این تنظیمات شما اندر اکسپوژ ثبت میشه و نتیجه میشه که با ریکاوری لایت های کهکشان نتیجه به این شکل پر نویز میشه . هر دوربینی توی نور مناسب با اون ایزو ( ایزوی نیتیو سنسور نه اکسپند شده مثل ۲۵۶۰۰ و ... ) بالاترین نسبت سیگنال به نویز رو داره . حالا شما بیای توی شرایطی که کهکشان رو باید با ۳۲۰۰ ثبت کنی ا ۱۶۰۰ ثبت کنی نسبت سیگنال به نویز کم میشه . ۶۰ دی که خوبه اگه یک سرچ بزنید با دوربین های خیلی قدیمی تر مثل ۴۰۰ دی و ۱۱۰۰ دی هم با ایزوی ۳۲۰۰ نتیجه خوبی پیدا میکنید . در ضمن برای تولید نویز نیازی نداره که شدو ها کات بشه توی هیستوگرام همین که اطلاعاتی که باید توی میدتون و لایت ها ثبت بشه توی قسمت شدو ها ثبت بشه و شما بخواید منتقل کنید به قسمت لایت تولید نویز میکنه
    Fereidoon، amir.komeily، rebwar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پیمان شکوری من
    Nikon d7100 +sigma 20mm1.4 art . nikkor 50mm f1.8g + sigma 150mm macro
    Manfrotto 290dual . Manfrotto 804
    Tifoto ball head

كاربر همراه rebwar آواتار ها
    تشکر کرده
    559

نقل قول نوشته اصلی توسط auditore نمایش پست ها
    منظور من کهکشان بود که همیشه نورش ثابته و کاری به نور محیط نداره و با این تنظیمات شما اندر اکسپوژ ثبت میشه و نتیجه میشه که با ریکاوری لایت های کهکشان نتیجه به این شکل پر نویز میشه . هر دوربینی توی نور مناسب با اون ایزو ( ایزوی نیتیو سنسور نه اکسپند شده مثل ۲۵۶۰۰ و ... ) بالاترین نسبت سیگنال به نویز رو داره . حالا شما بیای توی شرایطی که کهکشان رو باید با ۳۲۰۰ ثبت کنی ا ۱۶۰۰ ثبت کنی نسبت سیگنال به نویز کم میشه . ۶۰ دی که خوبه اگه یک سرچ بزنید با دوربین های خیلی قدیمی تر مثل ۴۰۰ دی و ۱۱۰۰ دی هم با ایزوی ۳۲۰۰ نتیجه خوبی پیدا میکنید . در ضمن برای تولید نویز نیازی نداره که شدو ها کات بشه توی هیستوگرام همین که اطلاعاتی که باید توی میدتون و لایت ها ثبت بشه توی قسمت شدو ها ثبت بشه و شما بخواید منتقل کنید به قسمت لایت تولید نویز میکنه
    ممنونم دوست عزیز ،
    چیزهایی که در مورد ثبت کهکشان فرمودید رو قبول دارم اما من بایستی جدا از کهکشان کل تصویر رو در نظر بگیرم(فورگراند،ترکیب بندی خوب و ...) و برای دوربین من ایزو 3200 مساویست با نویز وحشتناک ، شاید تو اون ایزو کهکشان رو بهتر و با رنگهای بهتری ثبتش کنم ولی خروجی کارم میشه یه عکس پرنویز ، برای بازتر شدن موضوع دو عکس با دو تا ایزوی مختلف رو میزارم (1600و3200) .

كاربر همراه auditore آواتار ها
    تشکر کرده
    3132

نقل قول نوشته اصلی توسط rebwar نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز ،
    چیزهایی که در مورد ثبت کهکشان فرمودید رو قبول دارم اما من بایستی جدا از کهکشان کل تصویر رو در نظر بگیرم(فورگراند،ترکیب بندی خوب و ...) و برای دوربین من ایزو 3200 مساویست با نویز وحشتناک ، شاید تو اون ایزو کهکشان رو بهتر و با رنگهای بهتری ثبتش کنم ولی خروجی کارم میشه یه عکس پرنویز ، برای بازتر شدن موضوع دو عکس با دو تا ایزوی مختلف رو میزارم (1600و3200) .
    اون راه داره . باید با تنظیمات مختلف زمین رو شات بزنید . نه اینکه کهکشان رو خراب کنید . باتوجه به نور یکسان ترکیب عکس هم کاری نداره و ۵ دقیقه ای انجام میشه .
    Fereidoon و rebwar تشکر می‌کنند.
    پیمان شکوری من
    Nikon d7100 +sigma 20mm1.4 art . nikkor 50mm f1.8g + sigma 150mm macro
    Manfrotto 290dual . Manfrotto 804
    Tifoto ball head

كاربر همراه rebwar آواتار ها
    تشکر کرده
    559

نقل قول نوشته اصلی توسط auditore نمایش پست ها
    اون راه داره . باید با تنظیمات مختلف زمین رو شات بزنید . نه اینکه کهکشان رو خراب کنید . باتوجه به نور یکسان ترکیب عکس هم کاری نداره و ۵ دقیقه ای انجام میشه .
    جناب شکوری عزیز، حتی در صورت استفاده از چند شات که در شرایط نوری مختلف از اون استفاده میکنم بازم میفرمائید که ایزو جهت ثبت کهکشان 3200 یا بالاتر باشه و همونطور که گفتم باعث نویز زیاد در آسمان میشه(البته قابله ذکره که این شرایط رو برای دوربین خودم و مشابه اون میگم نه دوربین دیگری) و نتیجه هم همون میشه حتی با ریکاوری هم به نتیجه مطلوب نمیرسم . در هر حال ممنونم که تجاربتون رو به اشتراک گذاشتین

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

دریاچه چورت:

نام: Startrails 3 - Copy.jpg نمایش: 731 اندازه: 203.8 کیلو بایت
    msh2200، seulement، Ali_Nouri و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نام: vctu_img_4487.jpg نمایش: 691 اندازه: 161.7 کیلو بایت
    با سلام.
    نتیجه 900 شات که یک خروجی تایمس لب هم به همراه داشت.
    لینک فایل تایمس لب:
    https://youtu.be/uf6PsOnnYtA
    amir.komeily، ahmad_sh و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

تشکر کرده
    339

نام: photo_2017-10-15_11-30-02.jpg نمایش: 602 اندازه: 183.3 کیلو بایت
    sh.khani، toraj1358 و E.K.Studio تشکر می‌کنند.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر همراه ahmad_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    814

نام: khajoo.jpg نمایش: 547 اندازه: 60.2 کیلو بایت

یه زمانی اینجا زاینده رود بود ! اما الان دیگه .... وقتی رفتم وسط این رودخونه ترس و ناراحتی عجیبی داشتم

قابل توجه شهرداری محترم اصفهان ! لطفا در نصب چراغها کمی هم به زیبایی و تقارن بیشتر فکر کنید ! متشکرم
    BRAD، mcsaeid و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rez4 آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نام: IMG_1010.jpg نمایش: 533 اندازه: 250.7 کیلو بایت
    Nima Sadigh، Afshin.Prt، کوروش و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    339

نام: _DSC6265-Edit-2-12.jpg نمایش: 470 اندازه: 129.0 کیلو بایت
    ravanfar، کوروش، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام