صفحه 67 از 755 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 117 167 567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 661 تا 670 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

پیش فرض پاسخ: عكس های پرتره

[IMG]http://i32.*******.com/2hceoet.jpg[/IMG]

[IMG]http://i29.*******.com/wa2c1u.jpg[/IMG]
    Amir Mohebi، alimha، ajjadesa و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

رضا جان كارهای خودت كه نیست؟

منبع اش رو لینك نداری؟

بسیار عالیه!
    rezakh و ben163s تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

در مورد عكس اول مربوط به پست 661 رضا عزيز، نورپردازي صورت بسيار عالي انجام شده‌است.

اما چند مسئله باعث شده تا فرم بدن و نسبت آن با سر دلپذير نباشد:

- حالت آويزان شانه (دست‌ها احتمالاً آويزان هستند و استقرار مناسبي ندارند.
    - رنگ لباس سوژه كه كه با بك‌گراند ادغام شده است
    - محو بودن بدن نسبت به سر

همه اين‌ها باعث شده تا سر با بدن نخواند و طوري احساس كنيم كه سر روي بدن ديگري چسبيده است.
    علاوه بر موارد بالا، عكاس مي‌توانست براي به دست آمدن اين تناسب، زاويه عكاسي از كمي پايين تر را انتخاب كند تا جثه نمود پيدا كند (البته در اين مورد خاص كه شانه‌ها باريك و تنه كوچك است)
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Tuesday 29 January 2008 در ساعت 09:34
    ME، rezakh، infinity و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1219

QUOTE=Aryan;71409][/URL[quote

من تمام چند سال اخير رو روی مطالعه اين مسئله گذشتم که چگونه ميشه از انسان ها به نحوي عکس گرفت که چشم نواز باشه ؟؟
    [/quote]

با درود و خیر مقدم.
    خوشحالم فرصت داریدبه این تاپیك سری بزنید.
    دوستان قبلا از طریق وب سایت شما را معرفی كرده بودندو كارهای چشم نواز شما بدون تعارف ستودنیست.
    در ایران بین عكاسانی كه من میشناسم وكار پرتره انجام میدهند به جز’ تعدادی كه شاید به انگشتان دو دست برسندبه این گونه نه فكر میكنند ونه عمل. ولی در حرف و تئوری تا دلتان بخواهد داد برخورد روانشناسی و... دارند.
    واز طرف دیگر دوستانی كه با انبوه امكانات و لوازم فنی سعی به تاثیر گذاری روی سوژه خود دارند وتا مرز مرعوب كردن سوژه جلو میروند.
    توجه شما را به فال نیك كرفته و امید وارم استفاده شایسته ای ازآموخته های شما در این تاپیك بشود.
    Amir Mohebi، Kaveh Ghobadi، Jesmi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

یه چیز كه تو عكس دومی كه داش رضا گذاشته خیلی واسم جالب اومد نورپردازی تو عكس بود...
    rezakh و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    در مورد عكس مربوط به پست 661 رضا عزيز، نورپردازي صورت بسيار عالي انجام شده‌است.

اما چند مسئله باعث شده تا فرم بدن و نسبت آن با سر دلپذير نباشد:

- حالت آويزان شانه (دست‌ها احتمالاً آويزان هستند و استقرار مناسبي ندارند.
    - رنگ لباس سوژه كه كه با بك‌گراند ادغام شده است
    - محو بودن بدن نسبت به سر

همه اين‌ها باعث شده تا سر با بدن نخواند و طوري احساس كنيم كه سر روي بدن ديگري چسبيده است.
    علاوه بر موارد بالا، عكاس مي‌توانست براي به دست آمدن اين تناسب، زاويه عكاسي از كمي پايين تر را انتخاب كند تا جثه نمود پيدا كند (البته در اين مورد خاص كه شانه‌ها باريك و تنه كوچك است)
    سلام
    جناب محبی اگر لطف میکردید و این ریزه کاریها رو هم ( چگونگی حالت سوژه و قرار گیری دوربین و ..)در قالب یک پی دی اف در امضا قرار میدادید نور علی نور میشد
    ممنون
    Minoosepehr، Kaveh Ghobadi، Kavan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

جناب محبی اگر لطف میکردید و این ریزه کاریها رو هم ( چگونگی حالت سوژه و قرار گیری دوربین و ..)در قالب یک پی دی اف در امضا قرار میدادید نور علی نور میشد
    اگر كلی تر نگاه كنیم مشكل من هم همین است. من تو كار پرتره خیلی تازه كارم اما با كمی پشتكار و تمرین و مطالعه میشه نورپردازی رو، حداقل نورپردازی های كلاسیك و روتین رو در حد قابل قبول اجرا كرد. شاید خیلی از شماها با من موافق نباشید اما به نظرم سخترین قسمت پرتره (اگر بخواهیم پرتره حسابی بگیریم) ژست و فرم خود سوژست. خوب من هم مثل خیلی از شما از همه فامیل و دوستان و آشناها پرتره می گیرم. از نظر خودم و صاحبان پرتره ها هم خیلی خوب میشه. البته امیرخان باید نظر فنی بده. ولی چیزی كه موقع عكاسی پرتره اذیتم می كنه ژسته. هر كاری می كنم تكراری میشه.
    اگر چشمهای پرتره با شما حرف نزنه هر چقدر هم نورپردازی عالی باشه، باز هم خیلی به دل آدم نمی چسبه. فكر می كنم در همه جا بیشتر به نورپردازی بها داده میشه. اما اون بخش كه مربوط به خلاقیت و هنر عكاسه، قسمت ژست و فرم پرتره است. هر چند كه در نورپردازی هم جا برای خلاقیت و ذوق و هنر وجود داره.
    پی نوشت:
    ببخشید یه سئوال دیگه هم برام پیش اومد تو عكس اول سه تا كچ لایت وجود داره. دو تاش كه معلومه ماله keylight, fill light است. یه نور هم از بالای سر تابانده شده. ولی فكر نمی كنم كچ لایت اون تو چشم بیافته. یا كچ لایت سوم همون hairlight هست؟
    ویرایش توسط Kholeno : Tuesday 29 January 2008 در ساعت 10:45
    Amir Mohebi، kamyar و ben163s تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

اون پرتره ی سیاه و سفید اودری هیپورن ( Audrey Hepburn ) كه رضا جان گذاشته اند یكی از معروف ترین پرتره های سینمایی است و خیلی دلم می خواد بدونم كار كیه ( بوی انسل آدامز از كار میاد ! )

اینم برای اینكه گذر عمر رو ببینید !

ایشون متاسفانه در سال 1993 ( در سن 64 سالگی) بر اثر سزطان كولون در گذشتند.
    rezakh، Kaveh Ghobadi، alimha و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

البته کاراکتر، زیبایی و هنرمندی خود خانم audrey hepburn را نیز فراموش نکنید.
    اصلا میمیک صورت داره حرف می‌زنه با آدم. (عکس اول)
    بعید می‌دونم منم اونجا بایستم و شانه‌هام رو پایین بندازم، حرفه‌ای ترین عکاس پرتره دنیا هم به چنین نتیجه‌ای برسه

منظور این است که گاهی جذابیت‌های سوژه با جذابیت‌های تکنیک و هنر عکاس، یا مخلوط میشه و یا جابجا میشه.
    Amir Mohebi، rezakh، Kaveh Ghobadi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    هادی هژیرآذر

كاربر آشنا hesamam آواتار ها
    تشکر کرده
    9

Wink پاسخ: عكس های پرتره

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    ممنون از لطف شما ،ولی دقيقا متوجه نشدم منبع ؟ اين عکس کار منه و اين آقا هم نعيم صيرفی از دوستان بسيار عزيز و عکاس
    من هستند ..احساس ميکردم درست نيست عنوان کنم . دوست داشتم مثله بقيه دوستان خيلی بی ادعا در جمع صميمانه شما باشم و بياموزم ..اما چون شما عنوان کرديد خودم رو معرفی ،ميکنم .اسم من ادريس هست .عکاس مد هستم و
    اما ميتونيد کارهای کامل من رو تو وب سايتم مشاهده کنيد :
    کد HTML:
    [url]www.edrismoda.com[/url]
    با تشکر
    مثله اینكه سو تفاهم پیش اومد ... خوب هستین ادریس جان ..؟ من حسام هستم فكر كنم یادتون باشه .
    من چون دیدم اسم آریان هست شك كردم .. واسه همین گفتم .. این عكس ماله آقای ادریس هست وو كه كارش عالیه من خیلی دوست دارم ... و اون مدلم آقای نعیم هست كه خودشم یك عكاس هستش ...:biggrin:
    ben163s تشکر می‌کند.

صفحه 67 از 755 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 117 167 567 ... آخرینآخرین