صفحه 71 از 755 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 121 171 571 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 701 تا 710 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

پیش فرض پاسخ: عكس های پرتره

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    هين برای من کافيه .حس عکس برای شخص خود من من نسبت به تکنيک الويت داره .البته اين نظر کاملا شخصی هست اما حس و تکنيک مکمل هم هستند و در کنار هم يک عکس خوب رو تشکيل ميداند.
    برای نمونه شما رو به ديدن اثر های سلوادر دالی دعوت ميکنم .نقاش
    سبک سورال .
    دوست عزیز سلام
    کارهای بسیاز زیبایی دارید.
    خواهش میکنم چند نمونه عکس ریفیوز شده از کارهایتان را اینجا قرار بدهید .مثلا از یک سوژه چندین بار عکس میگیرید ولی شاید فقط یک شات مورد پسند شما واقع شود .درصورت امکان هم عکس ریفیوز شده و هم عکس مورد تایید خود را در اینجا قرار دهید و دلیل رد عکس را هم بگویید
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

رضا عزيز ممنون از اظهار لطف شما. اما در مورد سبک کار خودم .بيشترين موردی که موقع عکس برای من مهم حس عکس و natural بودن حالات سوژه و نحوه ارتباط اون با دوربين و نهايتا بيننده هست .اگه عکسي رو ريفيوز ميکنم دليل اون ميتونه يکی از موارد زير باشه :
    1-مدل هنگام شليک فلش پلک بزنه
    2-از لحاظ نحوه ايستادن يا فيگور حالات مصنويی داشته باشه .

دوستان عزيز به نظر من بهترين عکس ،عکس اي هست که بتونيم يک لحظه مدل رو با تيز هوشی ثبت کنيم .چون اکثر مدل هايی که حرفه اي نيستند وقتی جلوی دوربين قرار ميگيرند دچار استرس شديد ميشند که اين حالات اميخته اي از ترس،خجالت و گم کردن ريتم تنفس هست .پس با آرامش دادن به مدل و تمجيد وی بعد از هر شوت ميتونيم با برقراری ارتباط بيين مدل و لنز دوربينمون کمک کنيم .
    rezakh، infinity، yasin-m و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

تشکر کرده
    2259

یک پرتره قدیمی (احتمالا عکاس ناصرالدین شاه بوده)
    [IMG]http://i28.*******.com/mcqlvt.jpg[/IMG]
    Soha.T، pouya1، shabab و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2259

85mm

Arash، Amir Mohebi، Khoramyar و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    84

ادريس
    ویرایش توسط Aryan : Friday 1 February 2008 در ساعت 15:55
    Amir Mohebi، ME، A_Maddah و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط Deniro نمایش پست ها
    آقای محبی ممنونم بابت وقتی كه جهت راهنمایی گذاشتید
    خوب البته تا حدودی با اعمال نظرات شما موافقم به خصوص با حذف كمربند و شلوار جین اما راجع به تی شرت سلیقه ام یه كم فرق میكنه چون رنگ تی شرت با رنگ بدنه گیتار یه تركیب جالبی درست میكرد, سعی داشتم بیشتر تو چشم باشه تا یه جورایی تضادی بین حس سوژه و رنگهای شاد اطرافش ایجاد بشه واسه همین یه منبع نور از سمت چپ اضافه کردم تا مشخص تر بشه .... حالا شایدم اشتباه بوده باشه ولی خوب به نظرم جذاب اوومد
    ولی خوب انصافا با پروسس سردستی! شما عکس حال و هوای دیگه ایی پیدا کرد
    بازم ممنون از وقتی که گذاشتید
    خوب البته این نظر من بود که لزوماً درست نیست. اما دلایلم رو باز تر عرض می‌کنم.

شما با ژست و حال و هوای سوژه، سعی در ایجاد فضایی رومانتیک داشته‌اید، اگر قضیه فشن بود یا سوژه شما باریک اندام بود یا لااقل این نمایش جزئیات لباس در جهت بهتر شدن پرتره‌اش کار می‌کرد، صد درصد با نمایش جزئیات لباس موافق بودم.

باید عرض کنم که سوژه‌های ملبس به شلوار جین را به علت رنگ و بافت منحصر به فرد آن بسیار دوست دارم و از آن نهایت استفاده را می‌کنم. مخصوصاً با بک‌گراند سفید.
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Friday 1 February 2008 در ساعت 16:25
    A_Maddah، Deniro، shabab و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    84

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
    85mm

رضا عزيز
    در مورد اين عکس فکر ميکنم بلور کردن بيش از حد صورت باعث از بين رفتن جزييات و اختلاف بافت بين پست صورت و لباس شده .فکر ميکنم اگر از بلور کمتری استفاده کنيد ضمن حفظ جزييات عکس حالات چشم نواز تری خواهد داشت .
    ادريس
    ben163s تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    84

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها

شما با ژست و حال و هوای سوژه، سعی در ایجاد فضایی رومانتیک داشته‌اید، اگر قضیه فشن بود یا سوژه شما باریک اندام بود یا لااقل این نمایش جزئیات لباسدر جهت بهتر شدن پرتره‌اش کار می‌کرد، صد درصد با نمایش جزئیات لباس موافق بودم.

باید عرض کنم که سوژه‌های ملبس به شلوار جین را به علت رنگ و بافت منحصر به فرد آن بسیار دوست دارم و از آن نهایت استفاده را می‌کنم. مخصوصاً با بک‌گراند سفید.
    با امير عزيز در اين مورد کاملا موافقم.اصولاً عکس های رمانتيک
    بايد از کنتراست و نمايش جزييات کمتری برخوردار باشند که اين امر به فضا سازی ما کمک شايانی ميکند.

ادريس
    Amir Mohebi، A_Maddah، pouya1 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Deniro آواتار ها
    تشکر کرده
    434

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها

شما با ژست و حال و هوای سوژه، سعی در ایجاد فضایی رومانتیک داشته‌اید، اگر قضیه فشن بود یا سوژه شما باریک اندام بود یا لااقل این نمایش جزئیات لباسدر جهت بهتر شدن پرتره‌اش کار می‌کرد، صد درصد با نمایش جزئیات لباس موافق بودم.

با امير عزيز در اين مورد کاملا موافقم.اصولاً عکس های رمانتيک
    بايد از کنتراست و نمايش جزييات کمتری برخوردار باشند که اين امر به فضا سازی ما کمک شايانی ميکند.

ادريس
    به قول شاعر با تنکس خشک و خالی نمیشه قدرانی کرد رو این حساب خواستم از هر دو دوست عزیز و بزرگوار تشکر کنم .
    A_Maddah، amirsooki و ben163s تشکر می‌کنند.
    محمد فخار

Canon EOS 400D
    Canon EF 70-300mm F4-5.6 IS USM l Canon EF 50mm f1.8 II l Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
    Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO l Flash Sigma EF-500 DG SUPER l Sony Cybershot P73 l Tripod SLIK Pro 400DX
    LowePro Off Trail 1 l Hamma Backpack

تشکر کرده
    2259

رضا عزيز
    در مورد اين عکس فکر ميکنم بلور کردن بيش از حد صورت باعث از بين رفتن جزييات و اختلاف بافت بين پست صورت و لباس شده .فکر ميکنم اگر از بلور کمتری استفاده کنيد ضمن حفظ جزييات عکس حالات چشم نواز تری خواهد داشت .
    ادريس

متشکرم از راهنماییتون
    ویرایش توسط rezakh : Saturday 2 February 2008 در ساعت 02:01
    ben163s تشکر می‌کند.

صفحه 71 از 755 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 121 171 571 ... آخرینآخرین