صفحه 70 از 755 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 570 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 700 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

پیش فرض پاسخ: عكس های پرتره

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    كاميار عزيز، خيلي دوست دارم يك متن جامع درمورد Posing تهيه كنم اگر همت و زمان اجازه دهد.
    متاسفانه مرجع براي اين كار بسيار كم وجود دارد، كسي مثل ادريس عزيز، كه خودشان هم مدل مي‌باشند، آن گونه كه من ميشناختمشان اصلاً قبل از خريد دوربين به قضيه pose مسلط و ماهر بودند و علاقه و استعداد عجيبي هم داشتند.
    اما براي بنده كه اين استعداد را نداشتم، زحمت زيادي برد (و مي‌برد!) تا در اين وادي قدم بردارم و ژست‌ها را بشناسم.
    سلام
    امیر جان بالاخره عكاسهای قدیمی ترورت میكنند كه اینطوری سخاوتمندانه اطلاعاتت رو در اختیار همه قرار میدی اونهم توی فرومی كه برای دیدن مطالبش نیاز به ورود هم نیست!
    حاج آقای عاشوری نیا رو ببین! همچین مثل دیپلماتها حرف میزنه كه اگه یكساعت هم بخونی تازه متوجه میشی كه هیچی نگفته!البته در استادی ایشان هیچ شكی نیست.
    كاش فرصتی میداشتی و این مطالب رو به صورت كتاب یا حتی سی دی ارائه میكردی.یا حداقل مثل همین دوره یكروزه دكتر روشن.
    مثل همیشه ممنون.
    Minoosepehr و ben163s تشکر می‌کنند.
    فرزام

كاربر همراه Deniro آواتار ها
    تشکر کرده
    434

سلام
    واقعا از عکسهای دوستان به خصوص آریان عزیز لذت بردم
    شکر خدا این تاپیک داره خیلی خوب جلو میره ..و امیدوارم هر چه بیشتر شاهد پرتره های زیبا و هنرمندانه دوستان باشیم

Canon EOS 400D
    F11
    iso 100
    1/200s
    Amir Mohebi، ME، rezakh و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد فخار

Canon EOS 400D
    Canon EF 70-300mm F4-5.6 IS USM l Canon EF 50mm f1.8 II l Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
    Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO l Flash Sigma EF-500 DG SUPER l Sony Cybershot P73 l Tripod SLIK Pro 400DX
    LowePro Off Trail 1 l Hamma Backpack

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

85mm

ویرایش توسط rezakh : Friday 1 February 2008 در ساعت 01:35
    A_Maddah، alimha، نادر و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    مسلما آگاهانه بوده ولی به نظرم در عین نشان دادن لطافت و زیبایی كار رو تصنعی كرده.
    فرهاد عزيز در برخی مواقع عکس به طور عمدي سعی در ايجاد پز هايی اغراق اميز دار که اين موضوع بيشتر در کار عکاس های اروپايی مشهود است .در حال حاضر عکاس های مد بيشتر از ساختار شکنی يا ساده سازی بيش از حد در خلق اثر های خود استفاده ميکنند.و با ايجاد فضايی متفاوت سعی در پيشی گرفتن از يکديگر هستند .برای نمونه 2 عکس از کلکسيون 2 ديزاينر بزرگ dolce & gabbana در اينجا قرار ميدم و توجه شمارو به شجاعت عکاس در خلق فضايی متفاوت جلب ميکنم .

ادريس
    ME، A_Maddah، alimha و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

تشکر کرده
    84

من در اين عکس سعی در ايجاد فضايی متفاوت داشتم .فضايی که بيننده به طور غريزی احساس بکنه شايد اين عکس حاوی داستانی باشه .همين که شما اين احساس رو بکنيد من مزد خودم رو از شما گرفتم .

ادريس
    nmroshan، ME، alimha و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

درباره عکس پست 692 محمد فخار عزیز. بسیار زیباست محمد جان، دستتان درد نکند.
    به نظر من، نقش قسمت شلوار جین، جلوی تی‌شرت و کمر بند می‌بایست کم‌رنگ تر شود. جسارت کردم و کار رو (خیلی سردستی) اینجوری ادیت کردم. که صد البته با حوصله تر و با روش burning با براش، بسیار بهتر و قشتگ‌تر می‌شود.

nmroshan، ME، rezakh و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    من در اين عکس سعی در ايجاد فضايی متفاوت داشتم .فضايی که بيننده به طور غريزی احساس بکنه شايد اين عکس حاوی داستانی باشه .همين که شما اين احساس رو بکنيد من مزد خودم رو از شما گرفتم .

ادريس
    راستش بحث از دیده تكنیكی عنوان نشد.... بیشتر جنبه غریزی و احساس مد نظر بود.... من میخوام بگم به عكس نگاه كردم اما چشم و ذهن من مابین عكاس و فردی كه ژست گرفته Hang كرد دیگه ذهنم همینجا موند :( نمیدونم شاید اگر عكاس در تقابل كمتری با داستانی بود كه شما سعی در القا آن دارید میشد) تكنیك قضیه با خود شماست و بقیه دوستان
    shabab و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Deniro آواتار ها
    تشکر کرده
    434

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    درباره عکس پست 692 محمد فخار عزیز. بسیار زیباست محمد جان، دستتان درد نکند.
    به نظر من، نقش قسمت شلوار جین، جلوی تی‌شرت و کمر بند می‌بایست کم‌رنگ تر شود. جسارت کردم و کار رو (خیلی سردستی) اینجوری ادیت کردم. که صد البته با حوصله تر و با روش burning با براش، بسیار بهتر و قشتگ‌تر می‌شود.
    آقای محبی ممنونم بابت وقتی كه جهت راهنمایی گذاشتید
    خوب البته تا حدودی با اعمال نظرات شما موافقم به خصوص با حذف كمربند و شلوار جین اما راجع به تی شرت سلیقه ام یه كم فرق میكنه چون رنگ تی شرت با رنگ بدنه گیتار یه تركیب جالبی درست میكرد, سعی داشتم بیشتر تو چشم باشه تا یه جورایی تضادی بین حس سوژه و رنگهای شاد اطرافش ایجاد بشه واسه همین یه منبع نور از سمت چپ اضافه کردم تا مشخص تر بشه .... حالا شایدم اشتباه بوده باشه ولی خوب به نظرم جذاب اوومد
    ولی خوب انصافا با پروسس سردستی! شما عکس حال و هوای دیگه ایی پیدا کرد
    بازم ممنون از وقتی که گذاشتید
    Amir Mohebi، Mashhadi Vahid، farhad44 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد فخار

Canon EOS 400D
    Canon EF 70-300mm F4-5.6 IS USM l Canon EF 50mm f1.8 II l Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
    Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO l Flash Sigma EF-500 DG SUPER l Sony Cybershot P73 l Tripod SLIK Pro 400DX
    LowePro Off Trail 1 l Hamma Backpack

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Red face پاسخ: عكس های پرتره

سلام

معذرت میخوام محمد جان كه جسارت میكنم, ولی راستش منهم اولین چیزی كه در عكست نگاهم به سمتش رفت و در واقع تو ذوقم زد رنگ بنفش بلوز بود و دیگه اینكه پس زمینه واقعا" سیاه نبود و اونهم به چشم میومد, شاید به خاطر نور زیاد بوده.

Deniro و ben163s تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    84

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    راستش بحث از دیده تكنیكی عنوان نشد.... بیشتر جنبه غریزی و احساس مد نظر بود.... من میخوام بگم به عكس نگاه كردم اما چشم و ذهن من مابین عكاس و فردی كه ژست گرفته Hang كرد دیگه ذهنم همینجا موند :( نمیدونم شاید اگر عكاس در تقابل كمتری با داستانی بود كه شما سعی در القا آن دارید میشد) تكنیك قضیه با خود شماست و بقیه دوستان

هين برای من کافيه .حس عکس برای شخص خود من من نسبت به تکنيک الويت داره .البته اين نظر کاملا شخصی هست اما حس و تکنيک مکمل هم هستند و در کنار هم يک عکس خوب رو تشکيل ميداند.
    برای نمونه شما رو به ديدن اثر های سلوادر دالی دعوت ميکنم .نقاش
    سبک سورال .
    yasin-m، QashQai، zednax و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 70 از 755 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 570 ... آخرینآخرین