صفحه 700 از 755 نخستنخست ... 200 600 650 690 696 697 698 699 700 701 702 703 704 710 750 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,991 تا 7,000 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    این چه طرز برخورده؟ این چه نوع ادبیاتیه که شما دارید؟ کی به شما اجازه میده اینطور با شیوه و سبک دیگران برخورد کنید ؟؟ اصلا کی از شما نظر خواسته ؟؟
    چه کسی شما رو مجبور به دنبال کردن این سبک کرده ؟؟؟
    کی به شما اجازه داده سلیقه ایرانی رو زیر سوال ببرید ؟؟؟
    هیچ کدام از این مسائل کوچکترین ارتباطی به شما نداره.

واقعاً یک مدیر پیدا نمیشه با این یوزر و این اسپم ها و این ادبیات بی معنیش برخورد کنه ؟؟؟
    صبر من یکی به سر اومده
    امین عزیز به چند مورد کوچک دقت کن
    1.طرف کلا عکسو اشتباه گرفته ( بافت صورت تو عکس "وحید رضا" از بین نرفته! ولی تو عکس "ehsaniran" موقع روتوش نرم شده صورت )
    2.ایشون کلی عکس تو فلیکر دیده ( مثل من و تو نیست که فقط تو این سایت 4تا عکس روتوشی دیده باشه ! بابا فلیکر بازه میدونی فلیکر یعنی چی ؟؟؟؟ )
    3.ایشون فول فریم بازه ( تو که فول فریم نداری پس کلا عکاس نیستی برو فول فریم بخر بعد بیا )
    4.وطنم پاره ی تنم
    5.کاش نائل میشدم هر روز به دیدار مدیر
    تا ببینم شادی از لبخند سرشار مدیر

من بعنوان یکی از عضوهای این گروه
    قدردانی میکنم از نحوه کار مدیر
    M.Nouri، mostafa_1366، E.K.Studio و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

دوستان گرامی،
    لطفا کمی سعه‌صدر داشته‌باشید.
    به هرحال فروم محل یادگیری و آموزش‌است و سطح سواد و معلومات اعضا، یکسان نیست. در مورد کاربر کاتو هم چندبار به ایشان تذکر‌داده‌شده ولی پست آخر ایشان فقط دربردارنده‌ی نظر شخصی ایشان است که البته نظر درستی هم نیست. اما به‌هرحال نظر شخصی ایشان‌است. هرچند نادرست.
    خود کاربران گرامی، گاهی می‌توانند توضیح‌دهند و راهنمایی‌کنند و یا تذکر دهند در چارچوب قوانین.
    قرار‌نیست با هر نظر حتی نادرست، مدیریت فروم مطالب را حذف یا کاربر را حذف‌کند. مگر اینکه کاربری اصرار داشته‌باشد بر تکرار نظر نادرست و بحث‌های فرسایشی. که در این مورد جز بیان یک نظر شخصی چنین‌نشده‌است. در صورت تکرار و اصرار قطعا برخورد می‌شد.
    متاسفانه البته برخی کاربران با بیان نظرات نادرست و تکرار مکرر آنها، فقط ارزش کلام خود را خدشه‌دار می‌کنند و ناآگاهانه کاری می‌کنند که دیگران دیگر روی نظرات و کلام ایشان حسابی باز‌نکنند.
    که در این‌حالت خود این افراد بیشترین هزینه را میپردازند و بیشترین خسران را.
    چون هرگز یاد نمی‌گیرند و قادر به خالی‌کردن فنجان ذهن از آموخته‌های نادرست قبلی نیستند.
    اما با این‌حال توصیه‌می‌کنم همه‌ی دوستان به ویژه اعضای قدیمی تالار را، را به سعه‌ی صدر و حفظ بار آموزشی فروم برای کاربران تازه‌کار.
    yaghoobi، Kholeno، DELL و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

نام: IMG_0910-Recovered-1_1039816585.jpg نمایش: 503 اندازه: 263.7 کیلو بایت۶
    soltaani، Fereidoon، mreza1001 و 21 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    300

کنجکاوم بدونم وقتی لویی وسل روزنامه نگار و منتقد گفت: دوناتلو در میان حیوانات وحشی... با چه بازخوردی روبه رو شد؟!

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_T نمایش پست ها
    کنجکاوم بدونم وقتی لویی وسل روزنامه نگار و منتقد گفت: دوناتلو در میان حیوانات وحشی... با چه بازخوردی روبه رو شد؟!
    برخی نظرات منتقدان و کارشناسان، در طول تاریخ درست بوده ، و برخی هم نادرست . و زمان این رو ثابت می‌کنه . اونچه در مورد مکتب فوویسم ، هست یک نمونه از همین‌مجادلاته.
    برخی منتقدان در نقد خودشون کار رو از حد می‌‌گذرونن و شاید نقدشون آمیخته با حسادت هم باشه . از همین نمونه‌ منتقدها در کشور خودمون و همین سینما یک مورد مشهور رو داریم . که درستی و اعتبار نقد البته ربطی به شهرت و عنوان مخاطب نداره .
    نقد هم اصولی داره . درسته که سلیقه هم نقش داره . ولی در نهایت اصول مشخصی در نقد هست که اون رو می‌تونه ماندگار کنه یا دارای درجاتی از پذیرش در میان همگان و اعتبار .
    ضمن اینکه منتقد، باید بر رشته‌ی موردنظر ، اشراف کامل داشته‌باشه و همینطوری نمیشه نقد کرد . ( البته میشه ولی حایز اهمیت و اعتباری نخواهد بود ) .
    ولی همونطور که هر اثری که خلق شده ، یک اثر هنری ماندگار و اصیل نیست ، هر نقدی هم همینطور .

به هر حال توصیه می‌کنم که این مباحث در صورت علاقمندی در تاپیک مربوطه پیگیری شود .
    Mehrdad-PL و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

وسط اینهمه اسپم ما هم یه عرض اندامی بکنیم و از قافله اسپمر های عزیز سایت عقب نمونیم !!

جناب وحید رضا.. عکسهاتون عالیه و خوشحالم که بعد از پشت سر گذاشتن یه دوره تاریک و مخوف و عذاب آور و هجمه همه جانبه عکسهای سخیف و پستهای بیمقدار , شاهد چند تصویر ارزشمند و زیبا در این تاپیک هستیم...

سئوالی داشتم از خدمتتون... آیا اشخاصی که پرتره هاشون رو در این تاپیک قرار میدید در جریان انتشار تصاویرشون هستند ؟ و شما ازشون کسب اجازه میکنید یا خیر؟
    صرفا یک سئوال و کنجکاوی شخصی بود که به ذهنم رسید ..
    براتون آرزوی موفقیت میکنم
    K_NMT تشکر می‌کند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

از لطفتون خیلی خیلی متشکرم . از بقیه هم این سوال رو پرسیدین؟واقعا این نگرانی رو دارین ؟ این کنجکاوی شخصی از کجا میاد ؟ اگه شخصیه چرا تو خصوصی ازم نپرسیدین؟ .مگه اینجا تخصصی ترین و حرفه ای ترین انجمن فارسی هنر عکاسی نیست ؟ سوال شما چه بار علمی و هنری رو حامل هست؟ و اگه واقعا برای شما و دیگر دوستان مهمه این عکسها مربوط به اعضا خانواده و فامیل و نزدیکان هست و در جریان این هستند که بعنوان نمونه کار من ممکنه این طرف و اونطرف دیده بشه . امیدوارم که با دونستن این مطلب همگی شب راحت تر بخوابیم و من هم متقابلا آرزوی شادکامی برای شما دارم.
    ویرایش توسط وحیدرضا : Wednesday 30 November 2016 در ساعت 00:20
    Fereidoon، ben163s و mkhn71 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_T نمایش پست ها
    تاریخ هنر فرانسه:
    از ۲۰۱۱ تاکنون ۱۷ تا پست داشتید که یکیش امشب با قیاس اون دوستمون با منتقد جنجالی و مشق عکاسی من با جانور وحشی ۱۹۰۵ فرانسه افتخارش نصیبم شد .سپاسگذارم
    من
    لویی وسل
    ویرایش توسط وحیدرضا : Wednesday 30 November 2016 در ساعت 00:42
    Amin.Zallaghi و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

بابت این و دو پست اسپم از هنرمندان عذر خواهم .شب خوش

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

نقل قول نوشته اصلی توسط وحیدرضا نمایش پست ها
    از لطفتون خیلی خیلی متشکرم . از بقیه هم این سوال رو پرسیدین؟واقعا این نگرانی رو دارین ؟ این کنجکاوی شخصی از کجا میاد ؟ اگه شخصیه چرا تو خصوصی ازم نپرسیدین؟ .مگه اینجا تخصصی ترین و حرفه ای ترین انجمن فارسی هنر عکاسی نیست ؟ سوال شما چه بار علمی و هنری رو حامل هست؟ و اگه واقعا برای شما و دیگر دوستان مهمه این عکسها مربوط به اعضا خانواده و فامیل و نزدیکان هست و در جریان این هستند که بعنوان نمونه کار من ممکنه این طرف و اونطرف دیده بشه . امیدوارم که با دونستن این مطلب همگی شب راحت تر بخوابیم و من هم متقابلا آرزوی شادکامی برای شما دارم.

عرض کردم که سئوالم شخصیه و اسپم..هیچ باری هم نداره.. اتفاقا یه زمانی که این تاپیک در اوج خودش بود و همه اساتید جمع بودن و عکس میفرستادن هم از چنتاشون پرسیدم و تقریبا جواب مشابه شما دریافت کردم..گفتم با توجه به سبک.و جنس متفاوت کارهاتون شاید پاسخ متفاوتی هم از شما دریافت کنم که متاسفانه چنین نشد..
    اینجا پرسیدم چون احساس کردم شاید این سئوال واسه بقیه هم پیش بیاد و چون ما در اول راهیم برای آشنایی با روند تخصصی و حرفه ای اینجور مسائل ناگزیر از پرسیدن سئوالات متعدد و بعضا بدون بار علمی و هنری و غیره هستیم..
    به هر حال ممنون از پاسختون..

پ.ن: بنده نگران چیزی نیستم.. منظور به این بود و هست که اگر از شخصی ( بخصوص خانمها و اشخاص غیر فامیل) پرتره ای گرفتیم آیا برای به اشتراک گذاری لازم هست که از اون شخص کسب اجازه کنیم و یا اینکه اشکالی نداره اگر اجازه نگیریم ... که البته هنوز کسی به ما پاسخ واضح و مشخصی نداده !
    ویرایش توسط Hamed Ziyaei : Wednesday 30 November 2016 در ساعت 04:24
    K_NMT، lamagra و M.Nouri تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "