صفحه 702 از 755 نخستنخست ... 202 602 652 692 698 699 700 701 702 703 704 705 706 712 752 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,011 تا 7,020 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    د

از سویی، فروم خودش دستخوش عصر یخبندانی شده که معلوم نیست با طلوع کدام خورشید قرار است یخش باز شود؛ این وسط تعدادی کاربر هم با بیان نظراتی که هیچ پایه و اساس علمی و حتی تجربی ندارن، عملاً تیشه به ریشه اش میزنن.
    یادم هست وقتی عضو فروم بودم، با ورود به هر تاپیک بار دانش اش بقدری بود که انگار سر کلاس دانشگاه نشسته ام اما حالا.....
    اقااینقدر نفرمایید فروم یخ شده! ان موقع ها تعداد انلاینهای فروم زیر100بود والان هم! معمولا ما درگیر گذشته ایم واینجا هم فکرمیکنیم کاربران قدیمی فقط لقب استادی داشته اند. خودرادست کم نگیرید.قبلا تعدادی عکاس معزز بوده اند وهمانها که عکس خوب میگذاشتند حالا مدیرشدن ولی خوب کمترعکس میذارن!خودشان را تحویل نمیگیرند! اما عکاسان دیگری هم هستندکه جایگزین شده اند.احتمالا چارسال دیگه هم دیگرانی امروز را گرم بپندارندو...
    خلاصه که عکسها حداقل از سالهای خیلی دور بهترشده اند.میتوانید نگاه کنیدصفحات قدیمی را.
    (البته ماایرانیها نگاهی داریم به همه قضایا که جایی رو که ازانجا شروع کرده ایم رو بعداز کسب مکنت, دون شان میدانیم وعموما دوری میکنیم ازش.به نوعی کسرکلاس محسوب میشه!!! مگراینکه دوباره مستاصل شویم.من که اینجوریم!

كاربر همراه :hamid: آواتار ها
    تشکر کرده
    426

نام: DSC_8173.jpg نمایش: 694 اندازه: 301.6 کیلو بایت
    yaghoobi، soltaani، Fereidoon و 20 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

نام: _DSC2405.jpg نمایش: 813 اندازه: 250.4 کیلو بایت
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  
    K_NMT، shabab، m.daneshpayeh و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1363 نمایش پست ها
    نام: _DSC2405.jpg نمایش: 813 اندازه: 250.4 کیلو بایت
    چند نکته به اختصار عرض میکنم
    دستها در این وضعیت معمولا باید تکیه گاه داشته باشد. در عکس دستها اگر روی پا قرار میگزفت از دید من پوزیشن بهتری بود.
    یک خط روشن روی گردن هست که در ویرایش قابل برطرف کردن هست و به نظر من بهتره انجام بشه.
    زاویه سر هم به جهت بالا بودن و هم سه رخ بودن باعث کم شدن جلوه زیبایی چهره و همچنین بزرگ دیده شدن بینی شده .پیشنهاد زاویه کمتر در هر دو محور رو دارم ضمن اینکه هایلایتی که بین شادو در ناحیه خط فک ایجاد شده تخریب نوری قلمداد میشه.
    و البته عکس زیبایی است، نور و رنگ خوبی داره .موفق باشید
    K_NMT، ramink2، obsidiyan و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط A.hoseinpour نمایش پست ها
    سلام و درود

190mm
    f7.1
    نور اصلی بیوتی دیش 55cm
    فایل پیوست 79495
    سلام .به نظر شخصی من : سفیدی و شارپنس احتمالی اعمال شده چشمها در ویرایش زیاده .نکته دیگه ای که در ویرایش به نظرم میرسه اینه که بین شادو و هایلایت خط مرزی مشخص نداشته باشین (روی گونه نزدیک و ..) ، ارتفاع نور بیشتر پیشنهاد میشه قبل از عکاسی حتما پیشروی میکاپ لب رو به خارج از خط لب اصلاح کنید . من چند وقتیه که در کارهای تجاریم ( مشتری بخونین ) مدل رو مجبور میکنم بدون هیچ میکاپی بیان تو اتاق نورم. حتی اگه نشد پیشنهاد میدم تو ویرایش اصلاحش کنید. ضمنا ممنون میشم تو اگزیف سرعت شاتر رو و فاصله حدودی سوژه تا دوربین و سایز سنسور رو بفرمایید و فاصله منبع نور تا مدل . شکل کچ لایت کمی دور از انتظاره برای بیوتی 55 مگر اینکه خیلی نزدیک باشه .موفق باشید
    nautilus_214، MahBaz، nejatinezhad و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه :hamid: آواتار ها
    تشکر کرده
    426

نام: DSC_7541.jpg نمایش: 635 اندازه: 294.2 کیلو بایت
    Soha.T، yaghoobi، Fereidoon و 24 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

اخیرا از شخصی عکاسی میکردم که هر کار کردم نشد . هر چه سعی کردم نشد. اون شخص چهره نا متعارف یا خاصی نداشت .خیلی شسته رفته بود چهرش .حتی خیلی راحت میشه گفت زیبا بود . عکسها شو که دید خیلی پسندید و با به به و چه چه و خوشحال گرفت و رفت . ولی من میدونستم که نشد و نتونستم ازش عکس بگیرم . اونجا اول ترسیدم . با اشاره یه دوست بزرگوار فهمیدم که دست پر من میتونم نور رو کنترل کنم .همین . خلق پرتره یه چیز دیگست . این که با نور نقاشی کنی ، محسمه بساری و در عین حال ضمن خودنمایی کردن نورهات در تصویر روح و شخصیت اون فرد رو به تصویر بکشی و پرتره خلق کنی یه چیز دیگست .و فهمیدم به سختی میشه گفت من اول راهم .
    پ . ن : همه چیز در آنه! .. "آنِ خلق" .
    ویرایش توسط وحیدرضا : Thursday 8 December 2016 در ساعت 12:35
    azarigh، mreza1001، MahBaz و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

نام: IMG_1057-1.jpg نمایش: 630 اندازه: 274.1 کیلو بایت
    canon 700d-18-135
    soltaani، mreza1001، M.Mobin و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    461

نقل قول نوشته اصلی توسط وحیدرضا نمایش پست ها
    اخیرا از شخصی عکاسی میکردم که هر کار کردم نشد . هر چه سعی کردم نشد. اون شخص چهره نا متعارف یا خاصی نداشت .خیلی شسته رفته بود چهرش .حتی خیلی راحت میشه گفت زیبا بود . عکسها شو که دید خیلی پسندید و با به به و چه چه و خوشحال گرفت و رفت . ولی من میدونستم که نشد و نتونستم ازش عکس بگیرم . اونجا اول ترسیدم . با اشاره یه دوست بزرگوار فهمیدم که دست پر من میتونم نور رو کنترل کنم .همین . خلق پرتره یه چیز دیگست . این که با نور نقاشی کنی ، محسمه بساری و در عین حال ضمن خودنمایی کردن نورهات در تصویر روح و شخصیت اون فرد رو به تصویر بکشی و پرتره خلق کنی یه چیز دیگست .و فهمیدم به سختی میشه گفت من اول راهم .
    پ . ن : همه چیز در آنه! .. "آنِ خلق" .
    بااین‌حال، کارهای شما همچنان قابل تحسین هستند.
    وحیدرضا، ben163s و hadi1363 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    360

نام: IMG_6v173.jpg نمایش: 693 اندازه: 41.4 کیلو بایت
    Fereidoon، mreza1001، kiavash و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.